Актуальні вакансії на сьогодні (15.10)

СКЛАД ЕЛЕКТРО-ТЕХНІКИ EURO AGD RTV

Вакансія безкоштовна
Країна: Польща
Місто: СОКОЛОВ (біля Варшави), BYDGOSZCZ, ŁÓDŹ, SZCZECIN, WROCŁAW, POZNAŃ, KOSZALIN, PRUSZKÓW.
Вакансія для: Чоловіків. Вік до 45 років.
Зарплата: 12,00 зл/нетто за годину (комплектація), 12,50 зл/нетто (розгрузка, загрузка), 12,50 зл/нетто (експедитори з мінімальним знанням польської мови). Є можливість отримувати аванси.
Графік роботи: 10 - 12 год. ПН - СБ.
Документи: Польська робоча віза від 3 міс. Можливе працевлаштування по біометричному паспорті. Мінімальна кількість днів для оформлення по "БЕЗ ВІЗ" -75.
Житло: БЕЗКОШТОВНЕ, неподалік роботи (3-5 людини в кімнаті).
Опис роботи: Комплектація замовлення (збір замовлення по накладній зі сканером), прості складські роботи, переміщення товарів на складі, контроль якості. Вид товару побутовий (пральні машинки, мікрохвильові печі, пилосмоки, телефони, планшети, ноутбуки та ін). Цей інтернет магазин схожий до нашої ROZETKA.
- Графік роботи:
Зміни по 10-12 годин. Зміни чергуються потижнево. 6 або 7 днів в тиждень. Вихідний 1 раз в тиждень за погодженням з бригадиром.
- Проживання: надається хостел, квартири ,або приватний будинок. В кімнатах орієнтовно проживає 3-5 чоловік. Проживання безкоштовно. Є доїзд від мешкання до роботи і навпаки безкоштовним транспортом.
- Вид трудового договору : Umowa zlecenia.
- Вихід на роботу можливий через 1-2 дня після приїзду
Додаткова інформація:
- ВСІМ ПРАЦІВНИКАМ ПО БАЖАННЮ ПРОПОНУЮТЬ ВИГОТОВЛЕННЯ ЗАПРОШЕННЯ ВІД ВОЄВОДИ
- Робочий одяг: Закрите взуття BHP, з металевим носком. Зручні штани, темні. Видається футболка - все видається на об'єкті.
- Знання польської мови не вимагається.
- Досвід праці не потрібний. Всього навчають.
- Зустрічаємо у Варшаві на вокзалі Варшава-Заходня, веземо на офіс для оформлення, після оформлення поселяємо на тимчасове мешкання. При собі потрібно мати 100.00 злотих, це плата за PESEL – національний ідентифікаційний номер, який використовується в Польщі + тимчасове мешкання на період оформлення. - Додаткові вирахування з працівника: 110.00зл – за медичну книжку, 250.00зл – права на електро вузик. Вираховуються ці кошти одноразово, із першої заробітної плати. Сума коштів в розмірі 360.00зл повертається працівнику при відпрацюванні 5-ти місяців.
- Необхідні речі для проживання: Посуд, постіль, кухонний інвентар надається. По бажанню працівник може звісно із собою мати свої речі.
- Приїзд: На дану вакансію приїзд можливий від сьогодні.

ВИРОБНИЦТВО ПЛАСТИКОВИХ ДЕТАЛЕЙ ДО АВТОМОБІЛІВ FORD

Вакансія безкоштовна
Країна: Польща
Місто: Стшелін.
Вакансія для: Жінок та сімейних пар. Вік 18- 45 років.
Зарплата: 11 - 13 зл / год.
Графік роботи: 3 зміни. 12 год/день ПН - ПТ + СБ.
Документи: Польська робоча віза від 4 міс., повна біометрія
Житло: 200зл / міс (2-3 людини в кімнаті)
Опис роботи: Завод по виробництву пластикових деталей для автомобілів FORD. Віком від 18 до 45 років ЗАРПЛАТА 13 зл/година, ПРОЖИВАННЯ надається за рахунок фірми (2-3 людини/кімн.); РЕЖИМ роботи по 12 годин в день, 6 денний робочий тиждень, праця в три зміни . Комунальні послуги – 200 зл. в місяць платить працівник. Мінімальний термін візи 4 місяці.

РОБОТА НА ЗАВОДІ ELECTROLUX

Вакансія безкоштовна
Країна: Польща
Місто: Жарів, Свідніца
Вакансія для: Чоловіків, жінок та сімейних пар. Вік до 50 років.
Зарплата: 2200 - 4000 зл / міс
Графік роботи: 3 зміни. мінімум 8 годин ПН - ПТ + СБ.
Документи: Польська робоча віза від 4 міс.
Житло: 350 зл / міс (3-4 людини в кімнаті)
Опис роботи: Праця в приміщенні, в стоячому положенні на конвеєрі. З працівником підписується Umowa o prace згідно якої він отримує: Зарплата фіксована в місяць – 1840 зл. на руки за відпрацьовані 168 год./міс, всі надгодини будуть заплачені +50%, нічні надгодини та робота в суботу +100% Премія за кожен повний відпрацьований місяць – до 15% (до 270зл.) Нічні зміни +20%, Компенсація за прання робочого одягу - 60 зл./міс. Оплачувану відпустку – 2 дні в місяць, якщо не використає за неї заплатять від 170 злотих при закінченні договору. Харчування за свій рахунок; Праця в м. Свідніца або Жарів біля Вроцлава, приїзд до м. Свідніца

ПОШТОВЕ ВІДДІЛЕННЯ INPOST (АНАЛОГ “НОВОЇ ПОШТИ” В УКРАЇНІ)

