Робота в Польщі медсестрою

Робота в Польщі медсестрою

Фільтр

Ви вибрали:

Очистити все
Країна: Польща
Професія: Медсестра

Офіційна робота у 2023 році в Польщі доглядальницею принесе українцям заробіток від 13 до 22 злотих за одну годину. Праця пропонується за графіком 8 чи 12 годин, 5-6 днів на тиждень. На легальній роботі можна отримувати від 3000 до 4500 злотих на місяць. Шукайте у нас актуальні, безкоштовні вакансії, є також інформація і відгуки про роботу в Польщі доглядальницею. Читати більше

На жаль, по вказаним критеріям не знайдено жодної вакансії.
Будь ласка, змініть критерії пошуку або очистіть фільтр.
Очистити фільтр

Ми нагадаємо вам, коли вакансія буде актуальною!

Ми зв'яжемось з вами та повідомимо про відкриття набору на цю вакансію, а також проконсультуємо та відповімо на всі запитання.

Відповіді на поширені питання

Ми склали невеликий рейтинг польських банків, які пропонують іноземцям можливість відкривати рахунок.
1. ING Bank Śląski
Ця організація вважається однією з найнадійніших на території Польщі — функціонує ще з 1981 року. Дає можливість іноземцям робити внесок і не передбачає оплати за рахунок, але при цьому переказ грошових коштів буде обходитися в 40 злотих.
2. Bank Millennium
Один з найбільш презентабельних банків. Консультації іноземних клієнтів можуть проводитися російською та українською мовою. Вигідна пропозиція для наших співвітчизників — програма Konto 360 °.
3. Bank Pekao
Початок роботи банку датується 1929 роком, на території Польщі було 1000 філій. Установа надійне, пропонує гнучкі програми вкладів для іноземців. Найпопулярніша — Eurokonto Mobilne.
4. PKO Bank Polski
Державний банк з безліччю представництв в воєводствах, розвиненою банківською інфраструктурою і лояльним ставленням до іноземним вкладникам. Українцям рекомендуємо розглянути внесок PKO Konto za Zero.
5. Alior bank
Ще один надійний польський банк, що пропонує оплату за рахунок в 0 злотих. Комісія за зняття коштів в банкоматах України не стягується, а вартість переказів становить близько 30 злотих. Все це пропонує програма Konto Internetowe.

Способи переказу грошей між Польщею та Україною – лише частина різноманіття доступних варіантів. За даними НБУ в 2018 році українці переказали на батьківщину з Польщі $3,65 млрд. І бажаючих відкусити свій комісійний шматочок від цього «пирога» вистачає.
У плані зручності варто відзначити системи, які дозволяють переказувати гроші онлайн, з використанням польської та зарахуванням на українську банківську картку. TransferGo дозволяє здійснювати безкоштовні перекази, але жертвувати часом. Paysend, навпаки, за фіксовану плату – миттєві перекази. Обидві системи пропонують плюшки у вигляді реферальних програм. У свою чергу TransferWise робить ставку на мультивалютність і більше підійде фрілансерам, чиї контрагенти перебувають у різних країнах світу.
Варті уваги платіжні картки, про які багато хто не знає
Гіганти Western Union і MoneyGram продовжують робити ставку на клієнтів зі світу офлайну, які вважають за краще мати справу з готівкою. Тут підкуповує швидкість. Отримати гроші у відділенні банку іншої країни можна через кілька хвилин після відправки. Але це може бути дорого і не завжди зручно – в відділення потрібно їхати, та й працюють вони не цілодобово. Якщо потрібно зробити миттєвий переказ з онлайну в офлайн – WU відмінний вибір.
Перекази SWIFT орієнтовані на досить великі суми грошей, коли в першу чергу важлива безпека – вартість і швидкість переказу тут йдуть на другий план. Monobank, який використовує європейську SEPA – це цікавий, інноваційний, але, напевно, поки все ж таки не масовий спосіб.
Окремо стоять «кустарні» перекази, такі як «знайомий з карткою ПриватБанку» або просто пересилання грошей через водіїв автобусів (такий теж практикується). Тут все на довірі і на свій страх і ризик.

