Робота в Польщі трактористом

Робота в Польщі трактористом

Фільтр

Ви вибрали:

Очистити все
Країна: Польща
Професія: Тракторист

Легальна праця в Польщі трактористом у 2024 році для українців становитиме від 13 до 22 злотих за годину. Пропонується робота за графіком 8 чи 12 годин, на тиждень 5-6 днів. Можна заробити 3000-4500 злотих на місяць. У нас лише актуальні безкоштовні вакансії, є інформація та відгуки про роботу в Польщі трактористом. Читати більше

БРИГАДИР, МОНТЕРИ САНТЕХНІКИ, ОПЕРАТОРИ ЕКСКАВАТОРА

4100 – 4800 PLN
17-20 PLN / год
  • Lublin, Rzeszów, Kielce
  • Пн-Сб, 10-12 год
  • Безкоштовне
  • Вакансія безкоштовна

Підприємство, яке займається виконанням ремонтних і будівельних робіт.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

Відповіді на поширені питання

Ми склали невеликий рейтинг польських банків, які пропонують іноземцям можливість відкривати рахунок.
1. ING Bank Śląski
Ця організація вважається однією з найнадійніших на території Польщі — функціонує ще з 1981 року. Дає можливість іноземцям робити внесок і не передбачає оплати за рахунок, але при цьому переказ грошових коштів буде обходитися в 40 злотих.
2. Bank Millennium
Один з найбільш презентабельних банків. Консультації іноземних клієнтів можуть проводитися російською та українською мовою. Вигідна пропозиція для наших співвітчизників — програма Konto 360 °.
3. Bank Pekao
Початок роботи банку датується 1929 роком, на території Польщі було 1000 філій. Установа надійне, пропонує гнучкі програми вкладів для іноземців. Найпопулярніша — Eurokonto Mobilne.
4. PKO Bank Polski
Державний банк з безліччю представництв в воєводствах, розвиненою банківською інфраструктурою і лояльним ставленням до іноземним вкладникам. Українцям рекомендуємо розглянути внесок PKO Konto za Zero.
5. Alior bank
Ще один надійний польський банк, що пропонує оплату за рахунок в 0 злотих. Комісія за зняття коштів в банкоматах України не стягується, а вартість переказів становить близько 30 злотих. Все це пропонує програма Konto Internetowe.

Способи переказу грошей між Польщею та Україною – лише частина різноманіття доступних варіантів. За даними НБУ в 2018 році українці переказали на батьківщину з Польщі $3,65 млрд. І бажаючих відкусити свій комісійний шматочок від цього «пирога» вистачає.
У плані зручності варто відзначити системи, які дозволяють переказувати гроші онлайн, з використанням польської та зарахуванням на українську банківську картку. TransferGo дозволяє здійснювати безкоштовні перекази, але жертвувати часом. Paysend, навпаки, за фіксовану плату – миттєві перекази. Обидві системи пропонують плюшки у вигляді реферальних програм. У свою чергу TransferWise робить ставку на мультивалютність і більше підійде фрілансерам, чиї контрагенти перебувають у різних країнах світу.
Варті уваги платіжні картки, про які багато хто не знає
Гіганти Western Union і MoneyGram продовжують робити ставку на клієнтів зі світу офлайну, які вважають за краще мати справу з готівкою. Тут підкуповує швидкість. Отримати гроші у відділенні банку іншої країни можна через кілька хвилин після відправки. Але це може бути дорого і не завжди зручно – в відділення потрібно їхати, та й працюють вони не цілодобово. Якщо потрібно зробити миттєвий переказ з онлайну в офлайн – WU відмінний вибір.
Перекази SWIFT орієнтовані на досить великі суми грошей, коли в першу чергу важлива безпека – вартість і швидкість переказу тут йдуть на другий план. Monobank, який використовує європейську SEPA – це цікавий, інноваційний, але, напевно, поки все ж таки не масовий спосіб.
Окремо стоять «кустарні» перекази, такі як «знайомий з карткою ПриватБанку» або просто пересилання грошей через водіїв автобусів (такий теж практикується). Тут все на довірі і на свій страх і ризик.

