Робота в Польщі у Любліні

Робота в Польщі у Любліні

Фільтр

Ви вибрали:

Очистити все
Країна: Польща
Місто та околиці: Люблін

Офіційна робота в Польщі у Любліні у 2023 році українцям дає можливість заробити від 13 до 22 злотих за годину. Пропонується графік роботи 8 або 12 годин, 5-6 днів на тиждень. Завдяки цьому є можливість заробити 3000-4500 злотих за місяць. Ми надаємо інформацію про безкоштовні актуальні вакансії, відгуки про роботу в Польщі у Любліні. Читати більше

ПРАЦІВНИК НА СКЛАД EUROCASH

4000 – 7000 PLN
17,10 - 30,6 нетто PLN / год
 • WROCLAW (Вроцлав), GDANSK (Гданськ), KROSNO (Кросно), STARGARD SZCZECIN (Старгард Щечін) (за індивідуальним погодженням LUBLIN (Люблін), BIALYSTOK (Білосток), BŁONIE (Блонє)
 • 8-12 годин
 • 430 зл
 • Вакансія безкоштовна

Склад EuroCash- найбільша польська компанія, що займається оптовою торгівлею харчовими продуктами, побутовою хімією, алкоголем, тютюновими виробами, а також маркетинговою підтримкою магазинів у країні.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ПРАЦІВНИК НА ЗАВОД З ВИРОБНИЦТВА КЕРАМІЧНОЇ ПЛИТКИ

3800 – 4500 PLN
17,00 PLN / год
 • Шцинава
 • Пн-Пт, Сб, 12 год
 • 425 зл/міс комунальні послуги
 • Вакансія безкоштовна

Польський виробник з багаторічним стажем роботи досяг значних успіхів у сфері з виготовлення високоякісної керамічної плитки для підлоги та стін.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

СПЕЦІАЛІСТ НА БУДІВНИЦТВО

4500 – 5500 PLN
22 PLN / год
 • ПО ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ ПОЛЬЩІ
 • Пн – Пт
 • 450 зл/міс
 • Вакансія безкоштовна

Компанія надає широкий спектр будівельних послуг по всій території Польщі.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

КАСИР В МЕРЕЖІ СУПЕРМАРКЕТІВ BIEDRONKA

3000 – 4200 PLN
15.5-16.5 PLN / год
 • По всій території Польщі
 • Пн-Нд. 8 год. Плаваючий графік
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Робота полягає в обслуговування клієнтів, викладання товарів, робота на фіскальній касі, надання клієнтам інформації про місце знаходження товару та їх цін, перевірка актуальності цінників.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

СКЛАД СУПЕРМАРКЕТУ BIEDRONKA

2500 – 3800 PLN
15,00 PLN / год
 • По всій території Польщі
 • Пн-Пт, Сб 8 - 12 год
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Biedronka - найбільша роздрібна мережа в Польщі, що має понад 3000 магазинів, розташованих у понад 1100 містах, яка присутня на польському ринку вже більш як 20 років.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

БРИГАДИР, МОНТЕРИ САНТЕХНІКИ, ОПЕРАТОРИ ЕКСКАВАТОРА

4100 – 4800 PLN
17-20 PLN / год
 • Lublin, Rzeszów, Kielce
 • Пн-Сб, 10-12 год
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Підприємство, яке займається виконанням ремонтних і будівельних робіт.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ПОМІЧНИК ОПАЛУБНИКА / АРМАТУРНИКА

3000 – 3400 PLN
15,00 - 16,00 PLN / год
 • По всій території Польщі
 • Пн-Пт, 10 год
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Компанія-забудовник, лідер з багаторічним досвідом у сфері будівництва, шукає спеціалістів з відповідним досвідом.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ВИРОБНИЦТВО СІТКИ ДЛЯ УТЕПЛЕННЯ БУДИНКІВ PROXIM

