Робота в Польщі зварювальником

Робота в Польщі зварювальником

Фільтр

Ви вибрали:

Очистити все
Країна: Польща
Професія: Зварювальник

Офіційна робота в Польщі зварювальником у 2023 році українцям дає можливість заробити від 13 до 22 злотих за годину. Частіш за все пропонується графік роботи 8 або 12 годин, 5-6 днів на тиждень. Заробітна плата складає 3000-4500 злотих за місяць. Ми пропонуємо безкоштовні актуальні вакансії, інформацію та відгуки про роботу в Польщі зварювальником. Читати більше

ЗВАРЮВАЛЬНИК

4100 – 5000 PLN
19-20 PLN / год
 • Голенюв
 • Пн-Пт, Сб 8 - 12 год
 • 200 зл/міс комунальні послуги
 • Вакансія безкоштовна

Підприємство займається виготовленням автомобільних напівпричепів.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ЗВАРЮВАЛЬНИК МІG/MAG (ВАГОНОБУДІВНИЙ ЗАВОД)

6000 – 7500 PLN
27 PLN / год
 • Świdnica
 • Пн – Пт
 • 390 зл/міс
 • Вакансія безкоштовна

Вагонобудівному заводу, який являється лідером у своїй галузі на території Польщі, потрібні спеціалісти з досвідом роботи з напівавтоматом.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ЗВАРЮВАЛЬНИК TIG

5000 – 6200 PLN
22 PLN / год
 • Варшава
 • Пн-Пт, Сб, 12 год, тільки денні зміни
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Підприємство металоконструкцій під Варшавою, яке займається виготовленням сходів з металу, балюстрад, металевих огороджень.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ЗВАРЮВАЛЬНИК (НАПІВАВТОМАТ)

4000 – 5000 PLN
21 PLN / год
 • Щецин
 • Пн-Пт, Сб 10 - 12 год
 • Безкоштовне, 200 зл/міс комунальні послуги
 • Вакансія безкоштовна

Підприємство займається виготовленням дорожніх знаків. Виконання доручених робіт на посаді зварювальника на заводі з виготовлення металоконструкцій, який являється лідером європейського ринку продукції засобів безпеки дорожнього руху.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ЗВАРЮВАЛЬНИК MAG

4800 – 5600 PLN
20 PLN / год
 • Варшава
 • Пн-Пт, Сб 8 - 12 год
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Підприємство металоконструкцій під Варшавою, яке займається виготовленням сходів з металу, балюстрад, металевих огороджень.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

РОБОТА ДЛЯ ЗВАРЮВАЛЬНИКІВ

3300 – 3900 PLN
15-16 PLN / год
 • Ґлубчице
 • Пн-Пт, 8-10 год, Сб, 8 год
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Завод займається виготовленням котлів, сонячних батарей та бойлерів.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

МОНТАЖ МЕТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ

3800 – 5300 PLN
16-19 PLN / год
 • Гданськ
 • Пн-Пт, Сб 8 - 12 год
 • 250 зл/міс комунальні послуги
 • Вакансія безкоштовна

Підприємство займається суднобудуванням.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

Відповіді на поширені питання

Ми склали невеликий рейтинг польських банків, які пропонують іноземцям можливість відкривати рахунок.
1. ING Bank Śląski
Ця організація вважається однією з найнадійніших на території Польщі — функціонує ще з 1981 року. Дає можливість іноземцям робити внесок і не передбачає оплати за рахунок, але при цьому переказ грошових коштів буде обходитися в 40 злотих.
2. Bank Millennium
Один з найбільш презентабельних банків. Консультації іноземних клієнтів можуть проводитися російською та українською мовою. Вигідна пропозиція для наших співвітчизників — програма Konto 360 °.
3. Bank Pekao
Початок роботи банку датується 1929 роком, на території Польщі було 1000 філій. Установа надійне, пропонує гнучкі програми вкладів для іноземців. Найпопулярніша — Eurokonto Mobilne.
4. PKO Bank Polski
Державний банк з безліччю представництв в воєводствах, розвиненою банківською інфраструктурою і лояльним ставленням до іноземним вкладникам. Українцям рекомендуємо розглянути внесок PKO Konto za Zero.
5. Alior bank
Ще один надійний польський банк, що пропонує оплату за рахунок в 0 злотих. Комісія за зняття коштів в банкоматах України не стягується, а вартість переказів становить близько 30 злотих. Все це пропонує програма Konto Internetowe.

