Робота в Польщі в Торуні

Робота в Польщі в Торуні

Фільтр

Ви вибрали:

Очистити все
Країна: Польща
Місто та околиці: Торунь

Офіційна робота у 2023 році для українців в Польщі у Торуні допоможе заробити від 13 до 22 злотих за годину. Частіш за все графік роботи 8 або 12 годин, 5-6 днів на тиждень. Завдяки цьому можна заробити 3000-4500 злотих за місяць. Ми надаємо безкоштовні актуальні вакансії, інформацію та відгуки про роботу в Польщі у Торуні. Читати більше

СПЕЦІАЛІСТ НА БУДІВНИЦТВО

4500 – 5500 PLN
22 PLN / год
 • ПО ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ ПОЛЬЩІ
 • Пн – Пт
 • 450 зл/міс
 • Вакансія безкоштовна

Компанія надає широкий спектр будівельних послуг по всій території Польщі.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

КАСИР В МЕРЕЖІ СУПЕРМАРКЕТІВ BIEDRONKA

3000 – 4200 PLN
15.5-16.5 PLN / год
 • По всій території Польщі
 • Пн-Нд. 8 год. Плаваючий графік
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Робота полягає в обслуговування клієнтів, викладання товарів, робота на фіскальній касі, надання клієнтам інформації про місце знаходження товару та їх цін, перевірка актуальності цінників.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

СКЛАД СУПЕРМАРКЕТУ BIEDRONKA

2500 – 3800 PLN
15,00 PLN / год
 • По всій території Польщі
 • Пн-Пт, Сб 8 - 12 год
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Biedronka - найбільша роздрібна мережа в Польщі, що має понад 3000 магазинів, розташованих у понад 1100 містах, яка присутня на польському ринку вже більш як 20 років.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ВИРОБНИЦТВО КОНСЕРВАЦІЇ BONDUELLE

3200 – 4500 PLN
15,00 -17,00 PLN / год
 • Гневково
 • Пн-Пт 8-12 год, Сб - 8 год.
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Підприємство займається виготовленням консервованої продукції.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ПОМІЧНИК ОПАЛУБНИКА / АРМАТУРНИКА

3000 – 3400 PLN
15,00 - 16,00 PLN / год
 • По всій території Польщі
 • Пн-Пт, 10 год
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Компанія-забудовник, лідер з багаторічним досвідом у сфері будівництва, шукає спеціалістів з відповідним досвідом.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ПРИБИРАННЯ СКЛАДСЬКОГО ПРИМІЩЕННЯ

3000 – 3900 PLN
15,00 PLN / год
 • По всій території Польщі
 • Пн-Пт, Сб - 12 год
 • 200 зл/міс комунальні послуги
 • Вакансія безкоштовна

Клінінгова компанія, яка надає послуги прибирання по всій території Польщі.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

Відповіді на поширені питання

Ми склали невеликий рейтинг польських банків, які пропонують іноземцям можливість відкривати рахунок.
1. ING Bank Śląski
Ця організація вважається однією з найнадійніших на території Польщі — функціонує ще з 1981 року. Дає можливість іноземцям робити внесок і не передбачає оплати за рахунок, але при цьому переказ грошових коштів буде обходитися в 40 злотих.
2. Bank Millennium
Один з найбільш презентабельних банків. Консультації іноземних клієнтів можуть проводитися російською та українською мовою. Вигідна пропозиція для наших співвітчизників — програма Konto 360 °.
3. Bank Pekao
Початок роботи банку датується 1929 роком, на території Польщі було 1000 філій. Установа надійне, пропонує гнучкі програми вкладів для іноземців. Найпопулярніша — Eurokonto Mobilne.
4. PKO Bank Polski
Державний банк з безліччю представництв в воєводствах, розвиненою банківською інфраструктурою і лояльним ставленням до іноземним вкладникам. Українцям рекомендуємо розглянути внесок PKO Konto za Zero.
5. Alior bank
Ще один надійний польський банк, що пропонує оплату за рахунок в 0 злотих. Комісія за зняття коштів в банкоматах України не стягується, а вартість переказів становить близько 30 злотих. Все це пропонує програма Konto Internetowe.

