Робота в Польщі в Колобжегу

Робота в Польщі в Колобжегу

Фільтр

Ви вибрали:

Очистити все
Країна: Польща
Місто та околиці: Колобжег

Офіційна робота у 2023 році в Польщі в Колобжезі принесе українцям заробіток від 13 до 22 злотих за одну годину. Праця пропонується за графіком 8 чи 12 годин, 5-6 днів на тиждень. На легальній роботі можна отримувати від 3000 до 4500 злотих на місяць. Шукайте у нас актуальні, безкоштовні вакансії, є також інформація і відгуки про роботу в Польщі в Колобжезі. Читати більше

СПЕЦІАЛІСТ НА БУДІВНИЦТВО

4500 – 5500 PLN
22 PLN / год
 • ПО ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ ПОЛЬЩІ
 • Пн – Пт
 • 450 зл/міс
 • Вакансія безкоштовна

Компанія надає широкий спектр будівельних послуг по всій території Польщі.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

КАСИР В МЕРЕЖІ СУПЕРМАРКЕТІВ BIEDRONKA

3000 – 4200 PLN
15.5-16.5 PLN / год
 • По всій території Польщі
 • Пн-Нд. 8 год. Плаваючий графік
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Робота полягає в обслуговування клієнтів, викладання товарів, робота на фіскальній касі, надання клієнтам інформації про місце знаходження товару та їх цін, перевірка актуальності цінників.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

СКЛАД СУПЕРМАРКЕТУ BIEDRONKA

2500 – 3800 PLN
15,00 PLN / год
 • По всій території Польщі
 • Пн-Пт, Сб 8 - 12 год
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Biedronka - найбільша роздрібна мережа в Польщі, що має понад 3000 магазинів, розташованих у понад 1100 містах, яка присутня на польському ринку вже більш як 20 років.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ПОМІЧНИК ОПАЛУБНИКА / АРМАТУРНИКА

3000 – 3400 PLN
15,00 - 16,00 PLN / год
 • По всій території Польщі
 • Пн-Пт, 10 год
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Компанія-забудовник, лідер з багаторічним досвідом у сфері будівництва, шукає спеціалістів з відповідним досвідом.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ПРИБИРАННЯ СКЛАДСЬКОГО ПРИМІЩЕННЯ

3000 – 3900 PLN
15,00 PLN / год
 • По всій території Польщі
 • Пн-Пт, Сб - 12 год
 • 200 зл/міс комунальні послуги
 • Вакансія безкоштовна

Клінінгова компанія, яка надає послуги прибирання по всій території Польщі.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

Відповіді на поширені питання

Ми склали невеликий рейтинг польських банків, які пропонують іноземцям можливість відкривати рахунок.
1. ING Bank Śląski
Ця організація вважається однією з найнадійніших на території Польщі — функціонує ще з 1981 року. Дає можливість іноземцям робити внесок і не передбачає оплати за рахунок, але при цьому переказ грошових коштів буде обходитися в 40 злотих.
2. Bank Millennium
Один з найбільш презентабельних банків. Консультації іноземних клієнтів можуть проводитися російською та українською мовою. Вигідна пропозиція для наших співвітчизників — програма Konto 360 °.
3. Bank Pekao
Початок роботи банку датується 1929 роком, на території Польщі було 1000 філій. Установа надійне, пропонує гнучкі програми вкладів для іноземців. Найпопулярніша — Eurokonto Mobilne.
4. PKO Bank Polski
Державний банк з безліччю представництв в воєводствах, розвиненою банківською інфраструктурою і лояльним ставленням до іноземним вкладникам. Українцям рекомендуємо розглянути внесок PKO Konto za Zero.
5. Alior bank
Ще один надійний польський банк, що пропонує оплату за рахунок в 0 злотих. Комісія за зняття коштів в банкоматах України не стягується, а вартість переказів становить близько 30 злотих. Все це пропонує програма Konto Internetowe.

Способи переказу грошей між Польщею та Україною – лише частина різноманіття доступних варіантів. За даними НБУ в 2018 році українці переказали на батьківщину з Польщі $3,65 млрд. І бажаючих відкусити свій комісійний шматочок від цього «пирога» вистачає.
У плані зручності варто відзначити системи, які дозволяють переказувати гроші онлайн, з використанням польської та зарахуванням на українську банківську картку. TransferGo дозволяє здійснювати безкоштовні перекази, але жертвувати часом. Paysend, навпаки, за фіксовану плату – миттєві перекази. Обидві системи пропонують плюшки у вигляді реферальних програм. У свою чергу TransferWise робить ставку на мультивалютність і більше підійде фрілансерам, чиї контрагенти перебувають у різних країнах світу.
Варті уваги платіжні картки, про які багато хто не знає
Гіганти Western Union і MoneyGram продовжують робити ставку на клієнтів зі світу офлайну, які вважають за краще мати справу з готівкою. Тут підкуповує швидкість. Отримати гроші у відділенні банку іншої країни можна через кілька хвилин після відправки. Але це може бути дорого і не завжди зручно – в відділення потрібно їхати, та й працюють вони не цілодобово. Якщо потрібно зробити миттєвий переказ з онлайну в офлайн – WU відмінний вибір.
Перекази SWIFT орієнтовані на досить великі суми грошей, коли в першу чергу важлива безпека – вартість і швидкість переказу тут йдуть на другий план. Monobank, який використовує європейську SEPA – це цікавий, інноваційний, але, напевно, поки все ж таки не масовий спосіб.
Окремо стоять «кустарні» перекази, такі як «знайомий з карткою ПриватБанку» або просто пересилання грошей через водіїв автобусів (такий теж практикується). Тут все на довірі і на свій страх і ризик.

