Робота в Польщі далекобійником

Робота в Польщі далекобійником

Фільтр

Ви вибрали:

Очистити все
Країна: Польща
Професія: Далекобійник
 • Офіційна робота в Польщі далекобійником у 2021 році українцям дає можливість заробити від 13 до 22 злотих за годину. Частіш за все пропонується графік роботи 8 або 12 годин, 5-6 днів на тиждень. Завдяки цьому можна заробити 3000-4500 злотих за місяць. Ми пропонуємо безкоштовні актуальні вакансії, інформацію та відгуки про роботу в Польщі далекобійником. Читати більше

 • Oцініть зручність інформації:
  4.8 28 оцінок
  На жаль, по вказаним критеріям не знайдено жодної вакансії.
  Будь ласка, змініть критерії пошуку або очистіть фільтр.
  Очистити фільтр

  Ми нагадаємо вам, коли вакансія буде актуальною!

  Ми зв'яжемось з вами та повідомимо про відкриття набору на цю вакансію, а також проконсультуємо та відповімо на всі запитання.

  Відповіді на поширені питання

  Далекобійник може працювати на організацію, або перевозити вантажі як самозайнята особа-підприємець. У другому випадку далекобійник самостійно шукає вантажі, які потрібно перевозити, та повинен мати власний транспортний засіб, який відповідає вимогам автоперевезень. Працевлаштуватись далекобійник може як на підприємство, склад чи компанію, так і на агентство, яке займається вантажними перевезеннями. Чимало наших співвітчизників відмовляються працювати на українських фірмах та влаштовуються на польські, адже заробітна плата вища та не потрібно стояти у кілометрових чергах на кордоні.

  Головна вимога для того, щоб працювати далекобійником, – це наявність водійського посвідчення категорії CE, коду 95 (з психотестами). Але лише наявності водійських прав недостатньо. Задля успішності в професії також потрібно знати нормативно-правові акти, за якими регулюються вантажоперевезення в середині країни та за кордоном. Хорошим навиком також працедавці вважають знання слюсарської справи.

  Відгуки про роботу

  Михайло2020-05-18 09:48:11
  На золоті гори очікувати не варто, але однозначно заробити можна більше. Це полягає в тому,що приблизно гроші за кілометр однакові, що й в Україні, але в Європі немає кордонів, тому за один і той же період часу можна проїхати набагато більшу відстань, відповідно й заробіток буде більшим. Оскільки я оформлений офіційно, то працедавець робить відрахування в ЗУС. По приїзду треба врахувати, що необхідні певні кошти і час на оформлення, проходження лікарів, нотаріальне завірення прав, отримання коду 95. Вдається дещо зекономити на продуктах, бо закупи стараюся робити в Biedronka. Польська мова не надто складна для розуміння, тому з адміністрацією, диспетчерами спілкуємося без проблем, багато інформації приходить у viber переписці, то при потребі можна перекласти.
  Валерій2020-03-24 09:48:11
  Основним плюсом роботи в Польщі стала відсутність потреби проходити кордон, особливо враховуючи часте утворення великих «колєйок». Працюючи на польську фірму, можна максимально раціонально використовувати час. Деякі наші співвітчизники отримують «дньовку», але зазвичай, хто робить перший рік – має за кілометраж. Виходить більше, ніж в Україні в обох випадках. Кожен працівник на нашій фірмі сам домовляється з шефом, коли їде додому: через 2 місяці, чи через півроку.
 • Більше про роботу в Польщі далекобійником

 •  

  Важливу роль на ринку європейських перевізників відіграє Польща. Перебуваючи у будь-якій країні завжди в місцях відпочинку далекобійників можна побачити вантажівки з польськими номерами. Якщо когось цікавить робота в Польщі водій далекобійник, то слід спочатку поцікавитись рівнем зарплати, вимогами до водія та умовами праці. Тверезо оцінивши свої можливості можна сміливо вирушати в Польщу.

  Особливості роботи далекобійником

  Ті, кого цікавить робота в Польщі далекобійником, звертають увагу в об’явах на абревіатуру TIR. Для працевлаштування в міжнародні дорожні перевезення (так розшифровується ця абревіатура) запрошують високопрофесійних водіїв з досвідом понад 2 роки. Перебування на цій посаді пропонує три варіанти роботи:

  1. Рейси у західноєвропейські країни: Іспанія, Німеччина, Франція, Чехія, Белорусь. Іноді можлива робота у Великобританії. В цьому випадку необхідно мати спеціальну візу, тому що ця країна не є членом Шенгенської угоди. На цій вакансії передбачена доставка вантажів з Польщі у західні компанії або філіали польських фірм. Це переміщення за певним маршрутом, який закріплюється за водієм на період роботи. Можуть бути звичайні вантажі у фурах або продукти у рефрижераторах.
  2. Водії, що працюють на польські компанії в західних країнах. Більша частина робочих годин припадає на перебування у західній країні. Тут можливо два напрями діяльності. Перший – перевезення вантажів всередині країни з поверненням до Польщі на вихідні. Другий – робота вахтовим методом, з поверненням до Польщі по закінченню вахти. В таких випадках фірма-наймач своїх водіїв відвозить до іншої країни на роботу, потім забирає. Водії більше схильні працювати 6 тижнів вахтовим методом, потім 2 тижні відпочивати на батьківщині або в Польщі.
  3. Рейси у східному напрямі. Частіше це доставка вантажів до Росії або України.