3300 – 4000 PLN
15,00 PLN / год
 • Люблін
 • Пн-Сб 10-12 год
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

PROXIM - найбільший виробник утеплювальної сітки в Польщі.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ПРИБИРАННЯ СКЛАДСЬКОГО ПРИМІЩЕННЯ

3000 – 3900 PLN
15,00 PLN / год
 • По всій території Польщі
 • Пн-Пт, Сб - 12 год
 • 200 зл/міс комунальні послуги
 • Вакансія безкоштовна

Клінінгова компанія, яка надає послуги прибирання по всій території Польщі.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

Відповіді на поширені питання

Ми склали невеликий рейтинг польських банків, які пропонують іноземцям можливість відкривати рахунок.
1. ING Bank Śląski
Ця організація вважається однією з найнадійніших на території Польщі — функціонує ще з 1981 року. Дає можливість іноземцям робити внесок і не передбачає оплати за рахунок, але при цьому переказ грошових коштів буде обходитися в 40 злотих.
2. Bank Millennium
Один з найбільш презентабельних банків. Консультації іноземних клієнтів можуть проводитися російською та українською мовою. Вигідна пропозиція для наших співвітчизників — програма Konto 360 °.
3. Bank Pekao
Початок роботи банку датується 1929 роком, на території Польщі було 1000 філій. Установа надійне, пропонує гнучкі програми вкладів для іноземців. Найпопулярніша — Eurokonto Mobilne.
4. PKO Bank Polski
Державний банк з безліччю представництв в воєводствах, розвиненою банківською інфраструктурою і лояльним ставленням до іноземним вкладникам. Українцям рекомендуємо розглянути внесок PKO Konto za Zero.
5. Alior bank
Ще один надійний польський банк, що пропонує оплату за рахунок в 0 злотих. Комісія за зняття коштів в банкоматах України не стягується, а вартість переказів становить близько 30 злотих. Все це пропонує програма Konto Internetowe.

Способи переказу грошей між Польщею та Україною – лише частина різноманіття доступних варіантів. За даними НБУ в 2018 році українці переказали на батьківщину з Польщі $3,65 млрд. І бажаючих відкусити свій комісійний шматочок від цього «пирога» вистачає.
У плані зручності варто відзначити системи, які дозволяють переказувати гроші онлайн, з використанням польської та зарахуванням на українську банківську картку. TransferGo дозволяє здійснювати безкоштовні перекази, але жертвувати часом. Paysend, навпаки, за фіксовану плату – миттєві перекази. Обидві системи пропонують плюшки у вигляді реферальних програм. У свою чергу TransferWise робить ставку на мультивалютність і більше підійде фрілансерам, чиї контрагенти перебувають у різних країнах світу.
Варті уваги платіжні картки, про які багато хто не знає
Гіганти Western Union і MoneyGram продовжують робити ставку на клієнтів зі світу офлайну, які вважають за краще мати справу з готівкою. Тут підкуповує швидкість. Отримати гроші у відділенні банку іншої країни можна через кілька хвилин після відправки. Але це може бути дорого і не завжди зручно – в відділення потрібно їхати, та й працюють вони не цілодобово. Якщо потрібно зробити миттєвий переказ з онлайну в офлайн – WU відмінний вибір.
Перекази SWIFT орієнтовані на досить великі суми грошей, коли в першу чергу важлива безпека – вартість і швидкість переказу тут йдуть на другий план. Monobank, який використовує європейську SEPA – це цікавий, інноваційний, але, напевно, поки все ж таки не масовий спосіб.
Окремо стоять «кустарні» перекази, такі як «знайомий з карткою ПриватБанку» або просто пересилання грошей через водіїв автобусів (такий теж практикується). Тут все на довірі і на свій страх і ризик.

