Робота в Польщі у Зеленій Гурі

Робота в Польщі у Зеленій Гурі

Фільтр

Ви вибрали:

Очистити все
Країна: Польща
Місто та околиці: Зелена Гура

Робота в Польщі у Зеленій Гурі у 2023 році є легальною та принесе українцям заробіток від 13 до 22 злотих на годину. Графік роботи стандартний – 8 чи 12 годин 5-6 днів на тиждень. Легальна праця допоможе заробити на місяць від 3000 до 4500 злотих. У нас лише актуальні безкоштовні вакансії, є інформація та відгуки про роботу в Польщі у Зеленій Гурі. Читати більше

РІЗНОРОБОЧІ НА УПАКОВКУ РЕКЛАМНИХ ГАДЖЕТІВ ТА ПОДАРУНКІВ

2960 – 3800 PLN
16,47 PLN / год
 • Зелена Гура
 • Пн - Пт, по 8 год + Сб, по 6-8 год
 • 100 зл/міс
 • Вакансія безкоштовна

Фабрика є лідером в області інноваційних технологій друку, виробництва високоякісних бізнес-подарунків (пляшки для води, ручки, чашки, маски, парасолі).

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

СПЕЦІАЛІСТ НА БУДІВНИЦТВО

4500 – 5500 PLN
22 PLN / год
 • ПО ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ ПОЛЬЩІ
 • Пн – Пт
 • 450 зл/міс
 • Вакансія безкоштовна

Компанія надає широкий спектр будівельних послуг по всій території Польщі.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

КАСИР В МЕРЕЖІ СУПЕРМАРКЕТІВ BIEDRONKA

3000 – 4200 PLN
15.5-16.5 PLN / год
 • По всій території Польщі
 • Пн-Нд. 8 год. Плаваючий графік
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Робота полягає в обслуговування клієнтів, викладання товарів, робота на фіскальній касі, надання клієнтам інформації про місце знаходження товару та їх цін, перевірка актуальності цінників.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

СКЛАД СУПЕРМАРКЕТУ BIEDRONKA

2500 – 3800 PLN
15,00 PLN / год
 • По всій території Польщі
 • Пн-Пт, Сб 8 - 12 год
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Biedronka - найбільша роздрібна мережа в Польщі, що має понад 3000 магазинів, розташованих у понад 1100 містах, яка присутня на польському ринку вже більш як 20 років.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ЗАВОД ПО ВИРОБНИЦТВУ АВТОЗАПЧАСТИН (РУЛЬОВІ КОЛОНКИ ДО АВТОМОБІЛІВ)

3000 – 3800 PLN
15,00 - 16,00 PLN / год
 • Жарів
 • Пн-Сб, 10-12 год
 • Безкоштовне, 200 зл/міс комунальні послуги
 • Вакансія безкоштовна

Завод по виробництву автозапчастин (рульові колонки до автомобілів, деталі вагою до 4 кг).

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ПОМІЧНИК ОПАЛУБНИКА / АРМАТУРНИКА

3000 – 3400 PLN
15,00 - 16,00 PLN / год
 • По всій території Польщі
 • Пн-Пт, 10 год
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Компанія-забудовник, лідер з багаторічним досвідом у сфері будівництва, шукає спеціалістів з відповідним досвідом.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

РІЗНОРОБОЧІ ТА СПЕЦІАЛІСТИ НА БУДОВУ

3000 – 5000 PLN
15 PLN / год
 • Зелена-Гура
 • Пн-Сб 12 год
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Компанія, яка спеціалізується на будівельних роботах (фасади)

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ПРИБИРАННЯ СКЛАДСЬКОГО ПРИМІЩЕННЯ

3000 – 3900 PLN
15,00 PLN / год
 • По всій території Польщі
 • Пн-Пт, Сб - 12 год
 • 200 зл/міс комунальні послуги
 • Вакансія безкоштовна

Клінінгова компанія, яка надає послуги прибирання по всій території Польщі.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