Способи переказу грошей між Польщею та Україною – лише частина різноманіття доступних варіантів. За даними НБУ в 2018 році українці переказали на батьківщину з Польщі $3,65 млрд. І бажаючих відкусити свій комісійний шматочок від цього «пирога» вистачає.
У плані зручності варто відзначити системи, які дозволяють переказувати гроші онлайн, з використанням польської та зарахуванням на українську банківську картку. TransferGo дозволяє здійснювати безкоштовні перекази, але жертвувати часом. Paysend, навпаки, за фіксовану плату – миттєві перекази. Обидві системи пропонують плюшки у вигляді реферальних програм. У свою чергу TransferWise робить ставку на мультивалютність і більше підійде фрілансерам, чиї контрагенти перебувають у різних країнах світу.
Варті уваги платіжні картки, про які багато хто не знає
Гіганти Western Union і MoneyGram продовжують робити ставку на клієнтів зі світу офлайну, які вважають за краще мати справу з готівкою. Тут підкуповує швидкість. Отримати гроші у відділенні банку іншої країни можна через кілька хвилин після відправки. Але це може бути дорого і не завжди зручно – в відділення потрібно їхати, та й працюють вони не цілодобово. Якщо потрібно зробити миттєвий переказ з онлайну в офлайн – WU відмінний вибір.
Перекази SWIFT орієнтовані на досить великі суми грошей, коли в першу чергу важлива безпека – вартість і швидкість переказу тут йдуть на другий план. Monobank, який використовує європейську SEPA – це цікавий, інноваційний, але, напевно, поки все ж таки не масовий спосіб.
Окремо стоять «кустарні» перекази, такі як «знайомий з карткою ПриватБанку» або просто пересилання грошей через водіїв автобусів (такий теж практикується). Тут все на довірі і на свій страх і ризик.

Ціни на послуги польських таксомоторів. Вартість проїзду в Польщі на таксі залежить від багатьох показників, в тому числі в денний або нічний час відбувається поїздка, в межах міста, околицях або в сусідній населений пункт, чи є у пасажира багаж тощо. Існує своєрідний поділ на три тарифу: перший, найдешевший тариф - проїзд по місту; другий, дорожче, включається при виїзді за місто; третій, найдорожчий, подорож з одного польського міста в інший. Вартість першого тарифу починається від 2-х злотихза кілометр шляху (у корпорацій, які встановили найнижчу ціну). Є компанії, які вже тут пропонують дорожчі послуги. При виїзді за межі міста починає діяти так званий другий тариф, ціна поїздки збільшується на 50%. Цей тариф також діє в вихідні дні і дні, що вважаються державними або релігійними святами. Якщо необхідно їхати в сусіднє місто або гміну,то вартість зростає ще на 50% (або в два рази від початкового тарифу). Це третій тариф, який отримав назву «повернення», тобто пасажир фактично оплачує повернення порожньої машини в рідне місто.
Виклик таксі. Ще одне прекрасне нововведення - в Польщі для виклику таксі існує єдиний номер, який дуже легко запам'ятовується, - 919. Крім того, можна скористатися стаціонарними телефонами різних служб. Наприклад, у Варшаві працюють такі компанії: Express Taxi - телефон 196 63; Gold Taxi - телефон 196 88; Super Taxi - телефон 196 22; City Warsaw - телефон 194 59. Можна викликати таксі в польській столиці і з мобільного телефону, причому деякі фірми спеціально вказують дуже прості номера стільникових: 22, 866 66 66 (Prestige Taxi), 22 677 77 77 (Merc Taxi).