Ціни на послуги польських таксомоторів. Вартість проїзду в Польщі на таксі залежить від багатьох показників, в тому числі в денний або нічний час відбувається поїздка, в межах міста, околицях або в сусідній населений пункт, чи є у пасажира багаж тощо. Існує своєрідний поділ на три тарифу: перший, найдешевший тариф - проїзд по місту; другий, дорожче, включається при виїзді за місто; третій, найдорожчий, подорож з одного польського міста в інший. Вартість першого тарифу починається від 2-х злотихза кілометр шляху (у корпорацій, які встановили найнижчу ціну). Є компанії, які вже тут пропонують дорожчі послуги. При виїзді за межі міста починає діяти так званий другий тариф, ціна поїздки збільшується на 50%. Цей тариф також діє в вихідні дні і дні, що вважаються державними або релігійними святами. Якщо необхідно їхати в сусіднє місто або гміну,то вартість зростає ще на 50% (або в два рази від початкового тарифу). Це третій тариф, який отримав назву «повернення», тобто пасажир фактично оплачує повернення порожньої машини в рідне місто.
Виклик таксі. Ще одне прекрасне нововведення - в Польщі для виклику таксі існує єдиний номер, який дуже легко запам'ятовується, - 919. Крім того, можна скористатися стаціонарними телефонами різних служб. Наприклад, у Варшаві працюють такі компанії: Express Taxi - телефон 196 63; Gold Taxi - телефон 196 88; Super Taxi - телефон 196 22; City Warsaw - телефон 194 59. Можна викликати таксі в польській столиці і з мобільного телефону, причому деякі фірми спеціально вказують дуже прості номера стільникових: 22, 866 66 66 (Prestige Taxi), 22 677 77 77 (Merc Taxi).

Сервісів бронювання хостелів в Польщі величезна кількість. Спеціально для вас ми протестували один з них – booking.com. Інші сервіси аналогічні і відрізняються незначно, проте рекомендувати можемо тільки той, що перевірили самі.
Будьте обережні при онлайн бронюванні – користуйтеся тільки перевіреними сервісами. Інакше виникає загроза заплатити шахраям і залишитися без замовлених послуг.
Користуватися послугами порталу booking.com досить просто – необхідно лише заповнити всі поля анкети-запиту і отримати результат. Уявімо коротку інструкцію, як забронювати місце в хостелі:
На головній сторінці виберіть адресу хостелу. Для цього в поле «Місце» введіть місто, а далі буде наданий повний перелік наявних місць для ночівлі. Потрібно вибрати конкретну адресу або зупинитися на всіх пропозиціях по місту.
Вкажіть термін перебування – дату вселення та, відповідно, виїзду з хостелу.
Наступний пункт «Подорожуєте Ви по роботі?», Де необхідно вибрати «так» або «ні».
Виберіть кількість осіб – окремо дітей і дорослих.
Натисніть кнопку «Перевірити ціни».
Буде надано повний список можливих пропозицій, де можна забронювати номер в хостелі. Зверніть увагу, що зліва з’явиться меню з великим переліком додаткових умов «Вибрати за критеріями» – це допоможе скоротити список пропозицій відповідно до конкретних запитів. В першу чергу там необхідно поставити «галочку» в графі «Хостели».
У верхньому меню, поряд з вибором мови, є пункт «Вибір валюти» – його можна встановити в будь-яких грошових одиницях або поставити значення «Валюта готелю».
При натисканні на конкретну пропозицію хостелу відкриється сторінка з детальною інформацією. Трохи нижче будуть перераховані вільні номери і їх вартість.
Виберіть підходящий. Для цього в рядку таблиці з його описом, в колонці «Виберіть номер» вкажіть номер кімнати (зі списку запропонованих).
Після вказівки номера в правій колонці з’явиться кнопка «Я бронюю», яку і слід натиснути.
Далі буде запропонована до заповнення анкета потенційного мешканця. Питання стандартні, але слід пам’ятати, що дані ПІБ повинні заповнюватися латиницею, відповідно до написання в закордонному паспорті.
Натискаєте відповідну кнопку і завершуєте бронювання.
Для більшої зручності на сайті booking.com краще зареєструватися, прив’язавши до профілю свою платіжну карту. В цьому випадку всі оплати будуть відбуватися автоматично, а зняти хостел в Польщі буде простіше.

