Робота в Польщі в Гдині

Робота в Польщі в Гдині

Фільтр

Ви вибрали:

Очистити все
Країна: Польща
Місто та околиці: Гдиня

Легальна праця в Польщі в Гдині у 2023 році для українців становитиме від 13 до 22 злотих за годину. Пропонується робота за графіком 8 чи 12 годин, на тиждень 5-6 днів. Можна заробити 3000-4500 злотих на місяць. У нас лише актуальні безкоштовні вакансії, є інформація та відгуки про роботу в Польщі в Гдині. Читати більше

ЗАКУСКИ ТА ОЛИВКИ

4600 – 6200 PLN
17,75 PLN / год
 • Слупськ
 • Пн - Пт, 8 - 14 год., 260 - 350 год. в місяць.
 • 480-496 зл/міс (приватний будинок або хостел), 3-5 чоловік в кімнаті.
 • Вакансія безкоштовна

Підприємство займається виготовленням різноманітних закусок.

Жінки: мийка, робота на лінії (начинка перцю сиром), склад, ваги; частково сидячі процеси. 

Чоловіки: склад, кухня (підготовка продукції: помити, порізати, замаринувати), склад, прибирання території, засипання сиру, транспортування продукції. 

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

СПЕЦІАЛІСТ НА БУДІВНИЦТВО

4500 – 5500 PLN
22 PLN / год
 • ПО ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ ПОЛЬЩІ
 • Пн – Пт
 • 450 зл/міс
 • Вакансія безкоштовна

Компанія надає широкий спектр будівельних послуг по всій території Польщі.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

КАСИР В МЕРЕЖІ СУПЕРМАРКЕТІВ BIEDRONKA

3000 – 4200 PLN
15.5-16.5 PLN / год
 • По всій території Польщі
 • Пн-Нд. 8 год. Плаваючий графік
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Робота полягає в обслуговування клієнтів, викладання товарів, робота на фіскальній касі, надання клієнтам інформації про місце знаходження товару та їх цін, перевірка актуальності цінників.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

СКЛАД СУПЕРМАРКЕТУ BIEDRONKA

2500 – 3800 PLN
15,00 PLN / год
 • По всій території Польщі
 • Пн-Пт, Сб 8 - 12 год
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Biedronka - найбільша роздрібна мережа в Польщі, що має понад 3000 магазинів, розташованих у понад 1100 містах, яка присутня на польському ринку вже більш як 20 років.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ПРАЦІВНИК НА СКЛАД ХАРЧОВОЇ ПЛІВКИ

3200 – 3600 PLN
15,00 PLN / год
 • Стшебеліно
 • Пн - Нд, 12 год, робота в 2 зміни
 • 250 зл/міс комунальні послуги
 • Вакансія безкоштовна

Підприємство виробляє широкий асортимент сучасних одно- та багатошарових гнучких поліпропіленових та поліетиленових плівок, а також твердих плівок з ПЕТ, призначених для виробництва харчової та медичної тари, а також для багатьох інших галузей промисловості.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ПОМІЧНИК ОПАЛУБНИКА / АРМАТУРНИКА

3000 – 3400 PLN
15,00 - 16,00 PLN / год
 • По всій території Польщі
 • Пн-Пт, 10 год
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Компанія-забудовник, лідер з багаторічним досвідом у сфері будівництва, шукає спеціалістів з відповідним досвідом.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ПРИБИРАННЯ СКЛАДСЬКОГО ПРИМІЩЕННЯ

3000 – 3900 PLN
15,00 PLN / год
 • По всій території Польщі
 • Пн-Пт, Сб - 12 год
 • 200 зл/міс комунальні послуги
 • Вакансія безкоштовна

Клінінгова компанія, яка надає послуги прибирання по всій території Польщі.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

МОНТЕР

3500 – 5300 PLN
16-19 PLN / год
 • Гдиня
 • Пн-Пт 10 год, Сб 8 год
 • 250 зл/міс комунальні послуги
 • Вакансія безкоштовна

Підприємство займається суднобудуванням.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

