Робота в Польщі далекобійником

Робота в Польщі далекобійником

Фільтр

Ви вибрали:

Очистити все
Країна: Польща
Професія: Далекобійник

Офіційна робота в Польщі далекобійником у 2024 році українцям дає можливість заробити від 13 до 22 злотих за годину. Частіш за все пропонується графік роботи 8 або 12 годин, 5-6 днів на тиждень. Завдяки цьому можна заробити 3000-4500 злотих за місяць. Ми пропонуємо безкоштовні актуальні вакансії, інформацію та відгуки про роботу в Польщі далекобійником. Читати більше

На жаль, по вказаним критеріям не знайдено жодної вакансії.
Будь ласка, змініть критерії пошуку або очистіть фільтр.
Очистити фільтр

Ми нагадаємо вам, коли вакансія буде актуальною!

Ми зв'яжемось з вами та повідомимо про відкриття набору на цю вакансію, а також проконсультуємо та відповімо на всі запитання.

Відповіді на поширені питання

Ми склали невеликий рейтинг польських банків, які пропонують іноземцям можливість відкривати рахунок.
1. ING Bank Śląski
Ця організація вважається однією з найнадійніших на території Польщі — функціонує ще з 1981 року. Дає можливість іноземцям робити внесок і не передбачає оплати за рахунок, але при цьому переказ грошових коштів буде обходитися в 40 злотих.
2. Bank Millennium
Один з найбільш презентабельних банків. Консультації іноземних клієнтів можуть проводитися російською та українською мовою. Вигідна пропозиція для наших співвітчизників — програма Konto 360 °.
3. Bank Pekao
Початок роботи банку датується 1929 роком, на території Польщі було 1000 філій. Установа надійне, пропонує гнучкі програми вкладів для іноземців. Найпопулярніша — Eurokonto Mobilne.
4. PKO Bank Polski
Державний банк з безліччю представництв в воєводствах, розвиненою банківською інфраструктурою і лояльним ставленням до іноземним вкладникам. Українцям рекомендуємо розглянути внесок PKO Konto za Zero.
5. Alior bank
Ще один надійний польський банк, що пропонує оплату за рахунок в 0 злотих. Комісія за зняття коштів в банкоматах України не стягується, а вартість переказів становить близько 30 злотих. Все це пропонує програма Konto Internetowe.

Способи переказу грошей між Польщею та Україною – лише частина різноманіття доступних варіантів. За даними НБУ в 2018 році українці переказали на батьківщину з Польщі $3,65 млрд. І бажаючих відкусити свій комісійний шматочок від цього «пирога» вистачає.
У плані зручності варто відзначити системи, які дозволяють переказувати гроші онлайн, з використанням польської та зарахуванням на українську банківську картку. TransferGo дозволяє здійснювати безкоштовні перекази, але жертвувати часом. Paysend, навпаки, за фіксовану плату – миттєві перекази. Обидві системи пропонують плюшки у вигляді реферальних програм. У свою чергу TransferWise робить ставку на мультивалютність і більше підійде фрілансерам, чиї контрагенти перебувають у різних країнах світу.
Варті уваги платіжні картки, про які багато хто не знає
Гіганти Western Union і MoneyGram продовжують робити ставку на клієнтів зі світу офлайну, які вважають за краще мати справу з готівкою. Тут підкуповує швидкість. Отримати гроші у відділенні банку іншої країни можна через кілька хвилин після відправки. Але це може бути дорого і не завжди зручно – в відділення потрібно їхати, та й працюють вони не цілодобово. Якщо потрібно зробити миттєвий переказ з онлайну в офлайн – WU відмінний вибір.
Перекази SWIFT орієнтовані на досить великі суми грошей, коли в першу чергу важлива безпека – вартість і швидкість переказу тут йдуть на другий план. Monobank, який використовує європейську SEPA – це цікавий, інноваційний, але, напевно, поки все ж таки не масовий спосіб.
Окремо стоять «кустарні» перекази, такі як «знайомий з карткою ПриватБанку» або просто пересилання грошей через водіїв автобусів (такий теж практикується). Тут все на довірі і на свій страх і ризик.

