Про компанію

Привіт! Мене звати Андрій Марисюк і я засновник компанії «Робота за кордоном від Андрія Марисюка»

Андрій Марисюк - Фото

Декілька слів про себе

Мені 30 років, останні 8 з яких я працюю у юридично-візовій сфері, а саме займаюсь виготовленням документів та офіційним працевлаштуванням за кордон.

Я народився і проживаю в місті Рівному.

У 2014 році, я заснував власну компанію і почав безкоштовно допомагати українцям влаштовуватись на роботу в інші країни. Відтоді минуло вже 7 років. За цей час я змушений був перебрати сотні міжнародних партнерів, поки не виділив для себе тих людей, яким я повністю довіряю і з якими працюю і по сьогоднішній день. Саме тому, всі свої послуги я виконую швидко, якісно і відповідально.

Звичайно, ідеальних людей та компаній не буває. Я це розумію, тому постійно працюю над тим, щоб кожен день всі мої клієнти отримували найкращий сервіс і залишались приємно здивованими якістю наданих послуг.

Я не знаю, що буде через п’ять, сім чи десять років. Але я впевнений, що я не зміню свої погляди та підходу до роботи, і та чесність та порядність, про яку говорять мої клієнти, назавжди залишаться в фундаменті моєї компанії.

З повагою, Андрій Марисюк
Signature

Декілька слів про компанію

Компанія «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» має представництво у трьох країнах: Україні, Польщі та Чехії.

В Україні головний офіс знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Кавказька 9, офіс 305. Ми працюємо по всій Україні і документи передаємо нашим клієнтам зручним для них способом, який обговорюємо індвивідуально. При цьому, зовсім не важливо, яку саме послугу ви замовите, тому що працюючи з нами ви завжди можете бути впевненими в швидкості та якості всіх виконаних робіт.

В Польщі головний офіс компанії знаходиться за адресою: Wrocław, Powstańców Śląskich 95.

В Чехії головний офіс компанії знаходиться за адресою: Železná, Liberec, Liberec I-Staré Město, 71.

Ми вважаємо, що слова компанії про саму себе нічого не значать, тому що про неї повинні говорити захоплені клієнти! Саме тому компанія «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ніколи не видаляє коментарі та відгуки клієнтів, кількість яких за 7 років нашої роботи перевищила 5000. З ними ви можете ознайомитись в цьому розділі, або ж на просторах інтернету.

Офіційно найкращі в Україні

Компанію «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» офіційно визнано найкращою компанією з працевлаштування в Україні у найпрестижнішому всеукраїнському конкурсі «Українська народна премія - 2020».

Для нас це найкраща подяка і показник того, що всі свої послуги ми надаємо дійсно відповідально та максимально якісно!

Також, на відміну від звичайних компаній-посередників, ми є прямим партнером та офіційним представником в Україні більшості польських роботодавців. Тому, звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в гарантованій якості наданих послуг та абсолютній надійності.

Як ми працюємо

Своїм прикладом ми стараємось демонструвати максимально високий сервіс у роботі з клієнтами, тому наша команда професійних спеціалістів працює для вас без вихідних і завжди знаходиться на зв’язку.

Також, ми розуміємо, що не всі українці (або громадяни інших країн) мають змогу завітати в один із наших офісів, тому ми побудували свою роботу так, що за допомогою звичайного телефонного дзвінка ви зможете замовити виготовлення документів або забронювати місце на ту чи іншу вакансію без обов’язкового відвідування нашого офісу.

Для економії вашого часу, всі необхідні документи ми відправимо вам «Новою Поштою» або іншим способом, тому, працювати з нами дійсно зручно, просто та приємно!

Мені довіряють, тому що я:

Працюю по ліцензії міністерства України та сплачую податки

Займаюсь тільки офіційний працевлаштуванням. Сплачую податки. Працюю по ліцензії №860, виданою міністерством соцільної політики України.

Більше 7 років в цій сфері

Знаю всі дрібниці, нюанси та підводні камені в сфері працевлаштування та візової підтримки.

Особисто перевіряю кожну вакансію

Абсолютно кожну вакансію, на яку я працевлаштовую - я перевірив особисто! Я дуже ретельно і відповідально підходжу до вибору вакансій, тому завжди уважно перевіряю умови, стан, темп і кожен робочий процес. Крім цього я спілкуюся з українцями, які там працюють, дивлюся умови, в яких вони проживають, і на основі побаченого приймаю рішення. Тому, працюючи зі мною, ви завжди можете бути впевнені як в абсолютній легальності вашого працевлаштування так і в тому, що на яку б вакансію від мене ви не поїхали - ви будете працювати в нормальних умовах!

Особисто спілкуюсь та займаюсь кожною людиною

Я завжди сам особисто займаюсь кожною людиною і не довіряю цю справу нікому! Звичайно, я фізично не встигаю особисто відповідати на всі телефонні дзвінки та повідомлення, тому в цьому мені допомагають спеціалісти, яких я особисто відібрав до себе в команду. Тому, звертаючись до мене в компанію, ви завжди можете бути впевненими у якості наданих послуг, тому що вони гарантовані моїм іменем! Саме через такий нестандартний підхід до роботи всі мої клієнти завжди залишаються задоволеними і постійно мене рекомендують друзям та знайомим.

Постійно ділюсь своїм досвідом через YouTube

Я автор каналу «Андрій Марисюк» на Youtube. Постійно тримаю вас в курсі останніх подій та регулярно ділюсь порадами та власним досвідом.

Мене дивляться МІЛЬЙОНИ українців, і це є найкращим показником моєї роботи!

  • 33,1   МЛН переглядів
  • 398,000   підписників
Перейти на YouTube
  • 33,1 МЛН  переглядів
  • 398,000   підписників

Публічна людина і часто публікуюсь в ЗМІ

Про мене або про мої відео пишуть українські ЗМІ. Посилання на деякі з них можна знайти в цьому ж розділі нижче.

Особисто приймаю клієнтів в офісі

За попередньою домовленістю приймаю клієнтів у власному офісі, який в Україні знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Кавказька 9, офіс 305, в Польщі: Wrocław, Powstańców Śląskich 95 та в Чехії: Železná, Liberec, Liberec I-Staré Město, 71.

Постійний спікер на конференціях ОБСЄ та інших міжнародних заходах

Регулярно виступаю на всеукраїнських та міжнародних заходах присвячених безпечному та офіційному працевлаштуванню за кордоном. Виступаю спікером на конференціях організації ОБСЄ.

Телебачення про мене та компанію

Та багато інших

Телебачення про мене та компанію

Та багато інших

ЗМІ про мене та компанію

Та багато інших

ЗМІ про мене та компанію

Про мене часто пишуть незалежні
та рейтингові видання

Та багато інших

Слідкуйте за мною в соціальних мережах:

ТОВ «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ЄДРПОУ: 42927728 © 2014-2019. Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено.

Правила користування сайтом  |  Політика конфіденційності сайту

ЄДРПОУ: 42927728

Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено. © 2014-2019.

Telegram
1
Viber
1
1