Вакансія безкоштовна
Країна: Польща
Міста: Варшава, Катовіце, Sosnowiec, Петрикув Трибунальський, Краків, та ще 10 міст.
Вакансія для: Чоловіків. Вік до 45 років.
Зарплата: 15.2 зл. / год нетто (14 зл/год - ставка + 1.2 зл/год за відвідування без пропусків).
Графік роботи: ПН - ПТ, 10 год.
Документи: Робоча віза або біометричний паспорт.
Житло: 400 zl. (входить хороше комфортне житло та доїзд до роботи).
Є можливість отримувати аванси. Зарплата в місяць 2800 зл нетто до 4000 зл нетто. В залежності від міста праці та кількості годин.
Графік роботи: Графік в кожному місті може бути різний. Мінімальний графік Пн-Пт- 10 годин. Може бути Пн-16годин, Вт-Пт-10годин, можливо 14 годин -Пн-Пт та субота 7 годин. Робота у вечірні та нічні зміни.
Проживання: надається квартира або хостел із усіма зручностями. В кімнатах орієнтовно проживає 3-6 чоловік. Житло знаходиться неподалік роботи. Вид трудового договору : Umowa zlecenia.
Вихід на роботу можливий через 1-3 дня після приїзду.
Обовязки: Сортування поштових посилок, розгрузка, погрузка.
Додаткова інформація: - Знання польської мови не вимагається. - Досвід праці не потрібний. Всього навчають. - Необхідні речі для проживання: Посуд, постіль, кухонний інвентар надається. По бажанню працівник може мати свої речі.

Водій категорії "СЕ"

Вакансія безкоштовна
Країна: Польща
Місто: Варшава.
Вакансія для: Чоловіків. Вік 25- 50 років.
Зарплата: 1800 євро / міс.
Графік роботи: ПН - ПТ, узгоджується з роботодавцем.
Документи: Польська робоча віза, біометрія.
Опис роботи: Перевезення вантажів на території Євросоюзу. Сучасні вантажні автомобілі стандарту Євро 5-6. Мінімальний термін працевлаштування 2 місяці. Ставка фіксована за місяць 1800 євро. Офіційне працевлаштування від польської компанії. Приїзд у Варшаву для оформлення.
Допомога з виготовленням карт побиту.
Вимоги:
- Відповідальність;
- Не зловживати спиртними напоями;
- Активна польська віза;
- Досвід водіння;
- Код 95.

ПРАЦІВНИК НА ЗАВОД ELECTROLUX

Вакансія безкоштовна
Країна: Польща
Місто: Сєвєж
Вакансія для: Чоловіків, жінок та сімейних пар. Вік до 50 років.
Зарплата: 2200 - 4000 зл / міс
Графік роботи: 3 зміни по 8 год / день + можливі 4 надгодини. ПН - ПТ + СБ.
Документи: Польська робоча віза.
Житло: 450 зл / міс (3-4 людини в кімнаті)
Опис роботи: Праця в приміщенні, в стоячому положенні на конвеєрі. З працівником підписується Umowa o prace згідно якої він отримує: Зарплата фіксована в місяць – 2200 зл. на руки за відпрацьовані 168 год./міс, всі надгодини будуть заплачені +50%, нічні надгодини та робота в суботу +100% Премія за кожен повний відпрацьований місяць – до 15% (до 270зл.) Нічні зміни +20%, Компенсація за прання робочого одягу - 60 зл./міс. Оплачувану відпустку – 2 дні в місяць, якщо не використає за неї заплатять від 170 злотих при закінченні договору. Харчування за свій рахунок; Праця в м. Свідніца або Жарів біля Вроцлава, приїзд до м. Свідніца

ПРАЦІВНИК НА СКЛАД DPD

Вакансія безкоштовна
Країна: Польща
Місто: RAWA MAZOWIECKA, PARZNIEW
Вакансія для: Чоловіків. Вік до 45 років.
Зарплата: 13 зл / год. (+1.4 зл / год премія за відвідування без пропусків)
Графік роботи: 8-12 годин ПН - ПТ., СБ - при потребі (вечірні та нічні зміни).
Документи: Польська робоча віза від 3 міс., біометрія.
Житло: БЕЗКОШТОВНЕ (3-5 людини в кімнаті).
Переміщення до роботи: За рахунок роботодавця.
Опис роботи: Сортування поштових посилок, розгрузка, загрузка.
Додаткова інформація: - Зустрічаємо у Варшаві безкоштовно. - При собі потрібно мати 100 злотих, це плата за PESEL – національний ідентифікаційний номер, який використовується в Польщі + тимчасове мешкання на період оформлення - Робочий одяг: Закрите взуття BHP, з металевим носком. - Знання польської мови не вимагається. - Досвід праці не потрібний. Всього навчають. - Необхідні речі для проживання: Посуд, постіль, кухонний інвентар надається. По бажанню працівник може звісно із собою мати свої речі.

ФАБРИКА ПО ВИГОТОВЛЕННЮ ЗАМКІВ ДЛЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ДВЕРЕЙ KIEKERT

Вакансія безкоштовна
Країна: Чехія
Місто: Пршелоуч (20 км от Пардубиц).
Вакансія для: Чоловіків, жінок та сімейних пар. Вік до 45 років.
Зарплата: 104 - 110 крон за годину.
Графік роботи: 8 - 16 год. ПН - СБ.
Документи: Чеська робоча віза.
Житло: БЕЗКОШТОВНЕ (2-4 людини в кімнаті, парам надається окреме проживання).
Опис роботи: Робота полягає в обслуговуванні конвеєру по збору дрібних металевих і пластикових деталей ( в майбутньому готовий замок). Кожен оператор проводить конкретні операції по збору строго зазначеної черговості і методом. Робота фізично не складна.
Графік роботи: три зміни по 8 годин. Чергування змін – по тижнях; нічна – ранкова – денна. Понаднормові години надаються всім бажаючим, хто чудово справляється з роботою. Понаднормові години можливі тільки в формі додаткової зміни, тобто ще 8 год. Загалом працівник має право відпрацювати 16 год на добу. Кожного дня працювати по 16 годин неможна – максимально 2 дні в чергуванні. Між такими двома днями повинна бути хоч одна 8-годинна зміна. Максимально можлива кількість годин в місяць: 250-270.
Зарплата : 104 крон/г – при відпрацьованому місячному фонду годин (від 150 до 170 год); 107 крон/год – при відпрацюванні годин понад фонду (до 200 г/міс); 110 крон/год– при відпрацюванні годин понад фонду (201 і більше); Якщо працівник відпрацьовує 230 год/міс – премія, 1500 крон; Якщо працівник відпрацьовує 240 год/міс – премія, 2000 крон; Можуть бути нараховані додаткові премії і бонуси керівництвом фабрики, якщо працівник чудово справляється з роботою і виходить на роботу в державні святкові і вихідні дні.
Додаткова інформація:
- Вимагається хороший зір і моторика рук - Працівникам суворо забороняється пропускати робочі зміни по неповажним причинам. Пропуски караються штрафними санкціями від 500 до 1000 крон. - За одну 8-годинну зміну надається 2 перерви на відпочинок та обід: 10 і 20 хв відповідно. Перерви не оплачуються. - В гуртожитку є всі необхідні умови побуту, в тому числі і інтернет. Гуртожитки знаходяться в 500 метрах від фабрики в місті Пршелоуч і в місті Пардубице. З Пардубиц всім працівникам на всі 3 зміни надається безкоштовний транспорт фірмовим автобусом. - Приклад нарахування зарплати: При відпрацьованих наприклад 230 год/міс, працівнику буде нараховано: 230*110=25300 + 1500 (премія) = 26 800 Крон (1050 ЄВРО). При 250 год/міс: (250*110)+2000 = 29 500 Крон (1130 ЄВРО).