Ціни на послуги польських таксомоторів. Вартість проїзду в Польщі на таксі залежить від багатьох показників, в тому числі в денний або нічний час відбувається поїздка, в межах міста, околицях або в сусідній населений пункт, чи є у пасажира багаж тощо. Існує своєрідний поділ на три тарифу: перший, найдешевший тариф - проїзд по місту; другий, дорожче, включається при виїзді за місто; третій, найдорожчий, подорож з одного польського міста в інший. Вартість першого тарифу починається від 2-х злотихза кілометр шляху (у корпорацій, які встановили найнижчу ціну). Є компанії, які вже тут пропонують дорожчі послуги. При виїзді за межі міста починає діяти так званий другий тариф, ціна поїздки збільшується на 50%. Цей тариф також діє в вихідні дні і дні, що вважаються державними або релігійними святами. Якщо необхідно їхати в сусіднє місто або гміну,то вартість зростає ще на 50% (або в два рази від початкового тарифу). Це третій тариф, який отримав назву «повернення», тобто пасажир фактично оплачує повернення порожньої машини в рідне місто.
Виклик таксі. Ще одне прекрасне нововведення - в Польщі для виклику таксі існує єдиний номер, який дуже легко запам'ятовується, - 919. Крім того, можна скористатися стаціонарними телефонами різних служб. Наприклад, у Варшаві працюють такі компанії: Express Taxi - телефон 196 63; Gold Taxi - телефон 196 88; Super Taxi - телефон 196 22; City Warsaw - телефон 194 59. Можна викликати таксі в польській столиці і з мобільного телефону, причому деякі фірми спеціально вказують дуже прості номера стільникових: 22, 866 66 66 (Prestige Taxi), 22 677 77 77 (Merc Taxi).

Сервісів бронювання хостелів в Польщі величезна кількість. Спеціально для вас ми протестували один з них – booking.com. Інші сервіси аналогічні і відрізняються незначно, проте рекомендувати можемо тільки той, що перевірили самі.
Будьте обережні при онлайн бронюванні – користуйтеся тільки перевіреними сервісами. Інакше виникає загроза заплатити шахраям і залишитися без замовлених послуг.
Користуватися послугами порталу booking.com досить просто – необхідно лише заповнити всі поля анкети-запиту і отримати результат. Уявімо коротку інструкцію, як забронювати місце в хостелі:
На головній сторінці виберіть адресу хостелу. Для цього в поле «Місце» введіть місто, а далі буде наданий повний перелік наявних місць для ночівлі. Потрібно вибрати конкретну адресу або зупинитися на всіх пропозиціях по місту.
Вкажіть термін перебування – дату вселення та, відповідно, виїзду з хостелу.
Наступний пункт «Подорожуєте Ви по роботі?», Де необхідно вибрати «так» або «ні».
Виберіть кількість осіб – окремо дітей і дорослих.
Натисніть кнопку «Перевірити ціни».
Буде надано повний список можливих пропозицій, де можна забронювати номер в хостелі. Зверніть увагу, що зліва з’явиться меню з великим переліком додаткових умов «Вибрати за критеріями» – це допоможе скоротити список пропозицій відповідно до конкретних запитів. В першу чергу там необхідно поставити «галочку» в графі «Хостели».
У верхньому меню, поряд з вибором мови, є пункт «Вибір валюти» – його можна встановити в будь-яких грошових одиницях або поставити значення «Валюта готелю».
При натисканні на конкретну пропозицію хостелу відкриється сторінка з детальною інформацією. Трохи нижче будуть перераховані вільні номери і їх вартість.
Виберіть підходящий. Для цього в рядку таблиці з його описом, в колонці «Виберіть номер» вкажіть номер кімнати (зі списку запропонованих).
Після вказівки номера в правій колонці з’явиться кнопка «Я бронюю», яку і слід натиснути.
Далі буде запропонована до заповнення анкета потенційного мешканця. Питання стандартні, але слід пам’ятати, що дані ПІБ повинні заповнюватися латиницею, відповідно до написання в закордонному паспорті.
Натискаєте відповідну кнопку і завершуєте бронювання.
Для більшої зручності на сайті booking.com краще зареєструватися, прив’язавши до профілю свою платіжну карту. В цьому випадку всі оплати будуть відбуватися автоматично, а зняти хостел в Польщі буде простіше.

Більше про роботу в Польщі медсестрою

По статистичним даним на сьогодні в Польщі працюють 260 тисяч медсестер. Тобто на одну тисячу населення всього 4 працівника. Сучасна польська молодь віддає перевагу професії доктора – це більш престижна посада та більш оплачувана. Робота в Польщі медсестрою – дуже поширена вакансія як у великих містах, так й в маленьких. Це можливість реалізувати свої знання за гідну заробітну плату, отримати європейський медичний досвід.

Особливості роботи медсестрою

Медична практика у Європі значно відрізняється від української в кращу сторону:

 1. Є суворе розмежування обов'язків лікарів і медсестер. Це економить час, зменшує обсяг робіт, відповідальність і спроби керівника покласти на підлеглих солідну частку своєї роботи. Медична сестра має право розносити ліки, встановлювати крапельниці або робити перев'язку.
 2. Не має виснажливої писанини. Дані вносять в електронну карту на комп'ютері, результати аналізу можна отримати без біганини, по електронній пошті. В історії хвороби зареєстрований діагноз, хід лікування і стан хворого.
 3. Доставку препаратів до документів здійснюють кур’єри.
 4. Регулярні виплати заробітної плати.
 5. Можливість кар’єрного та кваліфікаційного зросту.

Польська медицина позбавлена правил та стереотипів, що викликають здивування та обурення в українських лікарнях.