Способи переказу грошей між Польщею та Україною – лише частина різноманіття доступних варіантів. За даними НБУ в 2018 році українці переказали на батьківщину з Польщі $3,65 млрд. І бажаючих відкусити свій комісійний шматочок від цього «пирога» вистачає.
У плані зручності варто відзначити системи, які дозволяють переказувати гроші онлайн, з використанням польської та зарахуванням на українську банківську картку. TransferGo дозволяє здійснювати безкоштовні перекази, але жертвувати часом. Paysend, навпаки, за фіксовану плату – миттєві перекази. Обидві системи пропонують плюшки у вигляді реферальних програм. У свою чергу TransferWise робить ставку на мультивалютність і більше підійде фрілансерам, чиї контрагенти перебувають у різних країнах світу.
Варті уваги платіжні картки, про які багато хто не знає
Гіганти Western Union і MoneyGram продовжують робити ставку на клієнтів зі світу офлайну, які вважають за краще мати справу з готівкою. Тут підкуповує швидкість. Отримати гроші у відділенні банку іншої країни можна через кілька хвилин після відправки. Але це може бути дорого і не завжди зручно – в відділення потрібно їхати, та й працюють вони не цілодобово. Якщо потрібно зробити миттєвий переказ з онлайну в офлайн – WU відмінний вибір.
Перекази SWIFT орієнтовані на досить великі суми грошей, коли в першу чергу важлива безпека – вартість і швидкість переказу тут йдуть на другий план. Monobank, який використовує європейську SEPA – це цікавий, інноваційний, але, напевно, поки все ж таки не масовий спосіб.
Окремо стоять «кустарні» перекази, такі як «знайомий з карткою ПриватБанку» або просто пересилання грошей через водіїв автобусів (такий теж практикується). Тут все на довірі і на свій страх і ризик.

Ціни на послуги польських таксомоторів. Вартість проїзду в Польщі на таксі залежить від багатьох показників, в тому числі в денний або нічний час відбувається поїздка, в межах міста, околицях або в сусідній населений пункт, чи є у пасажира багаж тощо. Існує своєрідний поділ на три тарифу: перший, найдешевший тариф - проїзд по місту; другий, дорожче, включається при виїзді за місто; третій, найдорожчий, подорож з одного польського міста в інший. Вартість першого тарифу починається від 2-х злотихза кілометр шляху (у корпорацій, які встановили найнижчу ціну). Є компанії, які вже тут пропонують дорожчі послуги. При виїзді за межі міста починає діяти так званий другий тариф, ціна поїздки збільшується на 50%. Цей тариф також діє в вихідні дні і дні, що вважаються державними або релігійними святами. Якщо необхідно їхати в сусіднє місто або гміну,то вартість зростає ще на 50% (або в два рази від початкового тарифу). Це третій тариф, який отримав назву «повернення», тобто пасажир фактично оплачує повернення порожньої машини в рідне місто.
Виклик таксі. Ще одне прекрасне нововведення - в Польщі для виклику таксі існує єдиний номер, який дуже легко запам'ятовується, - 919. Крім того, можна скористатися стаціонарними телефонами різних служб. Наприклад, у Варшаві працюють такі компанії: Express Taxi - телефон 196 63; Gold Taxi - телефон 196 88; Super Taxi - телефон 196 22; City Warsaw - телефон 194 59. Можна викликати таксі в польській столиці і з мобільного телефону, причому деякі фірми спеціально вказують дуже прості номера стільникових: 22, 866 66 66 (Prestige Taxi), 22 677 77 77 (Merc Taxi).