Відповіді на поширені питання

Ми склали невеликий рейтинг польських банків, які пропонують іноземцям можливість відкривати рахунок.
1. ING Bank Śląski
Ця організація вважається однією з найнадійніших на території Польщі — функціонує ще з 1981 року. Дає можливість іноземцям робити внесок і не передбачає оплати за рахунок, але при цьому переказ грошових коштів буде обходитися в 40 злотих.
2. Bank Millennium
Один з найбільш презентабельних банків. Консультації іноземних клієнтів можуть проводитися російською та українською мовою. Вигідна пропозиція для наших співвітчизників — програма Konto 360 °.
3. Bank Pekao
Початок роботи банку датується 1929 роком, на території Польщі було 1000 філій. Установа надійне, пропонує гнучкі програми вкладів для іноземців. Найпопулярніша — Eurokonto Mobilne.
4. PKO Bank Polski
Державний банк з безліччю представництв в воєводствах, розвиненою банківською інфраструктурою і лояльним ставленням до іноземним вкладникам. Українцям рекомендуємо розглянути внесок PKO Konto za Zero.
5. Alior bank
Ще один надійний польський банк, що пропонує оплату за рахунок в 0 злотих. Комісія за зняття коштів в банкоматах України не стягується, а вартість переказів становить близько 30 злотих. Все це пропонує програма Konto Internetowe.

Способи переказу грошей між Польщею та Україною – лише частина різноманіття доступних варіантів. За даними НБУ в 2018 році українці переказали на батьківщину з Польщі $3,65 млрд. І бажаючих відкусити свій комісійний шматочок від цього «пирога» вистачає.
У плані зручності варто відзначити системи, які дозволяють переказувати гроші онлайн, з використанням польської та зарахуванням на українську банківську картку. TransferGo дозволяє здійснювати безкоштовні перекази, але жертвувати часом. Paysend, навпаки, за фіксовану плату – миттєві перекази. Обидві системи пропонують плюшки у вигляді реферальних програм. У свою чергу TransferWise робить ставку на мультивалютність і більше підійде фрілансерам, чиї контрагенти перебувають у різних країнах світу.
Варті уваги платіжні картки, про які багато хто не знає
Гіганти Western Union і MoneyGram продовжують робити ставку на клієнтів зі світу офлайну, які вважають за краще мати справу з готівкою. Тут підкуповує швидкість. Отримати гроші у відділенні банку іншої країни можна через кілька хвилин після відправки. Але це може бути дорого і не завжди зручно – в відділення потрібно їхати, та й працюють вони не цілодобово. Якщо потрібно зробити миттєвий переказ з онлайну в офлайн – WU відмінний вибір.
Перекази SWIFT орієнтовані на досить великі суми грошей, коли в першу чергу важлива безпека – вартість і швидкість переказу тут йдуть на другий план. Monobank, який використовує європейську SEPA – це цікавий, інноваційний, але, напевно, поки все ж таки не масовий спосіб.
Окремо стоять «кустарні» перекази, такі як «знайомий з карткою ПриватБанку» або просто пересилання грошей через водіїв автобусів (такий теж практикується). Тут все на довірі і на свій страх і ризик.

Ціни на послуги польських таксомоторів. Вартість проїзду в Польщі на таксі залежить від багатьох показників, в тому числі в денний або нічний час відбувається поїздка, в межах міста, околицях або в сусідній населений пункт, чи є у пасажира багаж тощо. Існує своєрідний поділ на три тарифу: перший, найдешевший тариф - проїзд по місту; другий, дорожче, включається при виїзді за місто; третій, найдорожчий, подорож з одного польського міста в інший. Вартість першого тарифу починається від 2-х злотихза кілометр шляху (у корпорацій, які встановили найнижчу ціну). Є компанії, які вже тут пропонують дорожчі послуги. При виїзді за межі міста починає діяти так званий другий тариф, ціна поїздки збільшується на 50%. Цей тариф також діє в вихідні дні і дні, що вважаються державними або релігійними святами. Якщо необхідно їхати в сусіднє місто або гміну,то вартість зростає ще на 50% (або в два рази від початкового тарифу). Це третій тариф, який отримав назву «повернення», тобто пасажир фактично оплачує повернення порожньої машини в рідне місто.
Виклик таксі. Ще одне прекрасне нововведення - в Польщі для виклику таксі існує єдиний номер, який дуже легко запам'ятовується, - 919. Крім того, можна скористатися стаціонарними телефонами різних служб. Наприклад, у Варшаві працюють такі компанії: Express Taxi - телефон 196 63; Gold Taxi - телефон 196 88; Super Taxi - телефон 196 22; City Warsaw - телефон 194 59. Можна викликати таксі в польській столиці і з мобільного телефону, причому деякі фірми спеціально вказують дуже прості номера стільникових: 22, 866 66 66 (Prestige Taxi), 22 677 77 77 (Merc Taxi).

