Гарантую якісне виконання всього, за що берусь!

Мені довіряють тисячі клієнтів, тому що я:

Працюю по ліцензії міністерства України та сплачую податки

Займаюсь тільки офіційний працевлаштуванням. Сплачую податки. Працюю по ліцензії, виданою 11.10.2017 року міністерством соцільної політики України за наказом Андрія Реви.

Більше 5 років в цій сфері

Знаю всі дрібниці, нюанси та підводні камені в сфері працевлаштування та візової підтримки.

Особисто спілкуюсь та займаюсь кожною людиною

В будь-якій компанії при виникненні неприємних ситуацій знайти винного дуже важко, тому що вами відразу займаються декілька консультантів які звинувачують один одного, а дирекція не несе відповідальність за помилки своїх працівників. На відміну від них, я завжди сам особисто займаюсь кожною людиною і не довіряю цю справу нікому! Саме через такий нестандартний підхід до роботи всі мої клієнти завжди залишаються задоволеними і постійно мене рекомендують друзям та знайомим.

Постійно ділюсь своїм досвідом через YouTube

Я автор каналу «Андрій Марисюк» на Youtube. Постійно тримаю вас в курсі останніх подій та регулярно ділюсь порадами та власним досвідом. Мене дивляться мільйони українців і це найкраща оцінка моїх професійних здібностей.

Публічна людина і часто публікуюсь в ЗМІ

Про мене або про мої відео пишуть українські ЗМІ. Посилання на деякі з них можна знайти в цьому розділі.

Особисто приймаю клієнтів в офісі

За попередньою домовленістю приймаю клієнтів у власному офісі, який в Україні знаходиться за адресою: м. Рівне, Проспект миру, 11, а в Польщі: Wrocław, Stare Miasto, Św. Mikołaja 57.