Відгуки про роботу

Руслан2020-03-27 09:48:11
Я працював оператором на виробництві деталей для автомобілів Honda. Вакансія доволі не погана. З плюсів безкоштовне житло та харчування. Напевно поїду знову на дану вакансію.
Данило2020-05-17 09:48:11
Доброго дня. Роботу на обробці м'яса вважають однією з найскладніших, тому вакансії є майже завжди. Влаштуватися обвальщиком було не складно. Головне - фізична витривалість, не мати шкідливих звичок і таких проблем зі здоров'ям, щоб не можна було перебувати біля харчових продуктів. Умови здавалися складними, поки не втягнувся. Цілий день на ногах, зміна - до 10 годин, але можна і більше - за це окрема доплата, починати о 5 ранку, специфічний запах, що не всі переносять, фізичне навантаження, холодно в цехах, немає повноцінного обіду - два недовгих перерви на чай. З плюсів - нам дали комфортне житло за рахунок підприємства, там була і кухня, і душ з туалетом, і навіть телевізор. Видали одяг, можна було користуватися пральні при заводі - це зручно. Влаштували офіційно, оплата була погодинно: в перший місяць - від 14.70 злотих на годину, далі - вище, в залежності від понаднормових. Так що в перший місяць я отримав 3300 злотих, а через кілька місяців вийшов на рівень 4000 тисяч. Так, поляки отримували більше, але різниця не особливо істотна - 1.5-2 злотих на годину, так що за мірками українських зарплат виходило непогано. А після року роботи вони допомогли мені отримати вид на проживання.

Більше про роботу в Польщі у Любліні

Люблін – знахідка не лише для туристів, а й для тих, хто мандрує в пошуках кращої долі, збільшення добробуту. Польща найближча до України, зручніше й швидше доїхати, нескладно здобути дозвіл на працевлаштування і проживання. При виборі міста слід звернути увагу на Люблін. Робота у Любліні для українців, навіть якщо немає особливих навичок або освіти, знайдеться завжди. В місті багато переваг: віддаленість від столиці, а відповідно нижчі ціни на житло і продукти, поєднання двох складових – навчального центру Польщі та промисловості.

Особливості роботи у Любліні

Ситуація в Польщі складається таким чином, що багато мешканців їдуть з країни до інших держав, де зарплата вища. Тому весь час існує потреба у робітниках. Польща охоче приймає бажаючих заробляти на посадах без спеціального фаху. Люблін – цікаве своєю історією, культурою, архітектурою місто. Це величезний студентський центр. У місті розвинені такі галузі як сільське господарство, промисловість. Успішно працюють промислові фірми і торгівельні компанії. Розвинений туристичний й готельний бізнес. Кожна з цих сфер вимагає робітників як високої кваліфікації, так і без неї.

Значним попитом користується некваліфікована праця у сільському  господарстві (сезонне збирання овочів, фруктів, ягід, грибів), будівництві (фрезерувальник, зварювальник, столяр, муляр), постійно потрібні пакувальники, прибиральниці, посудомийки, водії та інші.

Менші потреби існують на спеціалістів високої кваліфікації, та і влаштуватись на таку роботу складніше. Такі вакансії у Любліні як інженер-технолог, педіатр, медпрацівники середньої ланки, логисти, програмісти, вчителі іноземних мов, є вакантними, але вимагають складання іспиту на підтвердження рівня знань і мови.

Для отримання бажаної посади шукач повинен мати дозвіл на роботу або робочу візу.

