Робота в Польщі у Бельско Бялі

Робота в Польщі у Бельско Бялі

Фільтр

Ви вибрали:

Очистити все
Країна: Польща
Місто та околиці: Бельсько-Бяла

Легальна робота в Польщі у Бельско Бялі у 2023 році для українців дає заробіток від 13 до 22 злотих за годину. Можна знайти роботу за графіком 8 або 12 годин на добу та 5-6 днів на тиждень, що дає можливість отримати суму від 3000-4500 злотих в місяць. У нас Ви знайдете актуальні безкоштовні вакансії, інформацію та відгуки про роботу в Польщі у Бельско Бялі. Читати більше

Збір автомобільних деталей - BESTAUTOTECH, JY, SUMMITAUTOTECH.

4600 – 6300 PLN
18 PLN / год
 • Скочув (Skoczów), Бєльсько-Бя́ла (Bielsko-Biała), Бажановіце (Bażanowice), Устронь (Ustroń)
 • по 12 годин на день, з понеділка по п’ятницю. Денні та нічні зміни.
 • 530 злотих в місяць, сімейні пари проживають окремо.
 • Вакансія безкоштовна

Один із світових лідерів виробництва пластикових деталей до автомобільної промисловості в Європі (Hyundai, Kia). Потребує працівників на монтаж деталей, та обтягування їх шкірою.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

УКЛАДАННЯ БРУКІВКИ

4500 – 5900 PLN
20-23 PLN / год
 • Bielsko-Biała
 • Пн-Пт, 11 год
 • Безкоштовно
 • Вакансія безкоштовна

Сучасна компанія, яка займається роботами на різних етапах будівництва та облаштуванням прилеглої території.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

РОБОТА НА ПОШТОВИХ ВІДДІЛЕННЯХ INPOST

3000 – 3500 PLN
15,00 - 16,00 PLN / год
 • Познань, Бельско-Бяла, Гданськ
 • Пн - Пт, 10 год
 • Безкоштовне, 400 зл/міс комунальні послуги
 • Вакансія безкоштовна

InPost - аналог української служби доставки "Нова Пошта".

Основні обов'язки: допомога кур’єру, верифікація ваги посилок і наклеювання спеціальних етикеток, сортування посилок, складання відсортованих посилок на піддони, переміщення вантажів на піддонах за допомогою вузика.

Вакансія на яку приймуть з мінімальним терміном.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

СПЕЦІАЛІСТ НА БУДІВНИЦТВО

4500 – 5500 PLN
22 PLN / год
 • ПО ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ ПОЛЬЩІ
 • Пн – Пт
 • 450 зл/міс
 • Вакансія безкоштовна

Компанія надає широкий спектр будівельних послуг по всій території Польщі.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

КАСИР В МЕРЕЖІ СУПЕРМАРКЕТІВ BIEDRONKA

3000 – 4200 PLN
15.5-16.5 PLN / год
 • По всій території Польщі
 • Пн-Нд. 8 год. Плаваючий графік
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Робота полягає в обслуговування клієнтів, викладання товарів, робота на фіскальній касі, надання клієнтам інформації про місце знаходження товару та їх цін, перевірка актуальності цінників.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

СКЛАД СУПЕРМАРКЕТУ BIEDRONKA

2500 – 3800 PLN
15,00 PLN / год
 • По всій території Польщі
 • Пн-Пт, Сб 8 - 12 год
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Biedronka - найбільша роздрібна мережа в Польщі, що має понад 3000 магазинів, розташованих у понад 1100 містах, яка присутня на польському ринку вже більш як 20 років.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ПОМІЧНИК ОПАЛУБНИКА / АРМАТУРНИКА

3000 – 3400 PLN
15,00 - 16,00 PLN / год
 • По всій території Польщі
 • Пн-Пт, 10 год
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Компанія-забудовник, лідер з багаторічним досвідом у сфері будівництва, шукає спеціалістів з відповідним досвідом.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ЕЛЕКТРОМЕХАНІК НА ЗАВОДІ З ВИГОТОВЛЕННЯ АВТОЗАПЧАСТИН TI POLAND

4500 – 5000 PLN
22,50 PLN / год
 • Bielsko-Biała
 • Пн-Сб, 8-12 год
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Сучасне виробниче підприємство TI Poland, яке спеціалізується на виробництві автозапчастин. 