  Зайнявши посаду далекобійника слід одразу налаштуватись на довготривалі відрядження. Але є і певні плюси – за місяць роботи можна отримати до 5000 злотих або 1200 доларів.

  Заробітна плата та умови праці

  Заробітна плата водія вантажного транспорту в Польщі залежить від напряму, маршруту, кількості рейсів. Способів виплат може бути декілька:

  • базовий оклад (ставка) 450-500 євро + гроші за відрядження (50 євро на добу), можлива премія 50 євро на місяць;
  • фрахтові виплати або розраховується в залежності від кілометрів маршруту + проценти за виконання вимог.

  На цю посаду беруть лише водіїв категорій С і Е. Стандартні пропозиції від польських транспортних компаній виглядають так:

  Маршрут

  Кількість рейсів в тиждень

  Зарплата (середня) в євро

  Захід (вахтовий метод)

  3 через 1; 4 через 1, 6 через 2

  1800 -2000

  Західні країни (звичайні вантажі)

  1

  1500-1600

  Схід

  1

  1200

  Крім того робота водіїв міжнародників по різному оплачується в залежності від категорії.

  Категорія

  Рейси

  Зарплата  в євро

  В

  міжнародні

  1100

  С

  міжнародні

  1800

  Е

  міжнародні

  1800

  Не можливо точно вказати суму зарплати, бо вона залежить від досвіду водія, типу водійського посвідчення, розмірів компанії тощо. В Польщі дуже відповідально ставляться до умов праці та відпочинку водіїв. Параметри встановлені законодавством і контролюються тахографом. Основні умови організації роботи:

  Умови

  Параметри

  Особливості

  Максимальна кількість годин перебування за кермом (на день)

  9 годин

  Два рази на тиждень можливо 10 годин

  Кількість годин праці на тиждень

  56

   

  Максимальна кількість годин роботи за два тижні без перерви

  90

   

  Дозволений час праці без зупинки на відпочинок

  4,5

  Відпочинок не менше 45 хв.

  Відпочинок кожного дня після праці

  11 годин

  Дозволяється 9 годин, але тричі на тиждень

  За порушення режиму буде нараховано штраф.

  Вимоги до робітників

  Робота далекобійником у Польщі достатньо складна та відповідальна. Умови до претендентів на посаду залежать від конкретного роботодавця, компанії, типу праці, польськими та європейськими законодавчими актами. В цілому вони виглядають так:

  • вік – 20-50 років;
  • досвід водіння транспорту певної категорії понад 2 роки;
  • володіння мовами (бажано польською, англійською, німецькою);
  • наявність дозволу на працю (довгостроковий, тимчасовий, постійний) – карта побиту;
  • закордонний паспорт та водійське посвідчення;
  • робоча віза;
  • запрошення роботодавця, рекомендації (якщо є).

  Без наявності вірно оформлених документів водія на роботу влаштуватись проблематично. Тому слід перевірити і отримати всі необхідні документи:

  • водійське посвідчення: після півроку роботи його слід замінити на польське;
  • карта тахографа – документ з чипом для реєстрації на пристрої, що слідкує за дотриманням режиму праці;
  • свідоцтво про відсутність судимості;
  • код 95 – спеціальна відмітка в посвідченні, яка дає дозвіл перевозити вантажі (поновлюється 1 раз на 5 років).

  Щоб отримати польське водійське посвідчення необхідно заповнити анкету, пройти психологічне тестування та перевірку професійних умінь водія (тест на увагу та швидкість). Щоб зберегти попередні водійські права, краще пройти курси. Для отримання Коду 95 необхідно:

  • пройти курси водіїв у Польщі (вступні або періодичні);
  • отримати медичну довідку (дійсна 5 років);
  • мати результати психологічних тестів (проводять спеціалісти).

  Якщо шукати роботу далекобійника у Польщі, краще скористатися послугами агентств з працевлаштування. По-перше, це офіційні структури. По-друге, засіб захисту від шахраїв. Можна скористатися знайомствами і рекомендаціями тих, хто вже працював або працює і отримати запрошення від роботодавця. Можна самостійно на сайтах компаній переглянути вакансії, списатися з власниками, перевірити надійність фірм, ознайомитися з відгуками тих, хто вже влаштувався.

  Умови проживання

  Роботодавці пропонують робітникам різні умови проживання. Частіш за все це гуртожитки, де у кімнаті проживає 4 чоловіка. За бажанням українці можуть орендувати квартиру чи кімнату. Але в такому випадку роботодавець буде сплачувати частку суми чи взагалі не буде платити за проживання.

  Харчується далекобійник за власний рахунок. Також можливе часткова сплата за рахунок компанії, на яку працює людина. Все це залежить від роботодавця. Оговорювати такі умові слід одразу, під час співбесіди. За статистикою, чим більше підприємство чи організація, на яку працює водій, тим кращі умови праці можуть гарантувати.

ТОВ «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ЄДРПОУ: 42927728 © 2014-2019. Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено.

Правила користування сайтом  |  Політика конфіденційності сайту

ЄДРПОУ: 42927728

Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено. © 2014-2019.

Telegram Viber