ВИРОБНИЦТВО М'ЯСНИХ НАПІВФАБРИКАТІВ

Вакансія безкоштовна
Країна: Польща
Місто: Варшава.
Вакансія для: Чоловіків, жінок та сімейних пар. Вік 18- 45 років.
Зарплата: 12 зл / год.
Графік роботи: ПН-ПТ, СБ по 10-12 годин (зміни 6-14, 14-22) – для наших працівників будуть продовжені. 2 перерви по 15 хвилин
Документи: Польська робоча віза, повна біометрія
Житло: 150 зл / міс (2-3 людини в кімнаті)
Опис роботи: Є три процеси роботи:
1.Помічник на кухню ( є можливість в подальшому стати кухарем).
2. Робітник на склад ( на цьому процесі потрібна комунікативна польська мова).
3. Розбір м’яса. Є 4 цеха: 1) розділка/нарізка; 2) виробнича лінія; 3) коптіння: 4) упаковка.
Додаткова інформація:
- Вид трудового договору : Umowa zlecenia; - Досвід праці не потрібний; - Польська мова на рівні розуміння; - Спец. одяг видається; - Санітарна книжка (180 зл з першої зарплати); - Вітаються чоловіки з водійським посвідченням кат.В; - На території підприємства є столова, з собою потрібно брати чашку, ложку і хліб, так, як ковбасні вироби, м'ясо, нарізку надає роботодавець, також є цукор, чай; - Робота в приміщенні, температура залежить від цеху, в який попадає працівник ( від +7 до +22).
5) Проживання: 150 зл, хостел 3-ох поверховий, 200 м від роботи, кімнати на 2, 3, 4 чол. Всі умови, спільна кухня і туалет.

ПРАЦІВНИК НА ЛОГІСТИЧНИЙ СКЛАД FM LOGISTIC

Вакансія безкоштовна
Країна: Польща
Місто: Уточнюється індивідуально.
Вакансія для: Чоловіків. Вік до 50 років.
Зарплата: 11.5 зл / год.
Графік роботи: 8 - 12 год / день. ПН - ПТ + СБ.
Документи: Польська робоча віза.
Житло: Безкоштовне
Опис роботи: Комплектація замовлень нижніх ярусів BT OPTIO (можна без досвіду, бажано наявність водійського посвідчення). - Оператор вилочного навантажувача; - Збірка - комплектація замовлень; - Збірка картонних боксів; - Приготування до відправки.
Кожен новий працівник проходить навчання на електричний візок нижніх ярусів BT OPTIO з досвідченим працівником, який все пояснює. Час навчання в середньому близько тижня.
Медична комісія, робочий одяг - за рахунок роботодавця (черевики і світловідбиваюча жилетка). Решта одягу - особистий одяг працівника.

ВИРОБНИЦТВО ДЕТАЛЕЙ ДЛЯ МЕБЛІВ IKEA

Вакансія безкоштовна
Країна: Польща
Міста: Tomaszów Mazowiecki
Вакансія для: Чоловіків. Вік до 45 років.
Зарплата: 12 зл / год нетто.
Графік роботи: ПН - ПТ., 10 - 12 год.
Документи: Польська робоча віза, біометричний паспорт.
Житло: Безкоштовне.
Переміщення до роботи: Безкоштовне
Обов'язки: спостереження за правильним ходом виробництва, контроль якості, шліфування, фарбування, упаковка дерев'яних деталей.
Умови роботи: Оплата: З / п: 12 зл / год нетто (чистими), - від 3000-3400 злотих в місяць на руки. ️Графік роботи: 10-12 годин на день 5 днів на тиждень (можливі надгодини). - 2 зміни: 6.00 -18.00, 10.00 - 22.00, 260-280 годин на місяць. - комфортне тепле велике приміщення + пилорама у дворі.
Офіційне працевлаштування та повний соц. пакет.

ЗАВОД ПО ВИГОТОВЛЕННЮ ГУМОВИХ УЩІЛЬНЮВАЧІВ HUTCHINSON

Вакансія безкоштовна
Країна: Польща
Місто: Лодзь
Вакансія для: Чоловіків, жінок та сімейних пар. Вік до 50 років.
Зарплата: від 2300 зл / міс
Графік роботи: 3 зміни (5:45-13:45, 13:45-21:45, 21:45-5:45). ПН - ПТ.
Документи: Польська робоча віза, біометрія.
Житло: 300 зл / міс (3-4 людини в кімнаті).
Опис роботи: Завод по виготовленню гумових ущільнювачів. Чоловіки - оператори машин, жінки - контроль якості, зачистка і пакування готової продукції. Трудовий договір: umowa o pracę; Ставка місячна: 2700 зл. брутто; Премія місячна: до 500 зл. брутто; Праця в три зміни: 5:45-13:45, 13:45-21:45, 21:45-5:45. Нічні зміни + 20 % додаток. Праця : понеділок- п'ятниця, субота і неділя - вихідні. Можливість працювати надгодини: в робочі дні додаток + 50%, субота - 100%, неділя- 200 % ( подвійна оплата ). В середньому заробітна плата з усіма додатками складає від 2300 зл. на руки.
Mи додатково пропонуємо: - Безкоштовний транспорт; - Медичну опіку в Medicover Medical Center за 1 зл. ( приватний і сучасний центр без довгих черг); - Медичне страхування життя ( AXA); - Спортивну карту - Multisport; - Купони на свята - новорічні і великодні ( навіть до 800 зл.); - Можливість рекомендувати працівника і заробляти - polecenia ( премія до 800 зл. брутто за особу); - дофінансування на дитячий садок ( до трьох років ) - 70 зл. на місяць; - дофінансування на дитячий табір ( до 16 років ) 1000 зл. раз на два роки; - можливість оформлення позички.

