Робота в Польщі танцюристом

Робота в Польщі танцюристом

Фільтр

Ви вибрали:

Очистити все
Країна: Польща
Професія: Танцюрист
 • Офіційна робота у 2021 році в Польщі танцюристом принесе українцям суму від 13 до 22 злотих за одну годину. Праця пропонується за графіком 8 чи 12 годин, 5-6 днів на тиждень. Робота принесе заробіток від 3000 до 4500 злотих на місяць. Шукайте у нас актуальні, безкоштовні вакансії, є також інформація і відгуки про роботу в Польщі танцюристом. Читати більше

 • Oцініть зручність інформації:
  5.0 27 оцінок
  На жаль, по вказаним критеріям не знайдено жодної вакансії.
  Будь ласка, змініть критерії пошуку або очистіть фільтр.
  Очистити фільтр

  Ми нагадаємо вам, коли вакансія буде актуальною!

  Ми зв'яжемось з вами та повідомимо про відкриття набору на цю вакансію, а також проконсультуємо та відповімо на всі запитання.

 • Більше про роботу в Польщі танцюристом

 • Декілька останніх років у Польщі можна побачити великий економічний ріст, розвиток промисловості, туризму та підвищення рівня життя. Територіальне сусідство, привабливі заробітні плати, спрощені умови працевлаштування, можливість отримати польську пенсію – це ще не всі переваги, які пропонує ця країна іноземним робітникам. Робота в Польщі викладачем танців для українців допоможе реалізувати себе, досягти успіху.

  Особливості роботи танцюристом

  Ця вакансія не настільки розповсюджена, як будівельником або електриком, наприклад. Роботодавець пропонує постійне, або тимчасове працевлаштування на літній сезон. Це залежить від того, хто наймає робітника та з якою ціллю.

  Роботу у Польщі танцюристом протягом довготривалого періоду можуть отримати:

  • педагоги в професійних театрах танцю;
  • хореографи;
  • викладачі танців у школах, балетних гуртках, в культурно-освітніх установах Польщі.

  Деякі компанії пропонують українцям навчання та можливість отримання диплому бакалавра європейського зразка.

  Тимчасове працевлаштування пропонують різноманітні розважальні заклади: клуби, готельні комплекси, великі будинки відпочинку. Вони пропонують роботу для танцівників, котрим необхідно приймати участь у виставах, театральних постановах для гостей. Ця посада передбачає ненормований графік та велику кількість вечірніх та нічних змін.

  Слід бути уважними під час працевлаштування та досконало ознайомитися з умовами трудового договору. Польське законодавство передбачає великі штрафи для обох сторін, при виявленні неофіційного іммігранта. Звісно, роботодавець повинен буде заплатити значно більше, ніж його персонал. Проте останнім загрожує також депортація і заборона в'їзду в країни Шенгену на певний термін.

  Заробітна плата та умови праці

  Робота в Польщі хореографом включає до себе багато різнопланових обов’язків:

  1. Пошук, відбір та тренування учасників групи. Після формування основного складу необхідно також розробити підготовку та структуру проведення навчального процесу.
  2. Втілення плану роботи театру. Формування програми, створення постановок, котрі відповідають бажаному сценарію.
  3. Проведення репетицій. Керівник дотримується графіка тренувань, влаштовує генеральні прогони виступу.
  4. Підготовка костюмів. Хореограф також повинен передбачити, які аксесуари можуть знадобитися. Він бачить повну картину танцю та продумує колір, стиль та якості сценічного одягу.

  Робота також може включати необхідність постійних гастролей по країні, виступи у різних містах. Для когось – це бажана мета, де реалізується жага до змін, любов до подорожей. Для робітника, котрий приїхав до Польщі з родиною або з дитиною, подібний режим життя та праці може стати неможливим.

  Досить часто шукають педагогів дитячих гуртків. У цьому випадку гарантований стабільний графік та місце роботи. Проте необхідно вміти поводитися з дітьми та мати відповідний досвід.

  Заробітна плата цілком залежить від типу посади та виконуючих обов’язків. Педагог у дитячій чи юнацькій студії заробляє нижче, ніж керівник-хореограф. Здобуток залежить від кількості учнів та інтенсивності занять.

  Вакансія

  Місто

  Заробітна плата у гривнях

  Вимоги

  Вчитель танців

  Варшава

  23000-25000

  Наявність педагогічного досвіду

  Вчитель дитячого гуртка

  Познань

  21000-24000

  Досвід роботи з дітьми (особливо дошкільного віку)

  Педагог-хореограф

  Краків

  23000-26000

  Необхідно розробити програму навчання

   

  Заробітна плата під час роботи у Польщі танцюристом для українців у розважальних закладах може бути у декілька разів вище, проте слід обережно ставитися до подібних пропозицій та перевіряти надійність роботодавця.

  Вакансія

  Місто

  Заробітна плата у гривнях

  Вимоги

  Танцівниця у нічному клубі

  Краків

  30000-40000

  Досвід роботи від 1 року, нічній графік

  Танцівниця у клубі

  Гданськ

  До 70000

  Досвід роботи від 1 року, нічній графік, можливість навчання

  Танцівниця у арт клубі

  Жешунь

  25000-50000

  Знання англійської мови, вік від 18 до 35 років, нічний графік

   

  Вимоги до робітників

  Керівники клубів, котрі шукають танцівниць, у першу чергу звертають увагу на зовнішній вигляд, вік та фізичні здібності кандидата. Перевагу віддають молодим дівчатам від 18 до 35 років. Досвід роботи не завжди потрібен. Дуже цінується знання англійської мови середнього рівня і вище.

  Від педагога-хореографа чекають наявності таких якостей, як:

  • адміністративний досвід;
  • вміння шукати учасників, проводити співбесіди, оцінювати рівень підготовки;
  • творчі здібності;
  • вміння працювати у команді;
  • організаційні навички.

  Крім спеціалізованих знань та досвіду, кожен роботодавець звертає увагу на особисті якості кандидата. Вміння знаходити спільну мову, комунікабельність, привітний характер стануть додатковими перевагами кожного робітника. Знання іноземної мови також допоможе виділитись серед інших кандидатів.

  Умови проживання

  Найпопулярнішими місцями працевлаштування є великі міста країни: Варшава, Краків, Вроцлав, Лодзь, Познань, Гданськ. Роботодавець у більшості випадків надає місце проживання для іноземних працівників. Це може бути кімната, розрахована на 3-4 людини, чи місце у хостелі.

  Професія викладача танців у Польші для українців може стати гарним стартом чи реалізацією творчих планів для досвідченого хореографа.

  Шукати бажану посаду можна різними способами:

  1. Рекомендації знайомих. Такий варіант добре підходить для пошуку сезонних робіт, але не передбачає ніяких гарантій.
  2. Самостійний пошук по відповідним сайтам з працевлаштування. Він витратний з точки зору часу. Тут знадобляться: інтуїція, наполегливість, знання польської мови та основ трудового законодавства Польщі.
  3. Звернутися до агентства. Це найбільш дорогий варіант, проте й шанси знайти гарну роботу значно вище.

  У будь-якому випадку, перед підписанням трудового договору слід познайомитися з роботодавцем, перевірити заклад, котрий приймає на роботу.

ТОВ «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ЄДРПОУ: 42927728 © 2014-2019. Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено.

Правила користування сайтом  |  Політика конфіденційності сайту

ЄДРПОУ: 42927728

Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено. © 2014-2019.

Telegram Viber