Ціни на послуги польських таксомоторів. Вартість проїзду в Польщі на таксі залежить від багатьох показників, в тому числі в денний або нічний час відбувається поїздка, в межах міста, околицях або в сусідній населений пункт, чи є у пасажира багаж тощо. Існує своєрідний поділ на три тарифу: перший, найдешевший тариф - проїзд по місту; другий, дорожче, включається при виїзді за місто; третій, найдорожчий, подорож з одного польського міста в інший. Вартість першого тарифу починається від 2-х злотихза кілометр шляху (у корпорацій, які встановили найнижчу ціну). Є компанії, які вже тут пропонують дорожчі послуги. При виїзді за межі міста починає діяти так званий другий тариф, ціна поїздки збільшується на 50%. Цей тариф також діє в вихідні дні і дні, що вважаються державними або релігійними святами. Якщо необхідно їхати в сусіднє місто або гміну,то вартість зростає ще на 50% (або в два рази від початкового тарифу). Це третій тариф, який отримав назву «повернення», тобто пасажир фактично оплачує повернення порожньої машини в рідне місто.
Виклик таксі. Ще одне прекрасне нововведення - в Польщі для виклику таксі існує єдиний номер, який дуже легко запам'ятовується, - 919. Крім того, можна скористатися стаціонарними телефонами різних служб. Наприклад, у Варшаві працюють такі компанії: Express Taxi - телефон 196 63; Gold Taxi - телефон 196 88; Super Taxi - телефон 196 22; City Warsaw - телефон 194 59. Можна викликати таксі в польській столиці і з мобільного телефону, причому деякі фірми спеціально вказують дуже прості номера стільникових: 22, 866 66 66 (Prestige Taxi), 22 677 77 77 (Merc Taxi).

Сервісів бронювання хостелів в Польщі величезна кількість. Спеціально для вас ми протестували один з них – booking.com. Інші сервіси аналогічні і відрізняються незначно, проте рекомендувати можемо тільки той, що перевірили самі.
Будьте обережні при онлайн бронюванні – користуйтеся тільки перевіреними сервісами. Інакше виникає загроза заплатити шахраям і залишитися без замовлених послуг.
Користуватися послугами порталу booking.com досить просто – необхідно лише заповнити всі поля анкети-запиту і отримати результат. Уявімо коротку інструкцію, як забронювати місце в хостелі:
На головній сторінці виберіть адресу хостелу. Для цього в поле «Місце» введіть місто, а далі буде наданий повний перелік наявних місць для ночівлі. Потрібно вибрати конкретну адресу або зупинитися на всіх пропозиціях по місту.
Вкажіть термін перебування – дату вселення та, відповідно, виїзду з хостелу.
Наступний пункт «Подорожуєте Ви по роботі?», Де необхідно вибрати «так» або «ні».
Виберіть кількість осіб – окремо дітей і дорослих.
Натисніть кнопку «Перевірити ціни».
Буде надано повний список можливих пропозицій, де можна забронювати номер в хостелі. Зверніть увагу, що зліва з’явиться меню з великим переліком додаткових умов «Вибрати за критеріями» – це допоможе скоротити список пропозицій відповідно до конкретних запитів. В першу чергу там необхідно поставити «галочку» в графі «Хостели».
У верхньому меню, поряд з вибором мови, є пункт «Вибір валюти» – його можна встановити в будь-яких грошових одиницях або поставити значення «Валюта готелю».
При натисканні на конкретну пропозицію хостелу відкриється сторінка з детальною інформацією. Трохи нижче будуть перераховані вільні номери і їх вартість.
Виберіть підходящий. Для цього в рядку таблиці з його описом, в колонці «Виберіть номер» вкажіть номер кімнати (зі списку запропонованих).
Після вказівки номера в правій колонці з’явиться кнопка «Я бронюю», яку і слід натиснути.
Далі буде запропонована до заповнення анкета потенційного мешканця. Питання стандартні, але слід пам’ятати, що дані ПІБ повинні заповнюватися латиницею, відповідно до написання в закордонному паспорті.
Натискаєте відповідну кнопку і завершуєте бронювання.
Для більшої зручності на сайті booking.com краще зареєструватися, прив’язавши до профілю свою платіжну карту. В цьому випадку всі оплати будуть відбуватися автоматично, а зняти хостел в Польщі буде простіше.

