Робота в Польщі електриком

Робота в Польщі електриком

Фільтр

Ви вибрали:

Очистити все
Країна: Польща
Професія: Електрик

Робота в Польщі електриком у 2023 році пропонується легально. Вакансії принесуть українцям заробіток від 13 до 22 злотих на годину. Графік роботи пропонується 8 чи 12 годин, 5-6 днів на тиждень. Праця електриком допоможе заробити на місяць від 3000 до 4500 злотих. У нас лише актуальні безкоштовні вакансії, інформація та відгуки про роботу в Польщі електриком. Читати більше

ЕЛЕКТРИК / ЕЛЕКТРОМОНТЕР

4500 – 5800 PLN
17-22 PLN / год
 • Тошек
 • Пн-Сб, 12 год
 • 200 зл/міс комунальні послуги
 • Вакансія безкоштовна

Компанія, яка займається різними видами будівельних робіт, шукає у свою команду електрика - монтера з досвідом роботи та бажаннями працювати і розвиватись у нашій сфері.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

МЕХАНІК-ЕЛЕКТРИК

3300 – 4200 PLN
15,00 - 16,00 PLN / год
 • Боболіце
 • Пн - Пт, 10 - 12 год., 240 - 270 год. в місяць.
 • Безкоштовне, 200 зл/міс комунальні послуги
 • Вакансія безкоштовна

Фабрика займається виготовленням попкорну та солодкої вати.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ЕЛЕКТРИК-МОНТЕР

3300 – 3900 PLN
15 PLN / год
 • Щецин
 • Пн-Пт, 10 - 12 год
 • Безкоштовне, 250 зл/міс комунальні послуги
 • Вакансія безкоштовна

Фабрика займається виготовленням та пакуванням крабових паличок. 

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

РОБОТА ДЛЯ ЕЛЕКТРИКІВ-МОНТЕРІВ

2900 – 3900 PLN
15,00 PLN / год
 • Ґлубчице
 • Пн-Пт, 8-10 год, Сб, 8 год
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Підприємство займається виготовленням котлів, бойлерів та сонячних батарей.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ЕЛЕКТРИКИ НА БУДІВНИЦТВО

4000 – 4400 PLN
20 PLN / год
 • Мендзиздроє
 • Пн-Сб, 10 год.
 • 150 зл/міс комунальні послуги.
 • Вакансія безкоштовна

Компанія надає широкий спектр будівельних послуг. 

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ЕЛЕКТРИК

3500 – 5000 PLN
16-18 PLN / год
 • Прущ-Гданський
 • Пн-Пт, Сб 8 - 12 год
 • 300 зл/міс комунальні послуги
 • Вакансія безкоштовна

Підприємство займається виготовленням яхт.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

Відповіді на поширені питання

Ми склали невеликий рейтинг польських банків, які пропонують іноземцям можливість відкривати рахунок.
1. ING Bank Śląski
Ця організація вважається однією з найнадійніших на території Польщі — функціонує ще з 1981 року. Дає можливість іноземцям робити внесок і не передбачає оплати за рахунок, але при цьому переказ грошових коштів буде обходитися в 40 злотих.
2. Bank Millennium
Один з найбільш презентабельних банків. Консультації іноземних клієнтів можуть проводитися російською та українською мовою. Вигідна пропозиція для наших співвітчизників — програма Konto 360 °.
3. Bank Pekao
Початок роботи банку датується 1929 роком, на території Польщі було 1000 філій. Установа надійне, пропонує гнучкі програми вкладів для іноземців. Найпопулярніша — Eurokonto Mobilne.
4. PKO Bank Polski
Державний банк з безліччю представництв в воєводствах, розвиненою банківською інфраструктурою і лояльним ставленням до іноземним вкладникам. Українцям рекомендуємо розглянути внесок PKO Konto za Zero.
5. Alior bank
Ще один надійний польський банк, що пропонує оплату за рахунок в 0 злотих. Комісія за зняття коштів в банкоматах України не стягується, а вартість переказів становить близько 30 злотих. Все це пропонує програма Konto Internetowe.

