Працевлаштування за кордоном від Андрія Марисюка

Швидко, якісно, відповідально!

Офіційне працевлаштування на обрану вами вакансію

У мене всі вакансії абсолютно безкоштовні, і я взагалі не беру коштів за працевлаштування. Зрозуміло, що кількість робочих місць на будь-якій вакансії обмежена, тому, в першу чергу, я працевлаштовую тих людей, які виготовили необхідні для роботи документи саме у мене. Після цього, я працевлаштовую людей, котрі мають уже відкриті робочі візи, які були виготовлені не в моїй компанії. Я відповідально ставлюся до своєї справи, тому особисто домовляюся за кожного клієнта і проводжу все так, що по приїзду на вказане місце праці вас зустрічають та розміщують, після чого ви очікуєте виходу на роботу. Тому - просто довіртесь мені, і я вам допоможу!

Для замовлення цієї послуги
зв'яжіться з нами зручним для вас способом:
Приховати

Пакет документів для відкриття польської національної візи типу D + Робота

Повний пакет документів, необхідний для відкриття польської національної візи типу D. У пакет документів входить абсолютно все, а саме: запрошення (оригінал та копія), страховий поліс, заповнена на Ваше ім'я анкета, стартовий пакет польського оператора зі швидким інтернетом та 10 zl на рахунку. Документи передаю вам поштою в будь-яку точку країни. Після відкриття візи Ви абсолютно безкоштовно отримаєте працевлаштування від нашої компанії.

Для замовлення цієї послуги
зв'яжіться з нами зручним для вас способом:
Приховати

Пакет документів для відкриття польської національної візи типу D на 270 днів + Робота

Повний пакет документів, необхідний для відкриття польської національної візи типу D терміном на 270 днів. У пакет документів входить абсолютно все, а саме: запрошення (оригінал та копія), страховий поліс, заповнена на Ваше ім'я анкета, стартовий пакет польського оператора зі швидким інтернетом та 10 zl на рахунку. Документи передаю вам поштою в будь-яку точку країни. Після відкриття візи Ви абсолютно безкоштовно отримаєте працевлаштування від нашої компанії.

Для замовлення цієї послуги
зв'яжіться з нами зручним для вас способом:
Приховати

Пакет документів для відкриття чеської робочої візи + робота

Ця послуга включає в себе виготовлення повного пакету документів, який необхідний для відкриття чеської робочої візи. Чеська віза відкривається на 90 днів. Перевага саме цього пакету в тому, що віза відкривається під обрану вами вакансію, тому відразу після її отримання ви зможете поїхати на роботу. Крім цього, відпрацювавши 90 днів у вас буде можливість виготовити чеську карту, яка видається терміном на 2 роки.

Для замовлення цієї послуги
зв'яжіться з нами зручним для вас способом:
Приховати

Пакет документів для офіційного працевлаштування за режимом БЕЗ ВІЗ

Пакет документів для офіційного працевлаштування за режимом БЕЗ ВІЗ (3 місяці) У пакет документів входить абсолютно все, а саме: запрошення (Oświadczenie), страховий поліс, стартовий пакет польського оператора зі швидким інтернетом та 10 zl на рахунку.

Для замовлення цієї послуги
зв'яжіться з нами зручним для вас способом:
Приховати

Та багато інших документів, якими я займаюсь в порядку особистої домовленості.
Для мене немає нічого неможливого. Звертайтесь!

ТОВ «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ЄДРПОУ: 42927728 © 2014-2019. Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено.

Правила користування сайтом  |  Політика конфіденційності сайту

ЄДРПОУ: 42927728

Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено. © 2014-2019.

Telegram
1
Viber
1
1