Робота в Польщі в Легниці

Робота в Польщі в Легниці

Фільтр

Ви вибрали:

Очистити все
Країна: Польща
Місто та околиці: Легниця

Офіційна робота в Польщі в Легниці у 2023 році українцям дає можливість заробити від 13 до 22 злотих за годину. Пропонується графік роботи 8 або 12 годин, 5-6 днів на тиждень. Завдяки цьому є можливість заробити 3000-4500 злотих за місяць. Ми надаємо інформацію про безкоштовні актуальні вакансії, відгуки про роботу в Польщі в Легниці. Читати більше

ПРАЦІВНИК НА ЗАВОД З ВИРОБНИЦТВА КЕРАМІЧНОЇ ПЛИТКИ

3800 – 4500 PLN
17,00 PLN / год
 • Шцинава
 • Пн-Пт, Сб, 12 год
 • 425 зл/міс комунальні послуги
 • Вакансія безкоштовна

Польський виробник з багаторічним стажем роботи досяг значних успіхів у сфері з виготовлення високоякісної керамічної плитки для підлоги та стін.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ПРАЦІВНИК ШОКОЛАДНОЇ ФАБРИКИ

3900 – 4250 PLN
17,75 PLN / год
 • Кам'яна Гура
 • Пн-Пт 10-12 год, Сб - 8 год.
 • 550 зл/міс комунальні послуги
 • Вакансія безкоштовна

Польська кондитерська компанія, яка виробляє багато різновидів цукерок, тортів та закусок з 1851 року. 

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

СПЕЦІАЛІСТ НА БУДІВНИЦТВО

4500 – 5500 PLN
22 PLN / год
 • ПО ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ ПОЛЬЩІ
 • Пн – Пт
 • 450 зл/міс
 • Вакансія безкоштовна

Компанія надає широкий спектр будівельних послуг по всій території Польщі.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

КАСИР В МЕРЕЖІ СУПЕРМАРКЕТІВ BIEDRONKA

3000 – 4200 PLN
15.5-16.5 PLN / год
 • По всій території Польщі
 • Пн-Нд. 8 год. Плаваючий графік
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Робота полягає в обслуговування клієнтів, викладання товарів, робота на фіскальній касі, надання клієнтам інформації про місце знаходження товару та їх цін, перевірка актуальності цінників.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

СКЛАД СУПЕРМАРКЕТУ BIEDRONKA

2500 – 3800 PLN
15,00 PLN / год
 • По всій території Польщі
 • Пн-Пт, Сб 8 - 12 год
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Biedronka - найбільша роздрібна мережа в Польщі, що має понад 3000 магазинів, розташованих у понад 1100 містах, яка присутня на польському ринку вже більш як 20 років.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ЗАВОД ПО ВИРОБНИЦТВУ АВТОЗАПЧАСТИН (РУЛЬОВІ КОЛОНКИ ДО АВТОМОБІЛІВ)

3000 – 3800 PLN
15,00 - 16,00 PLN / год
 • Жарів
 • Пн-Сб, 10-12 год
 • Безкоштовне, 200 зл/міс комунальні послуги
 • Вакансія безкоштовна

Завод по виробництву автозапчастин (рульові колонки до автомобілів, деталі вагою до 4 кг).

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ПОМІЧНИК ОПАЛУБНИКА / АРМАТУРНИКА

3000 – 3400 PLN
15,00 - 16,00 PLN / год
 • По всій території Польщі
 • Пн-Пт, 10 год
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Компанія-забудовник, лідер з багаторічним досвідом у сфері будівництва, шукає спеціалістів з відповідним досвідом.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ШВЕЙНИЙ ВІДДІЛ TOYOTA

3100 – 4000 PLN
15,00 PLN / год
 • Викроти
 • Пн-Пт 8-12 год, Сб - 8 год.
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Підприємство займається пошиттям чохлів до автомобілів  Toyota.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ПРИБИРАННЯ СКЛАДСЬКОГО ПРИМІЩЕННЯ

3000 – 3900 PLN
15,00 PLN / год
 • По всій території Польщі
 • Пн-Пт, Сб - 12 год
 • 200 зл/міс комунальні послуги
 • Вакансія безкоштовна

Клінінгова компанія, яка надає послуги прибирання по всій території Польщі.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

