Допоможу з працевлаштуванням та будь-якими видами документів

Швидко, якісно, відповідально!

Офіційне працевлаштування на вибрану вами вакансію

В мене всі вакансії абсолютно безкоштовні і я взагалі не беру коштів за влаштування на роботу. Зрозуміло, що кількість робочих місць на будь-якій вакансії обмежена, тому, в першу чергу, я влаштовую тих людей, які виготовили необхідні для роботи документи саме в мене. Після цього, я влаштовую тих людей, які мають вже відкриті робочі візи або інші документи, які були виготовлені не в моїй компанії. Далі, якщо вільні робочі місця залишаються – я влаштовую тих людей, які бажають поїхати на роботу по «без візу». Я відповідально відношусь до своєї справи, тому особисто домовляюсь за кожного клієнта і влаштовую все так, що по приїзду на вказане місце праці вас зустрічають та поселяють, після чого ви очікуєте виходу на роботу. Тому - просто довіртесь мені і я вам допоможу!

Безкоштовно

Від 1 до 3 днів

Пакет документів для перетину кордону

Якщо ви будете перетинати кордон по біометричному паспорту, то при проходженні контролю ви мусите сказати що їдете в іншу країну в туристичних цілях, тому що всі інші цілі поїздки (наприклад працевлаштування) не підходять для в'їзду по біометрії. На прохання прикордонника довести мету поїздки ви покажете ось цей пакет документів, який складається із ліцензованого страхового полісу на весь період перебування (90 днів), активного бронювання готелю та польського мобільного стартового оператора з грошима на рахунку та швидким інтернетом. Саме ці документи засвідчать, що ви дійсно їдете за кордон в туристичних цілях і вас без проблем пропустять. Про те, як перетинати кордон з цим пакетом, я детально розповів у цьому відео.

490 ГРН

370 ГРН

1 день

Пакет документів для відкриття польської національної візи типу D на 180 днів + Робота

Повний пакет документів, необхідний для відкриття польської національної візи типу D терміном на 180 днів. В пакет документів входить абсолютно все, а саме: запрошення (оригінал та копія), страховий поліс та заповнена на ваше ім’я анкета. Також, в якості подарунка, вам надається стартовий пакет польського оператора зі швидким інтернетом та 5 zl на рахунку. Документи передаю вам «Новою поштою» в будь-яку точку України. Після відкриття візи ви абсолютно безкоштовно отримаєте працевлаштування від нашої компанії.

3850 ГРН

2900 ГРН

Від 3 до 4 тижнів

Пакет документів для відкриття польської річної національної візи типу D (воєводська) + Робота

Повний пакет документів, необхідний для відкриття польської національної візи типу D терміном на 365 днів. В пакет документів входить абсолютно все, а саме: запрошення (оригінал та копія), страховий поліс та заповнена на ваше ім’я анкета. Також, в якості подарунка, вам надається стартовий пакет польського оператора зі швидким інтернетом та 5 zl на рахунку. Документи передаю вам «Новою поштою» в будь-яку точку України. Після відкриття візи ви абсолютно безкоштовно отримаєте працевлаштування від нашої компанії.

395 USD

350 USD

Від 1 до 3 місяців

Повний пакет документів для відкриття чеської робочої візи + Робота

Ця послуга включає в себе виготовлення повного пакету документів, який необхідний для відкриття чеської робочої візи. Чеська віза відкривається на 90 днів. Перевага саме цього пакету в тому, що віза відкривається під вибрану вами вакансію, тому відразу після її отримання ви зможете поїхати на роботу. Крім цього, відпрацювавши 90 днів у вас буде можливість виготовити чеську карту, яка видається терміном на 2 роки.

450 EUR

300-350 EUR

Від 1 до 3 місяців

Та багато інших документів, якими я займаюсь в порядку особистої домовленості.
Для мене немає нічого неможливого. Звертайтесь!

ТОВ «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ЄДРПОУ: 42927728 © 2014-2019. Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено.

ЄДРПОУ: 42927728

Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено. © 2014-2019.

Telegram Viber