Ціни на послуги польських таксомоторів. Вартість проїзду в Польщі на таксі залежить від багатьох показників, в тому числі в денний або нічний час відбувається поїздка, в межах міста, околицях або в сусідній населений пункт, чи є у пасажира багаж тощо. Існує своєрідний поділ на три тарифу: перший, найдешевший тариф - проїзд по місту; другий, дорожче, включається при виїзді за місто; третій, найдорожчий, подорож з одного польського міста в інший. Вартість першого тарифу починається від 2-х злотихза кілометр шляху (у корпорацій, які встановили найнижчу ціну). Є компанії, які вже тут пропонують дорожчі послуги. При виїзді за межі міста починає діяти так званий другий тариф, ціна поїздки збільшується на 50%. Цей тариф також діє в вихідні дні і дні, що вважаються державними або релігійними святами. Якщо необхідно їхати в сусіднє місто або гміну,то вартість зростає ще на 50% (або в два рази від початкового тарифу). Це третій тариф, який отримав назву «повернення», тобто пасажир фактично оплачує повернення порожньої машини в рідне місто.
Виклик таксі. Ще одне прекрасне нововведення - в Польщі для виклику таксі існує єдиний номер, який дуже легко запам'ятовується, - 919. Крім того, можна скористатися стаціонарними телефонами різних служб. Наприклад, у Варшаві працюють такі компанії: Express Taxi - телефон 196 63; Gold Taxi - телефон 196 88; Super Taxi - телефон 196 22; City Warsaw - телефон 194 59. Можна викликати таксі в польській столиці і з мобільного телефону, причому деякі фірми спеціально вказують дуже прості номера стільникових: 22, 866 66 66 (Prestige Taxi), 22 677 77 77 (Merc Taxi).

Сервісів бронювання хостелів в Польщі величезна кількість. Спеціально для вас ми протестували один з них – booking.com. Інші сервіси аналогічні і відрізняються незначно, проте рекомендувати можемо тільки той, що перевірили самі.
Будьте обережні при онлайн бронюванні – користуйтеся тільки перевіреними сервісами. Інакше виникає загроза заплатити шахраям і залишитися без замовлених послуг.
Користуватися послугами порталу booking.com досить просто – необхідно лише заповнити всі поля анкети-запиту і отримати результат. Уявімо коротку інструкцію, як забронювати місце в хостелі:
На головній сторінці виберіть адресу хостелу. Для цього в поле «Місце» введіть місто, а далі буде наданий повний перелік наявних місць для ночівлі. Потрібно вибрати конкретну адресу або зупинитися на всіх пропозиціях по місту.
Вкажіть термін перебування – дату вселення та, відповідно, виїзду з хостелу.
Наступний пункт «Подорожуєте Ви по роботі?», Де необхідно вибрати «так» або «ні».
Виберіть кількість осіб – окремо дітей і дорослих.
Натисніть кнопку «Перевірити ціни».
Буде надано повний список можливих пропозицій, де можна забронювати номер в хостелі. Зверніть увагу, що зліва з’явиться меню з великим переліком додаткових умов «Вибрати за критеріями» – це допоможе скоротити список пропозицій відповідно до конкретних запитів. В першу чергу там необхідно поставити «галочку» в графі «Хостели».
У верхньому меню, поряд з вибором мови, є пункт «Вибір валюти» – його можна встановити в будь-яких грошових одиницях або поставити значення «Валюта готелю».
При натисканні на конкретну пропозицію хостелу відкриється сторінка з детальною інформацією. Трохи нижче будуть перераховані вільні номери і їх вартість.
Виберіть підходящий. Для цього в рядку таблиці з його описом, в колонці «Виберіть номер» вкажіть номер кімнати (зі списку запропонованих).
Після вказівки номера в правій колонці з’явиться кнопка «Я бронюю», яку і слід натиснути.
Далі буде запропонована до заповнення анкета потенційного мешканця. Питання стандартні, але слід пам’ятати, що дані ПІБ повинні заповнюватися латиницею, відповідно до написання в закордонному паспорті.
Натискаєте відповідну кнопку і завершуєте бронювання.
Для більшої зручності на сайті booking.com краще зареєструватися, прив’язавши до профілю свою платіжну карту. В цьому випадку всі оплати будуть відбуватися автоматично, а зняти хостел в Польщі буде простіше.

Більше про роботу в Польщі трактористом

 

Нові технології приходять не лише на підприємства, але і в сільське господарство. Якщо раніше без трактора важко було уявити життя у сільській місцевості, то сьогодні нова техніка, нові засоби обробки землі знехтували професію тракториста. Це важка праця, яка вимагає досвіду. Але робота в Польщі трактористом – достатньо популярна вакансія. Роботодавці цієї країни чекають людей, для яких праця на землі є звичною.

Особливості роботи трактористом

Тракторист – це людина, яка вміє керувати трактором, комбайном та іншою подібною технікою, здатна перевіряти і ремонтувати цей вид транспорту. Водій повинен не лише вміти поводитись на такій машині, але й користуватися додатковим обладнанням, що входить до комплектації механізмів. Щоб прилад працював за ним потрібно доглядати: змащувати, змінювати потрібні деталі, перевіряти їх працездатність, щоб запобігти поломці.

Поляки пропонують вакансії робота тракториста в Польщі для українців за такими напрямами:

  • сільськогосподарський – передбачає працю з різними видами техніки в фермерських господарствах (трактори-культиватори, оприскувачі, віялки та інше);
  • транспортний – робота на тракторах для збирання снігу або для ремонту автодоріг;
  • виробничий – трактористи займаються переміщенням вантажів на території підприємства або у приміщенні.

Найбільше вакансій водія трактору у фермерські господарства для посівних періодів, обробки землі, збору врожаю. Але слід розуміти, що це сезонна робота. Два інші напрями пропонують більш постійне працевлаштування.

