Працевлаштування за кордоном від Андрія Марисюка

Швидко, якісно, відповідально!

Офіційне працевлаштування на обрану вами вакансію

У мене всі вакансії перевірені особисто, і раджу їх лише з власного досвіду. Зрозуміло, що кількість робочих місць на будь-якій вакансії обмежена, тому, в першу чергу, я працевлаштовую тих людей, які виготовили необхідні для роботи документи саме у мене. Після цього, я працевлаштовую людей, котрі мають уже відкриті робочі візи, які були виготовлені не в моїй компанії. Я відповідально ставлюся до своєї справи, тому особисто домовляюся за кожного клієнта і організовую все так, що по приїзду на вказане місце праці вас розміщують, після чого ви очікуєте виходу на роботу. Тому - просто довіртесь мені, і я вам допоможу!

Офіційне працевлаштування

БЕЗКОШТОВНО

Ця послуга включає підготовку документів для вашого офіційного оформлення, попередній запис на інструктаж із техніки безпеки, організацію медогляду, резервацію робочого часу координатора та підготовку житла на території Польщі до вашого приїзду.

 

БЕЗКОШТОВНО

Для замовлення цієї послуги
зв'яжіться з нами зручним для вас способом:
Приховати

Пакет документів для відкриття польської національної візи типу D + Робота

3400 грн

2900 грн

Повний пакет документів, необхідний для відкриття польської національної візи типу D. У пакет документів входить абсолютно все, а саме: запрошення (оригінал та копія), страховий поліс, заповнена на Ваше ім'я анкета, стартовий пакет польського оператора зі швидким інтернетом та 10 zl на рахунку. Документи передаю вам поштою. Після відкриття візи Ви абсолютно безкоштовно отримаєте працевлаштування від нашої компанії.

 

3400 грн

2900 грн

Для замовлення цієї послуги
зв'яжіться з нами зручним для вас способом:
Приховати

Пакет документів для відкриття польської національної візи типу D на 270 днів + Робота

Повний пакет документів, необхідний для відкриття польської національної візи типу D терміном на 270 днів. У пакет документів входить абсолютно все, а саме: запрошення (оригінал та копія), страховий поліс, заповнена на Ваше ім'я анкета, стартовий пакет польського оператора зі швидким інтернетом та 10 zl на рахунку. Документи передаю вам поштою в будь-яку точку країни. Після відкриття візи Ви абсолютно безкоштовно отримаєте працевлаштування від нашої компанії.

 

Для замовлення цієї послуги
зв'яжіться з нами зручним для вас способом:
Приховати

Пакет документів для відкриття чеської робочої візи + робота

Ця послуга включає в себе виготовлення повного пакету документів, який необхідний для відкриття чеської робочої візи. Чеська віза відкривається на 90 днів. Перевага саме цього пакету в тому, що віза відкривається під обрану вами вакансію, тому відразу після її отримання ви зможете поїхати на роботу. Крім цього, відпрацювавши 90 днів у вас буде можливість виготовити чеську карту, яка видається терміном на 2 роки.

Для замовлення цієї послуги
зв'яжіться з нами зручним для вас способом:
Приховати

Стартовий пакет польського мобільного оператора

Абсолютно безкоштовно. Термін оформлення 5 хв.

Для замовлення цієї послуги
зв'яжіться з нами зручним для вас способом:
Приховати

Та багато інших документів, якими я займаюсь в порядку особистої домовленості.
Для мене немає нічого неможливого. Звертайтесь!

ТОВ «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ЄДРПОУ: 42927728 © 2014-2019. Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено.

Правила користування сайтом  |  Політика конфіденційності сайту

ЄДРПОУ: 42927728

Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено. © 2014-2019.

Telegram
1
Viber
1
1