Propozycja współpracy

Witam! Nazywam się Andriy Marysyuk. Jestem właścicielem najbardziej znanej na Ukrainie agencji rekrutacyjnej «Praca za granicą - Andriy Marysyuk» («Робота за кордоном від Андрія Марисюка»). Również mam największy oraz najpopularniejszy kanał na YouTube, gdzie opowiadam o pracy w Polsce. Co miesiąca ogląda go koło 1,5 miliona Ukraińców. Moja agencja skutecznie działa na rynku od 2014 roku i ma już ponad 50 pracowników.

Co miesiąca rekrutuję ponad 1000 Ukraińców do pracy w Polsce. Jestem zainteresowany w tym, aby Ukraińcy mieli dobre warunki życia oraz godną pracę za granicą.

Jeśli jesteś właścicielem agencji pracy lub przedsiębiorstwa i potrzebujesz pracowników z Ukrainy - pomogę Ci w tym. Głównie zwracają się do mnie złote rączki, czyli ludzie, którzy nie znają języka i nie mają doświadczenia zawodowego. Jednak, jeżeli będzie potrzeba, zawsze mogę odnaleźć dla Ciebie wysoko wykwalifikowanego specjalistę.

Jestem przekonany, że każda firma, a zwłaszcza agencje, które zajmują się zatrudnianiem pracowników, powinni działać na zasadach uczciwości oraz bezwzględnego zaufania. Zawsze jest lepiej współpracować z ludźmi, którzy podzielają twoje poglądy i cele.
Dlatego szukam porządnych partnerów z Polski z kim moglibyśmy działać jednym zgranym zespołem i zatrudniać pracowników z Ukrainy.

Jeżeli są Państwo zainteresowani tę ofertą współpracy, w celu omówienia wszystkich szczegółów oraz umów zachęcam do kontaktu ze mną - partnerstwo@andriym.com

Łączę wyrazy szacunku
Andriy Marysyuk
Signature

ООО «Работа за границей от Андрея Марисюка» ЕГРПОУ: 42927728 © 2014-2019. Лицензия №860 выдана министерством социальной политики Украины. Все права защищены.

Правила использования сайта  |  Политика конфиденциальности сайта

ЕГРПОУ: 42927728

Лицензия №860 выдана министерством социальной политики Украины. Все права защищены. © 2014-2019.

Telegram
1
Viber
1
1