Návrh na spolupráci

Zdravím vás!

Jmenuji se Andrij Marisjuk. Jsem vlastníkem společnosti „Práce v zahraničí od Andrije Marisjuka“ («Робота за кордоном від Андрія Марисюка») - nejznámější ukrajinské personální agentury.

Rovněž jsem autorem největšího a nejpopulárnějšího YouTube kanálu o práci v Česku na Ukrajině, který měsíčně sleduje přes 1,5 milionu Ukrajinců. Společnost „Práce v zahraničí od Andrije Marisjuka“ úspěšně funguje od roku 2014 a dnes má více než 50 zaměstnanců.

Každý měsíc zaměstnávám v Čechách více než 1000 Ukrajinců a je pro mě velmi důležité, aby lidé získali dobrou práci s důstojnými pracovními podmínkami.

Pokud jste majitelem pracovní agentury nebo podniku a potřebujete pracovníky z Ukrajiny – rád vám s tím pomohu.
Mojí hlavní specializací jsou nádeníci, tedy lidé, kteří neumí jazyk a nemají pracovní zkušenosti. Nicméně pokud potřebujete vysoce kvalifikovaného odborníka, pak vám ho mohu vyhledat na základě individuální dohody.

Jsem přesvědčen, že každé podnikání, zejména v oblasti zaměstnanosti, by mělo být založeno na poctivosti a vzájemné důvěře, jakož i ve spolupráci s lidmi, kteří sdílejí vaše názory a cíle. Právě proto hledám slušné české obchodní partnery, se kterými bych chtěl navázat dlouhodobou spolupráci při zaměstnávání Ukrajinců v České republice.

Pokud se mnou chcete navázat spolupráci, napište mi na tento e-mail: partnership@andriym.com

S pozdravem Andrij Marisjuk.
Signature

ООО «Работа за границей от Андрея Марисюка» ЕГРПОУ: 42927728 © 2014-2019. Лицензия №860 выдана министерством социальной политики Украины. Все права защищены.

Правила использования сайта  |  Политика конфиденциальности сайта

ЕГРПОУ: 42927728

Лицензия №860 выдана министерством социальной политики Украины. Все права защищены. © 2014-2019.

Telegram
1
Viber
1
1