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ОПЕРАТОР ФАРБУВАЛЬНОЇ ЛІНІЇ ELECTROPOLI

3200 – 3500 PLN
15,00 PLN / год
 • Бельсько-Бяла
 • Пн-Сб, 8 год. Робота в 3 зміни.
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Завод з виготовлення деталей до автомобілів, авіапромисловості.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ПРИБИРАННЯ СКЛАДСЬКОГО ПРИМІЩЕННЯ

3000 – 3900 PLN
15,00 PLN / год
 • По всій території Польщі
 • Пн-Пт, Сб - 12 год
 • 200 зл/міс комунальні послуги
 • Вакансія безкоштовна

Клінінгова компанія, яка надає послуги прибирання по всій території Польщі.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

Відповіді на поширені питання

Ми склали невеликий рейтинг польських банків, які пропонують іноземцям можливість відкривати рахунок.
1. ING Bank Śląski
Ця організація вважається однією з найнадійніших на території Польщі — функціонує ще з 1981 року. Дає можливість іноземцям робити внесок і не передбачає оплати за рахунок, але при цьому переказ грошових коштів буде обходитися в 40 злотих.
2. Bank Millennium
Один з найбільш презентабельних банків. Консультації іноземних клієнтів можуть проводитися російською та українською мовою. Вигідна пропозиція для наших співвітчизників — програма Konto 360 °.
3. Bank Pekao
Початок роботи банку датується 1929 роком, на території Польщі було 1000 філій. Установа надійне, пропонує гнучкі програми вкладів для іноземців. Найпопулярніша — Eurokonto Mobilne.
4. PKO Bank Polski
Державний банк з безліччю представництв в воєводствах, розвиненою банківською інфраструктурою і лояльним ставленням до іноземним вкладникам. Українцям рекомендуємо розглянути внесок PKO Konto za Zero.
5. Alior bank
Ще один надійний польський банк, що пропонує оплату за рахунок в 0 злотих. Комісія за зняття коштів в банкоматах України не стягується, а вартість переказів становить близько 30 злотих. Все це пропонує програма Konto Internetowe.

Способи переказу грошей між Польщею та Україною – лише частина різноманіття доступних варіантів. За даними НБУ в 2018 році українці переказали на батьківщину з Польщі $3,65 млрд. І бажаючих відкусити свій комісійний шматочок від цього «пирога» вистачає.
У плані зручності варто відзначити системи, які дозволяють переказувати гроші онлайн, з використанням польської та зарахуванням на українську банківську картку. TransferGo дозволяє здійснювати безкоштовні перекази, але жертвувати часом. Paysend, навпаки, за фіксовану плату – миттєві перекази. Обидві системи пропонують плюшки у вигляді реферальних програм. У свою чергу TransferWise робить ставку на мультивалютність і більше підійде фрілансерам, чиї контрагенти перебувають у різних країнах світу.
Варті уваги платіжні картки, про які багато хто не знає
Гіганти Western Union і MoneyGram продовжують робити ставку на клієнтів зі світу офлайну, які вважають за краще мати справу з готівкою. Тут підкуповує швидкість. Отримати гроші у відділенні банку іншої країни можна через кілька хвилин після відправки. Але це може бути дорого і не завжди зручно – в відділення потрібно їхати, та й працюють вони не цілодобово. Якщо потрібно зробити миттєвий переказ з онлайну в офлайн – WU відмінний вибір.
Перекази SWIFT орієнтовані на досить великі суми грошей, коли в першу чергу важлива безпека – вартість і швидкість переказу тут йдуть на другий план. Monobank, який використовує європейську SEPA – це цікавий, інноваційний, але, напевно, поки все ж таки не масовий спосіб.
Окремо стоять «кустарні» перекази, такі як «знайомий з карткою ПриватБанку» або просто пересилання грошей через водіїв автобусів (такий теж практикується). Тут все на довірі і на свій страх і ризик.

Ціни на послуги польських таксомоторів. Вартість проїзду в Польщі на таксі залежить від багатьох показників, в тому числі в денний або нічний час відбувається поїздка, в межах міста, околицях або в сусідній населений пункт, чи є у пасажира багаж тощо. Існує своєрідний поділ на три тарифу: перший, найдешевший тариф - проїзд по місту; другий, дорожче, включається при виїзді за місто; третій, найдорожчий, подорож з одного польського міста в інший. Вартість першого тарифу починається від 2-х злотихза кілометр шляху (у корпорацій, які встановили найнижчу ціну). Є компанії, які вже тут пропонують дорожчі послуги. При виїзді за межі міста починає діяти так званий другий тариф, ціна поїздки збільшується на 50%. Цей тариф також діє в вихідні дні і дні, що вважаються державними або релігійними святами. Якщо необхідно їхати в сусіднє місто або гміну,то вартість зростає ще на 50% (або в два рази від початкового тарифу). Це третій тариф, який отримав назву «повернення», тобто пасажир фактично оплачує повернення порожньої машини в рідне місто.
Виклик таксі. Ще одне прекрасне нововведення - в Польщі для виклику таксі існує єдиний номер, який дуже легко запам'ятовується, - 919. Крім того, можна скористатися стаціонарними телефонами різних служб. Наприклад, у Варшаві працюють такі компанії: Express Taxi - телефон 196 63; Gold Taxi - телефон 196 88; Super Taxi - телефон 196 22; City Warsaw - телефон 194 59. Можна викликати таксі в польській столиці і з мобільного телефону, причому деякі фірми спеціально вказують дуже прості номера стільникових: 22, 866 66 66 (Prestige Taxi), 22 677 77 77 (Merc Taxi).

