Пропозиція про співпрацю

Коротко про мене та компанію

Привіт! Мене звати Андрій Марисюк. Я власник компанії «Робота за кордоном від Андрія Марисюка», яка на сьогоднішній день є найвідомішою компанією з працевлаштування в Україні.

Моя особливість в тому, що всі вакансії, які я пропоную та на які працевлаштовую – я перевірив особисто. Деякі з них ви можете переглянути на моєму особистому YouTube каналі «Андрій Марисюк».

Я твердо переконаний, що будь-який бізнес, особливо в сфері працевлаштування, повинен будуватись на чесності та абсолютній довірі, а також в партнерстві з людьми, які розділяються твої погляди та цілі. Саме тому, я шукаю порядних людей, які займаюсь працевлаштуванням, для того щоб об’єднатись та однією спільною командою допомагати українцям з роботою за кордоном.

Тому, якщо ви займаєтесь працевлаштуванням та хочете працювати тільки з перевіреними вакансіями – я вам в цьому допоможу!Кого я шукаю

Я хочу працювати в одній команді з людьми, які відповідально ставляться до своєї роботи, а також ведуть повністю чесний та прозорий бізнес. Мені не важливий ваш статус та форма реєстрації.

Перш за все я ціную прагнення та старанність, тому навіть якщо ви початківець і тільки здійснюєте перші кроки, проте розділяєте мої погляди і хочете стрімко рости та розвиватись – ви мені підходите!Що ви отримаєте вiд
співпрaці зі мною?

За сім років, які я займаюсь працевлаштуванням – я особисто перевірив десятки різних вакансій та відібрав дійсно надійних іноземних партнерів, з якими працюю і по сьогоднішній день.

Я зацікавлений в тому, що в сфері працевлаштування повністю зник обман, а мільйони українців завжди отримували якісно надані послуги та нормальну, перевірену роботу. Саме тому, я поділюсь з вами своїм досвідом та надам доступ до усіх вакансій, з якими я особисто працюю, щоб ви також могли працевлаштовувати на них своїх клієнтів.

Для того, щоб обговорити співпрацю та отримати інформацію по вакансіях – напишіть мені на особисту пошту: partnership@andriym.com

З повагою, Андрій Марисюк
Signature

ТОВ «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ЄДРПОУ: 42927728 © 2014-2019. Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено.

Правила користування сайтом  |  Політика конфіденційності сайту

ЄДРПОУ: 42927728

Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено. © 2014-2019.

Telegram
1
Viber
1
1