Сервісів бронювання хостелів в Польщі величезна кількість. Спеціально для вас ми протестували один з них – booking.com. Інші сервіси аналогічні і відрізняються незначно, проте рекомендувати можемо тільки той, що перевірили самі.
Будьте обережні при онлайн бронюванні – користуйтеся тільки перевіреними сервісами. Інакше виникає загроза заплатити шахраям і залишитися без замовлених послуг.
Користуватися послугами порталу booking.com досить просто – необхідно лише заповнити всі поля анкети-запиту і отримати результат. Уявімо коротку інструкцію, як забронювати місце в хостелі:
На головній сторінці виберіть адресу хостелу. Для цього в поле «Місце» введіть місто, а далі буде наданий повний перелік наявних місць для ночівлі. Потрібно вибрати конкретну адресу або зупинитися на всіх пропозиціях по місту.
Вкажіть термін перебування – дату вселення та, відповідно, виїзду з хостелу.
Наступний пункт «Подорожуєте Ви по роботі?», Де необхідно вибрати «так» або «ні».
Виберіть кількість осіб – окремо дітей і дорослих.
Натисніть кнопку «Перевірити ціни».
Буде надано повний список можливих пропозицій, де можна забронювати номер в хостелі. Зверніть увагу, що зліва з’явиться меню з великим переліком додаткових умов «Вибрати за критеріями» – це допоможе скоротити список пропозицій відповідно до конкретних запитів. В першу чергу там необхідно поставити «галочку» в графі «Хостели».
У верхньому меню, поряд з вибором мови, є пункт «Вибір валюти» – його можна встановити в будь-яких грошових одиницях або поставити значення «Валюта готелю».
При натисканні на конкретну пропозицію хостелу відкриється сторінка з детальною інформацією. Трохи нижче будуть перераховані вільні номери і їх вартість.
Виберіть підходящий. Для цього в рядку таблиці з його описом, в колонці «Виберіть номер» вкажіть номер кімнати (зі списку запропонованих).
Після вказівки номера в правій колонці з’явиться кнопка «Я бронюю», яку і слід натиснути.
Далі буде запропонована до заповнення анкета потенційного мешканця. Питання стандартні, але слід пам’ятати, що дані ПІБ повинні заповнюватися латиницею, відповідно до написання в закордонному паспорті.
Натискаєте відповідну кнопку і завершуєте бронювання.
Для більшої зручності на сайті booking.com краще зареєструватися, прив’язавши до профілю свою платіжну карту. В цьому випадку всі оплати будуть відбуватися автоматично, а зняти хостел в Польщі буде простіше.

Більше про роботу в Польщі у Гдині

Робота за кордоном уже давно перестала бути чимось незвичайним. Початок кар’єри, досвід, значно вищий рівень зарплати – все це приваблює заробітчан у Польщі. Яке місто обрати для заробітків? Молоде місто Гдиня пропонує широкий вибір вакансій, тому що має великі перспективи, швидко будується, розвиває свою інфраструктуру. Робота в Гдині для тих, хто хоче працювати в сфері металургії та суднобудівництва, фармацевтичній, легкій, харчовій промисловості.

Особливості роботи у Гдині

Гдиня – місто розташоване на березі Балтійського моря. Разом з Сопотом і Гданськом утворює конгломерацію Trójmiasto. Місто швидко розвивається – нещодавно рибацьке селище, нині промислове місто. Тут є зони відпочинку, пам’ятки, які приваблюють туристів з Європи. В наслідок всіх об’єктивних причин – тут поширені вакансії будівельників (монтажник, штукатур, арматурник, зварник), електриків, теслярів, сантехніків, обслуговуючий персонал до готелів, пансіонатів, місць відпочинку, а також працівники заводів і фабрик, освічений персонал до розташованих тут компаній.