Відповіді на поширені питання

Ми склали невеликий рейтинг польських банків, які пропонують іноземцям можливість відкривати рахунок.
1. ING Bank Śląski
Ця організація вважається однією з найнадійніших на території Польщі — функціонує ще з 1981 року. Дає можливість іноземцям робити внесок і не передбачає оплати за рахунок, але при цьому переказ грошових коштів буде обходитися в 40 злотих.
2. Bank Millennium
Один з найбільш презентабельних банків. Консультації іноземних клієнтів можуть проводитися російською та українською мовою. Вигідна пропозиція для наших співвітчизників — програма Konto 360 °.
3. Bank Pekao
Початок роботи банку датується 1929 роком, на території Польщі було 1000 філій. Установа надійне, пропонує гнучкі програми вкладів для іноземців. Найпопулярніша — Eurokonto Mobilne.
4. PKO Bank Polski
Державний банк з безліччю представництв в воєводствах, розвиненою банківською інфраструктурою і лояльним ставленням до іноземним вкладникам. Українцям рекомендуємо розглянути внесок PKO Konto za Zero.
5. Alior bank
Ще один надійний польський банк, що пропонує оплату за рахунок в 0 злотих. Комісія за зняття коштів в банкоматах України не стягується, а вартість переказів становить близько 30 злотих. Все це пропонує програма Konto Internetowe.

Способи переказу грошей між Польщею та Україною – лише частина різноманіття доступних варіантів. За даними НБУ в 2018 році українці переказали на батьківщину з Польщі $3,65 млрд. І бажаючих відкусити свій комісійний шматочок від цього «пирога» вистачає.
У плані зручності варто відзначити системи, які дозволяють переказувати гроші онлайн, з використанням польської та зарахуванням на українську банківську картку. TransferGo дозволяє здійснювати безкоштовні перекази, але жертвувати часом. Paysend, навпаки, за фіксовану плату – миттєві перекази. Обидві системи пропонують плюшки у вигляді реферальних програм. У свою чергу TransferWise робить ставку на мультивалютність і більше підійде фрілансерам, чиї контрагенти перебувають у різних країнах світу.
Варті уваги платіжні картки, про які багато хто не знає
Гіганти Western Union і MoneyGram продовжують робити ставку на клієнтів зі світу офлайну, які вважають за краще мати справу з готівкою. Тут підкуповує швидкість. Отримати гроші у відділенні банку іншої країни можна через кілька хвилин після відправки. Але це може бути дорого і не завжди зручно – в відділення потрібно їхати, та й працюють вони не цілодобово. Якщо потрібно зробити миттєвий переказ з онлайну в офлайн – WU відмінний вибір.
Перекази SWIFT орієнтовані на досить великі суми грошей, коли в першу чергу важлива безпека – вартість і швидкість переказу тут йдуть на другий план. Monobank, який використовує європейську SEPA – це цікавий, інноваційний, але, напевно, поки все ж таки не масовий спосіб.
Окремо стоять «кустарні» перекази, такі як «знайомий з карткою ПриватБанку» або просто пересилання грошей через водіїв автобусів (такий теж практикується). Тут все на довірі і на свій страх і ризик.

Ціни на послуги польських таксомоторів. Вартість проїзду в Польщі на таксі залежить від багатьох показників, в тому числі в денний або нічний час відбувається поїздка, в межах міста, околицях або в сусідній населений пункт, чи є у пасажира багаж тощо. Існує своєрідний поділ на три тарифу: перший, найдешевший тариф - проїзд по місту; другий, дорожче, включається при виїзді за місто; третій, найдорожчий, подорож з одного польського міста в інший. Вартість першого тарифу починається від 2-х злотихза кілометр шляху (у корпорацій, які встановили найнижчу ціну). Є компанії, які вже тут пропонують дорожчі послуги. При виїзді за межі міста починає діяти так званий другий тариф, ціна поїздки збільшується на 50%. Цей тариф також діє в вихідні дні і дні, що вважаються державними або релігійними святами. Якщо необхідно їхати в сусіднє місто або гміну,то вартість зростає ще на 50% (або в два рази від початкового тарифу). Це третій тариф, який отримав назву «повернення», тобто пасажир фактично оплачує повернення порожньої машини в рідне місто.
Виклик таксі. Ще одне прекрасне нововведення - в Польщі для виклику таксі існує єдиний номер, який дуже легко запам'ятовується, - 919. Крім того, можна скористатися стаціонарними телефонами різних служб. Наприклад, у Варшаві працюють такі компанії: Express Taxi - телефон 196 63; Gold Taxi - телефон 196 88; Super Taxi - телефон 196 22; City Warsaw - телефон 194 59. Можна викликати таксі в польській столиці і з мобільного телефону, причому деякі фірми спеціально вказують дуже прості номера стільникових: 22, 866 66 66 (Prestige Taxi), 22 677 77 77 (Merc Taxi).