Для вирішення проблеми дефіциту професіональних кадрів Польща співпрацює з міжнародними фондами, які фінансують навчання українців на курсах медсестер протягом трьох років. Людина, що успішно пройшла курс, отримує ступінь бакалавра та диплом європейського зразка. Для участі в програмі необхідно підписати трудовий контракт із згодою на працевлаштування після закінчення навчання в певному госпіталі.

Для отримання доступу до медичної практики необхідно:

 • скласти іспит з польської мови, у тому числі й медичних термінів;
 • пройти процедуру нострифікації диплому;
 • пройти стажування протягом року;
 • скласти заключний іспит.

Для працевлаштування необхідно відкрити візу категорії D і отримати тимчасову посвідку на проживання.

Заробітна плата та умови праці

Для працівника без досвіду роботи заробітна плата у середньому складає 2500 злотих за 8 годинний робочий день. З отриманням навичок та репутації збільшується й здобуток. Медсестрам доступно виконання робіт за підвищеним тарифом в понаднормові години та нічні зміни. У деяких випадках вдається заробити в два рази більше ставки. У великих містах праця на посаді медичної сестри на 20% вище, ніж в провінційних районах.

Середня оплата за роботу у Польщі медсестрою приведена у таблиці нижче.

Вакансія

Місто

Заробітна плата у гривнях

Вимоги

Медсестра

Варшава

30000

Початкова заробітна плата 21000, 6-місячна інтернатура

Медсестра

Вроцлав

17000

Догляд за жінкою похилого віку

Медсестра

Варшава

12000-21000

Медична освіта, праця в будинку пристарілих

Санітарка

Варшава

18000-22000

Робочий день до 14 годин на зміну, вік від 22 до 50

Медсестра

Познань

15000-18000

Тільки для жінок

Медсестра у будинок престарілих

Краків

18000-23000

Догляд за літніми пацієнтами

 

Більш висока оплата в Польщі пов'язана, перш за все, з приватними клієнтами, які наймають медсестер для догляду за людьми похилого віку або хворими родичами. У цьому випадку проживати потрібно з пацієнтом, та практично немає вихідних та вільного часу. Проте й заробітна плата може відрізнятися у декілька разів.

Умови праці залежать в першу чергу від місця роботи. В середньому робочий день триває 8-10 годин. Обов’язкове  медичне страхування та соціальні гарантії. У більшості випадків працедавець надає житло та безкоштовне харчування. Умови проживання різні. Найчастіше це кімната у гуртожитку на 3-4 людині. Вартість комунальних послуг відраховується від заробітної плати і складає 250-450 злотих на місяць. Це у декілька разів вигідніше, ніж орендувати окрему квартиру.

Вимоги до робітників

Щоб влаштуватися на вакансію медичної сестри потрібно відповідати вимогам до цієї посади:

 1. Наявність відповідної освіти. Потрібно закінчити медичний коледж по спеціальності або вищій учбовий заклад (інститут чи університет) й мати диплом не нижче бакалавра.
 2. Вік від 22 до 50 років. Працедавці дуже рідко розглядають похилих кандидатів навіть із досвідом роботи.
 3. Фізична витривалість. Робочий день у середньому триває 12 годин. Потрібно весь час бути на ногах, допомагати пацієнтам.
 4. Готовність до роботи, терплячість і дружелюбність. Посада передбачає велику кількість спілкування із хворими. Медсестри мають бути доброзичливі та привітні впродовж усієї робочої зміни.
 5. Бажаний досвід роботи від одного року.
 6. Знання розмовної польської мови та медичної термінології.
 7. Бажання навчатися, вміння працювати в команді.
 8. Відсутність судимості.

Перевагами перед іншими працівниками стане наявність водійських прав європейського зразка, вміння вести документацію на комп’ютері і досвід роботи більше двох років.

Офіційна статистика стверджує, що 70 % польських медсестер у найближчі роки вийдуть на пенсію. Відтік кадрів у 4 рази більший, ніж появлення нових співробітників. Дефіцит кваліфікованих спеціалістів стане ще більш гострий. Поляки залишаються незадоволеними розміром заробітної плати, складними трудовими умовами і великими обсягами роботи. Проте для українців робота у Польщі медсестрою – відкриває великі можливості професійного росту та підвищення рівня життя та здобутку.

При проведенні нострифікації диплому потрібно подати документи у спеціальну установу в Польщі. Там звертають увагу на:

 • час, відведений на проведення кожного предмета;
 • відповідність профільних курсів;
 • рівень володіння польською, яке повинно бути досить вільним;
 • знання медичної термінології.

Якщо попередній рівень освіти не відповідає стандартам – то необхідно закінчити спеціальні курси та скласти іспит.

ТОВ «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ЄДРПОУ: 42927728 © 2014-2019. Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено.

Правила користування сайтом  |  Політика конфіденційності сайту

ЄДРПОУ: 42927728

Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено. © 2014-2019.

Telegram
1
Viber
1
1