Сервісів бронювання хостелів в Польщі величезна кількість. Спеціально для вас ми протестували один з них – booking.com. Інші сервіси аналогічні і відрізняються незначно, проте рекомендувати можемо тільки той, що перевірили самі.
Будьте обережні при онлайн бронюванні – користуйтеся тільки перевіреними сервісами. Інакше виникає загроза заплатити шахраям і залишитися без замовлених послуг.
Користуватися послугами порталу booking.com досить просто – необхідно лише заповнити всі поля анкети-запиту і отримати результат. Уявімо коротку інструкцію, як забронювати місце в хостелі:
На головній сторінці виберіть адресу хостелу. Для цього в поле «Місце» введіть місто, а далі буде наданий повний перелік наявних місць для ночівлі. Потрібно вибрати конкретну адресу або зупинитися на всіх пропозиціях по місту.
Вкажіть термін перебування – дату вселення та, відповідно, виїзду з хостелу.
Наступний пункт «Подорожуєте Ви по роботі?», Де необхідно вибрати «так» або «ні».
Виберіть кількість осіб – окремо дітей і дорослих.
Натисніть кнопку «Перевірити ціни».
Буде надано повний список можливих пропозицій, де можна забронювати номер в хостелі. Зверніть увагу, що зліва з’явиться меню з великим переліком додаткових умов «Вибрати за критеріями» – це допоможе скоротити список пропозицій відповідно до конкретних запитів. В першу чергу там необхідно поставити «галочку» в графі «Хостели».
У верхньому меню, поряд з вибором мови, є пункт «Вибір валюти» – його можна встановити в будь-яких грошових одиницях або поставити значення «Валюта готелю».
При натисканні на конкретну пропозицію хостелу відкриється сторінка з детальною інформацією. Трохи нижче будуть перераховані вільні номери і їх вартість.
Виберіть підходящий. Для цього в рядку таблиці з його описом, в колонці «Виберіть номер» вкажіть номер кімнати (зі списку запропонованих).
Після вказівки номера в правій колонці з’явиться кнопка «Я бронюю», яку і слід натиснути.
Далі буде запропонована до заповнення анкета потенційного мешканця. Питання стандартні, але слід пам’ятати, що дані ПІБ повинні заповнюватися латиницею, відповідно до написання в закордонному паспорті.
Натискаєте відповідну кнопку і завершуєте бронювання.
Для більшої зручності на сайті booking.com краще зареєструватися, прив’язавши до профілю свою платіжну карту. В цьому випадку всі оплати будуть відбуватися автоматично, а зняти хостел в Польщі буде простіше.

Більше про роботу в Польщі у Торуні

Працевлаштування в Польщі має свої переваги та недоліки. Є багато невідомих нюансів для іноземців. Кожне місто цієї країни має свої особливості, свої пропозиції від роботодавців. Звісно, вони охоче беруть працелюбних представників Білорусі, України, Казахстану. Перш ніж їхати до європейської країни слід точно знати в яких містах є вільні вакансії, які умови працевлаштування та проживання. Робота в Торуні для українців може бути як легальна, так і нелегальна. Кожний шукач обирає для себе що краще.

Особливості роботи в Торуні

Торунь – місто на березі Вісли, яке охоче відвідують туристи. Це край лицарів, замків, укріплень. Тут дуже багато пам’яток середньовіччя. Для любителів астрономії – значним є народження тут відомого вченого М. Коперника. Для тих хто їде сюди на заробітки є можливість не лише працевлаштування в Торуні, а й залучення до давньої культури.

Отже, існує дві можливості отримати роботу. Нелегальним або легальним шляхом. Перший, це робота за винагороду, яка не оформлена офіційно. Не дуже підтримується владою держави, але є достатньо поширеним напрямом. Наприклад, приїхав хтось до родичів у гості. Приймає участь у веденні домашнього господарства, закупівлі продуктів, доглядає тварин, збирає врожай тощо. Отримує за це символічну винагороду. Легальне працевлаштування – більш надійний варіант.

Офіційне оформлення дає певні переваги і гарантії претенденту:

 • мінімального заробітку (не нижче 2000 злотих);
 • безкоштовне обслуговування в медзакладах;
 • компенсація за травми на підприємстві.

