Робота в Польщі у Ченстохові

Робота в Польщі у Ченстохові

Фільтр

Ви вибрали:

Очистити все
Країна: Польща
Місто та околиці: Ченстохова

Легальна праця в Польщі в Ченстохові у 2023 році надає можливість українцям заробити 13-22 злотих за годину. Пропонується робота за стандартним графіком: 8 чи 12 годин, 5-6 днів на тиждень. За місяць можна заробити 3000-4500 злотих. У нас лише актуальні безкоштовні вакансії, є інформація та відгуки про роботу в Польщі в Ченстохові. Читати більше

СПЕЦІАЛІСТ НА БУДІВНИЦТВО

4500 – 5500 PLN
22 PLN / год
 • ПО ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ ПОЛЬЩІ
 • Пн – Пт
 • 450 зл/міс
 • Вакансія безкоштовна

Компанія надає широкий спектр будівельних послуг по всій території Польщі.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

РІЗНОРОБОЧИЙ НА ФАБРИКУ ПО ПАКУВАННЮ ПЕЧИВА

3500 – 4000 PLN
15,00 PLN / год
 • Kamyk
 • Пн-Пт + Сб, 12 год
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Підприємство виробляє традиційне, бісквітне та пісочне печиво, а також пряники. Крім виробництва під власними марками, фірма є великим контрактним постачальником для провідних торгових мереж в Польщі і в Європі.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

КАСИР В МЕРЕЖІ СУПЕРМАРКЕТІВ BIEDRONKA

3000 – 4200 PLN
15.5-16.5 PLN / год
 • По всій території Польщі
 • Пн-Нд. 8 год. Плаваючий графік
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Робота полягає в обслуговування клієнтів, викладання товарів, робота на фіскальній касі, надання клієнтам інформації про місце знаходження товару та їх цін, перевірка актуальності цінників.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

СКЛАД СУПЕРМАРКЕТУ BIEDRONKA

2500 – 3800 PLN
15,00 PLN / год
 • По всій території Польщі
 • Пн-Пт, Сб 8 - 12 год
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Biedronka - найбільша роздрібна мережа в Польщі, що має понад 3000 магазинів, розташованих у понад 1100 містах, яка присутня на польському ринку вже більш як 20 років.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ПРАЦІВНИК ПЕКАРНІ

3300 – 4100 PLN
15,00 PLN / год
 • Кольонія-Клепачка
 • Пн-Пт 10-12 год, Сб - 8 год.
 • 150 зл/міс комунальні послуги.
 • Вакансія безкоштовна

Сучасна пекарня з новим обладнанням, яка виробляє піцу та хлібобулочні вироби.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

КОМПЛЕКТУВАЛЬНИК В ЦЕХ

3100 – 4600 PLN
15,00 PLN / год
 • Жаб'я Воля
 • Пн-Сб, 10-12 год
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Робота на складі, комплектація замовлень для Biedronka, Auchan, Tesko.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ПОМІЧНИК ОПАЛУБНИКА / АРМАТУРНИКА

3000 – 3400 PLN
15,00 - 16,00 PLN / год
 • По всій території Польщі
 • Пн-Пт, 10 год
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Компанія-забудовник, лідер з багаторічним досвідом у сфері будівництва, шукає спеціалістів з відповідним досвідом.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ПРАЦІВНИК НА ПОШИТТІ ЕЛЕМЕНТІВ МЕБЛІВ НА ФАБРИЦІ KLER

3200 – 3520 PLN
16 PLN / год
 • Добродзень
 • Пн-Пн, 10 год, робота в 2 зміни
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

KLER є виробником високоякісних домашніх меблів. Фабрика займається виробництвом диванів, кутових диванів і крісел. Це компанія, яка працює 45 років. Співробітники несуть відповідальність за пошиття меблів відповідно до рекомендацій замовника. Через пандемію коронавірусу замовник частково перетворив виробництво у пошив масок для обличчя. Співробітники шиють компоненти на машинах ADLER, відомих у швейній промисловості протягом багатьох років. У компанії вже працює понад 100 співробітників з України.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ПРИБИРАННЯ СКЛАДСЬКОГО ПРИМІЩЕННЯ

3000 – 3900 PLN
15,00 PLN / год
 • По всій території Польщі
 • Пн-Пт, Сб - 12 год
 • 200 зл/міс комунальні послуги
 • Вакансія безкоштовна

Клінінгова компанія, яка надає послуги прибирання по всій території Польщі.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

