Робота в Польщі масажистом

Робота в Польщі масажистом

Фільтр

Ви вибрали:

Очистити все
Країна: Польща
Професія: Массажист
 • Офіційна робота в Польщі масажистом у 2021 році українцям дає можливість заробити від 13 до 22 злотих за годину. Пропонується графік роботи 8 або 12 годин, 5-6 днів на тиждень. Завдяки цьому є можливість отримати 3000-4500 злотих за місяць. Ми пропонуємо безкоштовні актуальні вакансії, інформацію та відгуки про роботу в Польщі масажистом. Читати більше

 • Oцініть зручність інформації:
  4.6 16 оцінок
  На жаль, по вказаним критеріям не знайдено жодної вакансії.
  Будь ласка, змініть критерії пошуку або очистіть фільтр.
  Очистити фільтр

  Ми нагадаємо вам, коли вакансія буде актуальною!

  Ми зв'яжемось з вами та повідомимо про відкриття набору на цю вакансію, а також проконсультуємо та відповімо на всі запитання.

 • Більше про роботу в Польщі масажистом

 •  

  Польща залюбки приймає на роботу громадян інших країн. Велика кількість вакансій, нестача робочих рук створили сприятливу для трудових мігрантів атмосферу. Сотні тисяч українців, незадоволених умовами труда та заробітною платою на батьківщині, їдуть до сусідньої країни. Робота масажистом в Польщі надається як чоловікам, так й жінкам. Велика кількість закладів шукають професійного фахівця, як з досвідом роботи, так й без нього.

  Особливості роботи масажистом

  Професія масажиста достатньо затребувана. Її особливістю є те, що вивчити спеціальність можна протягом нетривалого часу. Основні навички та кваліфікація проходять із практикою. Втім, існують деякі обмеження. Наприклад, роботодавці спочатку більш охоче беруть на роботу фахівців після медичних навчальних закладів різного рівня акредитації.

  Особливості роботи залежать від типу закладу, де працює масажист та технік, котрими він користується.

  Виділяють:

  1. Дитячий масаж. Спеціаліст працює з дітьми різного віку, навіть з немовлятами. Основна ціль – забезпечити здорове зростання, проведення профілактичних та оздоровчих процедур.
  2. Спортивний масаж. При роботі зі спортсменами основною задачею є активація властивостей організму, підготовка до великих фізичних навантажень.
  3. Косметологічний масаж. Надається з метою покращення зовнішнього вигляду та самопочуття.

  В Польщі останній напрямок  є найбільш популярним серед наявних вакансій. Розвита по всій країні туристична галузь, існування великої кількості готелів, СПА-салонів, масажних кабінетів зумовлюють великий попит на кваліфікованих масажистів.

  Перед влаштування на роботу слід подбати про пакет документів, які обов’язково знадобляться:

  • український та закордонний паспорти;
  • медична страховка;
  • анкета для отримання візи;
  • запрошення на роботу;
  • дипломи та сертифікати, котрі підтверджують рівень кваліфікації.

  Якщо диплом був виданий на Україні, слід подбати про його переклад.

  Також є можливість потрапити у спеціальній центр підготовки кадрів й отримати освіту та необхідні для працевлаштування документі безпосередньо у Польщі. Заклад профільної освіти надає диплом європейського зразка. Проте навчання необхідно оплатити самостійно, й триває воно приблизно 2 роки.

  Заробітна плата та умови праці

  На відміну від багатьох місць роботи, де заробітна плата фіксована – масажисти отримують погодинну ставку, або окрему суму за кожного клієнта. Також додатково слід обговорювати час, коли попит на послуги фахівця відсутній. Він також оплачується, але 2 рази нижче, ніж активні години. Також є можливість отримати чайові, котрі стануть приємним додатком до власного бюджету.

  Середня заробітна плата за роботу масажиста у Польщі та вимоги приведені у таблиці:

  Вакансія

  Місто

  Заробітна плата у гривнях

  Вимоги

  Масажист

  Варшава

  29000

  Досвід роботи від 1 року

  Масажист у готель

  Познань

  22000

  Наявність медичної книжки, досвід роботи

  Масажист на базу відпочинку

  Гданськ

  19000

  Досвід від 2 років, вік до 45 років, наявність сертифікату

  Масажист у готель

  Варшава

  28000

  Досвід від 1 року, наявність біометричного паспорту та робочої візи

   

  У більшості випадків графік роботи плаваючий і залежить від роботодавця. З п’ятниці по неділю – найактивніший період, коли працювати обов’язково. Робочий день триває близько 6 годин у першу або другу зміну, але у кінці тижня зміна нараховує 12 годин. Саме у цей час потік клієнтів найбільший. З фізичної точки зору – це важке навантаження на масажиста, проте й заробити можна у декілька разів вище.

  Вимоги до робітників

  Зокрема наявності необхідних документів для роботи масажистом у Польщі необхідно мати знання у галузях:

  • анатомія та фізіологія людини;
  • показники проведення медичних процедур;
  • різноманітні технічні засоби масажу;
  • лікувальні та косметологічні процедури та матеріали.

  Також для роботи в SPA знадобиться володіння процедурами для банного комплексу (пропарювання віником, пілінг, пінний і зволожуючий масажі, процедури в хамамі). Знання додаткових технік буде перевагою.

  Масажист повен мати гарну фізичну форму та сильні, доглянуті руки. Адже саме вони є його робочим інструментом. Більшість часу доведеться проводити на ногах.

  Також звертають увагу на особисті якості людини:

  • вміння встановити контакт з клієнтом;
  • ввічливість;
  • доброзичливість;
  • акуратність;
  • працьовитість.

  Щоб бути затребуваним спеціалістом необхідно весь час вивчати нові техніки, підвищувати рівень знань.

  Перевагами цієї роботи можна назвати високий рівень здобутку, досить невеликий час для отримання професії, можливість проведення самостійної практики.

  Проте слід звернути увагу й на недоліки. Це фізичне навантаження, необхідність постійного самовдосконалення, велика відповідальність за клієнта.

  Умови проживання

  Більшість працедавців надають безкоштовне житло для іноземних робітників. Із заробітної плати вираховується тільки сума комунальних платежів. Відсутність розходів на оплату житла та впевненість у наявності даху над головою дозволяють почуватися більш впевнено у чужій країні. Якщо місце роботи знаходиться у готельному комплексі, то й проживання відбувається там. Не має необхідності витрачати кошти на транспорт, щоб дістатися робочого місця.

  Працівнику надається місце у кімнаті, розрахованій на 3-4 особи. Продукти харчування слід купувати самостійно, готувати також.

  Слід зазначити й якість наданого житла: у кімнатах присутня побутова техніка, зроблено сучасний ремонт. Польські роботодавці забезпечують комфортні умови проживання для своїх співробітників, щоб мінімізувати стресові ситуації, пов'язані з побутовими проблемами в чужій країні, та заохотити до плідної та довготривалої співпраці.

  Роботу масажиста у Польщі надають лікарні, поліклініки, масажні і спа-салони, фітнес-центри і спортивні організації, готелі і бази відпочинку. Європейський досвід, сучасне обладнання, нові техніки масажу можуть стати гарним стартом власної практики.

ТОВ «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ЄДРПОУ: 42927728 © 2014-2019. Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено.

Правила користування сайтом  |  Політика конфіденційності сайту

ЄДРПОУ: 42927728

Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено. © 2014-2019.

Telegram Viber