Робота в Польщі сантехніком

Робота в Польщі сантехніком

Фільтр

Ви вибрали:

Очистити все
Країна: Польща
Професія: Сантехнік
 • Офіційна робота в Польщі сантехніком у 2021 році українцям дає можливість заробити від 13 до 22 злотих за годину. Частіш за все пропонується графік роботи 8 або 12 годин, 5-6 днів на тиждень. Завдяки цьому можна отримувати 3000-4500 злотих за місяць. Ми пропонуємо безкоштовні актуальні вакансії, інформацію та відгуки про роботу в Польщі сантехніком. Читати більше

 • Oцініть зручність інформації:
  5.0 27 оцінок
  На жаль, по вказаним критеріям не знайдено жодної вакансії.
  Будь ласка, змініть критерії пошуку або очистіть фільтр.
  Очистити фільтр

  Ми нагадаємо вам, коли вакансія буде актуальною!

  Ми зв'яжемось з вами та повідомимо про відкриття набору на цю вакансію, а також проконсультуємо та відповімо на всі запитання.

  Відгуки про роботу

  Артем2020-03-05 09:48:11
  Шукав роботу сантехніка в Польщі і гортаючи стрічку новин побачив, що хтось з друзів кинув фото з вашими послугами, я набрав вказаний номер і поцікавився чи не має вакансій сантехніка, виявилось що є, так як віза в мене вже була, залишилось тільки знайти та влаштуватись на роботу, в чому ви мені допомогли. Зараз вже відпрацював два місяці Ополе і планую повертатись назад, за візовими послугами буду звертатись до вас.
  Юрій2020-02-23 09:48:11
  Усім привіт. Поїхав в Польщу працювати сантехніком. Місце хороше, платять 14 злотих в годину. І це тільки початок. В місяць 400 злотих виходить за житло, на роботу довозять на транспорту фірми. З хлопцями тут спілкувався, то старається колектив один триматися, тобто ніби вахтами зміняють один одного, кому там треба додому їхати. Оформили умову злеценія. Щодо карти, то роботодавець каже що посприяє, але по збору документів ініціатива від мене має йти. Робота не тяжка. На новобудовах монтуємо сантехнічні всі системи з нуля, опалення, каналізацію. Раз на тиждень буває стройматеріали треба розгрузить, але це нормально сприймається.
 • Більше про роботу в Польщі сантехніком

 • Польські підприємства, приватні фірми зацікавлені в представниках технічних спеціальностей. На будівельних спорудах, в сфері обслуговування попитом користується вакансія сантехніка. Фахівці з середньою технічною освітою можуть легально влаштуватись на достатньо комфортних умовах. Робота сантехніком в Польщі чекає тих, хто бажає підвищити свій добробут і вміє працювати.

  Особливості роботи сантехніком

  Для успішного працевлаштування важливо щоб офіційна вакансія сантехніка була вільна, оформлені всі візові вимоги. Приватні компанії або підприємства зацікавлені в робітниках, пропонують проживання, харчування. Претенденту лише необхідно правильно заповнити анкету-резюме, поспілкуватись з потенційним роботодавцем. Робота сантехніком в Польщі передбачає наявність таких умінь:

  • монтаж сантехнічного приладдя у нових будинках;
  • підключення систем водопостачання та опалення;
  • збирання, демонтаж, ремонт санвузлів, трубопроводів, каналізації;
  • забезпечення постійної роботи сантехнічних споруд та опалювальних систем;
  • оперативне усунення аварійних ситуацій.

  У приватних фірмах можна знайти пропозиції для роботи в сфері послуг. Такі обов’язки передбачають виїзні завдання для встановлення обладнання, його обслуговування або ремонту. Перевагою є той факт, що денне навантаження обирається працівником самостійно, але існує мінімум, який необхідно виконувати. Робота на будівництві вимагає від шукача підготовки і досвіду для виконання обов’язків сантехніка-газозварника, монтера та інших. Перш ніж працевлаштуватись, необхідно оцінити переваги та недоліки.

  До плюсів відносять:

  • багато пропозицій, шанс успішно зайняти посаду;
  • захист прав на державному рівні;
  • оптимальний рівень зарплати;
  • можливість кар’єрного зростання і підвищення статусу.

  Серед мінусів до уваги слід прийняти вимогу досвіду роботи, значну кількість годин у робочому графіку, мало часу на відпочинок.