Ціни на послуги польських таксомоторів. Вартість проїзду в Польщі на таксі залежить від багатьох показників, в тому числі в денний або нічний час відбувається поїздка, в межах міста, околицях або в сусідній населений пункт, чи є у пасажира багаж тощо. Існує своєрідний поділ на три тарифу: перший, найдешевший тариф - проїзд по місту; другий, дорожче, включається при виїзді за місто; третій, найдорожчий, подорож з одного польського міста в інший. Вартість першого тарифу починається від 2-х злотихза кілометр шляху (у корпорацій, які встановили найнижчу ціну). Є компанії, які вже тут пропонують дорожчі послуги. При виїзді за межі міста починає діяти так званий другий тариф, ціна поїздки збільшується на 50%. Цей тариф також діє в вихідні дні і дні, що вважаються державними або релігійними святами. Якщо необхідно їхати в сусіднє місто або гміну,то вартість зростає ще на 50% (або в два рази від початкового тарифу). Це третій тариф, який отримав назву «повернення», тобто пасажир фактично оплачує повернення порожньої машини в рідне місто.
Виклик таксі. Ще одне прекрасне нововведення - в Польщі для виклику таксі існує єдиний номер, який дуже легко запам'ятовується, - 919. Крім того, можна скористатися стаціонарними телефонами різних служб. Наприклад, у Варшаві працюють такі компанії: Express Taxi - телефон 196 63; Gold Taxi - телефон 196 88; Super Taxi - телефон 196 22; City Warsaw - телефон 194 59. Можна викликати таксі в польській столиці і з мобільного телефону, причому деякі фірми спеціально вказують дуже прості номера стільникових: 22, 866 66 66 (Prestige Taxi), 22 677 77 77 (Merc Taxi).

Сервісів бронювання хостелів в Польщі величезна кількість. Спеціально для вас ми протестували один з них – booking.com. Інші сервіси аналогічні і відрізняються незначно, проте рекомендувати можемо тільки той, що перевірили самі.
Будьте обережні при онлайн бронюванні – користуйтеся тільки перевіреними сервісами. Інакше виникає загроза заплатити шахраям і залишитися без замовлених послуг.
Користуватися послугами порталу booking.com досить просто – необхідно лише заповнити всі поля анкети-запиту і отримати результат. Уявімо коротку інструкцію, як забронювати місце в хостелі:
На головній сторінці виберіть адресу хостелу. Для цього в поле «Місце» введіть місто, а далі буде наданий повний перелік наявних місць для ночівлі. Потрібно вибрати конкретну адресу або зупинитися на всіх пропозиціях по місту.
Вкажіть термін перебування – дату вселення та, відповідно, виїзду з хостелу.
Наступний пункт «Подорожуєте Ви по роботі?», Де необхідно вибрати «так» або «ні».
Виберіть кількість осіб – окремо дітей і дорослих.
Натисніть кнопку «Перевірити ціни».
Буде надано повний список можливих пропозицій, де можна забронювати номер в хостелі. Зверніть увагу, що зліва з’явиться меню з великим переліком додаткових умов «Вибрати за критеріями» – це допоможе скоротити список пропозицій відповідно до конкретних запитів. В першу чергу там необхідно поставити «галочку» в графі «Хостели».
У верхньому меню, поряд з вибором мови, є пункт «Вибір валюти» – його можна встановити в будь-яких грошових одиницях або поставити значення «Валюта готелю».
При натисканні на конкретну пропозицію хостелу відкриється сторінка з детальною інформацією. Трохи нижче будуть перераховані вільні номери і їх вартість.
Виберіть підходящий. Для цього в рядку таблиці з його описом, в колонці «Виберіть номер» вкажіть номер кімнати (зі списку запропонованих).
Після вказівки номера в правій колонці з’явиться кнопка «Я бронюю», яку і слід натиснути.
Далі буде запропонована до заповнення анкета потенційного мешканця. Питання стандартні, але слід пам’ятати, що дані ПІБ повинні заповнюватися латиницею, відповідно до написання в закордонному паспорті.
Натискаєте відповідну кнопку і завершуєте бронювання.
Для більшої зручності на сайті booking.com краще зареєструватися, прив’язавши до профілю свою платіжну карту. В цьому випадку всі оплати будуть відбуватися автоматично, а зняти хостел в Польщі буде простіше.

