ПРАЦІВНИК ПРОДУКЦІЇ НА КОНСЕРВНИЙ ЗАВОД KORAL KUKINIA

Oцініть зручність інформації:
0 0 оцінок
ПРАЦІВНИК ПРОДУКЦІЇ НА КОНСЕРВНИЙ ЗАВОД KORAL KUKINIA
3600 – 4200 PLN
14 PLN / год
Регіон
Кукінія
Графік
Пн-Сб, 10-12 год. Робота в 2 зміни.
Житло
Безкоштовне

Опис вакансії

 • Кандидати: в основному жінки, час від часу є набір для чоловіків. Вік від 18 до 60 років.
 • Місто праці: Kukinia.
 • Зарплата: ставка 14,00 злотих нетто за годину. Орієнтовна заробітна плата в місяць становить: 3600,00 – 4200,00 зл/нетто.
 • Графік роботи: зміна по 11-12 годин. 6/7 днів на тиждень. Велика к-ть робочих годин.
 • Проживання: за рахунок працедавця. Житло надається в сусідньому селищі, звідки працівників возитимуть на роботу і назад за рахунок роботодавця. Житло знаходиться в красивій курортній місцевості, в якій є пляж на березі Балтійського моря, багато ресторанів, клуби та магазини.
 • Вид трудового договору: Umowa zlecenia.
 • Необхідні документи: Польська робоча віза D05 (2-3 місяці), або працевлаштування за безвізовим режимом, при актуальності набору.

Додаткова інформація

 • Додаткова інформація:
  - У разі якщо кандидат не має PESEL, то в обов'язковому порядку фірма подає документи на виготовлення PESEL, вартість 75 zl;
  - На заводі для працівників є їдальня (є шафки для зберігання сніданків і обідів), кухня (автомати з солодощами, мікрохвильовки, плита), санвузол (є душ) і окреме приміщення для куріння.
   - РОБОЧИЙ ОДЯГ І ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ:
  У конвеєра працюють в основному жінки, тому їм, як правило, холодніше, ніж чоловікам, які постійно в русі перевозять продукти між цехами. Рибна продукція перевозиться візками, а також за допомогою повних контейнерів. Для роботи на лінії (конвеєрі) співробітники повинні взяти з собою теплі кофти і шкарпетки.На заводі працівники отримують свої ящики в роздягальні, які можна закрити на ключ. За рахунок роботодавця забезпечуються теплими захисними гумовими чобітьми. Крім цього надається одноразовий тонкий захисний одяг (сорочки, штани, фартухи, шапочки, одноразові рукавички і масочка), які щодня видають на заводі. Багаторазовий робочий одяг роботодавець пере своїм коштом. Також забезпечують усі необхідні засоби індивідуального захисту і гігієни.

Обов’язки

 • Обов’язки:
  - упаковка рибних філе (лосось, тунець, тріска й ін.); 
  - підготовка рибних філе для копчення; 
  - зважування упакованої продукції та наклеювання етикеток на упаковки; 
  - підготовка готової продукції (рибні рулетики, шампури, салати, пасти); 
  - більшість операцій виконують машини, так як лінія автоматизована; 
  - допомога при збиранні на робочому місці; - мийка контейнерів.
  На заводі немає оброблення і патрання риби. Готову тушку привозять з Норвегії в замороженому вигляді, а оселедець маринують у виробника в Фінляндії та привозять в бочках. Співробітники можуть працювати на трьох лініях. Чоловіки найчастіше виконують логістичну роботу, стежачи за тим, щоб іншим працівникам вистачало продуктів для подальшої обробки. Жінки працюють на упаковці філе та іншої продукції, а також при зважуванні, наклеюванні етикеток.
 • Опис роботи на трьох виробничих лініях:

  - ПІДГОТОВКА РИБИ ДО КОПЧЕННЯ. Готові напівтуші повільно рухаються на конвеєрі. Завданням співробітників є обрізка окремих елементів (наприклад, співробітник на початку лінії відрізає голову, потім працівники на наступних етапах відрізають плавники, готове філе нарізають і готують для копчення або упаковки. На цьому робочому місці температура зазвичай близько + 4-7С градусів. Співробітники стоять на спеціальних платформах, так як у зв'язку з необхідністю ополіскування риби на підлозі можуть з'являтися калюжі.

  - УПАКОВКА КОПЧЕНИХ І СВІЖИХ ФІЛЕ. На такому робочому місці йде укладання риби на лотках, додавання прянощів і добавок (напр. кріп, перець). Лотки після цього заклеюються автоматично на лінії. Після чого працівники укладають упакований продукт в ящики для подальшого транспортування на склад. У цьому цеху температура близько + 13-14 градусів С.

  - УПАКОВКА РУЛЕТИКІВ ДЛЯ РИБНИХ САЛАТІВ. На цьому робочому місці працівники згортають підготовлені філе в рулетики та укладають в упаковку. Температура в цьому цеху - близько +14 градусів С. На підприємстві немає інтенсивного запаху. Або відчувається легкий запах маринаду (цех упаковки рибних рулетиків з оселедця), або приємний легкий запах копченої рибки. На заводі строго дотримуються правила з техніки безпеки та підтримується високий рівень гігієни.

Безкоштовнозабронювати вакансію
Для безкоштовного бронювання вакансії зв'яжіться з нами зручним для вас способом:
ID: 1975
Оновлено: 2021-02-04 10:21:58
Безкоштовно забронювати вакансію
Для безкоштовного бронювання вакансії зв'яжіться з нами зручним для вас способом:
ID: 1975
Оновлено: 2021-02-04 10:21:58

Текстові відгуки про вакансію

ПРАЦІВНИК ПРОДУКЦІЇ НА КОНСЕРВНИЙ ЗАВОД KORAL KUKINIA
Безкоштовнозабронювати вакансію
Для безкоштовного бронювання вакансії зв'яжіться з нами зручним для вас способом:
ID: 1975
Оновлено: 2021-02-04 10:21:58

Поділитися вакансією:

ТОВ «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ЄДРПОУ: 42927728 © 2014-2019. Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено.

Правила користування сайтом  |  Політика конфіденційності сайту

ЄДРПОУ: 42927728

Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено. © 2014-2019.

Telegram Viber