Сервісів бронювання хостелів в Польщі величезна кількість. Спеціально для вас ми протестували один з них – booking.com. Інші сервіси аналогічні і відрізняються незначно, проте рекомендувати можемо тільки той, що перевірили самі.
Будьте обережні при онлайн бронюванні – користуйтеся тільки перевіреними сервісами. Інакше виникає загроза заплатити шахраям і залишитися без замовлених послуг.
Користуватися послугами порталу booking.com досить просто – необхідно лише заповнити всі поля анкети-запиту і отримати результат. Уявімо коротку інструкцію, як забронювати місце в хостелі:
На головній сторінці виберіть адресу хостелу. Для цього в поле «Місце» введіть місто, а далі буде наданий повний перелік наявних місць для ночівлі. Потрібно вибрати конкретну адресу або зупинитися на всіх пропозиціях по місту.
Вкажіть термін перебування – дату вселення та, відповідно, виїзду з хостелу.
Наступний пункт «Подорожуєте Ви по роботі?», Де необхідно вибрати «так» або «ні».
Виберіть кількість осіб – окремо дітей і дорослих.
Натисніть кнопку «Перевірити ціни».
Буде надано повний список можливих пропозицій, де можна забронювати номер в хостелі. Зверніть увагу, що зліва з’явиться меню з великим переліком додаткових умов «Вибрати за критеріями» – це допоможе скоротити список пропозицій відповідно до конкретних запитів. В першу чергу там необхідно поставити «галочку» в графі «Хостели».
У верхньому меню, поряд з вибором мови, є пункт «Вибір валюти» – його можна встановити в будь-яких грошових одиницях або поставити значення «Валюта готелю».
При натисканні на конкретну пропозицію хостелу відкриється сторінка з детальною інформацією. Трохи нижче будуть перераховані вільні номери і їх вартість.
Виберіть підходящий. Для цього в рядку таблиці з його описом, в колонці «Виберіть номер» вкажіть номер кімнати (зі списку запропонованих).
Після вказівки номера в правій колонці з’явиться кнопка «Я бронюю», яку і слід натиснути.
Далі буде запропонована до заповнення анкета потенційного мешканця. Питання стандартні, але слід пам’ятати, що дані ПІБ повинні заповнюватися латиницею, відповідно до написання в закордонному паспорті.
Натискаєте відповідну кнопку і завершуєте бронювання.
Для більшої зручності на сайті booking.com краще зареєструватися, прив’язавши до профілю свою платіжну карту. В цьому випадку всі оплати будуть відбуватися автоматично, а зняти хостел в Польщі буде простіше.

Більше про роботу в Польщі у Легниці

Перш ніж шукати роботу за кордоном, прийняти для себе рішення, слід ознайомитись з відгуками тих, хто вже працює, працював. Можна звернутися до агентств, які займаються працевлаштуванням, або шукати заробіток через інтернет. Яку країну, місто обрати? Сьогодні дуже популярно шукати кращого життя у Польщі. Робота в Легниці – це шанс знайти вакансію за спеціальністю або влаштуватись на некваліфіковану посаду.

Особливості роботи у Легниці

Легниця – старовинне провінційне містечко у західній Польщі, що має свої краєвиди, старовинні будівлі, багату історичну і культурну спадщину. В той же час – це місто сучасного центру економічного та промислового розвитку. Розташоване у затишному куточку Польщі, Легнице приваблює не лише туристів, а й тих, хто вирішив покращити свій добробут або переїхати на постійне проживання. Працевлаштування в Легниці можливе завдяки розвитку мідної промисловості – тут розташовані найбільші в країні заводи з переробки міді, експериментальної металургії та хімії.