Відгуки про роботу

Михайло2020-05-18 09:48:11
На золоті гори очікувати не варто, але однозначно заробити можна більше. Це полягає в тому,що приблизно гроші за кілометр однакові, що й в Україні, але в Європі немає кордонів, тому за один і той же період часу можна проїхати набагато більшу відстань, відповідно й заробіток буде більшим. Оскільки я оформлений офіційно, то працедавець робить відрахування в ЗУС. По приїзду треба врахувати, що необхідні певні кошти і час на оформлення, проходження лікарів, нотаріальне завірення прав, отримання коду 95. Вдається дещо зекономити на продуктах, бо закупи стараюся робити в Biedronka. Польська мова не надто складна для розуміння, тому з адміністрацією, диспетчерами спілкуємося без проблем, багато інформації приходить у viber переписці, то при потребі можна перекласти.
Валерій2020-03-24 09:48:11
Основним плюсом роботи в Польщі стала відсутність потреби проходити кордон, особливо враховуючи часте утворення великих «колєйок». Працюючи на польську фірму, можна максимально раціонально використовувати час. Деякі наші співвітчизники отримують «дньовку», але зазвичай, хто робить перший рік – має за кілометраж. Виходить більше, ніж в Україні в обох випадках. Кожен працівник на нашій фірмі сам домовляється з шефом, коли їде додому: через 2 місяці, чи через півроку.

Більше про роботу в Польщі далекобійником

 

Важливу роль на ринку європейських перевізників відіграє Польща. Перебуваючи у будь-якій країні завжди в місцях відпочинку далекобійників можна побачити вантажівки з польськими номерами. Якщо когось цікавить робота в Польщі водій далекобійник, то слід спочатку поцікавитись рівнем зарплати, вимогами до водія та умовами праці. Тверезо оцінивши свої можливості можна сміливо вирушати в Польщу.

Особливості роботи далекобійником

Ті, кого цікавить робота в Польщі далекобійником, звертають увагу в об’явах на абревіатуру TIR. Для працевлаштування в міжнародні дорожні перевезення (так розшифровується ця абревіатура) запрошують високопрофесійних водіїв з досвідом понад 2 роки. Перебування на цій посаді пропонує три варіанти роботи:

  1. Рейси у західноєвропейські країни: Іспанія, Німеччина, Франція, Чехія, Белорусь. Іноді можлива робота у Великобританії. В цьому випадку необхідно мати спеціальну візу, тому що ця країна не є членом Шенгенської угоди. На цій вакансії передбачена доставка вантажів з Польщі у західні компанії або філіали польських фірм. Це переміщення за певним маршрутом, який закріплюється за водієм на період роботи. Можуть бути звичайні вантажі у фурах або продукти у рефрижераторах.
  2. Водії, що працюють на польські компанії в західних країнах. Більша частина робочих годин припадає на перебування у західній країні. Тут можливо два напрями діяльності. Перший – перевезення вантажів всередині країни з поверненням до Польщі на вихідні. Другий – робота вахтовим методом, з поверненням до Польщі по закінченню вахти. В таких випадках фірма-наймач своїх водіїв відвозить до іншої країни на роботу, потім забирає. Водії більше схильні працювати 6 тижнів вахтовим методом, потім 2 тижні відпочивати на батьківщині або в Польщі.
  3. Рейси у східному напрямі. Частіше це доставка вантажів до Росії або України.

Зайнявши посаду далекобійника слід одразу налаштуватись на довготривалі відрядження. Але є і певні плюси – за місяць роботи можна отримати до 5000 злотих або 1200 доларів.

Заробітна плата та умови праці

Заробітна плата водія вантажного транспорту в Польщі залежить від напряму, маршруту, кількості рейсів. Способів виплат може бути декілька:

  • базовий оклад (ставка) 450-500 євро + гроші за відрядження (50 євро на добу), можлива премія 50 євро на місяць;
  • фрахтові виплати або розраховується в залежності від кілометрів маршруту + проценти за виконання вимог.

