Робота в Польщі у Кошалині

Робота в Польщі у Кошалині

Фільтр

Ви вибрали:

Очистити все
Країна: Польща
Місто та околиці: Кошалін

Офіційна робота в Польщі в Кошаліні Вроцлаві у 2023 році дає змогу українцям заробити від 13 до 22 злотих за годину. Частіш за все пропонується графік роботи 8 або 12 годин, 5-6 днів на тиждень. Завдяки цьому можна заробити 3000-4500 злотих за місяць. Ми пропонуємо безкоштовні актуальні вакансії, інформацію та відгуки про роботу в Польщі в Кошаліні. Читати більше

РІЗНОРОБОЧІ НА ЗАВОД ПО ОБРОБЦІ ЛОСОСЯ

4000 – 4800 PLN
17,00 PLN / год
 • Wieniotowo, Białogard
 • Дві зміни по 8-10 годин на день, з 6:00-16:00 та 16:00-2:00. є можливість працювати понад норму, у суботу.
 • 500 зл/м
 • Вакансія безкоштовна

Підприємство займається обробкою лосося.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ПРАЦІВНИК НА ЛОГІСТИЧНИЙ ЦЕНТР BIEDRONKА

4500 – 5800 PLN
18-25 PLN / год
 • Варшава
 • Пн-Сб, 10-12 год, 2 зміни
 • Безкоштовне, 450 зл/міс комунальні послуги
 • Вакансія безкоштовна

Сучасний логістичний центр мережі польских магазинів Biedronka відповідає всім вимогам логістичного комплексу класу "А". Він оснащений найновішою системою управління товарними потоками. На даний час центр постійно потребує нових працівників з території Польщі та України.  

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

СПЕЦІАЛІСТ НА БУДІВНИЦТВО

4500 – 5500 PLN
22 PLN / год
 • ПО ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ ПОЛЬЩІ
 • Пн – Пт
 • 450 зл/міс
 • Вакансія безкоштовна

Компанія надає широкий спектр будівельних послуг по всій території Польщі.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

КАСИР В МЕРЕЖІ СУПЕРМАРКЕТІВ BIEDRONKA

3000 – 4200 PLN
15.5-16.5 PLN / год
 • По всій території Польщі
 • Пн-Нд. 8 год. Плаваючий графік
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Робота полягає в обслуговування клієнтів, викладання товарів, робота на фіскальній касі, надання клієнтам інформації про місце знаходження товару та їх цін, перевірка актуальності цінників.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

СКЛАД СУПЕРМАРКЕТУ BIEDRONKA

2500 – 3800 PLN
15,00 PLN / год
 • По всій території Польщі
 • Пн-Пт, Сб 8 - 12 год
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Biedronka - найбільша роздрібна мережа в Польщі, що має понад 3000 магазинів, розташованих у понад 1100 містах, яка присутня на польському ринку вже більш як 20 років.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

МЕХАНІК-ЕЛЕКТРИК

3300 – 4200 PLN
15,00 - 16,00 PLN / год
 • Боболіце
 • Пн - Пт, 10 - 12 год., 240 - 270 год. в місяць.
 • Безкоштовне, 200 зл/міс комунальні послуги
 • Вакансія безкоштовна

Фабрика займається виготовленням попкорну та солодкої вати.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ПОМІЧНИК ОПАЛУБНИКА / АРМАТУРНИКА

3000 – 3400 PLN
15,00 - 16,00 PLN / год
 • По всій території Польщі
 • Пн-Пт, 10 год
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Компанія-забудовник, лідер з багаторічним досвідом у сфері будівництва, шукає спеціалістів з відповідним досвідом.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ПРАЦІВНИК ПРОДУКЦІЇ НА КОНСЕРВНИЙ ЗАВОД KORAL KUKINIA

3600 – 4200 PLN
15,00 PLN / год
 • Кукінія
 • Пн-Сб, 10-12 год. Робота в 2 зміни.
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Коral S. A. є одним з провідних виробників продукції з копченого лосося, як в Польщі, так і за кордоном. Компанія спеціалізується на виробництві лосося для гарячого і холодного копчення, маринованого лосося, а також палтуса, тріски, тунця, форелі та іншої риби.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ЗБІР ЛОХИНИ POLANA

3100 – 4500 PLN
15,00 PLN / год
 • Желімуха
 • Пн-Нд 10 год.
 • 155 зл/міс комунальні послуги
 • Вакансія безкоштовна