ЗАВОД ПО ВИРОБНИЦТВУ АРМАТУРИ

Вакансія безкоштовна
Країна: Польща
Місто: Radom
Вакансія для: Чоловіків.
Зарплата: 12 зл / год - перший місяць, 14 зл / год - з другого місяця.
Графік роботи: 12 год/день ПН - ПТ + СБ.
Документи: Польська робоча віза, біометрія.
Житло: Комунальні послуги 200 зл / міс (4 людини в кімнаті).
Опис роботи: Оператор машин (установка розмірів, виготовлення арматури, контроль за процесом виробництва, також знаходитись біля верстата, підставляти арматуру до верстата для закрутки кутів). Перший місяць вчаться, працюють як помічники. Проживання від місця роботи знаходиться в пішшій досяжності (20 хв) . Трудовий договір - Умова злеценія. Приїзд до м. Варшава.

РОБІТНИК НА КАРТОННИЙ ЗАВОД

Вакансія безкоштовна
Країна: Польща
Місто: Pokrzywnica
Вакансія для: Чоловіків.
Зарплата: 12 зл / год.
Графік роботи: 10-12 год/день ПН - ПТ + СБ.
Документи: Польська робоча віза, біометрія.
Житло: Безкоштовне (2 людини в кімнаті).
Опис роботи: Різка картону, формування картонних коробок. Для доїзду на працю надається автомобіль (заправка ділиться на працівників). Трудовий договір - Умова злеценія. Приїзд до м. Варшава.

ПРАЦІВНИК НА АНТИКОРОЗІЙНИЙ ЗАВОД

Вакансія безкоштовна
Країна: Польща
Місто: Гожув
Вакансія для: Чоловіків. Вік до 20-50 років.
Зарплата: 13 зл / год.
Графік роботи: 3 зміни. 10-12 год/день ПН - ПТ + СБ.
Документи: Польська робоча віза.
Житло: 150 зл / міс (3-4 людини в кімнаті)
Опис роботи: На завод який займається антикорозійною обробкою металевих деталей потрібні працівники чоловіки на завішування, зняття на траверсі, очищення деталей. Працівники які гарно працюють отримують премію від 200 до 400 злотих ПРОЖИВАННЯ надається за рахунок фірми (3-4 людини/кімн.); Комунальні послуги – 150 зл. в місяць платить працівник РЕЖИМ роботи: робота на 3 зміни, субота робоча, 10-12 год. в день, є можливість працювати надгодини неділя вихідний; Одяг надається за рахунок фірми; Харчування за свій рахунок; приїзд до м. Свідніца

РОБІТНИК НА ЗАВОД ПО ФАСУВАННЮ ПРОДУКЦІЇ

Вакансія безкоштовна
Країна: Польща
Місто: Скоково.
Вакансія для: Сімейних пар. Вік 25 - 50 років.
Зарплата: 11 зл / год.
Графік роботи: 10-12 годин ПН - СБ.
Документи: Польська робоча віза.
Житло: Безкоштовне.
Опис роботи: Завод по фасуванню, етикетуванню і пакуванню кормів для птахів. Робота не важка. РЕЖИМ роботи по 10-12 годин в день, 6 денний робочий тиждень, праця в дві зміни, Харчування за свій рахунок.
Приїзд в м. Свідніца біля Вроцлава.

ЗВАРЮВАЛЬНИКИ З МІНІМАЛЬНИМ ДОСВІДОМ

Вакансія безкоштовна
Країна: Польща
Місто: Свідніца.
Вакансія для: Чоловіків.
Зарплата: 14-15 зл / год.
Графік роботи: 10-12 годин ПН - СБ.
Документи: Польська робоча віза.
Житло: Безкоштовне (150-200 зл в місяць комунальні послуги).
Опис роботи: Зварювання металевих конструкцій (огорожі, сходи та інше). Методи зварювання: MIG/MAG.
Одяг надається за рахунок фірми; Харчування за свій рахунок; Медичне і соціальне страхування надається; Приїзд в м. Swidnica біля Вроцлава.

ПРАЦІВНИК НА МЕБЛЕВУ ФАБРИКУ IKEA

Вакансія безкоштовна
Країна: Польща
Місто: Свідніца
Вакансія для: Чоловіків.
Зарплата: 11 зл / год.
Графік роботи: 2 зміни, 10-12 год, ПН - СБ.
Документи: Польська робоча віза від 4 міс.
Житло: Безкоштовне, комунальні послуги 100-150 зл / міс (3-4 людини в кімнаті).
Опис роботи: Виробництво корпусних меблів (комплектування, пакування, помічники операторів).
Приїзд до м. Свідніца біля Вроцлава

РОБОТА В ЧЕХІЇ КАРЩИК

Вакансія безкоштовна
Країна: Чехія
Місто: Турнов , Ліберець, Мост, Млада-Болеслава, Чешський Дуб
Вакансія для: Чоловіків. Вік до 55 років.
Зарплата: 100 - 110 крон / год нетто.
Графік роботи: Пн - Пт + Сб 8 - 12 годин (11 - 11.5 чистими). За місяць 256 -300 годин.
Документи: Чеська робоча віза.
Житло: 1500 - 3000 крон в місяць (знімається із зарплати)
Є змога виготовити чеські документи на кару (ціна 4000 тис .крон - 2000 тис при заповнені анкети + 2000 тис. крон коли маєте права готовими).
Доїзд до праці безкоштовний. До роботи возить автобус. Орієнтовний час доїзду 15 - 30 хв.