Відповіді на поширені питання

Ми склали невеликий рейтинг польських банків, які пропонують іноземцям можливість відкривати рахунок.
1. ING Bank Śląski
Ця організація вважається однією з найнадійніших на території Польщі — функціонує ще з 1981 року. Дає можливість іноземцям робити внесок і не передбачає оплати за рахунок, але при цьому переказ грошових коштів буде обходитися в 40 злотих.
2. Bank Millennium
Один з найбільш презентабельних банків. Консультації іноземних клієнтів можуть проводитися російською та українською мовою. Вигідна пропозиція для наших співвітчизників — програма Konto 360 °.
3. Bank Pekao
Початок роботи банку датується 1929 роком, на території Польщі було 1000 філій. Установа надійне, пропонує гнучкі програми вкладів для іноземців. Найпопулярніша — Eurokonto Mobilne.
4. PKO Bank Polski
Державний банк з безліччю представництв в воєводствах, розвиненою банківською інфраструктурою і лояльним ставленням до іноземним вкладникам. Українцям рекомендуємо розглянути внесок PKO Konto za Zero.
5. Alior bank
Ще один надійний польський банк, що пропонує оплату за рахунок в 0 злотих. Комісія за зняття коштів в банкоматах України не стягується, а вартість переказів становить близько 30 злотих. Все це пропонує програма Konto Internetowe.

Способи переказу грошей між Польщею та Україною – лише частина різноманіття доступних варіантів. За даними НБУ в 2018 році українці переказали на батьківщину з Польщі $3,65 млрд. І бажаючих відкусити свій комісійний шматочок від цього «пирога» вистачає.
У плані зручності варто відзначити системи, які дозволяють переказувати гроші онлайн, з використанням польської та зарахуванням на українську банківську картку. TransferGo дозволяє здійснювати безкоштовні перекази, але жертвувати часом. Paysend, навпаки, за фіксовану плату – миттєві перекази. Обидві системи пропонують плюшки у вигляді реферальних програм. У свою чергу TransferWise робить ставку на мультивалютність і більше підійде фрілансерам, чиї контрагенти перебувають у різних країнах світу.
Варті уваги платіжні картки, про які багато хто не знає
Гіганти Western Union і MoneyGram продовжують робити ставку на клієнтів зі світу офлайну, які вважають за краще мати справу з готівкою. Тут підкуповує швидкість. Отримати гроші у відділенні банку іншої країни можна через кілька хвилин після відправки. Але це може бути дорого і не завжди зручно – в відділення потрібно їхати, та й працюють вони не цілодобово. Якщо потрібно зробити миттєвий переказ з онлайну в офлайн – WU відмінний вибір.
Перекази SWIFT орієнтовані на досить великі суми грошей, коли в першу чергу важлива безпека – вартість і швидкість переказу тут йдуть на другий план. Monobank, який використовує європейську SEPA – це цікавий, інноваційний, але, напевно, поки все ж таки не масовий спосіб.
Окремо стоять «кустарні» перекази, такі як «знайомий з карткою ПриватБанку» або просто пересилання грошей через водіїв автобусів (такий теж практикується). Тут все на довірі і на свій страх і ризик.

Ціни на послуги польських таксомоторів. Вартість проїзду в Польщі на таксі залежить від багатьох показників, в тому числі в денний або нічний час відбувається поїздка, в межах міста, околицях або в сусідній населений пункт, чи є у пасажира багаж тощо. Існує своєрідний поділ на три тарифу: перший, найдешевший тариф - проїзд по місту; другий, дорожче, включається при виїзді за місто; третій, найдорожчий, подорож з одного польського міста в інший. Вартість першого тарифу починається від 2-х злотихза кілометр шляху (у корпорацій, які встановили найнижчу ціну). Є компанії, які вже тут пропонують дорожчі послуги. При виїзді за межі міста починає діяти так званий другий тариф, ціна поїздки збільшується на 50%. Цей тариф також діє в вихідні дні і дні, що вважаються державними або релігійними святами. Якщо необхідно їхати в сусіднє місто або гміну,то вартість зростає ще на 50% (або в два рази від початкового тарифу). Це третій тариф, який отримав назву «повернення», тобто пасажир фактично оплачує повернення порожньої машини в рідне місто.
Виклик таксі. Ще одне прекрасне нововведення - в Польщі для виклику таксі існує єдиний номер, який дуже легко запам'ятовується, - 919. Крім того, можна скористатися стаціонарними телефонами різних служб. Наприклад, у Варшаві працюють такі компанії: Express Taxi - телефон 196 63; Gold Taxi - телефон 196 88; Super Taxi - телефон 196 22; City Warsaw - телефон 194 59. Можна викликати таксі в польській столиці і з мобільного телефону, причому деякі фірми спеціально вказують дуже прості номера стільникових: 22, 866 66 66 (Prestige Taxi), 22 677 77 77 (Merc Taxi).