Відповіді на поширені питання

Ми склали невеликий рейтинг польських банків, які пропонують іноземцям можливість відкривати рахунок.
1. ING Bank Śląski
Ця організація вважається однією з найнадійніших на території Польщі — функціонує ще з 1981 року. Дає можливість іноземцям робити внесок і не передбачає оплати за рахунок, але при цьому переказ грошових коштів буде обходитися в 40 злотих.
2. Bank Millennium
Один з найбільш презентабельних банків. Консультації іноземних клієнтів можуть проводитися російською та українською мовою. Вигідна пропозиція для наших співвітчизників — програма Konto 360 °.
3. Bank Pekao
Початок роботи банку датується 1929 роком, на території Польщі було 1000 філій. Установа надійне, пропонує гнучкі програми вкладів для іноземців. Найпопулярніша — Eurokonto Mobilne.
4. PKO Bank Polski
Державний банк з безліччю представництв в воєводствах, розвиненою банківською інфраструктурою і лояльним ставленням до іноземним вкладникам. Українцям рекомендуємо розглянути внесок PKO Konto za Zero.
5. Alior bank
Ще один надійний польський банк, що пропонує оплату за рахунок в 0 злотих. Комісія за зняття коштів в банкоматах України не стягується, а вартість переказів становить близько 30 злотих. Все це пропонує програма Konto Internetowe.

Способи переказу грошей між Польщею та Україною – лише частина різноманіття доступних варіантів. За даними НБУ в 2018 році українці переказали на батьківщину з Польщі $3,65 млрд. І бажаючих відкусити свій комісійний шматочок від цього «пирога» вистачає.
У плані зручності варто відзначити системи, які дозволяють переказувати гроші онлайн, з використанням польської та зарахуванням на українську банківську картку. TransferGo дозволяє здійснювати безкоштовні перекази, але жертвувати часом. Paysend, навпаки, за фіксовану плату – миттєві перекази. Обидві системи пропонують плюшки у вигляді реферальних програм. У свою чергу TransferWise робить ставку на мультивалютність і більше підійде фрілансерам, чиї контрагенти перебувають у різних країнах світу.
Варті уваги платіжні картки, про які багато хто не знає
Гіганти Western Union і MoneyGram продовжують робити ставку на клієнтів зі світу офлайну, які вважають за краще мати справу з готівкою. Тут підкуповує швидкість. Отримати гроші у відділенні банку іншої країни можна через кілька хвилин після відправки. Але це може бути дорого і не завжди зручно – в відділення потрібно їхати, та й працюють вони не цілодобово. Якщо потрібно зробити миттєвий переказ з онлайну в офлайн – WU відмінний вибір.
Перекази SWIFT орієнтовані на досить великі суми грошей, коли в першу чергу важлива безпека – вартість і швидкість переказу тут йдуть на другий план. Monobank, який використовує європейську SEPA – це цікавий, інноваційний, але, напевно, поки все ж таки не масовий спосіб.
Окремо стоять «кустарні» перекази, такі як «знайомий з карткою ПриватБанку» або просто пересилання грошей через водіїв автобусів (такий теж практикується). Тут все на довірі і на свій страх і ризик.

Ціни на послуги польських таксомоторів. Вартість проїзду в Польщі на таксі залежить від багатьох показників, в тому числі в денний або нічний час відбувається поїздка, в межах міста, околицях або в сусідній населений пункт, чи є у пасажира багаж тощо. Існує своєрідний поділ на три тарифу: перший, найдешевший тариф - проїзд по місту; другий, дорожче, включається при виїзді за місто; третій, найдорожчий, подорож з одного польського міста в інший. Вартість першого тарифу починається від 2-х злотихза кілометр шляху (у корпорацій, які встановили найнижчу ціну). Є компанії, які вже тут пропонують дорожчі послуги. При виїзді за межі міста починає діяти так званий другий тариф, ціна поїздки збільшується на 50%. Цей тариф також діє в вихідні дні і дні, що вважаються державними або релігійними святами. Якщо необхідно їхати в сусіднє місто або гміну,то вартість зростає ще на 50% (або в два рази від початкового тарифу). Це третій тариф, який отримав назву «повернення», тобто пасажир фактично оплачує повернення порожньої машини в рідне місто.
Виклик таксі. Ще одне прекрасне нововведення - в Польщі для виклику таксі існує єдиний номер, який дуже легко запам'ятовується, - 919. Крім того, можна скористатися стаціонарними телефонами різних служб. Наприклад, у Варшаві працюють такі компанії: Express Taxi - телефон 196 63; Gold Taxi - телефон 196 88; Super Taxi - телефон 196 22; City Warsaw - телефон 194 59. Можна викликати таксі в польській столиці і з мобільного телефону, причому деякі фірми спеціально вказують дуже прості номера стільникових: 22, 866 66 66 (Prestige Taxi), 22 677 77 77 (Merc Taxi).