РОБОТА В ЧЕХІЇ НА АВТОМОБІЛЬНОМУ ЗАВОДІ LUKOV PLAST

Вакансія безкоштовна
Країна: Чехія
Місто: Чеський Дуб
Вакансія для: Чоловіків, жінок або сімейних пар. Вік до 50 років.
Зарплата: 95 - 115 крон / год нетто.
Графік роботи: ПН - СБ, 8 - 12 год/день, 16 годин по бажанню.
Документи: Чеська робоча віза.
Житло: 1500 - 3000 крон в місяць (вираховується із заробітної плати)
Різниця в оплаті залежить від процесу на якому Ви будете працювати. Ставка і процес визначається на місці Вашим координатором в залежності від того як Ви працюєте, Ваших бажань, витривалості, та вільних місць на тому чи іншому процесі.
Робочий графік : ПН - ПТ + додаткова субота. Робочі зміни 8 - 12 та 16 годин по бажанню. Надгодини надаються кожному індивідуально в залежності від того як Ви працюєте та завантаженості підприємства.
Проживання : Квартири, гуртожитки, будинки. Із зарплати знімається 1500 - 3000 крон в місяць. Проживання по 3-5 людей в кімнаті. Майже завжди сімейним парам надають окреме проживання. Якщо не буде наявних вільних кімнат то сімейна пара проживає ще із однією сімейною парою. Сімейні пари працюють в різні зміни і тоді в такому випадку кожна пара залишається самою в кімнаті.
Трансфер до роботи безкоштовно. Доїзд до роботи становить переважно від 10 до 30 хв.
Обов'язки: Робота без навиків та досвіду роботи.
- Оператор із виготовлення деталей (робота полягає в задаванні параметрів до деталей та калібруванні їх у відповідності до вимог); - Оператор із сортування деталей (робота на лінії, сортування, складання деталей відповідно до заданих вимог); - Оператор з контролю якості (робота полягає в перегляді всіх деталей на наявність дефектів); - Оператор з монтажу матеріалу на пластикові компоненти автомобіля (обшивка козирків автомобіля).
Даний завод є частиною виробництва інших аналогічних автомобільних заводів які знаходяться неподалік один від одного.

РОБОТА В ЧЕХІЇ НА АВТОМОБІЛЬНОМУ ЗАВОДІ RECTICEL

Вакансія безкоштовна
Країна: Чехія
Місто: Мост, Млада-Болеслава
Вакансія для: Чоловіків, жінок або сімейних пар. Вік до 50 років.
Зарплата: 95 - 115 крон / год нетто.
Графік роботи: ПН - СБ, 8 - 12 год./день, 16 годин по бажанню.
Документи: Чеська робоча віза.
Житло: 1500 - 3000 крон в місяць (вираховується із заробітної плати)
Різниця в оплаті залежить від процесу на якому Ви будете працювати. Ставка і процес визначається на місці Вашим координатором в залежності від того як Ви працюєте, Ваших бажань, витривалості, та вільних місць на тому чи іншому процесі.
Робочий графік : ПН- ПТ + додаткова субота. Робочі зміни 8-12 та 16 годин по бажанню. Надгодини надаються кожному індивідуально в залежності від того як Ви працюєте та завантаженості підприємства.
Проживання : Квартири, гуртожитки, будинки. Із зарплати знімається 1500 - 3000 крон в місяць. Проживання по 3-5 людей в кімнаті. Майже завжди сімейним парам надають окреме проживання. Якщо не буде наявних вільних кімнат то сімейна пара проживає ще із однією сімейною парою. Сімейні пари працюють в різні зміни і тоді в такому випадку кожна пара залишається самою в кімнаті.
Трансфер до роботи безкоштовно. Доїзд до роботи становить переважно від 10 до 30 хв.
Обов'язки: Робота без навиків та досвіду роботи. - Оператор з виготовлення передніх турбін автомобіля; - Оператор з виготовлення бокових карт автомобіля; - Оператор з виготовлення пластикових комплектуючих автомобіля (бардачків, підстаканників, підлокітників та інших малих деталей; - Оператор з контролю якості виготовлених деталей; - Оператор чищення залишкового пластику на деталях (шліфування деталей шорсткою губкою); - Оператор з чистки форм по виготовленню деталей (чистка матриці деталі);
Даний завод є частиною виробництва інших аналогічних автомобільних заводів які знаходяться неподалік один від одного.

РОБОТА В ЧЕХІЇ НА АВТОМОБІЛЬНОМУ ЗАВОДІ GRUPO ANTOLIN

Вакансія безкоштовна
Країна: Чехія
Місто: Турнов, Ліберець або аналогічні заводи в Чехії
Вакансія для: Чоловіків, жінок або сімейних пар. Вік до 50 років.
Зарплата: 95 - 115 крон / год нетто.
Графік роботи: ПН - СБ, 8 - 12 год./день
Документи: Чеська робоча віза.
Житло: 1500 - 3000 крон в місяць (вираховується із заробітної плати)
Різниця в оплаті залежить від процесу на якому Ви будете працювати. Ставка і процес визначається на місці Вашим координатором в залежності від того як Ви працюєте, Ваших бажань, витривалості, та вільних місць на тому чи іншому процесі.
Робочий графік : ПН- ПТ + додаткова субота. Робочі зміни 8-12 та 16 годин по бажанню. Надгодини надаються кожному індивідуально в залежності від того як Ви працюєте та завантаженості підприємства.
Проживання : Квартири, гуртожитки, будинки. Із зарплати знімається 1500 - 3000 крон в місяць. Проживання по 3-5 людей в кімнаті. Майже завжди сімейним парам надають окреме проживання. Якщо не буде наявних вільних кімнат то сімейна пара проживає ще із однією сімейною парою. Сімейні пари працюють в різні зміни і тоді в такому випадку кожна пара залишається самою в кімнаті.
Трансфер до роботи безкоштовно. Доїзд до роботи становить переважно від 10 до 30 хв.
Обов'язки: Робота без навиків та досвіду роботи. - Оператор по закладанню початкової деталі в прес; - Оператор на обрізаючому станку; - Оператор із нанесення клейової рідини на деталь; - Оператор із чистки та нанесення маркування на деталь; - Оператор із контролю якості деталей; - Оператор із поклейки пластикових компонентів до головної деталі; - Оператор із поклейки електрообмотки автомобіля; - Оператор по складанню пластикових компонентів автомобіля.
Даний завод є частиною виробництва інших аналогічних автомобільних заводів які знаходяться неподалік один від одного.