На цю посаду беруть лише водіїв категорій С і Е. Стандартні пропозиції від польських транспортних компаній виглядають так:

Маршрут

Кількість рейсів в тиждень

Зарплата (середня) в євро

Захід (вахтовий метод)

3 через 1; 4 через 1, 6 через 2

1800 -2000

Західні країни (звичайні вантажі)

1

1500-1600

Схід

1

1200

Крім того робота водіїв міжнародників по різному оплачується в залежності від категорії.

Категорія

Рейси

Зарплата  в євро

В

міжнародні

1100

С

міжнародні

1800

Е

міжнародні

1800

Не можливо точно вказати суму зарплати, бо вона залежить від досвіду водія, типу водійського посвідчення, розмірів компанії тощо. В Польщі дуже відповідально ставляться до умов праці та відпочинку водіїв. Параметри встановлені законодавством і контролюються тахографом. Основні умови організації роботи:

Умови

Параметри

Особливості

Максимальна кількість годин перебування за кермом (на день)

9 годин

Два рази на тиждень можливо 10 годин

Кількість годин праці на тиждень

56

 

Максимальна кількість годин роботи за два тижні без перерви

90

 

Дозволений час праці без зупинки на відпочинок

4,5

Відпочинок не менше 45 хв.

Відпочинок кожного дня після праці

11 годин

Дозволяється 9 годин, але тричі на тиждень

За порушення режиму буде нараховано штраф.

Вимоги до робітників

Робота далекобійником у Польщі достатньо складна та відповідальна. Умови до претендентів на посаду залежать від конкретного роботодавця, компанії, типу праці, польськими та європейськими законодавчими актами. В цілому вони виглядають так:

  • вік – 20-50 років;
  • досвід водіння транспорту певної категорії понад 2 роки;
  • володіння мовами (бажано польською, англійською, німецькою);
  • наявність дозволу на працю (довгостроковий, тимчасовий, постійний) – карта побиту;
  • закордонний паспорт та водійське посвідчення;
  • робоча віза;
  • запрошення роботодавця, рекомендації (якщо є).

Без наявності вірно оформлених документів водія на роботу влаштуватись проблематично. Тому слід перевірити і отримати всі необхідні документи:

  • водійське посвідчення: після півроку роботи його слід замінити на польське;
  • карта тахографа – документ з чипом для реєстрації на пристрої, що слідкує за дотриманням режиму праці;
  • свідоцтво про відсутність судимості;
  • код 95 – спеціальна відмітка в посвідченні, яка дає дозвіл перевозити вантажі (поновлюється 1 раз на 5 років).

Щоб отримати польське водійське посвідчення необхідно заповнити анкету, пройти психологічне тестування та перевірку професійних умінь водія (тест на увагу та швидкість). Щоб зберегти попередні водійські права, краще пройти курси. Для отримання Коду 95 необхідно:

  • пройти курси водіїв у Польщі (вступні або періодичні);
  • отримати медичну довідку (дійсна 5 років);
  • мати результати психологічних тестів (проводять спеціалісти).

Якщо шукати роботу далекобійника у Польщі, краще скористатися послугами агентств з працевлаштування. По-перше, це офіційні структури. По-друге, засіб захисту від шахраїв. Можна скористатися знайомствами і рекомендаціями тих, хто вже працював або працює і отримати запрошення від роботодавця. Можна самостійно на сайтах компаній переглянути вакансії, списатися з власниками, перевірити надійність фірм, ознайомитися з відгуками тих, хто вже влаштувався.

Умови проживання

Роботодавці пропонують робітникам різні умови проживання. Частіш за все це гуртожитки, де у кімнаті проживає 4 чоловіка. За бажанням українці можуть орендувати квартиру чи кімнату. Але в такому випадку роботодавець буде сплачувати частку суми чи взагалі не буде платити за проживання.

Харчується далекобійник за власний рахунок. Також можливе часткова сплата за рахунок компанії, на яку працює людина. Все це залежить від роботодавця. Оговорювати такі умові слід одразу, під час співбесіди. За статистикою, чим більше підприємство чи організація, на яку працює водій, тим кращі умови праці можуть гарантувати.

ТОВ «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ЄДРПОУ: 42927728 © 2014-2024. Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено.

Правила користування сайтом  |  Політика конфіденційності сайту

ЄДРПОУ: 42927728

Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено. © 2014-2024.

Telegram
1
Viber
1
1