Більше про роботу в Польщі у Колобжегу

Колобжег – відомий польський порт і курорт. Місто швидко розвивається і приваблює до себе не лише туристів, іноземних гостей, а й заробітчан. Сьогодні працювати за кордоном не вважається чимось незвичайним. Поляки, у пошуках кращих заробітків, мандрують країнами Євросоюзу. На вакантні місця на польських підприємствах охоче приймають іноземних шукачів. Робота в Колобжегу приваблює тих, хто бажає покращити свій добробут, просунутись у кар’єрному зростанні, подивитись світ і спробувати свої можливості.

Особливості роботи в Колобжегу

Найбільша курортна зона на польському узбережжі та розвинений порт, Колобжег став містом туризму, краєвидів. Тут добре розвинена готельно-ресторанна база, кваліфіковане медичне обслуговування (санаторне спрямування курорту), спеціалізація санаторіїв – опорно-рухові, судинно-серцеві, дихальні хвороби. У місті немає промислових об’єктів, які б шкідливо впливали на екологічний стан. Також – це центр проведення  міжнародних фестивалів фольклору.

У місті розвинені радіоелектронна, рибопереробна промисловість, сільське господарство, морська галузь з високотехнологічними розробками. Специфіка відчувається не лише в тому, що це портове та риболовецьке місто, а й в тому, що це особливий кліматичний куточок Польщі, де багато бажаючих лікуватись. Найбільший попит в робітниках місто відчуває в сезон туризму – з червня до вересня. Це вакансії в сфері обслуговування у готелях, ресторанах, санаторіях.

Для цього підходять молоді люди віком від 18 до 40 років. В деяких місцях праця в Колобжегу може вимагати медичної підготовки (середнього медичного персоналу або вищої освіти). Також можуть запропонувати роботу певної кваліфікації – електрики, монтери, водії. Отже, це місто де можна працювати, відпочивати, лікуватись.

Вакансії та заробітна плата

Вакансії в Колобжегу формуються в залежності від сезону, сфер розвитку міста. У промисловості та сфері обслуговування завжди потрібні такі спеціалісти та інші працівники:

 • електрики, монтери, сантехніки;
 • водії різних категорій;
 • працівники для деревопереробної, меблевої, рибної промисловості;
 • прибиральниці, покоївки, доглядальниці з медичною освітою;
 • робітники в сферу харчування: офіціанти, кухарі, посудомийки, прибиральники;
 • електронники, програмісти, технологи.

Заробітна плата працівників у різних сферах залежить від виду роботи, що виконується, рівня кваліфікації. Так, електрики заробляють від 3300 до 4000 злотих в місяць. Співробітники в електронній промисловості з вищою освітою і знанням польської або іноземної мов отримують в місяць від 6000 злотих. Покоївки, прибиральниці в готелях можуть розраховувати на 2000-2500 злотих. Доглядальниці з медичною освітою, підтвердженою у Польщі, від 3500.

Умови праці та проживання

Працевлаштування в Колобжегу для українців можливе завдяки добре розвиненій інфраструктурі курорту. Цінова політика міста залежить від напливу туристів і тих, хто іде лікуватись у санаторіях. Сезонні підвищення цін на проживання, продукти харчування впливають на місцевих мешканців, та тих хто працює на підприємствах міста.

Краще купувати продукти харчування у мережі магазинів «Бедренка», вони найдешевші. Порівняно з Варшавою, Краковом та іншими містами Польщі, проживання не дуже дороге. Умови праці, а іноді і житлові проблеми працедавець оговорює в угоді:

 • робочий тиждень -5-6 днів;
 • робочий день від 8 до 12 годин (за згодою);
 • житло у гуртожитку чи хостелі (кімнати на 5-6 чоловік, іноді до 10);
 • проїзд до місця роботи.

Працівник, який орендує житло самостійно, намагається шукати його поряд з роботою, щоб не витрачати на транспортні проблеми. Харчування може бути запропоноване на підприємстві, або у приватному будинку. Це також значно надає економії працівнику. В місті можна не лише працювати, а й відпочивати. Відвідування ресторанів, кафе – дороге. Але під час фестивалів, ярмарок є безкоштовні зони відвідування.

Вимоги до робітників

Всі роботодавці в Польщі охоче приймають на роботу іноземців. Кожний власник хоче мати не лише висококваліфікованих спеціалістів або робітників без спеціальних умінь, але й відповідальних працівників. Тому до будь якої сфери діяльності вимагають певні характеристики:

 1. Для роботи в сфері послуг завжди потрібні активні, фізично здорові жінки та чоловіки.
 2. Без шкідливих звичок.
 3. Дисципліновані, витривалі.
 4. Відповідальні, здатні до змін видів діяльності.
 5. Непримхливі, що вміють спілкуватися з людьми і жити в колективі, не створюючи негараздів.

Більшість тих, хто приїздить до Колобжегу, знаходять себе в сфері обслуговування, у рибній промисловості, на підприємствах. Багато хто, знайшовши роботу за фахом чи бажанням, залишаються тут надовго, а іноді і назавжди.

ТОВ «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ЄДРПОУ: 42927728 © 2014-2019. Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено.

Правила користування сайтом  |  Політика конфіденційності сайту

ЄДРПОУ: 42927728

Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено. © 2014-2019.

Telegram
1
Viber
1
1