СУПЕРМАРКЕТ BIEDRONKA

Вакансія безкоштовна
Країна: Польща
Місто: Робота абсолютно по всій території Польщі. Вибір міст ненадається.
Вакансія для: Чоловіків, жінок та сімейних пар. Вік до 55 років.
Зарплата: 12 зл / год.
Графік роботи: 8 - 12 годин ПН - СБ.
Документи: Польська робоча віза від 3.5 міс, повна біометрія.
Житло: БЕЗКОШТОВНЕ, неподалік роботи (3-5 людини в кімнаті)
Опис роботи: Розкладати товари на полиці, підготовка супермаркета до відкриття.
Додаткова інформація: - Приїзд відбувається у м. Варшава. По приїзду Вас зустрічає водій та везе на мешкання. Приїзд на автостанцію Dworzec Zachodni (зустріч і довезення безкоштовно). - При собі потрібно мати 100 злотих, це плата за PESEL – національний ідентифікаційний номер, який використовується в Польщі + тимчасове мешкання на період оформлення. - При необхідності людям роблять права на вузки та сан книжку і аналізи (110 zl. - за сан. книжку, 250zl. - за права на вузки) - ці кошти їм знімають з першої повної зарплатні. - Робочий одяг: Закрите взуття BHP, з металевим носком надається. - Знання польської мови не вимагається. - Досвід праці не потрібний. Всього навчають. - Необхідні речі для проживання: Посуд, постіль, кухонний інвентар надається. По бажанню працівник може звісно із собою мати свої речі. - Переїзд в інше місто, тобто на місце праці є безкоштовний.

ВИРОБНИЦТВО КОНТЕЙНЕРІВ ДЛЯ ТРАНСПОРТУВАННЯ

Вакансія безкоштовна
Країна: Польща
Місто: Свідніца
Вакансія для: Чоловіків. Вік 22 - 48 років.
Зарплата: 11 зл / год.
Графік роботи: 10 - 12 годин ПН - СБ.
Документи: Польська робоча віза.
Житло: БЕЗКОШТОВНЕ, 100 злотих комунальні послуги (3-4 людини в кімнаті)
Харчування: Гарячий обід безкоштовно.
Опис роботи: Завод займається виробництвом металеких ящиків, кошиків для для транспортування різних деталей для дорогих автомобілів (Jaguar, Mercedes, Porsche). Робота полягає у монтуванні, скручуванні цих ящиків та на завішуванні, знятті деталей при відправці на малярню.
Вимоги: Вміння користувантися дреллю, шліфувальною машинкою, ключами, молотком. Режим роботи: робота у 3 зміни, 6 днів в тиждень, є можлтвість працювати надгодини, неділя вихідний, від 260 год в місяць. Одяг надається за рахунок фірми, але на перший тиждень мати свій.

ЗАВОД НАПІВФАБРИКАТІВ

Вакансія безкоштовна
Країна: Польща
Місто: Околиці Варшави
Вакансія для: Чоловіків, сімейних пар. Вік до 50 років.
Зарплата: 11 зл / год.
Графік роботи: 10-12 годин ПН - ПТ, СБ, 240-260 год. в місяць.
Документи: Польська робоча віза мін. 5 міс..
Житло: БЕЗКОШТОВНЕ.
Переміщення до роботи: 180 зл / міс - проїзний квиток.
Опис роботи: Робота під Варшавою на підприємстві яке виготовляє напівфабрикати: пельмені, вареники, їжу у великих кількостях для бенкетів, весіль. Додатковим плюсом буде досвід роботи на кухні, бажання готувати їжу. 2-х разове безкоштовне повноцінне харчування. Житло безкоштовне (район Варшава Весола). Витрати на проїзд - 180 зл (проїзний квиток по м. Варшава на 2 зони). Робочий одяг надається безкоштовно! Потрібна наявність санкнижки, допомагаємо в виготовленні - 170 зл. з першої зарплати. Тільки денні зміни!"

РОБОТА НА ФАБРИЦІ GERDA

Вакансія безкоштовна
Країна: Польща
Місто: Соколов
Вакансія для: Чоловіків, жінок, сімейних пар. Вік до 50 років.
Зарплата: 12 зл / год.
Графік роботи: 8 - 12 годин ПН - ПТ, СБ, 240-280 год. в місяць.
Документи: Польська робоча віза.
Житло та транспорт: 200 зл/міс.
Опис роботи: Робота на фабриці GERDA, лідер в області виробництва дверей, замків і фурнітури.
Обовꞌязки: обслуга автоматичних машин, перевірка на якість готових деталей (елементи до дверних ручок, замків), упакування товару, робота в основоному сидяча. Бажано досвід роботи на виробництві (заводи, фабрики). Витрати на медкомісію - 60 зл. з першої зарплати. Потрібно мати свій спецодяг (робу)."

ШВЕЯ НА ПІДПРИЄМСТВО

Вакансія безкоштовна
Країна: Польща
Місто: Околиці Варшави
Вакансія для: Жінок. Вік до 50 років.
Зарплата: 13 зл / год - перший місяць та 14 зл / год - з другого місяця.
Графік роботи: 10-11 годин ПН - ПТ, СБ - 8 годин, 220-260 год. в місяць.
Документи: Польська робоча віза, біометрія.
Житло: БЕЗКОШТОВНЕ.
Переміщення до роботи: 180 зл / міс - проїзний квиток.
Опис роботи: Підприємство яке займається виготовленням меблів та реабілітаційних аксесуарів для медичних установ.
Обовꞌязки: робота за швейними машинами, оверлок, викройка з форм, матеріали: еко шкіра, бавовна, поляр. Досвід роботи швеєю. Житло безкоштовне (район Варшава Весола). Витрати на проїзд - 180 зл (проїзний квиток по м. Варшава на 2 зони). Робочий день 10-11 год, тільки денні зміни, можливі робочі суботи - 8 год., 220-260 год. в місяць, графік узгоджується. Витрати на медкомісію - 60 зл. з першої зарплати.

