Робота в Польщі музикантом

Робота в Польщі музикантом

Фільтр

Ви вибрали:

Очистити все
Країна: Польща
Професія: Музикант
 • Офіційна робота в Польщі музикантом у 2021 році допоможе українцям заробити від 13 до 22 злотих за годину. Пропонується графік роботи 8 або 12 годин, 5-6 днів на тиждень. Завдяки цьому вдається заробити 3000-4500 злотих за місяць. Ми пропонуємо безкоштовні актуальні вакансії, інформацію та відгуки про роботу в Польщі музикантом. Читати більше

 • Oцініть зручність інформації:
  4.8 29 оцінок
  На жаль, по вказаним критеріям не знайдено жодної вакансії.
  Будь ласка, змініть критерії пошуку або очистіть фільтр.
  Очистити фільтр

  Ми нагадаємо вам, коли вакансія буде актуальною!

  Ми зв'яжемось з вами та повідомимо про відкриття набору на цю вакансію, а також проконсультуємо та відповімо на всі запитання.

 • Більше про роботу в Польщі музикантом

 • Робота в європейських країнах приваблює своєю стабільністю, заробітком, можливістю зростання та подальшого проживання. В Польщі пропонують вакансії для чоловіків, жінок, сімейних пар, студентів, людей з вищою освітою і без спеціальних знань. Робота музикантом в Польщі також достатньо поширена пропозиція. Таких спеціалістів охоче беруть до розважальних закладів, у виховні установи, приватними вихователями.

  Особливості роботи музикантом

  Вирішивши їхати на заробітки в Польщу можна влаштуватися на роботу, яка не вимагає спеціальних знань (помічником на ферму, пакувальником, покоївкою, офіціантом тощо). Але заробітна плата буде значно вища, якщо є певна кваліфікація. В польських містах потрібні лікарі, інженери, програмісти, музиканти. Переваги працевлаштування музикантом:

  • гідна оплата праці;
  • хороші умови роботи;
  • гарантії при офіційному працевлаштуванні;
  • можливість здобувати освіту або підвищувати кваліфікацію, отримати сертифікат європейського рівня;
  • удосконалення навичок спілкування і навчання мові;
  • переваги при володінні польською або англійською мовами;
  • перспективи кар’єрного росту та можливість виїхати до інших країн.

  Музикант – творча спеціальність, потребує певних умов для підготовки до діяльності. При виборі вакансії слід звернути увагу на пропозиції, де пропонують проживання, харчування, місто роботи. Є свої особливості працевлаштування в сфері музики в Польщі:

  • педагогічний напрям: в навчальному закладі, приватним способом;
  • сфера розваг: в закладах культури або сфері послуг – ресторани, готелі.

  Якщо бажаєте отримати посаду викладача музики у школі, тут бажано мати не лише спеціальну підготовку, а й знання польської. Можна влаштуватись домашнім вихователем, репетитором в сім’ю. Також популярна вакансія музиканта в різні заклади розваг: кафе, ресторани, клуби. Тут слід ураховувати до якого міста країни краще приїжджати – туристичні центри Зелена Гура, Люблін, Катовіце, Краків та інші.

  Заробітна плата та умови праці

  Робота музикантом в Польщі є доступною для всіх бажаючих. Стать немає значення. Мінімальний рівень заробітної плати нижче ніж в інших європейських країнах. Тому поляки, по закінченню закладів, шукають роботу за кордоном. Вакантними залишаються посади музичних працівників в різних сферах життя. Влітку в країні відбувається багато музичних фестивалів.

  Працівники культури, які мають музичну освіту можуть влаштуватись до клубів, центрів, дитячих таборів, займатись музичним супроводом. Але це тимчасова робота. На постійну роботу беруть музикантів до ресторанів, барів. Умови праці не такі важкі, як на підприємстві. Оплата погодинна. Всі умови записують в угоді. Для того щоб отримати посаду у навчальному закладі загального або музичного спрямування, треба мати диплом та інші документи, бажано знати мову. Умови роботи – ставка, вихідні, свята і весь соціальний пакет.

  Заробітна плата – в середньому 500-550 євро на місяць. Взагалі мінімальна фіксована оплата в країні не може бути менше 2000 злотих. Якщо працевлаштування приватним чином, то в контракті, що складається між працівником і роботодавцем, регулюються заробітна плата, строки діяльності, умови праці і проживання, харчування. Частіше заробітчани знаходять роботу музикантом  в сфері послуг в містах, де поширений туризм.

  Вимоги до робітників

  З чого починати пошук вакансії робота музикантом в Польщі для українців? Перш за все, звернутись до сайтів, які пропонують офіційне працевлаштування. Тут посади розділені за статтю, освітою, компаніями, містами, популярністю.  Визначившись з фірмою або роботодавцем, слід звернутись до них зі своїм резюме та підготувати пакет документів для виїзду до сусідньої країни. Він повинен містити:

  • паспорт закордонний;
  • дозвіл на роботу;
  • для юнаків приписне свідоцтво або військовий квиток;
  • запрошення від роботодавця (бажано);
  • документ про освіту (спеціальну музичну чи вищу).

  Заробітна плата музиканта буде залежати від закладу, в якому йому пропонують роботу, рівня його кваліфікації, міста держави. Якщо це велике місто (Варшава, Краків) – рівень зарплат тут вище. У курортних та туристичних зонах в сезон зарплата буде перевищувати рівень виплат в інший час.

  Переваги мають спеціалісти, які володіють польською та іншими іноземними мовами. До особистих вимог до всіх претендентів на посаду музиканта відносять: професіоналізм, вміння спілкуватися, педагогічні здібності, фізичне здоров’я, відсутність шкідливих звичок, дисциплінованість, відповідальність. В закладах освіти вимагають від шукачів медичної довідки про стан здоров’я. Тому, іноді слід проходити медичне обстеження.   

  Умови проживання

  Умови проживання для тих, хто визначився з вакансією робота музикантом в Польщі, залежать від того в якому місті зупинитися. Для такої категорії працівників житло за рахунок роботодавця можливе лише за приватним напрямом. Якщо вихователь проживає і харчується за місцем роботи, це може бути знято з його заробітної плати. У випадках, коли працевлаштування в закладі, музиканти винаймають житло. Тут можливо декілька варіантів:

  • оренда квартири – вартість залежить від розташування (центр, околиця) – 250-500 доларів;
  • окрема кімната – від 100 до 200 доларів;
  • місце в хостелі, гуртожитку (кімната на 4-5 людей) – 50-100 доларів.

  Вартість харчування буде приблизно 20-25% від заробітку. Також слід враховувати можливі витрати на проїзд у міському транспорті – 0,75-0,85 доларів, мобільний зв'язок та інтернет – 15-20 доларів.

  Обираючи місто для проживання і роботи, підписуючи угоду з роботодавцем слід з’ясувати:

  • скільки годин доведеться працювати;
  • як виплачується заробітна плата;
  • які умови проживання пропонуються;
  • які бонуси є: страхування, проїзд, харчування, сплата за комунальні послуги тощо.

  Працевлаштування за кордоном – це шанс для тих, хто хоче покращити свій добробут, побудувати кар’єру. 

ТОВ «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ЄДРПОУ: 42927728 © 2014-2019. Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено.

Правила користування сайтом  |  Політика конфіденційності сайту

ЄДРПОУ: 42927728

Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено. © 2014-2019.

Telegram Viber