Способи переказу грошей між Польщею та Україною – лише частина різноманіття доступних варіантів. За даними НБУ в 2018 році українці переказали на батьківщину з Польщі $3,65 млрд. І бажаючих відкусити свій комісійний шматочок від цього «пирога» вистачає.
У плані зручності варто відзначити системи, які дозволяють переказувати гроші онлайн, з використанням польської та зарахуванням на українську банківську картку. TransferGo дозволяє здійснювати безкоштовні перекази, але жертвувати часом. Paysend, навпаки, за фіксовану плату – миттєві перекази. Обидві системи пропонують плюшки у вигляді реферальних програм. У свою чергу TransferWise робить ставку на мультивалютність і більше підійде фрілансерам, чиї контрагенти перебувають у різних країнах світу.
Варті уваги платіжні картки, про які багато хто не знає
Гіганти Western Union і MoneyGram продовжують робити ставку на клієнтів зі світу офлайну, які вважають за краще мати справу з готівкою. Тут підкуповує швидкість. Отримати гроші у відділенні банку іншої країни можна через кілька хвилин після відправки. Але це може бути дорого і не завжди зручно – в відділення потрібно їхати, та й працюють вони не цілодобово. Якщо потрібно зробити миттєвий переказ з онлайну в офлайн – WU відмінний вибір.
Перекази SWIFT орієнтовані на досить великі суми грошей, коли в першу чергу важлива безпека – вартість і швидкість переказу тут йдуть на другий план. Monobank, який використовує європейську SEPA – це цікавий, інноваційний, але, напевно, поки все ж таки не масовий спосіб.
Окремо стоять «кустарні» перекази, такі як «знайомий з карткою ПриватБанку» або просто пересилання грошей через водіїв автобусів (такий теж практикується). Тут все на довірі і на свій страх і ризик.

Ціни на послуги польських таксомоторів. Вартість проїзду в Польщі на таксі залежить від багатьох показників, в тому числі в денний або нічний час відбувається поїздка, в межах міста, околицях або в сусідній населений пункт, чи є у пасажира багаж тощо. Існує своєрідний поділ на три тарифу: перший, найдешевший тариф - проїзд по місту; другий, дорожче, включається при виїзді за місто; третій, найдорожчий, подорож з одного польського міста в інший. Вартість першого тарифу починається від 2-х злотихза кілометр шляху (у корпорацій, які встановили найнижчу ціну). Є компанії, які вже тут пропонують дорожчі послуги. При виїзді за межі міста починає діяти так званий другий тариф, ціна поїздки збільшується на 50%. Цей тариф також діє в вихідні дні і дні, що вважаються державними або релігійними святами. Якщо необхідно їхати в сусіднє місто або гміну,то вартість зростає ще на 50% (або в два рази від початкового тарифу). Це третій тариф, який отримав назву «повернення», тобто пасажир фактично оплачує повернення порожньої машини в рідне місто.
Виклик таксі. Ще одне прекрасне нововведення - в Польщі для виклику таксі існує єдиний номер, який дуже легко запам'ятовується, - 919. Крім того, можна скористатися стаціонарними телефонами різних служб. Наприклад, у Варшаві працюють такі компанії: Express Taxi - телефон 196 63; Gold Taxi - телефон 196 88; Super Taxi - телефон 196 22; City Warsaw - телефон 194 59. Можна викликати таксі в польській столиці і з мобільного телефону, причому деякі фірми спеціально вказують дуже прості номера стільникових: 22, 866 66 66 (Prestige Taxi), 22 677 77 77 (Merc Taxi).