КАРЩИК

Вакансія безкоштовна
Країна: Польща
Місто: Radzymin
Вакансія для: Чоловіків.
Зарплата: 14 зл / год.
Графік роботи: 9-10 год/день ПН - ПТ + СБ.
Документи: Польська робоча віза, біометрія.
Житло: Безкоштовне (3-4 людини в кімнаті).
Опис роботи: Підприємство займається виробництвом бетонних люків, покришок. Якщо немає роботи на навантажувачі, працюють як звичайні працівники (очищення, фарбування виробів). Склад низький, звичайний навантажувач. Трудовий договір - Умова злеценія. Потрібно мати посвідчення на право управління навантажувачем. Проживання від місця роботи знаходиться в пішшій досяжності, по бажанню надають велосипед безкоштовно. Приїзд до м. Варшава.

ПРАЦІВНИК НА ПІДПРИЄМСТВО, ЯКЕ ВИКОНУЄ ЗАМОВЛЕННЯ ДЛЯ IKEA

Вакансія безкоштовна
Країна: Польща
Міста: Познань
Вакансія для: Чоловіків. Вік до 45 років.
Зарплата: Денні зміни - 11,70 зл / год, нічні зміни - 13,30 зл / год, субота - 17,20 зл / год нетто.
Графік роботи: ПН - ПТ, СБ - 10 - 12 год.
Документи: Польська робоча віза, біометричний паспорт.
Житло: Безкоштовне (комунальні послуги - 200 зл/міс).
Обов'язки: Робота з дерев'яними заготовками, робота з машинами з виробництва дрібних деталей для меблів, полиць, складання деталей для меблів.
Офіційне працевлаштування та повний соц. пакет.

МЕБЛЕВА ФАБРИКА

Вакансія безкоштовна
Країна: Польща
Місто: Околиці Варшави
Вакансія для: Чоловіків. Вік до 50 років.
Зарплата: 12 зл / год.
Графік роботи: 10-11 годин ПН - ПТ, СБ-8 годин, 220-260 год. в місяць.
Документи: Польська робоча віза, біометрія.
Житло та транспорт: 180 зл/міс.
Опис роботи: Підприємство під Варшавою, яке займається виготовленням меблів та реабілітаційних аксесуарів для медичних установ.
Обовꞌязки: робота помічником столяра, складання, формування, скручування, монтаж, поклейка, сверління отворів, шліфування елементів з дерева, робота за машинами, станками, допомога столярам на прийомі елементів з дерева, робота з ручним інструментом (дрель, шуруповерт, болгарка, шліфмашина і т.д.). Процеси не складні, все показують і навчають. Бажано досвід роботи на виробництві (заводи, фабрики). Зарплата - 12 зл за год., житло безкоштовне (район Варшава Весола)! Витрати на проїзд - 180 зл (проїзний квиток по м. Варшава на 2 зони). Робочий день 10-11 год, тільки денні зміни, можливі робочі суботи - 8 год., 220-260 год. в місяць, графік узгоджується. Витрати на медкомісію - 60 зл. з першої зарплати. Робочий одяг видається безкоштовно якщо кандидат відпрацьовує 3 міс, якщо ні, то вираховується 160 зл.з зарплати. "

ПАКУВАЛЬНИК НА ПРОДУКТОВИЙ СКЛАД

Вакансія безкоштовна
Країна: Польща
Місто: Teresin
Вакансія для: Чоловіків та жінок. Вік до 45 років.
Зарплата: 12.50-14 зл / год.
Графік роботи: 10-12 годин ПН - ПТ, СБ, 240-280 год. в місяць.
Документи: Польська робоча віза від 4-ох місяців.
Житло: БЕЗКОШТОВНЕ, 200 зл/міс (4-6 осіб в кімнаті).
Опис роботи: Підприємство яке займається виготовленням меблів та реабілітаційних аксесуарів для медичних установ.
Обовꞌязки: Одна з провідних Польських логістичних компаній, яка спеціалізується на складуванні та транспортуванні продуктів харчування. Склад находиться в місті Тересін (miasto Teresin) Обов’язки: • Комплектація товару; • Пакування замовлення; • Прийом товару з повернення; • Контроль якості товару; • Досвід роботи з ручним сканером буде додатковим плюсом. Умови праці: • Оплата: ✔12.50 зл./год. (85 – 90 коробок) ✔13.24 зл./год. (100 – 115 коробок) ✔14 зл./год. (116 – 126 коробок) • Проживання: 200 злотих/місяць. Живе від 4-6 осіб у кімнаті. В будинку проживає по 2 пари у кімнаті. • Робочий графік: 10-12 годин в день (240-280 годин в місяць). Робочі суботи, можливо неділі. Кожні 2 години перерва. Також велика перерва 45 хвилин. Є склад( цех де пакують холодну продукцію, м`ясо, молоко і овочі, він невеликий-тому простіше буде збирати товар. Температура там від + 4 градусів. Також продуктовий склад( крупи, кава, чай, солодощі). Робота з ручним електричним погружчиком для швидкості і зручності. Будуть навчати всіх працівників. • До роботи на пішо 10-15 хвилин. • Робочий одяг: безкоштовно (ВІО-якщо відпрацює 80 днів, віза – мін. 3 місяці. Якщо кандидат не дотримується даних умов, за робочий одяг знімають 300 злотих із зарплати) • Медогляд і санітарна книжка: 240 злотих (знімається з першої зарплати) • Аванс: після двох відпрацьованих тижнів можна замовити аванс. Нараховується по 200 злотих щотижнево до першої зарплати"