Сервісів бронювання хостелів в Польщі величезна кількість. Спеціально для вас ми протестували один з них – booking.com. Інші сервіси аналогічні і відрізняються незначно, проте рекомендувати можемо тільки той, що перевірили самі.
Будьте обережні при онлайн бронюванні – користуйтеся тільки перевіреними сервісами. Інакше виникає загроза заплатити шахраям і залишитися без замовлених послуг.
Користуватися послугами порталу booking.com досить просто – необхідно лише заповнити всі поля анкети-запиту і отримати результат. Уявімо коротку інструкцію, як забронювати місце в хостелі:
На головній сторінці виберіть адресу хостелу. Для цього в поле «Місце» введіть місто, а далі буде наданий повний перелік наявних місць для ночівлі. Потрібно вибрати конкретну адресу або зупинитися на всіх пропозиціях по місту.
Вкажіть термін перебування – дату вселення та, відповідно, виїзду з хостелу.
Наступний пункт «Подорожуєте Ви по роботі?», Де необхідно вибрати «так» або «ні».
Виберіть кількість осіб – окремо дітей і дорослих.
Натисніть кнопку «Перевірити ціни».
Буде надано повний список можливих пропозицій, де можна забронювати номер в хостелі. Зверніть увагу, що зліва з’явиться меню з великим переліком додаткових умов «Вибрати за критеріями» – це допоможе скоротити список пропозицій відповідно до конкретних запитів. В першу чергу там необхідно поставити «галочку» в графі «Хостели».
У верхньому меню, поряд з вибором мови, є пункт «Вибір валюти» – його можна встановити в будь-яких грошових одиницях або поставити значення «Валюта готелю».
При натисканні на конкретну пропозицію хостелу відкриється сторінка з детальною інформацією. Трохи нижче будуть перераховані вільні номери і їх вартість.
Виберіть підходящий. Для цього в рядку таблиці з його описом, в колонці «Виберіть номер» вкажіть номер кімнати (зі списку запропонованих).
Після вказівки номера в правій колонці з’явиться кнопка «Я бронюю», яку і слід натиснути.
Далі буде запропонована до заповнення анкета потенційного мешканця. Питання стандартні, але слід пам’ятати, що дані ПІБ повинні заповнюватися латиницею, відповідно до написання в закордонному паспорті.
Натискаєте відповідну кнопку і завершуєте бронювання.
Для більшої зручності на сайті booking.com краще зареєструватися, прив’язавши до профілю свою платіжну карту. В цьому випадку всі оплати будуть відбуватися автоматично, а зняти хостел в Польщі буде простіше.

Відгуки про роботу

Ігарьок2020-05-09 09:48:11
Доброго дня. Працював в Бельсько-Бялій на виробництві шин для автомобілів. Моя зарплатня за годину складала 15 злотих. Дуже вдячний за хорошу роботу. Планую замовляти річну візу.
Євгенія2020-03-30 09:48:11
Вже не перший раз їжджу від цієї фірми на роботу. Минулого року працювала в Польщі разом з чоловіком на автозаводі: роботу дали, житлом забезпечили, зарплату заплатили, як і обіцяли. Цього року хотілося попрацювати десь далі, запропонували вакансію для сімейних пар на меблеву фабрику в Бельсько Бяла. Ми в принципі довго не думали, бо вже раз від них їздили, все було ок, тому погодились. Другий місяць тут працюємо, зарплату виплачують до копійки, роботи вистачає, годин багато. Житло непогане, мешкаємо ще з однією сімейною парою в кімнаті. Загалом все влаштовує, роботою дуже задоволені.

Більше про роботу в Польщі у Бельсько-Бяла

Багато українців у пошуку бажаної роботи звертають свою увагу на польський ринок праці. В цілому це пов’язано з неможливістю знайти гідне місце та задовільну заробітну плату у рідній країні. Працівники з усіх куточків держави виїжджають до країни-сусідки з метою покращити рівень життя й заробити на втілення власних мрій. Робота у Бельско Бялі надає можливість гарно заробити.

