Допоможу з працевлаштуванням та будь-якими видами документів

Швидко, якісно, відповідально!

Офіційне працевлаштування на вибрану вами вакансію

В мене всі вакансії безкоштовні і я не беру коштів за влаштування на роботу. Я відповідально відношусь до своєї справи, тому особисто домовляюсь за кожного клієнта і виготовляю всі необхідні документи. Тобто, я відповідаю за наступне: Підготовку та супровід документів до подання в Urząd; Витрати за перероблення вашого запрошення; Бронювання дати вашого прибуття; Присвоєння вам куратора та узгодження місця зустрічі; Послуги складання таблиці графіку ваших робочих змін; Послуги складання таблиці розселення та бронювання місця вашого мешкання та інші дрібні речі, які необхідні для того, щоб по приїзду ви ні за що не турбувались і просто очікували на заброньованому вам житлі момент реєстрації запрошення та виходу на роботу. Ці всі послуги по собівартості коштують 750 гривень з однієї людини і потрібні для того, щоб по приїзду у вас було все необхідне і ви абсолютно ні за що не думали. Тому, якщо вам потрібна робота - просто довіртесь мені!

1500 ГРН

750 ГРН

Від 1 до 3 днів

Пакет для безпроблемного перетину кордону

Якщо ви будете перетинати кордон по біометричному паспорту, то при проходженні контролю ви мусите сказати що їдете в іншу країну в туристичних цілях, тому що всі інші цілі поїздки (наприклад працевлаштування) не підходять для в'їзду по біометрії. На прохання прикордонника довести мету поїздки ви покажете ось цей пакет документів, який складається із ліцензованого страхового полісу на весь період перебування (90 днів), активного бронювання готелю та польського мобільного стартового оператора з грошима на рахунку та швидким інтернетом. Саме ці документи засвідчать, що ви дійсно їдете за кордон в туристичних цілях і вас без проблем пропустять. Про те, як перетинати кордон з цим пакетом, я детально розповів у цьому відео.

490 ГРН

370 ГРН

1 день

Пакет документів зі страховкою від PZU

Повний пакет документів, необхідний для відкриття польської національної візи типу D (для роботи D-05b). В пакет документів входить абсолютно все, а саме: запрошення (оригінал та копія), страховий поліс, заповнена на ваше ім’я анкета, стартовий пакет польського оператора зі швидким інтернетом та 5 zl на рахунку. Документи передаю вам «Новою поштою» в будь-яку точку України.

3000 ГРН

2300 ГРН

Від 3 до 4 тижнів

Терміновий пакет документів зі страховкою від PZU

Повний пакет документів, який виготовляється в терміновому порядку і який необхідний для відкриття національної візи типу D (для роботи D-05b). В пакет документів входить абсолютно все, а саме: запрошення (оригінал та копія), страховий поліс, заповнена на ваше ім’я анкета, стартовий пакет польського оператора зі швидким інтернетом та 5 zl на рахунку. Документи передаю вам «Новою поштою» в будь-яку точку України.

3900 ГРН

2950 ГРН

Від 10 до 14 днів

Пакет документів зі страховкою від PZU + Робота

Ця послуга включає в себе виготовлення повного пакету документів зі страховим полісом від компанії PZU та бронювання місця на вибрану вами вакансію навіть тоді, коли набір на неї буде закритим. Перевага цієї послуги - можливість поїхати на роботу відразу після отримання польської візи завдяки заздалегідь заброньованому місцю.

3850 ГРН

2900 ГРН

Від 3 до 4 тижнів

Терміновий пакет документів зі страховкою від PZU + Робота

Ця послуга включає в себе виготовлення термінового повного пакету документів зі страховим полісом від компанії PZU та бронювання місця на вибрану вами вакансію навіть тоді, коли набір на неї буде закритим. Перевага цієї послуги - можливість поїхати на роботу відразу після отримання польської візи завдяки заздалегідь заброньованому місцю.

4500 ГРН

3600 ГРН

Від 10 до 14 днів

Запрошення для відкриття піврічної (180 днів) національної візи типу D

Документ, необхідний для відкриття польської національної візи типу D (для роботи D-05b).
Запрошення передаю вам «Новою поштою» в будь-яку точку України.

1950 ГРН

1500 ГРН

Від 3 до 4 тижнів

Термінове запрошення для відкриття піврічної національної візи типу D

Документ, який виготовляється в терміновому порядку і який необхідний для відкриття польської національної візи
типу D (для роботи D-05b). Запрошення передаю вам «Новою поштою» в будь-яку точку України.

2900 ГРН

2200 ГРН

Від 10 до 14 днів

Запрошення для відкриття річної національної візи типу D (воєводська)

Документ, необхідний для відкриття польської національної візи типу D (для роботи D-05b).
Запрошення передаю вам «Новою поштою» в будь-яку точку України.

395 USD

350 USD

Від 1 до 3 місяців

Повний пакет документів для виготовлення чеської робочої візи

Ця послуга включає в себе виготовлення повного пакету документів, який необхідний для відкриття чеської робочої візи. Чеська віза відкривається на 90 днів.

375 EUR

300 EUR

Від 35 до 45 днів

Повний пакет документів для виготовлення чеської робочої візи + Робота

Ця послуга включає в себе виготовлення повного пакету документів, який необхідний для відкриття чеської робочої візи. Чеська віза відкривається на 90 днів. Перевага саме цього пакету в тому, що віза відкривається під вибрану вами вакансію, тому відразу після її отримання ви зможете поїхати на роботу. Крім цього, відпрацювавши 90 днів у вас буде можливість виготовити чеську карту, яка видається терміном на 2 роки.

425 EUR

350 EUR

Від 35 до 45 днів

Та багато інших документів, якими я займаюсь в порядку особистої домовленості.
Для мене немає нічого неможливого. Звертайтесь!