КОМПЛЕКТУВАЛЬНИК НА ЛОГІСТИЧНИЙ СКЛАД

Вакансія безкоштовна
Країна: Польща
Місто: Nowy Dwór Mazowiecki
Вакансія для: Чоловіків, сімейних пар. Вік до 45 років.
Зарплата: 11.16 зл / год.
Графік роботи: 8 годин ПН - ПТ, СБ, 168-192 год. в місяць.
Документи: Польська робоча віза від 4,5 міс.
Житло: БЕЗКОШТОВНЕ.
Переміщення до роботи: Безкоштоно.
Опис роботи: Виконання доручених робіт на посаді пакувальника в одному з найбільших логістичних центрів в Польщі, який спеціалізується в транспорті та складуванні автозапчастин.
Обов’язки: • Комплектація замовлення та пакування; • Перевірка якості товарів; • Робота з ручним сканером.
Вимоги: • Бажання працювати і розвиватись; • Впевнений користувач комп'ютера; • Кмітливість та увага до деталей; • Відсутність шкідливих звичок (на усій території центру діє заборона паління);.
Умови праці: • Трудовий договір з повним соціальним пакетом (umowa o pracę); • Оплачувані відпустка та лікарняні; • Оплата: складається з двох частин – ставка + премія. 1. Ставка: 11.16 злотих/година (чистими) 2. Преміальна система винагороди: премія нараховується за пункти. В годину потрібно зібрати 12.8 пунктів. Кількість пунктів залежить від габаритів одиниці, кількості одиниць в замовленні і т.д. Все, що працівник збирає понад норму, за кожен наступний пункт отримує до 1 злотого (1 злотих/пункт – відсутність прогулів, 0.75 злотих/пункт – за прогул по поважній причині, 0 злотих/пункт – за прогул без поважної причини). • Доплата за роботу у нічну зміну 20% , вихідні та святкові дні 100% • Робочий графік: пн-сб, 3 зміни по 8 годин в день (168 – 192 годин в місяць). Можливість брати додаткові години в тому випадку, якщо є робота ; • Перерва: 1 перерва 20 хв; • Проживання: перший місяць – безкоштовне, 2х другого місяця – 200 злотих/місяць; • Робочий одяг: безкоштовно (взуття, кофта, штани, футболка з довгим рукавом) • Медогляд: безкоштовно; • Проїзд: безкоштовно (20-40 хв. їзди).

ПРАЦІВНИК НА МЕБЕЛЬНИЙ ЗАВОД

Вакансія безкоштовна
Країна: Польща
Місто: Твардогура
Вакансія для: Чоловіків
Зарплата: 12 зл / год.
Графік роботи: 10 - 12 годин ПН - СБ.
Документи: Польська робоча віза.
Житло: Безкоштовне, комунальні послуги 150 - 200 зл / міс.
Опис: Робота для різноробочих на мебельний завод, який виробляє корпусні меблі (монтаж, пакування, помічники операторів). Праця в дві, - три зміни. Харчування за свій рахунок.
Приїзд до міста Свідніца, біля Вроцлава.

РОБОТА НА АВТОМОБІЛЬНОМУ ЗАВОДІ SKODA

Вакансія безкоштовна
Країна: Чехія
Місто: Мост, Млада-Болеслава, Чеський Дуб, Трунов
Вакансія для: Чоловіків, жінок або сімейних пар. Вік до 55 років.
Зарплата: 95 - 110 крон / год нетто.
Графік роботи: ПН - СБ, 8 - 12 год./день
Документи: Чеська робоча віза.
Житло: 1500-3500 крон в місяць (знімається із зарплати)
Переміщення до роботи: Довозять безкоштовно.
Опис роботи: У перший місяць ставка буде 95 крон за годину. Із другого місяця ставка збільшується до 100 крон за годину. В загальному можна отримувати 110 крон. Проживання : Квартири, гуртожитки, будинки. Із зарплати знмається 1500-3500 крон в місяць. Проживання по 3-5 людей в кімнаті. Сімейним парам надають окреме проживання по можливості і наявності вільних кімнат. Обовязки: Робота без навиків та досвіду роботи. Робота на станках ( оператор машин), пакування деталей.

ВИРОБНИЦТВО ПОСУДОМИЙНИХ МАШИН

Вакансія безкоштовна
Країна: Польща
Місто: Свідніца
Вакансія для: Сімейних пар. Вік від 18 до 45 років.
Зарплата: 11 зл / год.
Графік роботи: 8 - 12 годин ПН - СБ. Робота у три зміни.
Документи: Польська робоча віза.
Житло: БЕЗКОШТОВНЕ. Комунальні послуги – 200 зл. в місяць платить працівник.
Опис роботи: Італійський завод в Польщі по виробництву шуфляд для посудомийних машин. Завод виробляє компоненти для таких відомих марок як Eleсtrolux, LG, Whirlpool, Zanussi, Samsung. Робота без кваліфікацій (пакування, утримання порядку, постачання деталей до місця праці і відбір готових виробів, завішування і зняття деталей на конвеєрі). Робота не важка. Режим роботи по 12 годин в день, до 300 годин в місяць.

ЗАВОД ПО ВИРОБНИЦТВУ АВТОЗАПЧАСТИН

Вакансія безкоштовна
Країна: Польща
Місто: Свідніца (біля м. Вроцлав)
Вакансія для: Сімейних пар. Вік до 45 років.
Зарплата: 11 зл. / год нетто + надгодини. Детальніше в описі
Графік роботи: 2 зміни. 8 - 12 годин в день ПН - СБ.
Документи: Актуальна польська робоча віза від 5 місяців
Житло: Безкоштовне (Тільки комунальні 150 зл. в місяць),3-4 людини/кімн.
Переміщення до роботи: При поселенні недалеко - пішки. В іншому випадку безкоштовно возять.
Опис роботи: Завод по виробництву автозапчастин (рульові колонки до автомобілів деталі вагою до 4 кг. Робота полягає в монтуванні їх і обслузі машин, БЕЗ ДОСВІДУ РОБОТИ. Одяг надається за рахунок фірм.

ТОВ «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ЄДРПОУ: 42927728 © 2014-2019. Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено.

ЄДРПОУ: 42927728

Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено. © 2014-2019.

Telegram Viber