Працевлаштування в Гдині не стане проблемою для українців без спеціальної підготовки і тих, хто має певний рівень кваліфікації. Охоче приймуть на роботу і спеціалістів з освітою в сфери біотехнології, фармації. Жити в Гдині значно простіше, ніж у великих містах. Тут невисокі ціни на продукти харчування, предмети побуту. Багато містечок, де можна пообідати та розважитись після трудового тижня. Житло винаймається працівником або пропонується роботодавцем.

Доступні вакансії та заробітна плата

Курортне місто має багато цілодобових рибних ресторанів, кафе, барів. Для туристів є достатньо цікавих місць відпочинку: яхтклуби, басейни, тенісні корти тощо. Готелі та приватні пансіонати чекають бажаючих відпочити. В Гдині почуваються комфортно місцеві мешканці, студенти, туристи та заробітчани. Це можливості працевлаштування, безпеки, культурних розваг. Завдяки тому, що це порт тут розміщений один з торгівельних центрів північної Польщі. Багато навчальних закладів морської спрямованості. Бажаючих не лише відпочивати або навчатись чекає праця в Гдині за такими вакансіями:

 • суднобудівна та судноремонтна промисловість (працівники верфі, опалубники, робітники з ремонту станків та іншого обладнання) – від 700 євро;
 • будівництво (монтажники, арматурники, фасадчики, плиточники) – заробітна плата від 600 євро на місяць;
 • харчова та легка промисловість (швачки, мотальниці, оверлочниці, пакувальниці тощо) – 500-600 євро;
 • водії з досвідом роботи для місцевого транспорту та зарубіжних поїздок (зарплата до 1500 євро для міжнародних перевізників);
 • сфера обслуговування (ресторани, готелі, салони, магазини, система заправок, роздрібна торгівля, підприємства з переробки продуктів харчування) – робота від 6 злотих на годину;
 • заводи автопромисловості, компанії хімічної промисловості, сфера енергетики – представлені відомими світовими брендами – завжди потрібні робітники різної категорії;  
 • високооплачуваними вважаються спеціалісти з логістики, програмісти, технологи – від 1200 євро.

Щоб знайти роботу легально можна звернутися до агенцій. Вакансії в Гдині можна знайти самостійно. Перевагу матимуть ті претенденти, що володіють польською та іншими мовами.

Умови праці та проживання

Проживання в місті включає не лише працю, але й місце проживання (гуртожиток, хостел, квартира), проїзд до місця роботи, харчування, одяг тощо. Оренду житла можна диференціювати в залежності у віддаленості від центру міста. Деякі роботодавці забезпечують працівників житлом, іноді харчуванням та проїздом. В цілому основні ціни виглядають так:

Витрати

Ціни

Житло

900-1500 злотих

Комунальні послуги

500-700

Харчування

300 - 800

Транспортні 

50-150

Одяг

100-250

На ціни в магазинах впливає так званий фактор сезонності, коли туристів найбільше, студенти повернулися – ціни зростають. Умови праці залежать від підприємства, сфери послуг чи сезонної роботи (збір фруктів, овочів, грибів). В основному дві зміни, 6 днів на тиждень. Деякі підприємства мають 5-тижневий графік, але заробітчани можуть обирати суботу як робочий день.

Вимоги до робітників

Вимоги до претендентів озвучують наймачі в угоді. Не завжди умови і вимоги відповідають дійсності. Заявлені можуть бути і безкоштовне проживання, харчування. Насправді все вираховується із зарплати. Якщо праця некваліфікована потрібні перш за все добре здоров’я, витривалість, вміння виконувати дрібну роботу. Від працівників розумової праці з високим рівнем підготовки вимагають компетентності. Для прийому на роботу потрібно мати:

 • дозвіл на роботу;
 • медичний документ про стан здоров’я.

Головне, про що треба пам’ятати в пошуках роботи, питання працевлаштування краще вирішувати напряму з роботодавцем. Також можна вести пошук через соціальні групи або агентства. Вивчивши мову, склавши резюме роботу, відповідну знанням, буде знайти легше.

ТОВ «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ЄДРПОУ: 42927728 © 2014-2019. Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено.

Правила користування сайтом  |  Політика конфіденційності сайту

ЄДРПОУ: 42927728

Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено. © 2014-2019.

Telegram
1
Viber
1
1