Сервісів бронювання хостелів в Польщі величезна кількість. Спеціально для вас ми протестували один з них – booking.com. Інші сервіси аналогічні і відрізняються незначно, проте рекомендувати можемо тільки той, що перевірили самі.
Будьте обережні при онлайн бронюванні – користуйтеся тільки перевіреними сервісами. Інакше виникає загроза заплатити шахраям і залишитися без замовлених послуг.
Користуватися послугами порталу booking.com досить просто – необхідно лише заповнити всі поля анкети-запиту і отримати результат. Уявімо коротку інструкцію, як забронювати місце в хостелі:
На головній сторінці виберіть адресу хостелу. Для цього в поле «Місце» введіть місто, а далі буде наданий повний перелік наявних місць для ночівлі. Потрібно вибрати конкретну адресу або зупинитися на всіх пропозиціях по місту.
Вкажіть термін перебування – дату вселення та, відповідно, виїзду з хостелу.
Наступний пункт «Подорожуєте Ви по роботі?», Де необхідно вибрати «так» або «ні».
Виберіть кількість осіб – окремо дітей і дорослих.
Натисніть кнопку «Перевірити ціни».
Буде надано повний список можливих пропозицій, де можна забронювати номер в хостелі. Зверніть увагу, що зліва з’явиться меню з великим переліком додаткових умов «Вибрати за критеріями» – це допоможе скоротити список пропозицій відповідно до конкретних запитів. В першу чергу там необхідно поставити «галочку» в графі «Хостели».
У верхньому меню, поряд з вибором мови, є пункт «Вибір валюти» – його можна встановити в будь-яких грошових одиницях або поставити значення «Валюта готелю».
При натисканні на конкретну пропозицію хостелу відкриється сторінка з детальною інформацією. Трохи нижче будуть перераховані вільні номери і їх вартість.
Виберіть підходящий. Для цього в рядку таблиці з його описом, в колонці «Виберіть номер» вкажіть номер кімнати (зі списку запропонованих).
Після вказівки номера в правій колонці з’явиться кнопка «Я бронюю», яку і слід натиснути.
Далі буде запропонована до заповнення анкета потенційного мешканця. Питання стандартні, але слід пам’ятати, що дані ПІБ повинні заповнюватися латиницею, відповідно до написання в закордонному паспорті.
Натискаєте відповідну кнопку і завершуєте бронювання.
Для більшої зручності на сайті booking.com краще зареєструватися, прив’язавши до профілю свою платіжну карту. В цьому випадку всі оплати будуть відбуватися автоматично, а зняти хостел в Польщі буде простіше.

Відгуки про роботу

Макс2020-05-11 09:48:11
Ми з моєю дружиною працювали на виробництві туалетної води в Зеленій Гурі. Нам дуже сподобалося працювати. Ми змогли відкласти значні кошти, адже ми заробляли по 15 злотих в годину. Також великим плюсом було те що проживання було безкоштовне. Плануємо повертатися ще,а можливо і переїхати в Польщу взагалі.
Ваня2020-05-12 09:48:11
Коли вирішив поїхати на роботу за кордон, звернувся до Андрія Марисюка. Уважно вислухавши, Валя надала повну і вичерпну інформацію про роботу, умови отримання візи і т.д. Коли віза була готова, Валя розказала, які вакансії є актуальні. Коли я вибрав вакансію, була надана повна інформація по даній роботі. Щодо роботи, все, що було сказано в офісі, так і було. Буду звертатися до цієї компанії обов´язково. Рекомендую всім, хто шукає роботу за кордоном. Працювали в Зеленій Гурі на складі супермаркету Бедрьонка. Зарплата 12.50 злотих, житло безкоштовне, цілком адекватне. Харчування за свій рахунок.

Більше про роботу в Польщі у Зеленій Гурі

Польща для іноземців – держава для трудової еміграції і подальшого зростання кар’єри. Зручне розташування у Європі, нескладне вирішення візових питань сприяє зростанню популярності різних польських міст. В останні роки робота в Зеленій Гурі для українців стала привабливою для заробітчан. Як там жити, які вакансії та умови праці ми й розглянемо.

Особливості роботи у Зеленій Гурі

Зелена Гура – невеличке містечко на заході Польщі. Комфортне проживання місцевих мешканців і туристів забезпечують розвинена соціальна, транспортна інфраструктура, добрі кліматичні умови, міста для відпочинку і розваг. Відповідно, у місті є достатньо вакансій для залучення робітників у різні сфери діяльності. У Зеленій Гурі пропонують робітничі місця, для яких не потрібен стаж або спеціальні знання. Але слід розуміти, що на таких посадах заробітна плата невисока.