Сервісів бронювання хостелів в Польщі величезна кількість. Спеціально для вас ми протестували один з них – booking.com. Інші сервіси аналогічні і відрізняються незначно, проте рекомендувати можемо тільки той, що перевірили самі.
Будьте обережні при онлайн бронюванні – користуйтеся тільки перевіреними сервісами. Інакше виникає загроза заплатити шахраям і залишитися без замовлених послуг.
Користуватися послугами порталу booking.com досить просто – необхідно лише заповнити всі поля анкети-запиту і отримати результат. Уявімо коротку інструкцію, як забронювати місце в хостелі:
На головній сторінці виберіть адресу хостелу. Для цього в поле «Місце» введіть місто, а далі буде наданий повний перелік наявних місць для ночівлі. Потрібно вибрати конкретну адресу або зупинитися на всіх пропозиціях по місту.
Вкажіть термін перебування – дату вселення та, відповідно, виїзду з хостелу.
Наступний пункт «Подорожуєте Ви по роботі?», Де необхідно вибрати «так» або «ні».
Виберіть кількість осіб – окремо дітей і дорослих.
Натисніть кнопку «Перевірити ціни».
Буде надано повний список можливих пропозицій, де можна забронювати номер в хостелі. Зверніть увагу, що зліва з’явиться меню з великим переліком додаткових умов «Вибрати за критеріями» – це допоможе скоротити список пропозицій відповідно до конкретних запитів. В першу чергу там необхідно поставити «галочку» в графі «Хостели».
У верхньому меню, поряд з вибором мови, є пункт «Вибір валюти» – його можна встановити в будь-яких грошових одиницях або поставити значення «Валюта готелю».
При натисканні на конкретну пропозицію хостелу відкриється сторінка з детальною інформацією. Трохи нижче будуть перераховані вільні номери і їх вартість.
Виберіть підходящий. Для цього в рядку таблиці з його описом, в колонці «Виберіть номер» вкажіть номер кімнати (зі списку запропонованих).
Після вказівки номера в правій колонці з’явиться кнопка «Я бронюю», яку і слід натиснути.
Далі буде запропонована до заповнення анкета потенційного мешканця. Питання стандартні, але слід пам’ятати, що дані ПІБ повинні заповнюватися латиницею, відповідно до написання в закордонному паспорті.
Натискаєте відповідну кнопку і завершуєте бронювання.
Для більшої зручності на сайті booking.com краще зареєструватися, прив’язавши до профілю свою платіжну карту. В цьому випадку всі оплати будуть відбуватися автоматично, а зняти хостел в Польщі буде простіше.

Відгуки про роботу

Міша2020-02-26 09:48:11
Доброго дня. Маю досвід роботи в Польщі зварювальником. Завдяки своєму роботодавцю я навчився додаткових режимів зварювання (MIG/MAG), бо раніше я умів зварювати напівавтоматом. Дякую за таку чудову вакансію і за можливість заробітку до 1000 доларів в місяць.
Діма2020-03-21 09:48:11
Привіт всім. Працював в Польщі зварювальником. Спеціалізація зварювання труб. Потрібно було здати тест на кваліфікацію, також потрібен досвід роботи і знанням мови. Зарплата 23 злотих на годину. Можливо отримувати вищу заробітну плату з часом. Житло 300 злотих в місяць. Хостел на 3-5 людей. Кімната простора, тепла, є все необхідне для комфортного проживання. На роботі 1 раз харчують. Все подобається, поїду ще, оскільки в Україні такі гроші заробити майже не реально.

Більше про роботу в Польщі зварювальником

Робота зварником в Польщі цікавить багатьох українців, які володіють даною спеціальністю. Головною причиною відтоку спеціалістів за кордон являється оплата праці. Дійсно, польські підприємці пропонують в рази більшу зарплату, ніж за аналогічну роботу на Україні.

Особливості роботи зварювальником

Перше, на чому варто акцентувати увагу – це прискіпливе ставлення власника до українського заробітчанина. Робота в Польщі сварщиком не обіцяє лояльного відношення роботодавця.

Часті випадки на виробництві – брак продукції. Поляку керівництво може пробачити неакуратність, дасть можливість переробити деталь без наслідків або взагалі залишить зіпсовану річ інший зміні. З українцем така «доброта» начальника не пройде. Працівник залишається в понаднормовий час і переробляє деталь за власний рахунок. Тому на такій роботі українцям слід бути уважними і ретельно контролювати продукцію. Ціна помилки може бути високою.

Для даної роботи необхідно підготувати офіційний пакет документів. Не потрібно надіятись на неофіційне працевлаштуванні – в сфері зварювання і промисловості такий метод не пройде.

Головним документом являється трудова віза. Порядок її отримання:

 1. Знайти необхідно вакансію.
 2. Зв’язатися із роботодавцем, уточнити деталі.
 3. Отримати запрошення від компанії.

Запрошення можна оформити через компанію-рекрутера або самостійно. Робота зварювальника в Польщі вимагає наявності досвіду у потенційного кандидата. Його можна отримати на Україні. При цьому, стаж робітника повинен бути не менший 2 років, а дані про роботу внесені в трудову книгу особи. Непрофесійні зварювальники можуть розраховувати максимум на роботу в невеликій автомобільній майстерні.

Заробітчани зі стажем поділились невеликим, але важливим секретом: наявність в особи сертифіката про проходження курсів та опанування конкретної техніки зварювання, значно підвищують шанси отримати вигідну роботу. Польські роботодавці цінують такі документи і не дозволять собі втратити висококваліфікованого працівника.