Компанія з обмеженою відповідальністю була заснована в 1998 році. Спеціалізується на вирощуванні американської лохини.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ПРИБИРАННЯ СКЛАДСЬКОГО ПРИМІЩЕННЯ

3000 – 3900 PLN
15,00 PLN / год
 • По всій території Польщі
 • Пн-Пт, Сб - 12 год
 • 200 зл/міс комунальні послуги
 • Вакансія безкоштовна

Клінінгова компанія, яка надає послуги прибирання по всій території Польщі.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

Відповіді на поширені питання

Ми склали невеликий рейтинг польських банків, які пропонують іноземцям можливість відкривати рахунок.
1. ING Bank Śląski
Ця організація вважається однією з найнадійніших на території Польщі — функціонує ще з 1981 року. Дає можливість іноземцям робити внесок і не передбачає оплати за рахунок, але при цьому переказ грошових коштів буде обходитися в 40 злотих.
2. Bank Millennium
Один з найбільш презентабельних банків. Консультації іноземних клієнтів можуть проводитися російською та українською мовою. Вигідна пропозиція для наших співвітчизників — програма Konto 360 °.
3. Bank Pekao
Початок роботи банку датується 1929 роком, на території Польщі було 1000 філій. Установа надійне, пропонує гнучкі програми вкладів для іноземців. Найпопулярніша — Eurokonto Mobilne.
4. PKO Bank Polski
Державний банк з безліччю представництв в воєводствах, розвиненою банківською інфраструктурою і лояльним ставленням до іноземним вкладникам. Українцям рекомендуємо розглянути внесок PKO Konto za Zero.
5. Alior bank
Ще один надійний польський банк, що пропонує оплату за рахунок в 0 злотих. Комісія за зняття коштів в банкоматах України не стягується, а вартість переказів становить близько 30 злотих. Все це пропонує програма Konto Internetowe.

Способи переказу грошей між Польщею та Україною – лише частина різноманіття доступних варіантів. За даними НБУ в 2018 році українці переказали на батьківщину з Польщі $3,65 млрд. І бажаючих відкусити свій комісійний шматочок від цього «пирога» вистачає.
У плані зручності варто відзначити системи, які дозволяють переказувати гроші онлайн, з використанням польської та зарахуванням на українську банківську картку. TransferGo дозволяє здійснювати безкоштовні перекази, але жертвувати часом. Paysend, навпаки, за фіксовану плату – миттєві перекази. Обидві системи пропонують плюшки у вигляді реферальних програм. У свою чергу TransferWise робить ставку на мультивалютність і більше підійде фрілансерам, чиї контрагенти перебувають у різних країнах світу.
Варті уваги платіжні картки, про які багато хто не знає
Гіганти Western Union і MoneyGram продовжують робити ставку на клієнтів зі світу офлайну, які вважають за краще мати справу з готівкою. Тут підкуповує швидкість. Отримати гроші у відділенні банку іншої країни можна через кілька хвилин після відправки. Але це може бути дорого і не завжди зручно – в відділення потрібно їхати, та й працюють вони не цілодобово. Якщо потрібно зробити миттєвий переказ з онлайну в офлайн – WU відмінний вибір.
Перекази SWIFT орієнтовані на досить великі суми грошей, коли в першу чергу важлива безпека – вартість і швидкість переказу тут йдуть на другий план. Monobank, який використовує європейську SEPA – це цікавий, інноваційний, але, напевно, поки все ж таки не масовий спосіб.
Окремо стоять «кустарні» перекази, такі як «знайомий з карткою ПриватБанку» або просто пересилання грошей через водіїв автобусів (такий теж практикується). Тут все на довірі і на свій страх і ризик.

Ціни на послуги польських таксомоторів. Вартість проїзду в Польщі на таксі залежить від багатьох показників, в тому числі в денний або нічний час відбувається поїздка, в межах міста, околицях або в сусідній населений пункт, чи є у пасажира багаж тощо. Існує своєрідний поділ на три тарифу: перший, найдешевший тариф - проїзд по місту; другий, дорожче, включається при виїзді за місто; третій, найдорожчий, подорож з одного польського міста в інший. Вартість першого тарифу починається від 2-х злотихза кілометр шляху (у корпорацій, які встановили найнижчу ціну). Є компанії, які вже тут пропонують дорожчі послуги. При виїзді за межі міста починає діяти так званий другий тариф, ціна поїздки збільшується на 50%. Цей тариф також діє в вихідні дні і дні, що вважаються державними або релігійними святами. Якщо необхідно їхати в сусіднє місто або гміну,то вартість зростає ще на 50% (або в два рази від початкового тарифу). Це третій тариф, який отримав назву «повернення», тобто пасажир фактично оплачує повернення порожньої машини в рідне місто.
Виклик таксі. Ще одне прекрасне нововведення - в Польщі для виклику таксі існує єдиний номер, який дуже легко запам'ятовується, - 919. Крім того, можна скористатися стаціонарними телефонами різних служб. Наприклад, у Варшаві працюють такі компанії: Express Taxi - телефон 196 63; Gold Taxi - телефон 196 88; Super Taxi - телефон 196 22; City Warsaw - телефон 194 59. Можна викликати таксі в польській столиці і з мобільного телефону, причому деякі фірми спеціально вказують дуже прості номера стільникових: 22, 866 66 66 (Prestige Taxi), 22 677 77 77 (Merc Taxi).