Сервісів бронювання хостелів в Польщі величезна кількість. Спеціально для вас ми протестували один з них – booking.com. Інші сервіси аналогічні і відрізняються незначно, проте рекомендувати можемо тільки той, що перевірили самі.
Будьте обережні при онлайн бронюванні – користуйтеся тільки перевіреними сервісами. Інакше виникає загроза заплатити шахраям і залишитися без замовлених послуг.
Користуватися послугами порталу booking.com досить просто – необхідно лише заповнити всі поля анкети-запиту і отримати результат. Уявімо коротку інструкцію, як забронювати місце в хостелі:
На головній сторінці виберіть адресу хостелу. Для цього в поле «Місце» введіть місто, а далі буде наданий повний перелік наявних місць для ночівлі. Потрібно вибрати конкретну адресу або зупинитися на всіх пропозиціях по місту.
Вкажіть термін перебування – дату вселення та, відповідно, виїзду з хостелу.
Наступний пункт «Подорожуєте Ви по роботі?», Де необхідно вибрати «так» або «ні».
Виберіть кількість осіб – окремо дітей і дорослих.
Натисніть кнопку «Перевірити ціни».
Буде надано повний список можливих пропозицій, де можна забронювати номер в хостелі. Зверніть увагу, що зліва з’явиться меню з великим переліком додаткових умов «Вибрати за критеріями» – це допоможе скоротити список пропозицій відповідно до конкретних запитів. В першу чергу там необхідно поставити «галочку» в графі «Хостели».
У верхньому меню, поряд з вибором мови, є пункт «Вибір валюти» – його можна встановити в будь-яких грошових одиницях або поставити значення «Валюта готелю».
При натисканні на конкретну пропозицію хостелу відкриється сторінка з детальною інформацією. Трохи нижче будуть перераховані вільні номери і їх вартість.
Виберіть підходящий. Для цього в рядку таблиці з його описом, в колонці «Виберіть номер» вкажіть номер кімнати (зі списку запропонованих).
Після вказівки номера в правій колонці з’явиться кнопка «Я бронюю», яку і слід натиснути.
Далі буде запропонована до заповнення анкета потенційного мешканця. Питання стандартні, але слід пам’ятати, що дані ПІБ повинні заповнюватися латиницею, відповідно до написання в закордонному паспорті.
Натискаєте відповідну кнопку і завершуєте бронювання.
Для більшої зручності на сайті booking.com краще зареєструватися, прив’язавши до профілю свою платіжну карту. В цьому випадку всі оплати будуть відбуватися автоматично, а зняти хостел в Польщі буде простіше.

Відгуки про роботу

Андрій2020-03-06 09:48:11
Працював в Ченстохові ландшафтним дизайнером. Дуже цікава робота та цікаве місто. Хороша плата праці і гарні умови для життя. Дякую за вакансію.
Тамара2020-05-05 09:48:11
На роботу в Польщу я приїхала з України приблизно рік тому. За фахом я кухар-кондитер з 10-річним стажем. Варіантів було кілька: помічником шеф-кухаря в польському ресторані, кондитером в мережі булочних і звичайним робітником на кондитерську фабрику. Оскільки польської мови я не знала, а це одна з основних вимог при працевлаштуванні на більш-менш престижну посаду в Польщі, я вибрала останній варіант. мої обов'язки на кондитерській фабриці: фасування цукерок по коробках, упаковка, підготовка до відправки на склад, візуальний контроль готової продукції – виявлення й відокремлення браку виробництва. Вся робота ручна, в цьому, мабуть, головна її складність. На перекус – дві перерви по 15 хвилин. Зарплата у нас на фабриці погодинна, від 13 злотих на годину. Працюємо в основному по 10 годин, іноді по 12. Субота теж робоча. Проживаємо в гуртожитку від фабрики. В цілому все добре. З часом втягуєшся і все добре. Буду їхати ще від вас.

Більше про роботу в Польщі у Ченстохові

Пошук роботи в Польщі останні роки приваблює іноземців. Країна обіцяє офіційне працевлаштування, гідну оплату праці, економічні та соціальні умови життя, можливість оформлення ВНП. Польський роботодавець пропонує конкурентоспроможні заробітки, комфортні умови роботи та життя. Робота у Ченстохова має задовольнити потреби претендентів як на посади, що вимагають спеціальної підготовки, так і на некваліфіковані.

Особливості роботи у Ченстохові

Обравши для роботи це місто слід розуміти, що воно святиня католиків, центр релігійної культури не лише Польщі, а й світу. Тут багато цікавих історичних пам’яток, архітектурних будівель, добре розвинене транспортне сполучення – авіаційне, залізничне, автомобільне. Праця в Ченстохові для українців пов’язана з важкою та легкою промисловістю, транспортом, будівництвом, сільським господарством, сферою обслуговування.