Особливості роботи у Бельско Бялі

Бельско-Бяла – невелике мальовниче містечко на півдні Польщі. Проте й тут є багато вакансій для бажаючих отримати роботу. Життя у маленькому місті вийде дешевше, ніж у столиці. Для тих, хто шукає роботу за кордоном, проте не полюбляє великих мегаполісів – це найкращий варіант. Місто – другий за розміром текстильній центр у Польщі. Також тут розташовані великі підприємства з виробництва автомобілів (Fiat), двигунів внутрішнього згоряння, освітлювальної апаратури. Також тут налагоджено виробництво планерів, обладнання для текстильної, метало оброблювальної, взуттєвої промисловості. Розвинена харчова промисловість. Багато сільськогосподарських  підприємств надають вакансії у Бельско Бялі для українців для сезонного заробітку.

Знання польської мови не обов’язкове, проте бажане. Також гідно оцінюють наявність спеціалізованої вищої освіти та досвіду роботи, проходження кваліфікаційних курсів.  Роботодавець може попросити надати документи про освіту та підтвердити свою кваліфікацію. Перевагою стане оплачуване стажування. Проте рівень заробітної плати на цей період буде меншим, ніж під час роботи.

Доступні вакансії та заробітна плата

Працевлаштування у Бельско Бялі можливо для всіх категорій населення – від молодих студентів без досвіду роботи до чоловіків та жінок похилого віку, маючих високу кваліфікацію. Насамперед великі й малі текстильні підприємства шукають швачок з досвідом роботи. Також місту потрібні технічні спеціальності: електрики, механіки, слюсарі, робітники по налаштуванню обладнання. Побутова сфера чекає на покоївок, прибиральниць, сиділок, опікунів, офіціанток.

Середній рівень заробітної плати, вимоги до вакансій у Бельско Бялі наведені у таблиці.

Спеціальність

Заробітна плата, у злотих

Заробітна плата, у гривні

Вимоги

Опікун

2600-2700

16500-17500

19 змін по 12 годин

Тракторист

3000-3500

19000-22000

Досвід роботи, праця взимку

Робітник на пральню

від 2200

від 14000

Вік до 50 років, бажаний досвід роботи

Прачка

2400-3200

15000-20000

Бажаний досвід роботи, віза, вік до 59 років

Кухар

2400-3400

15000-22000

Досвід роботи, від 200 годин на місяць

Офісний працівник

від 2770

від 17500

 Знання польської та англійської мов

Працівник почтового відділу

2900-3000

19000-20000

Тільки нічні зміни, потрібні хлопці

 

Умови праці та проживання

Для більш точного розрахунку планового доходу не слід забувати й про вартість життя у іншому місці. Витрати включатимуть до себе оренду житла, вартість транспорту, придбання продуктів харчування. Іноді роботодавець надає житло для іноземних працівників. Умови такого проживання не завжди задовольняють. Як правило, це ліжко у гуртожитку, де у кімнаті розташовані 6-8 проживаючих. Оренда однокімнатної квартири у центрі міста коштуватиме 1220 злотих. Поза межами центра - вартість оренди складає 1000 злотих. Окрема кімната у середньому коштуватиме у 250-300 злотих.

Одноразовий квиток на міський транспорт коштуватиме 3 злотих. Проїзний на місяць стане у 112 злотих. Тариф на таксі у середньому – 2,57 злотих за один кілометр.

Продукти харчування у Польщі мають більш високу якість. Проте й вартість теж декілька вище.

Продукт

Обсяг

Вартість (польські злоти)

Вода

0,33 л

3

Молоко

1 л

2,25

хліб

0,5 кг

3,07

Яйця

12 штук

7,68

Курина грудка

1 кг

15,6

 Вимоги до робітників

Насамперед необхідно подбати про наявність документів. Процедура оформлення триматиме у середньому 1 місяць. Перелік документів для працевлаштування:

 1. Візова анкета – можна заповнити на сайті консульства Польщі.
 2. Два фото 3,5х4,5 – зроблені не більш ніж півроку назад.
 3. Запрошення від роботодавця чи воєводства.
 4. Паспорт громадянина України.
 5. Дійсний загранпаспорт для виїзду за кордон.
 6. Біометричний паспорт  також підходить, якщо немає бажання оформлювати візу.

Польські роботодавці охоче приймають українців на роботу. Наші співвітчизники мають репутацію старанних, працездатних, бажаючих рости та розвиватися робітників.

Знання польської та інших мов, технічна, медична спеціальності також надають можливість знайти високооплачувану та гідну роботу. Праця у Бельско Бялі може стати джерелом високої заробітної плати або лише першою сходинкою до будування кар’єри у одній з європейських корпорацій.

ТОВ «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ЄДРПОУ: 42927728 © 2014-2019. Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено.

Правила користування сайтом  |  Політика конфіденційності сайту

ЄДРПОУ: 42927728

Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено. © 2014-2019.

Telegram
1
Viber
1
1