Доступні вакансії та заробітна плата у Любліні

Ринок праці у Любліні відрізняється від інших польських міст широким асортиментом вакансій. Існує декілька варіантів пошуку роботи:

 • самостійно, якщо є навички користування інтернетом та знання мови;
 • через агентства, які займаються працевлаштуванням.

Слід розуміти, іноземцям на некваліфікованих посадах платять значно менше ніж полякам. Частіше за все швидко влаштуватися вдасться лише на роботу, пов’язану з фізичною працею. Робочий день складає 10-12 годин з заробітною платою 8-10 злотих за 1 годину (без спеціальності), 20-25 злотих за годину за роботу високої кваліфікації. За місяць можна заробити до 2000 злотих за фізичну працю, з урахуванням витрат на проживання та їжу. Заробітна плата професіоналів від 8000 злотих на місяць. Основні напрями працевлаштування у Любліні та вакансії:

 • будівництво – мулярі, каменярі, арматурники, зварювальники;
 • обслуговування будівель – електрики, сантехніки;
 • промисловість – токарі, фрезерувальники;
 • швейні майстерні – швачки, працівниці з оверлоком;
 • сільське господарство – збиральниці фруктів, овочів, ягід;
 • галузь послуг – покоївки, адміністратори у готелі, офіціанти, прибиральники;
 • дипломовані спеціалісти для медицини, промисловості,  IT-сфери.

Праця у Любліні знайдеться для всіх бажаючих. Є вакансії на постійну, тимчасову, сезонну зайнятість.

Умови праці та проживання

Перш ніж вибрати місцевість для роботи слід поцікавитись цінами на оренду житла, комунальними витратами, умовами праці, цінами на продукти. У Любліні ці витрати будуть виглядати не так, як у Варшаві.

Ціна оренди житла.

Тип житла

Ціна в доларах за місяць

Місце в хостелі або в одній кімнаті з сусідами

80-100

Окрема кімната

150-200

Однокімнатна квартира в залежності від району

250-300

Трикімнатна

400-500

Оплата комунальних послуг

Вид послуг

Ціна у доларах США

Комунальні платежі за 80 кв. м

140

Інтернет

12

Мобільний зв'язок (1 хвилина)

0,8

Громадський транспорт (1 поїздка)

0, 85

Вартість продуктів

Продукти

ціна

Хліб

0, 65

Яйця (12 шт.)

2,35

Картопля 1кг

0,35

М'ясо (куриця) 1 кг

4,75

Обід у кафе

5,5

Чашка кофе

1,95

Ціни на проживання та їжу у Любліні нижчі ніж в інших містах, але в цілому заробітчанин витрачає на забезпечення умов життя 25% від заробітків. При працевлаштуванні слід уточнювати у роботодавця умови праці:

 • кількість годин в день, днів на тиждень, вихідні, свята, перерва;
 • скільки разів виплачується зарплата і в якій сумі;
 • чи є випробувальний час, які умови;
 • які є бонуси і переваги – житло, страховка, харчування, проїзд.

Лише отримавши відповіді на свої питання можна зрозуміти наскільки робота вас влаштовує.

Вимоги до робітників

В залежності від того, на яку посаду претендує шукач, змінюються вимоги до досвіду і знань. Для співробітників високого рівня  відповідні підтвердження своєї освіти. До працівників некваліфікованої сфери вони значно нижчі. Для всіх майбутніх робітників наймач звертає увагу на:

 • відсутність поганих звичок;
 • стан здоров’я, підтверджений медичним оглядом;
 • дисциплінованість, відповідальність, витривалість.

Роботодавці, для робітників, які відповідають цим вимогам, надають бонуси умов роботи і проживання: доплати, житло, страхування, медичне обслуговування.

ТОВ «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ЄДРПОУ: 42927728 © 2014-2019. Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено.

Правила користування сайтом  |  Політика конфіденційності сайту

ЄДРПОУ: 42927728

Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено. © 2014-2019.

Telegram
1
Viber
1
1