Також у містечку є підприємства з виробництва трикотажу, музичних інструментів, автопідприємства. Відомий виробник водонагрівачів та комплектуючих компанія Вінкельман використовує велику кількість виробників, не лише місцевого походження, а й охоче запрошує іноземців різного рівня кваліфікації.  Проживання та вартість продуктів  в місті ще раз підтверджують, що Польща відносно не дорога країна, рівень цін значно нижчий ніж в інших країнах Європи.

Доступні вакансії та заробітна плата

Серед найбільш популярних вакансій в Легниці є потреба у спеціалістах середньої кваліфікації, а також працівники без досвіду роботи і спеціальної підготовки. До основних категорій відносять:

 • водіїв різних рівнів, особливо для міжнародних перевезень (обов’язковим є досвід роботи не менше 3 років на вантажівках та причепах) від 3500 злотих в місяць;
 • робітники на автопідприємство без досвіду роботи (виготовлення, пакування, ліквідація дефектів запчастин) – 3000-3500 зл.;
 • працівники для монтажу бойлерів, шліфовки монтажної піни на завод Вінкельман – заробітна плата 2500-3600 злотих;
 • представники будівельних професій: зварювальники, токарі, фрезерувальники, слюсарі, електрики, сантехніки зарплата від 3200 до 4500;
 • працівники на заводи виробництва і переробки мідної продукції;
 • сезонні робітники у сільхозпромисловість – збиральники грибів, ягід, овочів, фруктів – 2500 – 3100.

Також у місті є підприємство з виробництва готових сумішів салатів та овочів. На роботу приймаються чоловіки, жінки без спеціальності, хоча технічна освіта та знання польської мови бажані. Звісно, кращі вакансії в Легниці для тих українців, хто має освіту та підтвердив її. Це не лише вищий рівень заробітної плати, але й можливість кар’єрного зростання.

Умови праці та проживання

В залежності від місця праці умови можуть відрізнятися. Якщо мова йде про робітників спеціалізованого підприємства, таких як мідні заводи, хімічні, харчові виробництва їх забезпечують спецодягом, пропонують харчування та проживання за рахунок наймача. Зміни 10-12 годин, крім вихідних (1-2), на деяких підприємствах можлива робота і у вихідні та святкові дні. Оплата праці від 8-10 злотих за годину. Сплачувати за комунальні послуги в Легниці не дорожче ніж в великих містах – 250-300 злотих. Ціни на харчування нижчі:

Продукти

Вартість в доларах

Хліб

0,9

М'ясо куряче 1 кг

5,4

молоко

0,9

картопля

0,6

Вода питна 0,5 л

0,6

Вартість проїзду у місцевому транспорті частіше за рахунок робітника. Але на деякі підприємства організована доставка працівників за рахунок роботодавця. Найкраще влаштовані ті, хто працює в приватних будинках (покоївки, прибиральниці, доглядальниці). Вони можуть харчуватися, проживати тут же, не витрачати гроші на проїзд до місця роботи.

Вимоги до робітників

Праця в Легниці для українців, як і в інших місцях Польщі передбачає наявність у здобувача дозволу на роботу, робочої візи. Вакансії можна розглянути заздалегідь, вирішити для себе що краще і звернутися в агентство, або  напряму до роботодавця, якщо є вільна посада. Взагалі краще списатися з наймачем, з’ясувати умови і які документи слід подати. Частіше за все потрібний стандартний набір:

 • заява на візу, закордонний паспорт;
 • страхування;
 • дозвіл на працевлаштування та проживання;
 • медичні документи про стан здоров’я.

Основні вимоги до шукачів роботи в Легниці офіційно відомі (розташовані на сторінках, де пропонують конкретну посаду або з’ясовуються у наймача):

 • наявність робочої візи від 3 місяців;
 • вік від 20 до 45-50 років;
 • основні якості: пунктуальність, дисциплінованість, здатність до концентрації уваги, виконання монотонної роботи;
 • відсутність шкідливих звичок.

Тим, хто вирішив знайти роботу в Легниці, слід налаштуватись на не завжди легку працю, важкі умови (багато часу на ногах, монотонність, вологі або не дуже теплі приміщення тощо). Варто розуміти, що роботодавець не завжди дотримується обіцянки. Але це місто достатніх можливостей знайти заробіток собі по силам.

ТОВ «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ЄДРПОУ: 42927728 © 2014-2019. Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено.

Правила користування сайтом  |  Політика конфіденційності сайту

ЄДРПОУ: 42927728

Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено. © 2014-2019.

Telegram
1
Viber
1
1