Робота в Польщі трактористом

Робота в Польщі трактористом

Фільтр

Ви вибрали:

Очистити все
Країна: Польща
Професія: Тракторист
 • Легальна праця в Польщі трактористом у 2021 році для українців становитиме від 13 до 22 злотих за годину. Пропонується робота за графіком 8 чи 12 годин, на тиждень 5-6 днів. Можна заробити 3000-4500 злотих на місяць. У нас лише актуальні безкоштовні вакансії, є інформація та відгуки про роботу в Польщі трактористом. Читати більше

 • Oцініть зручність інформації:
  4.9 29 оцінок
 • БРИГАДИР, МОНТЕРИ САНТЕХНІКИ, ОПЕРАТОРИ ЕКСКАВАТОРА

  4100 – 4800 PLN
  17-20 PLN / год
  Вакансія безкоштовна
  Lublin, Rzeszów, Kielce
  Пн-Сб, 10-12 год
  Безкоштовне

  Підприємство, яке займається виконанням ремонтних і будівельних робіт.

  4100 – 4800 PLN
  17-20 PLN / год

  Підприємство, яке займається виконанням ремонтних і будівельних робіт.

  Переглянути вакансію
 • Більше про роботу в Польщі трактористом

 •  

  Нові технології приходять не лише на підприємства, але і в сільське господарство. Якщо раніше без трактора важко було уявити життя у сільській місцевості, то сьогодні нова техніка, нові засоби обробки землі знехтували професію тракториста. Це важка праця, яка вимагає досвіду. Але робота в Польщі трактористом – достатньо популярна вакансія. Роботодавці цієї країни чекають людей, для яких праця на землі є звичною.

  Особливості роботи трактористом

  Тракторист – це людина, яка вміє керувати трактором, комбайном та іншою подібною технікою, здатна перевіряти і ремонтувати цей вид транспорту. Водій повинен не лише вміти поводитись на такій машині, але й користуватися додатковим обладнанням, що входить до комплектації механізмів. Щоб прилад працював за ним потрібно доглядати: змащувати, змінювати потрібні деталі, перевіряти їх працездатність, щоб запобігти поломці.

  Поляки пропонують вакансії робота тракториста в Польщі для українців за такими напрямами:

  • сільськогосподарський – передбачає працю з різними видами техніки в фермерських господарствах (трактори-культиватори, оприскувачі, віялки та інше);
  • транспортний – робота на тракторах для збирання снігу або для ремонту автодоріг;
  • виробничий – трактористи займаються переміщенням вантажів на території підприємства або у приміщенні.

  Найбільше вакансій водія трактору у фермерські господарства для посівних періодів, обробки землі, збору врожаю. Але слід розуміти, що це сезонна робота. Два інші напрями пропонують більш постійне працевлаштування.

  Заробітна плата та умови праці

  Умови праці в цій професії не можна назвати комфортними, адже більшість робочих годин водій проводить на відкритому повітрі:  в полі, на фермі або на дорогах країни в будь-яку погоду. Легше працювати на підприємстві у приміщенні, хоча вантаження речей складно назвати легким. Серед основних умов роботи можна відзначити:

  • 9-10 годин зміни (іноді до 12-16 годин в спекотний період);
  • стандартна оплата праці – 10-12 злотих за годину, в місяць від 500 до 1600 злотих, в залежності від виду робот, кількості відпрацьованих годин);
  • можливо працювати самостійно або в бригаді, парно;
  • один вихідний на тиждень, але деякі роботодавці пропонують 7 денну працю (за бажанням претендента).

  Ті, хто розміщує об’яву шукаю роботу в Польщі трактористом, повинні розуміти, що окрім різних температурних змін повітря, їх чекають гуркіт та вібрації самої техніки, довге сидіння за кермом. Людям, які мають проблеми з опорно-руховим апаратом такі пропозиції не рекомендовані. Слід також звернути увагу на особливості умов, в залежності від того де прийдеться працювати. Якщо це фермерське господарство, доведеться більшу частину часу проводити в польових обставинах. Це спека, зливи, вітер. Іноді працювати доведеться вночі (посівна або збирання врожаю). Робота на ремонті доріг вимагає уваги і спроможності довгий час перебувати на відкритому повітрі в різні пори року. Найбільш лояльною вважається праця у приміщенні – завантажити товар, перевезти його в інше приміщення, розвантажитись, повернутись, знову завантажити. Монотонна праця вимагає терпіння і уваги. За виконання всіх вимог і старанність можливі доплати.

  Вимоги до робітників

  Робітники для сільського господарства, для ремонту доріг та обслуговування підприємств, які мають досвід роботи з машинами, дуже потрібні в Польщі. Щоб зайняти таку посаду шукач повинен відповідати наступним вимогам:

  • чоловіки від 22 до 55 років;
  • досвід роботи з трактором;
  • технічні навички керування габаритними транспортними приладами;
  • висока фізична витривалість до різних умов праці, стан здоров’я (людей з відхиленнями в опорно-руховій системі на роботу не візьмуть);
  • особисті якості: відповідальність, швидка реакція, вміння приймати рішення, без шкідливих звичок.

  Всім кандидатам слід розуміти, що працювати доведеться в різних кліматичних умовах, велику кількість годин проводити за кермом, тому досвід роботи повен бути не менше 2 років. Ця професія, як і шофера, вимагає навичок водіння складної техніки, роботодавець не буде витрачати час на навчання претендента на посаду. Деякі підприємці в вимогах до працівників називають знання польської або англійської мов.

  Щоб отримати вакансію робота в Польщі тракторист на 2021 рік слід зібрати відповідні документи і здійснити такі кроки:

  • скласти резюме (польською або англійською);
  • відправляйте свої дані роботодавцю (вакансії можна знайти самостійно, через агентства з працевлаштування);
  • якщо в вас зацікавляться, власник вийде з вами на зв'язок;
  • за домовленістю з роботодавцем підготувати пакет документів і подати їх до консульства.

  Після отримання робочої візи можна виїхати за місцем роботи. Краще шукати роботу без посередників, з’ясувавши з власником умови праці та проживання, зарплату, вимоги.

  Умови проживання

  Роботодавці, намагаючись залучити до роботи трактористів високого рівня кваліфікації, пропонують різні умови проживання. Якщо працювати доведеться сезонно, на збиранні врожаю, то є варіант, що харчуватись доведеться в полі, тому, що роботи проходять весь день. Частіше роботодавець забезпечує цей процес. При роботі на підприємстві можливе харчування в їдальні, вартість буде відраховано із зарплати. Житло в більшості випадків надає власник. Тут можливо декілька варіантів:

  • гуртожиток за рахунок підприємства або власника, кімнати від 4 до 5 чоловік;
  • квартиру орендує робітник, підприємець частково сплачує;
  • житло за рахунок роботодавця, з зарплати - вартість комунальних послуг  (приблизно 200 злотих).

  У заробітчан виникає питання куди краще їхати у пошуках роботи і кращих умов проживання. За статистикою і відгуками тих, хто вже працював трактористами, чим більше фермерське господарство або підприємство, тим вище буде заробітна плата. Такі організації зацікавлені в робітниках, тому намагаються створити відповідні умови для проживання, харчування за рахунок власника. Не зважаючи на важку працю, більшість відгуків позитивні про умови проживання і можливість непогано заробити навіть за сезон.

ТОВ «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ЄДРПОУ: 42927728 © 2014-2019. Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено.

Правила користування сайтом  |  Політика конфіденційності сайту

ЄДРПОУ: 42927728

Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено. © 2014-2019.

Telegram Viber