Сервісів бронювання хостелів в Польщі величезна кількість. Спеціально для вас ми протестували один з них – booking.com. Інші сервіси аналогічні і відрізняються незначно, проте рекомендувати можемо тільки той, що перевірили самі.
Будьте обережні при онлайн бронюванні – користуйтеся тільки перевіреними сервісами. Інакше виникає загроза заплатити шахраям і залишитися без замовлених послуг.
Користуватися послугами порталу booking.com досить просто – необхідно лише заповнити всі поля анкети-запиту і отримати результат. Уявімо коротку інструкцію, як забронювати місце в хостелі:
На головній сторінці виберіть адресу хостелу. Для цього в поле «Місце» введіть місто, а далі буде наданий повний перелік наявних місць для ночівлі. Потрібно вибрати конкретну адресу або зупинитися на всіх пропозиціях по місту.
Вкажіть термін перебування – дату вселення та, відповідно, виїзду з хостелу.
Наступний пункт «Подорожуєте Ви по роботі?», Де необхідно вибрати «так» або «ні».
Виберіть кількість осіб – окремо дітей і дорослих.
Натисніть кнопку «Перевірити ціни».
Буде надано повний список можливих пропозицій, де можна забронювати номер в хостелі. Зверніть увагу, що зліва з’явиться меню з великим переліком додаткових умов «Вибрати за критеріями» – це допоможе скоротити список пропозицій відповідно до конкретних запитів. В першу чергу там необхідно поставити «галочку» в графі «Хостели».
У верхньому меню, поряд з вибором мови, є пункт «Вибір валюти» – його можна встановити в будь-яких грошових одиницях або поставити значення «Валюта готелю».
При натисканні на конкретну пропозицію хостелу відкриється сторінка з детальною інформацією. Трохи нижче будуть перераховані вільні номери і їх вартість.
Виберіть підходящий. Для цього в рядку таблиці з його описом, в колонці «Виберіть номер» вкажіть номер кімнати (зі списку запропонованих).
Після вказівки номера в правій колонці з’явиться кнопка «Я бронюю», яку і слід натиснути.
Далі буде запропонована до заповнення анкета потенційного мешканця. Питання стандартні, але слід пам’ятати, що дані ПІБ повинні заповнюватися латиницею, відповідно до написання в закордонному паспорті.
Натискаєте відповідну кнопку і завершуєте бронювання.
Для більшої зручності на сайті booking.com краще зареєструватися, прив’язавши до профілю свою платіжну карту. В цьому випадку всі оплати будуть відбуватися автоматично, а зняти хостел в Польщі буде простіше.

Більше про роботу в Польщі електриком

Вступ Польщі до Євросоюзу стимулює розвиток внутрішньої економіки. Місцеві мешканці від’їжджають до країн Європи, звільняючи велику кількість вакансій. Робота в Польщі електриком для українців – можливість змінити свій рівень життя та заробітної плати спеціалістам, які не задоволені своїм здобутком у рідних місцях. Польські компанії цінують українських робітників за професіоналізм, високий рівень кваліфікації і плідну працю, й охоче приймають їх у штат.

Особливості роботи електриком

Вакансія електрика одна з найпоширеніших у країні. У кожному місті потрібні кваліфіковані робітники з досвідом роботи.

Переваги роботи електриком в Польщі:

 1. Територіальна близькість країни. Між географічними сусідами є пряме транспортне сполучення. Дорога займає невелику кількість часу.
 2. Висока потреба у кваліфікованих кадрах.
 3. Отримання європейського досвіду роботи.
 4. Широкі перспективи. Роботодавець підтримує старанних працівників, допомагає з оформленням документів. Через деякий час є нагода перевезти родину у Польщу на постійне місце проживання.

Офіційне працевлаштування – це норма для європейської країни. Працедавець надає усі соціальні гарантії, медичне страхування, та вимагає дотримання стандартів й норм. Проте знайти гідну роботу без підтвердження диплому о кваліфікації старого чи європейського зразка досить важко.

Більшість компаній, приймаючих іноземних робітників, надають житло. Це гуртожиток, де заплановано 2-4 чоловіка на кімнату. Окрему квартиру потрібно шукати й сплачувати самостійно. Харчування досить рідко входить до соціального пакету. На деяких підприємствах є безкоштовні їдальні, проте у більшості випадків готувати й купляти продукти потрібно самому.

Знання польської мови також стане у нагоді. Потрібно розуміти керівництво, колег та вміти читати технічну документацію. Це надасть переваги при працевлаштування та дозволить претендувати на більш високу заробітну плату.

Заробітна плата та умови праці

Робота електрика в Польщі має високий рівень оплати з самого початку. Спеціаліст з досвідом має можливість заробляти більше.

Серед основних видів робіт можна виділити:

 • монтаж електричних мереж;
 • роботи по обслуговуванню та ремонту міського транспорту;
 • оформлення вуличного освітлення;
 • монтаж проводки та електрощитів;
 • технічний огляд житлових та промислових будівель.

Під час пошуку роботи слід віддати перевагу великим містам: Варшаві, Гданську, Кракові, Вроцлаві. Там розташовані заводи, промислові підприємства постійно потребуючи робочі руки.