Тут можна працевлаштуватися маючи досвід, без нього, на тимчасову роботу (на період навчання) або сезонну (збирання врожаю), постійну. Роботодавці прагнуть зацікавити працівників не лише рівнем оплати праці, а й умовами проживання. Тут достатньо сформована соціально-економічна база та розвинена туристична інфраструктура, а відповідно – широкий вибір вакансій.

Доступні вакансії та заробітна плата

Знайти роботу в цьому польському місті можна через офіційні агенції, самостійно через інтернет. Проблем з вибором не буде. Вакансії у Ченстохові мають задовольнити будь-який смак і бажання заробітку. Серед найбільш поширених можна зазначити:

 • типографії міста – не вимагається спеціальна підготовка;
 • шахти – праця важка, але достатньо високооплачувана;
 • працівники на автозавод – є вакансії для професіоналів високого рівня кваліфікації і без спеціальних знань (різноробочі);
 • будівництво – мулярі, фрезерувальники та інші будівельники;
 • водії різного кваліфікаційного рівня для місцевих та дальніх сполучень;
 • галузь обслуговування  у ресторанах, готелях, пансіонатах (прибиральники, працівники готелю, офіціанти), спеціалісти для обслуговування комунікаційних потреб (електрики, сантехніки, носії);
 • працівники для сільського господарства (на фермах, м’ясокомбінатах). 

У Ченстохові спостерігається високий рівень зарплати порівняно з іншими містами. Найменшу середню отримують прибиральники, продавці – 1600-3000 злотих. Спеціалісти певної кваліфікації (слюсарі, електрики) 2500 - 3500. Будівельники 3000-4000 злотих. Спеціалісти з вищою освітою, які підтвердили свій диплом у Польщі – від 8000.

Умови праці та проживання

Умови праці та проживання в Ченстохові залежать від підприємства. Деякі роботодавці пропонують безкоштовне проживання (можливо перші три місяці) у гуртожитку, хостелі чи на квартирі. Котеджі мають всі необхідні речі для проживання (пральна машина, мікрохвильова піч, посуд, постіль). Серед умов праці найбільш поширеними є:

 • 8-10-12 годинний день;
 • 5 (за бажанням 6) днів робочий тиждень;
 • змінна праця 2-3 зміни;
 • доплати за надмірну роботу (погодинно, нічні години);
 • деякі підприємства забезпечують проїзд працівників транспортом.

Ціни на продукти харчування у Ченстохові не дорожчі ніж в інших містах. Вигідніше робити покупки у супермаркетах під час щотижневих акцій. Приблизні ціни на найбільш популярні товари продуктового кошику:

Назва продукту

Вартість у злотих

Вода 1,5 л

1, 32

Яблука 1кг

1,5

Картопля 1 кг

1,1

Яйця 12 шт.

3,6

Цибуля 1 кг

1,3

 

Послуги мобільного зв’язку будуть продаватись за 35-40 злотих, а послуги інтернету – 75-80 злотих. В місті поширений безкоштовний Wi-Fi у транспорті та місцях відпочинку.

Вимоги до робітників

Працевлаштування у Ченстохові – це можливість знайти застосування своїм навичкам, вмінням, досвіду та заробити на свій добробут. Перш ніж вибрати вакансію, слід ознайомитись не лише з розміром обіцяної зарплати, умовами роботи, а й звернути увагу на ті вимоги, які висуває роботодавець. Звісно вони будуть залежати від специфіки обраної вакансії. Але головне, чого прагнуть отримати наймачі:

 • здорового працівника, здатного працювати певну кількість годин на вулиці чи в приміщенні, в різних температурних режимах;
 • дисципліновану людину;
 • з підтвердженим рівнем заявленої кваліфікації або без неї, але працездатного робітника;
 • без будь-яких шкідливих звичок.

Люди, які їдуть до Ченстохова повинні розуміти, що які б комфортні умови не гарантували наймачі, праця завжди нелегка. Перебуваючи у цьому незвичайному польському місті можна вибрати вакансію за бажанням, рівнем зарплати. Крім того, завжди є можливість не лише працювати, не покладаючи рук, а й відпочити, відвідавши знамениті пам’ятки або сучасні місцеві заходи.

ТОВ «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ЄДРПОУ: 42927728 © 2014-2019. Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено.

Правила користування сайтом  |  Політика конфіденційності сайту

ЄДРПОУ: 42927728

Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено. © 2014-2019.

Telegram
1
Viber
1
1