Роботодавці можуть запропонувати робітникам комфортні умови: проживання у гуртожитку, безкоштовне харчування. Для освічених фахівців є більш високооплачувані пропозиції, але вони повинні підтвердити свій рівень кваліфікації. Враховується знання мов. Частіше за все чоловікам, жінкам, подружнім парам пропонуються такі посади:

 • покоївки, офіціантки, перукарі, няні;
 • водії, бармени, будівельники, різноробочі;
 • пакувальники, сортувальники, сезонні робітники.

Отже, праця в Зеленій Гурі характеризується вакансіями здебільшого у сфері обслуговування, оскільки це місто туризму.

Доступні вакансії та заробітна плата

Заробітчанам без кваліфікації завжди можна знайти роботу за бажанням. Є найбільш цікаві вакансії.

 1. Місто розвивається, активно будується, потребує будівельників різного профілю (зварювальників, каменярів, мулярів, електриків).
 2. Туристична галузь пропонує роботу в готелях, кафе, ресторанах. Тут завжди потрібен персонал, який володіє кількома мовами: польською, англійською, російською або українською. Адже серед гостей міста багато представників колишніх країн СНД. Посади в сфері обслуговування можуть бути різні – від покоївки до адміністратора.
 3. Особливо багато пропозицій з працевлаштування у Зеленій Гурі на завод EUROKEY. Це сучасне підприємство по переробці вторинного пластику. Робота полягає в сортуванні його за кольором і типом. Приймають чоловіків і жінок віком до 55 років з оплатою 600-700 доларів (10 злотих за годину). Робота змінна (10 годин), дві зміни, які міняються тижнями. Виконання завдань нормоване. Адміністрація заводу надає безкоштовне житло, 100 злотих для розрахунку за комунальні послуги.
 4. Робота водієм у Польщі є майже престижною і дуже перспективною. Для працевлаштування достатньо мати деякий стаж водія та  міжнародні права. Є шанс влаштуватись перевізником на міжнародні рейси.
 5. Винні виробництва міста охоче приймають на сезонну роботу, щоб забезпечити повноцінний збір урожаю.
 6. Популярними серед жінок є вакансії на посаду перукарем, кухарем, медпрацівником. Для цього достатньо мати середню спеціальну підготовку. Так, робота перукаря оплачується 2200-3000 злотих на місяць.
 7. Найбільш престижними і високооплачуваними є юристи, лікарі, економісти. Але для цього необхідно знання польської мові, диплом, підтверджений у Польщі.

В середньому заробітна плата у Зеленій Гурі  350-370 євро на місяць.

Умови праці та проживання

Жити і працювати у місті доступно багатьом людям, хто шукає роботу. Хоча рівень зарплат не дуже високий, порівняно з Варшавою або Краковом, але й прожитковий рівень тут інший:

 • оренда однокімнатного житла – 250 доларів;
 • обід на двох у кафе у нетуристичний сезон – 15-20 доларів;
 • міський транспорт не вимагає великих затрат, житло або поряд з роботою, або відстань незначна, розвинена велосипедна інфраструктура;
 • заробітчанам доступні навіть розваги: великі фестивалі завжди безкоштовні, відвідування музеїв, кіно, театрів – до 10 доларів;
 • ціни на продукти харчування низькі, особливо у нетуристичний сезон.

Умови праці завжди підписуються сторонами у контракті. Саме в ньому регулюються строки роботи, заробітна плата, кількість годин, об’єм роботи, житло, харчування. Жінки обирають легкі умови праці, чоловіки більш складні з технічним спрямуванням.

Але все залежить від віку і фізичного здоров’я претендента. Деякі вакансії у Зеленій Гурі передбачають тривале перебування на ногах, монотонну роботу (сортування або пакування) тощо.

Вимоги до робітників

В залежності від посади, на яку претендує шукач, роботодавці бажають бачити працьовитих, дисциплінованих робітників. До них висувають стандартні вимоги:

 • вік – до 55 років (на деякі вакансії до 50);
 • добра фізична форма;
 • відсутність шкідливих звичок і хронічних хвороб;
 • наявність санітарної книжки;
 • знання мов бажане.

Ринок праці у Польщі завжди повний вакансій. Працевлаштування у Зеленій Гурі – це можливість змінити своє життя і підвищити матеріальний статус.

ТОВ «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ЄДРПОУ: 42927728 © 2014-2019. Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено.

Правила користування сайтом  |  Політика конфіденційності сайту

ЄДРПОУ: 42927728

Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено. © 2014-2019.

Telegram
1
Viber
1
1