Якщо праця нелегальна то гарантій не має, лише розраховувати на порядність наймача.

Вакансії та заробітна плата

Праця в Торуні для українців буде залежати від тих вільних посад, які не цікаві місцевим мешканцям. Є вакантні місця для чоловіків, жінок або сімейних пар. Без особливих проблем можна влаштуватись:

 • чоловіки: електрики, вантажники, водії тракторів, вантажівок, сантехніки, офіціанти, прибиральники;
 • жінки: швачки, касири, посудомийки, офіціантки, доглядальниці, прибиральниці, покоївки;
 • сімейні пари краще беруть для роботи в готелях, приватних будинках.

Заробітна плата в Торуні може бути вище, ніж в рідній країні робітника, але нижче ніж в інших містах Польщі або Європи. При працевлаштуванні слід обов’язково озвучувати бажану суму заробітку. Адже, у Польщі робітнику дається можливість самостійно оцінити свої вміння, навички. Після певних домовленостей підвищення заробітної плати буває не часто. Також не слід розраховувати дуже на кар’єрне зростання.

На не кваліфікованих роботах це майже неможливо. Якщо вакансії в Торуні тимчасові, бажано вказати оплату своєї праці нижче середнього заробітку. За умов, що ви справились з дорученими завданнями вчасно і якісно, можна розраховувати на рекомендації від роботодавця для майбутнього працевлаштування.

Умови праці та проживання

Постійна робота в Торуні – це те, до чого прагне шукач. Слід уважно підійти до рішення цього питання, а саме:

 • оцінити свої можливості, знання та фізичні сили;
 • знайти роботу до душі;
 • правильно оцінити витрати на проживання під час заробітків (проїзд, житло, харчування, дрібні витрати);
 • визначитися з бажаною зарплатою (слід розуміти, що частина заробітку відраховується на податки, а іноді за проживання та сплату комунальних послуг).

Умови праці передбачають робочій день від 8 до 10 годин, 5-6 днів на тиждень (за рішенням робітника), житло у гуртожитку, проїзд (за пропозицією наймача або самостійно). Деяким працівникам вдається економити на проживанні, харчуванні та проїзді, якщо вони орендують житло поблизу місця роботи або проживають у будинку, де працюють.

Торунь – місто туристичне. Тому  на проживання і харчування буде впливати сезонна цінова політика. Основні ціни на необхідне:

Назва товару

Ціна(злотих)

Пляшка води (0,5)

1,3-1,4

Пляшка молока (1)

2,1

Хліб (0,5)

2,2

М'ясо свинина (1 кг)

15,5

Картопля

1,1

Курячі яйця (10)

3,1

Сир

15

Помідори

4,1

Торунь – не дуже дороге місто для проживання. Особливо якщо влаштуватись з проживанням, або орендувати житло на кількох людей.

Вимоги до робітників

Вимоги до працівників залежать від того який вид праці обрано. Для некваліфікованої роботи частіше за все вимагається добрий фізичний стан, витривалість, вміння довгий час проводити активно. Від робітників з високим рівнем підготовки вимагають підтвердження компетентності.

Всі роботодавці бажають бачити своїх майбутніх працівників відповідно вимогам:

 • відсутність шкідливих звичок;
 • оперативне виконання поставленого завдання;
 • здатність працювати довгий час 8-12 годин;
 • уважність, відповідальність, дисципліна;
 • самостійність, а також вміння працювати разом з іншими;
 • комунікативність.

Заробітчани, які знайшли себе в Торуні, мають можливість не лише тимчасово працювати, але й продовжити працювати на більш довгий час, навчатися і навіть обрати це дивне місто для подальшого проживання.

ТОВ «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ЄДРПОУ: 42927728 © 2014-2019. Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено.

Правила користування сайтом  |  Політика конфіденційності сайту

ЄДРПОУ: 42927728

Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено. © 2014-2019.

Telegram
1
Viber
1
1