Середня заробітна плата за роботу у Польщі електриком в 2023 році приведена у таблиці.

Вакансія

Місто

Заробітна плата у гривнях

Вимоги

Різноробочий

на виготовлення електрощитів

Вроцлав

21000-27000

Досвід роботи

Електрик

Варшава

25000-32000

Професійна освіта,

досвід роботи

Електрик

Вроцлав

28000

Диплом та сертифікати

європейського зразка

Монтажник

Познань

21000-32000

Знання польської мови, водійські права

Електрик

Варшава

30000-35000

Досвід не менш ніж 3 роки, вік до 50 років

Електрик

Краків

25000

Досвід від 1 року

 

В середньому робітник без досвіду отримує 13-15 злотих в час. Маючи підтверджені документі про кваліфікацію можна отримувати 20 злотих. На тиждень – шість робочих днів по 10 годин. Праця у вихідні та неробочі години оплачується додатково по підвищеному тарифу.

Заздалегідь потрібно турбуватися про наявність дозвільних документів:

 • біометричний закордонний паспорт;
 • довідка о проходженні медичної комісії;
 • запрошення від роботодавця чи підписаний трудовий контракт;
 • відкрита робоча віза;
 • диплом про профільну освіту;
 • сертифікати SEP та документи, що підтверджують стаж роботи.

Під час працевлаштування слід уважно ознайомитися з умови праці та соціальним пакетом (страховка, проживання, соціальні пільги). У контракті вказується рівень оплати труда без відрахування податків.

Вимоги до робітників

Робота в Польщі для електрика потребує навичок, спеціальних знань та фізичної витривалості.

Кандидат має відповідати вимогам:

 • вік від 18 до 55 років;
 • відмінна фізична форма, можливість багато часу працювати на вулиці;
 • наявність диплома міжнародного зразка;
 • допуски та спеціальні дозволи на проведення робіт різного рівня важкості;
 • вміння читати схеми та технічні креслення;
 • бажаний досвід роботи від 2 року.

У нашій країни електрики здобувають кваліфікаційні рівні. В Європі не має такої практики. Там діють стандарті SEP. Не маючи відповідного сертифікату не слід розраховувати на гідний рівень оплати труда. Отримати потрібний документ можна у спеціалізованих учбових центрах. Віза для цього не потрібна - достатньо біометричного закордонного паспорта.

Залежно від рівня електричної напруги, з якою у майбутньому планує зіткнутися фахівець, відрізняються й видані сертифікати. Навчання не безкоштовне, слід бути готовим до певних витрат. Проте в підсумку робітник має документ європейського рівня, що підтверджує кваліфікацію, й приймається усіма компаніями  Європи.

Навички роботи зі схема та технічною документацією також можна отримати у навчальних центрах.

Щоб мінімізувати риски слід дотримуватися простих правил:

 1. Не слід шахраювати із запрошення на роботу. Перевірка цього документі здійснюється на багатьох рівнях від польського кордону до українського консульства.
 2. Перевірка майбутнього роботодавця захистить від обману. Допомогти тут зможуть знайомі, проживаючі у Польщі або офіційні бази даних REGON чи KRS.
 3. Документи трудового агентства також слід перевірити. Ліцензія та дозволи на право займатися посередницькою діяльністю мають бути у повному порядку. Крім того, запрошення на роботу оформляють безкоштовно. Агентство не має права вимагати за нього кошти – це шахрайство.
 4. Слід ретельно прочитати усі документи, подані на підпис. Якщо якісь пункти незрозумілі не варто соромитися пояснити.
 5. Оригінали документів не можна віддавати. Особливо це стосується особистих документів: паспорта чи ідентифікаційного коду.

Здобуття роботи у європейській країні надасть безцінний досвід й може стати сходинкою до кар’єрного росту та підвищення рівня життя. Робота електриком у Польщі допоможе втілити у реальність бажання гідно заробляти за кваліфікаційну працю.

ТОВ «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ЄДРПОУ: 42927728 © 2014-2019. Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено.

Правила користування сайтом  |  Політика конфіденційності сайту

ЄДРПОУ: 42927728

Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено. © 2014-2019.

Telegram
1
Viber
1
1