  Заробітна плата та умови праці

  Робота сантехніком в Польщі вимагає від претендентів відповідних знань, досвіду або бажання вчитися і підвищувати кваліфікацію. В свою чергу, роботодавці пропонують непогану заробітну плату і гарантовані умови праці. Щоб успішно виконувати обов’язки працівник повинен добре знати будову каналізації, систем водопостачання та опалення, проводити ремонтні роботи, займатись монтажем та підключенням сантехнічного обладнання. Сучасні ванни, рукомийники, душові кабіни, радіатори активно змінюються і вимагають додаткової інформації для успішного проведення робіт.

  Серед умов праці найбільше поширеними є такі:

  • укладення трудового договору на 6 місяців;
  • робочій день – 10-12 годин;
  • робочій тиждень – 5-6 днів, вихідний неділя;
  • за додаткові години роботи оплата окремо;
  • зарплата – 12-15 злотих за годину (18 тисяч гривень на місяць);
  • 1 раз на місяць на картковий рахунок виплачується заробітна плата, можливий аванс на початку місяця;
  • за угодою безкоштовне або мінімально оплачуване житло;
  • проїзд до місця роботи, харчування іноді за рахунок наймача;
  • інструменти та робочій одяг від роботодавця.

  При офіційному працевлаштуванні з робітником підписується угода і надається соціальне страхування. Для тих, кого цікавить робота сантехніком в Польщі, бажано знання мови, тоді можливостей значно більше. В деяких компаніях працівника беруть на випробувальний термін, лише після чого підписується угода.

  Вимоги до робітників

  Польські роботодавці мають конкретні вимоги до бажаючих отримати вакансію сантехніка. Від того, відповідає людина цим умовам чи ні, залежить наскільки успішно будуть виконанні поставлені завдання. Серед вимог визначають такі, що спрямовані на особистісні характеристики та професійні уміння:

  • фізична витривалість, здоровий спосіб життя та відсутність шкідливих звичок, готовність до складних завдань;
  • гарний зір, розвинена моторика рук для чіткої та оперативної взаємодії з обладнанням;
  • здатність мислити, швидко діяти, розвинена уява та пам’ять, необхідні для орієнтації в нових моделях сантехніки;
  • вміння читати схеми, креслення;
  • робочий стаж за фахом не менше 2 років;
  • вік від 20 до 55 років;
  • наявність дійсної робочої візи або біометричного паспорту.

  Сантехніки повинні мати не лише досвід і знання, а й цілу низку особистих якостей: відповідальність, уважливість, працьовитість, витривалість, комунікабельність. Роботодавці заохочують наявність диплома спеціаліста або інших посвідчень відповідно фаху, а також підтримують бажання працівника підвищувати кваліфікацію.

  Умови проживання

  Обираючи вакансію слід звертати увагу на такі моменти як заробітна плата, умови праці та проживання. З роботодавцем  з’ясовують надається житло, на яких умовах чи робітник самостійно шукає його. Важливо розрахувати як відбувається харчування: за рахунок роботодавця чи здобувача. Також необхідно знати віддаленість житла від місця роботи. У великих містах проблем з транспортом не виникає. У невеликих містечках витрати на проїзд можуть бути значними. У багатьох випадках цю проблему вирішують наймачі.

  Отже, серед умов проживання можна визначити позитивні моменти:

  1. Пропонується безкоштовне, пільгове житло або самостійна оренда. У першому випадку сплачувати прийдеться лише комунальні послуги. У другому – мінімальна плата за проживання вираховуватиметься з заробітної плати. Приблизно 300-400 злотих на місяць. При самостійному виборі оренда залежить від міста, віддаленості від центру тощо.
  2. Деякі роботодавці організовують їжу на підприємстві або робітники самостійно обирають спосіб харчування. Продукти в Польщі недорогі, тому зберігається можливість економії.
  3. Враховуючи транспортні витрати, мобільний зв'язок та інше, на проживання в місяць вийде приблизно 1000 злотих.

  Легальна робота сантехніком в Польщі передбачає гарантований соціальний пакет і страхування. Контракт оформлюється на півроку, це пов’язано з дозволом на роботу. Сторони можуть продовжити співробітництво, якщо всі умови їх влаштовують. Важливо розуміти, що кваліфіковані спеціалісти завжди будуть користуватись попитом, якщо вони відповідально ставляться до своїх обов’язків.

   

ТОВ «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ЄДРПОУ: 42927728 © 2014-2019. Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено.

Правила користування сайтом  |  Політика конфіденційності сайту

ЄДРПОУ: 42927728

Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено. © 2014-2019.

Telegram Viber