Великі промислові міста потребують професійних зварювальників. Це Варшава, Гданськ, Щецин. По цій причині рекомендуємо орієнтуватися саме на дані міста.

Заробітна плата та умови праці для зварювальників

На сьогоднішній день польські підприємства пропонують:

 • 8-10 годинний робочий графік;
 • погодинну оплату в розмірі 12-19 злотих;
 • обов’язковий вихідний (субота, неділя);
 • страхування здоров’я і життя.

Деякі підприємства встановлюють 6 денний робочий тиждень, з оплатою суботнього виходу на об’єкт.

Декілька слів про зарплату. Приведені цифри характерні для стандартних майстерень, цехів. Робота на підприємствах кораблебудування і суміжних сферах рахується для зварювальника більш престижною. Заробітчанин може сміливо розраховувати на ставку від 20 злотих за годину. Такі розцінки характерні для приморських населених пунктів, наприклад Гданськ, Гдиня. Досвідчені спеціалісти мають реальну можливість тарифного плану в 2500 доларів.

Більше того, корабельні компанії пропонують додаткові переваги українцям. Це безкоштовне, регулярне харчування, грошові доплати та інші бонуси. Окремо варто відмітити місто Бидгощ – один із центрів машинобудування в Польщі. Фахівець по роботі з металом тут високо цінується.

Декілька слів про трудові умови. Робота в Польщі зварювальником надзвичайно жорстко контролюється правилами і нормами охорони праці. Будь яке відхилення від техніки безпеки карається суттєвими штрафами. Поляки уважно слідкують за дотриманням всіх пунктів. Працівники отримують якісне екіпірування, ступінь захисту якого в рази більший, ніж у вітчизняних аналогів. В особливо шкідливих умовах робітник має персональний засіб очищення повітря.  

Різниця в умовах праці зумовлена стандартами, яких польський виробник повинен дотримуватися. Заводи, які належать іншим країнам (США, Голландія та інші) мають високі вимоги до трудового процесу. Польському роботодавцю просто не вигідно ігнорувати встановлені норми.

Умови проживання

Варто зазначити, що співпраця з прямим роботодавцем передбачає наявність житла для робочої сили. Плату за проживання, як правило, бере на себе фірма.

Зазвичай житло – це гуртожиток зі всіма необхідними зручностями. В кімнаті можуть одночасно проживати до 4 чоловік. Якщо житло віддалене від місця роботи, роботодавець організовує транспорт для доставки працівників на об’єкт. 

Якщо по певним причинам компанія не надає послуги по перевезенню робітників, заробітчани добираються до місця громадським транспортом. Поважаючи себе компанії компенсують витрати на проїзд щомісячною доплатою.

Невеликі майстерні, цехи переважно не надають житло своїм працівникам. Влаштовуючись на такий об’єкт, заробітчанин повинен взяти цей факт до уваги. Пошук житла починають завчасно, до офіційного виходу на роботу.  

Вимоги до робітників

Робота зварника в Польщі вимагає наявності у претендента відповідної кваліфікації. Необхідно пред’явити:

 • диплом по спеціальності;
 • документ, підтверджуючий досвід проведення зварювальних робіт на Україні;
 • сертифікати про проходження підвищення кваліфікації (при наявності).

Кандидат на робоче місце проходить контроль у профільного спеціаліста. Перевіряється ряд характеристик:

 • навички налаштування та роботи з апаратами типу Mig-Mag;
 • вміння проведення зварки в середовищі аргону (TIG Welding);
 • навички електродугового з’єднання деталей;
 • знання типів металів, їх характеристик, особливості роботи з заготовками різної товщини;
 • володіння професійною термінологією.

Майстер обов’язково перевіряється на вміння читати і орієнтуватися в технічному кресленні. Для газозварювальників процедура перевірки аналогічна, за винятком обладнання.

Досить часто оцінка нового кандидата відбувається на практиці. Робітнику дають завдання, а після завершення ретельно перевіряють якість зварного шва. Деякі підприємства встановлюють випробовуваний термін, під час якого і відбувається аналіз навичок робітника.

Особливу увагу варто звернути на знання мови. Продуктивна робота в Польщі зварником не можлива без володіння польською, хоча б на базовому рівні. При цьому бажано знати профільну термінологію. 

ТОВ «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ЄДРПОУ: 42927728 © 2014-2019. Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено.

Правила користування сайтом  |  Політика конфіденційності сайту

ЄДРПОУ: 42927728

Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено. © 2014-2019.

Telegram
1
Viber
1
1