Сервісів бронювання хостелів в Польщі величезна кількість. Спеціально для вас ми протестували один з них – booking.com. Інші сервіси аналогічні і відрізняються незначно, проте рекомендувати можемо тільки той, що перевірили самі.
Будьте обережні при онлайн бронюванні – користуйтеся тільки перевіреними сервісами. Інакше виникає загроза заплатити шахраям і залишитися без замовлених послуг.
Користуватися послугами порталу booking.com досить просто – необхідно лише заповнити всі поля анкети-запиту і отримати результат. Уявімо коротку інструкцію, як забронювати місце в хостелі:
На головній сторінці виберіть адресу хостелу. Для цього в поле «Місце» введіть місто, а далі буде наданий повний перелік наявних місць для ночівлі. Потрібно вибрати конкретну адресу або зупинитися на всіх пропозиціях по місту.
Вкажіть термін перебування – дату вселення та, відповідно, виїзду з хостелу.
Наступний пункт «Подорожуєте Ви по роботі?», Де необхідно вибрати «так» або «ні».
Виберіть кількість осіб – окремо дітей і дорослих.
Натисніть кнопку «Перевірити ціни».
Буде надано повний список можливих пропозицій, де можна забронювати номер в хостелі. Зверніть увагу, що зліва з’явиться меню з великим переліком додаткових умов «Вибрати за критеріями» – це допоможе скоротити список пропозицій відповідно до конкретних запитів. В першу чергу там необхідно поставити «галочку» в графі «Хостели».
У верхньому меню, поряд з вибором мови, є пункт «Вибір валюти» – його можна встановити в будь-яких грошових одиницях або поставити значення «Валюта готелю».
При натисканні на конкретну пропозицію хостелу відкриється сторінка з детальною інформацією. Трохи нижче будуть перераховані вільні номери і їх вартість.
Виберіть підходящий. Для цього в рядку таблиці з його описом, в колонці «Виберіть номер» вкажіть номер кімнати (зі списку запропонованих).
Після вказівки номера в правій колонці з’явиться кнопка «Я бронюю», яку і слід натиснути.
Далі буде запропонована до заповнення анкета потенційного мешканця. Питання стандартні, але слід пам’ятати, що дані ПІБ повинні заповнюватися латиницею, відповідно до написання в закордонному паспорті.
Натискаєте відповідну кнопку і завершуєте бронювання.
Для більшої зручності на сайті booking.com краще зареєструватися, прив’язавши до профілю свою платіжну карту. В цьому випадку всі оплати будуть відбуватися автоматично, а зняти хостел в Польщі буде простіше.

Більше про роботу в Польщі у Кошаліні

Економіка Польщі зростає чи не найшвидшими темпами в Євросоюзі. І на ринку праці гостро відчувається дефіцит кадрів. З моменту вступу Польщі в ЄС у 2004 році працювати і жити в країни Західної Європи поїхали близько 2,5 мільйонів поляків. На їх місце польські компанії активно запрошують мігрантів. Польща одна з небагатьох країн ЄС, яка надає можливість легкого працевлаштування на короткі терміни, до 90 днів, завдяки безвізовому режиму. Праця у Кошалинігарний варіант для кожного робітника.

Особливості роботи у Кошалині

Кошалін – польське місто, розташоване у 5 кілометрах від Балтійського моря, великий культурний та промисловий центр північно-західного регіону.

Найбільш розвинені галузі діяльності:

 • виробництво напівпровідників;
 • деревообробна промисловість;
 • меблева;
 • харчова (особливо рибна) промисловість;
 • виробництво електротехнічного та будівельного обладнання;
 • льонозавод;
 • побутова та туристична сфери.