Заробітна плата та умови праці

Умови праці в цій професії не можна назвати комфортними, адже більшість робочих годин водій проводить на відкритому повітрі:  в полі, на фермі або на дорогах країни в будь-яку погоду. Легше працювати на підприємстві у приміщенні, хоча вантаження речей складно назвати легким. Серед основних умов роботи можна відзначити:

  • 9-10 годин зміни (іноді до 12-16 годин в спекотний період);
  • стандартна оплата праці – 10-12 злотих за годину, в місяць від 500 до 1600 злотих, в залежності від виду робот, кількості відпрацьованих годин);
  • можливо працювати самостійно або в бригаді, парно;
  • один вихідний на тиждень, але деякі роботодавці пропонують 7 денну працю (за бажанням претендента).

Ті, хто розміщує об’яву шукаю роботу в Польщі трактористом, повинні розуміти, що окрім різних температурних змін повітря, їх чекають гуркіт та вібрації самої техніки, довге сидіння за кермом. Людям, які мають проблеми з опорно-руховим апаратом такі пропозиції не рекомендовані. Слід також звернути увагу на особливості умов, в залежності від того де прийдеться працювати. Якщо це фермерське господарство, доведеться більшу частину часу проводити в польових обставинах. Це спека, зливи, вітер. Іноді працювати доведеться вночі (посівна або збирання врожаю). Робота на ремонті доріг вимагає уваги і спроможності довгий час перебувати на відкритому повітрі в різні пори року. Найбільш лояльною вважається праця у приміщенні – завантажити товар, перевезти його в інше приміщення, розвантажитись, повернутись, знову завантажити. Монотонна праця вимагає терпіння і уваги. За виконання всіх вимог і старанність можливі доплати.

Вимоги до робітників

Робітники для сільського господарства, для ремонту доріг та обслуговування підприємств, які мають досвід роботи з машинами, дуже потрібні в Польщі. Щоб зайняти таку посаду шукач повинен відповідати наступним вимогам:

  • чоловіки від 22 до 55 років;
  • досвід роботи з трактором;
  • технічні навички керування габаритними транспортними приладами;
  • висока фізична витривалість до різних умов праці, стан здоров’я (людей з відхиленнями в опорно-руховій системі на роботу не візьмуть);
  • особисті якості: відповідальність, швидка реакція, вміння приймати рішення, без шкідливих звичок.

Всім кандидатам слід розуміти, що працювати доведеться в різних кліматичних умовах, велику кількість годин проводити за кермом, тому досвід роботи повен бути не менше 2 років. Ця професія, як і шофера, вимагає навичок водіння складної техніки, роботодавець не буде витрачати час на навчання претендента на посаду. Деякі підприємці в вимогах до працівників називають знання польської або англійської мов.

Щоб отримати вакансію робота в Польщі тракторист на 2024 рік слід зібрати відповідні документи і здійснити такі кроки:

  • скласти резюме (польською або англійською);
  • відправляйте свої дані роботодавцю (вакансії можна знайти самостійно, через агентства з працевлаштування);
  • якщо в вас зацікавляться, власник вийде з вами на зв'язок;
  • за домовленістю з роботодавцем підготувати пакет документів і подати їх до консульства.

Після отримання робочої візи можна виїхати за місцем роботи. Краще шукати роботу без посередників, з’ясувавши з власником умови праці та проживання, зарплату, вимоги.

Умови проживання

Роботодавці, намагаючись залучити до роботи трактористів високого рівня кваліфікації, пропонують різні умови проживання. Якщо працювати доведеться сезонно, на збиранні врожаю, то є варіант, що харчуватись доведеться в полі, тому, що роботи проходять весь день. Частіше роботодавець забезпечує цей процес. При роботі на підприємстві можливе харчування в їдальні, вартість буде відраховано із зарплати. Житло в більшості випадків надає власник. Тут можливо декілька варіантів:

  • гуртожиток за рахунок підприємства або власника, кімнати від 4 до 5 чоловік;
  • квартиру орендує робітник, підприємець частково сплачує;
  • житло за рахунок роботодавця, з зарплати - вартість комунальних послуг  (приблизно 200 злотих).

У заробітчан виникає питання куди краще їхати у пошуках роботи і кращих умов проживання. За статистикою і відгуками тих, хто вже працював трактористами, чим більше фермерське господарство або підприємство, тим вище буде заробітна плата. Такі організації зацікавлені в робітниках, тому намагаються створити відповідні умови для проживання, харчування за рахунок власника. Не зважаючи на важку працю, більшість відгуків позитивні про умови проживання і можливість непогано заробити навіть за сезон.

ТОВ «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ЄДРПОУ: 42927728 © 2014-2024. Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено.

Правила користування сайтом  |  Політика конфіденційності сайту

ЄДРПОУ: 42927728

Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено. © 2014-2024.

Telegram
1
Viber
1
1