Найчастіше іноземцям тут пропонують вакансії в будівельній галузі, на рибному заводі, в сфері туризму і сфері обслуговування. Чоловіки знайдуть для себе роботу технолога, слюсаря, будівельника, водія, настроювача обладнання.

У місті майже цілий рік проводяться різноманітні музичні фестивалі, котрі надають тимчасові вакансії для всіх бажаючих. Готелі, ресторані, кафе потребують кухарів, офіціантів, покоївок.

Робота у Кошалині підійде людям, котрі надають перевагу спокійному житті у невеликому місті. Можливо, це не зовсім підходить для дуже амбітних працівників, та тих, хто любить швидкий ритм життя. Але в такому випадку з Кошаліна можна просто почати адаптацію до Польщі, а вже потім перебратися у більш велике місто.

Доступні вакансії та заробітна плата

Близькість моря та велика кількість підприємств рибної промисловості надають вакансії у Кошалині чоловікам та жінкам будь-якої спеціальності. Крім цього (як і у більшості польських міст) потрібні будівельники, ремонтники, працівники побутової сфери, слюсарі, наладчики, кухари.

Розвинена туристична галузь пропонує тимчасову або постійну роботу у готельних комплексах, ресторанах, кафе.

Середня заробітна плата та вимоги до робітників  представлені у таблиці:

Вакансія

Заробітна плата у злотих

Заробітна плата у гривнях

Вимоги

Працівник на рибне виробництво

4200-4900

26000-31000

Вік до 55 років, наявність санітарної книжки

Пакувальник рибних консервів

3100-3600

19500-22500

Досвід роботи, наявність санітарної книжки

Працівник на базу відпочинку

2880-3850

18000-24000

Жінки, робоча зміна по 12 годин

Робітник на укладку бруківки

Від 5000

Від 31000

Чоловік з досвідом роботи

Фрезерувальник

3800-4000

24000-25500

Досвід роботи від 3 років

Оператор навантажувача

3000-3500

18000-22000

Наявність сертифіката на керування навантажувачем

Робітник на фабрику по переробці фруктів

3000-4000

18000-24000

240-270 робочих годин, нічні зміни

Умови праці та проживання

Праця потребує й певних витрат. Життя у іншій країні коштує дорожче, ніж удома. Найбільшою статтею витрат є оренда житла. Звісно, це дешевше, ніж у великих містах. Проживання у окремій однокімнатній квартирі у центрі міста коштує 1300-1500 злотих. Поза межами центру є можливість зменшити витрати до 850-900 злотих. Слід звернути увагу, що більшість роботодавців пропонують житло при працевлаштуванні у Кошалині для українців. Робітник компенсує тільки комунальні послуги – це 200-300 злотих.

Продукти харчування тут мають високу якість та відповідають середній вартості по країні. Якщо харчуватися у закладах громадського харчування, то у середньому обід коштуватиме 20 злотих. Якщо готувати їжу самостійно, слід орієнтуватися у цінах на найпоширеніші продукти:

Продукт

Обсяг

Вартість (польські злоти)

Молоко

1 л

2,55

Яйця

12 штук

7,44

Куряча грудка

1 кг

15,68

Картопля

1 кг

1,7

Яблука

1 кг

2,7

 

Міський транспорт представлено автобусами. Вартість квитка на одну поїздку – 3 злотих. Купівля місячного абонемента (за 118 злотих) при щоденному використанні допоможе зменшити ціну на проїзд у 1,5 рази. При користуванні власним або орендованим транспортним засобом слід додати до витрат й вартість бензину – 4,7 злотих за 1 литр.

Вимоги до робітників

Для отримання першого досвіду роботи достатньо мати необхідний пакет документів та бажання старанно працювати й отримувати знання. Багато підприємств та організацій підтримують програми стажування, шукають молоді кадри та готують їх для себе. Період проходження навчання декілька нижче оплачується, проте враховується у трудовий стаж.

Володіння мовою, технічна освіта, професійний досвід, цінуються дорожче й мають високий рівень заробітної плати. Офіційне працевлаштування надає соціальні гарантії та дотримання трудового законодавства. Праця у вихідні та нічні зміни – дуже поширена практика, проте й коштує у подвійному обсязі.

ТОВ «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ЄДРПОУ: 42927728 © 2014-2019. Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено.

Правила користування сайтом  |  Політика конфіденційності сайту

ЄДРПОУ: 42927728

Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено. © 2014-2019.

Telegram
1
Viber
1
1