Робота в Польщі лікарем

Робота в Польщі лікарем

Фільтр

Ви вибрали:

Очистити все
Країна: Польща
Професія: Лікар
 • На легальній праці в Польщі лікарем у 2021 році українці зможуть заробити заробити 13-22 злотих за годину. Пропонується робота за стандартним графіком: 8 чи 12 годин, 5-6 днів на тиждень. За місяць можна отримати від 3000 до 4500 злотих. У нас лише актуальні вакансії, є інформація та відгуки про роботу в Польщі лікарем. Читати більше

 • Oцініть зручність інформації:
  4.9 30 оцінок
  На жаль, по вказаним критеріям не знайдено жодної вакансії.
  Будь ласка, змініть критерії пошуку або очистіть фільтр.
  Очистити фільтр

  Ми нагадаємо вам, коли вакансія буде актуальною!

  Ми зв'яжемось з вами та повідомимо про відкриття набору на цю вакансію, а також проконсультуємо та відповімо на всі запитання.

  Відповіді на поширені питання

  Щоб працевлаштуватися лікарем у Польщі громадянину України потрібно виконати ряд вимог. По-перше, потрібно покращити знання професійної термінології польською. По-друге, підтвердити український диплом. По-третє, оформити документи такі як NIP і т.д. По-четверте, пройти інтернатуру і підсумкове тестування. В результаті виконання цих пунктів Ви зможете отримати диплом міжнародного зразка та працевлаштуватися лікарем.

  Кожен з українських громадян, хто хоче займатися медичною практикою у Польщі повинен підтвердити свій диплом. Нострифікацію можна здійснити у 12-ти ВНЗ, кожен з яких має свої особливості процесу.

 • Більше про роботу в Польщі лікарем

 • Польща одна з країн, що гостро відчуває нестачу лікарів різних напрямів. Це пов’язано з декількома чинниками. Найактуальніший демографічний фактор, або старіння нації, коли лікарі з досвідом уже пішли на відпочинок, а на їх місця не прийшли молоді спеціалісти. Іноді фахівець змушений працювати більше годин, ніж це передбачено, в різних медичних закладах. Процес професійної підготовки тривалий, дорогий. Багато випускників виїжджають за кордон, тому що зарплата такого робітника менша, ніж у західних колег. Але вона вища ніж в Білорусі, Україні, Росії. Тому, робота лікарем в Польщі приваблює заробітчан з цих країн.

  Особливості роботи лікарем

  Приватні та державні клініки зацікавлені у компетентних спеціалістах.  Щоб розпочати кар’єру медичного працівника в Польщі необхідно пройти кілька етапів:

  1. Нострифікація або підтвердження диплому. Це не проста процедура, яка складається з ряду умов, що їх повинен пройти претендент на посаду. Вона не є безкоштовною, приблизно 470 євро і за часом може продовжуватись від 1 до 3 місяців. А також шукач має подати до певного навчального закладу відповідні документи: диплом про освіту (оригінал та копія) з перекладом на польську; виписку з оцінками; резюме; сертифікат реєстрації в медичній раді на батьківщині.
  2. Стажування у польських медзакладах протягом 12 місяців.
  3. Тест польської мови на володіння медичними термінами.
  4. Складання іспиту за профілем.
  5. Отримання ідентифікаційного коду, підтвердження диплому. Не потрібна перевірка документів лікарям, які отримали підготовку у період 1975 по 2004 роки (згідно Паризької конвенції). Такі спеціалісти можуть відразу отримати сертифікат на еквівалентність.
  6. Медичне обстеження і аналізи на небезпечні хвороби.
  7. Отримати ліцензію в регіональній медичній палаті.

  Отримавши всі необхідні документи можна шукати відповідну вакансію. Найбільш популярними лікарськими посадами є такі:

  • педіатри, терапевти;
  • хірурги, анестезіологи;
  • кардіологи;
  • ендокринологи;
  • стоматологи;
  • урологи, гінекологи;
  • онкологи.

  Також багато зустрічається запрошень на вакансії ветеринарів (у фермерські господарства), масажистів і реабілітологів у будинки для літніх людей, опікові центри, пологові будинки. В цих закладах потрібні не лише медичні працівники  з вищою освітою, але й робітники середньої кваліфікації.

  Заробітна плата та умови праці

  Робота лікарем в Польщі  завжди офіційна. Часи роботи на робочому місці традиційно для більшості медзакладів Європи з 9.00 до 18.00. Неперервна служба не може перевищувати понад 12 годин. Бувають нічні зміни. Оплата за них нараховується окремо. Стосовно житла, ті, хто запрошують колег до співпраці, вирішують ці питання. Також фахівець може харчуватись за рахунок лікарні. Розмір заробітної плати залежить від таких моментів:

  • кваліфікація;
  • стаж роботи за фахом;
  • регіон праці.

  Так, хірурги, стоматологи, кардіологи можуть виграти в плані фінансування, якщо влаштуються в невеличких населених пунктах. Терапевти, педіатри мають шукати місце на околицях великих міст. Ветеринари значно економлять, влаштовуючись у фермерські господарства. Значення має і той факт, наскільки той чи інший регіон потребує спеціаліста, від цього і рівень заробітку буде вищій. Першу заробітну плату молодий лікар отримує, коли проходить стажування – 1850 злотих або 440 євро. В подальшому оклад підвищується.

  Якщо порівнювати в різних воєводствах, то найнижча зарплата ординатора у Лодзинському, Силезьському (9 000 злотих), найвища у Мазовецькому  (Варшава) – 12 000. Вузькопрофільні спеціалісти можуть отримувати  в середньому 3000 євро. Порівняння зарплати фахівців різного профілю виглядає так:

  Посада

  Оплата (в злотих та євро)

  Сімейний лікар

  6 500 – 7000  (1600)

  Анестезіолог

  15 000-20 000 (3500-4500)

  Стоматолог

  4 500 - 6 000 (1500)

  Судинний хірург

  30 000 (7-8000)

  Будь який лікар має право на надбавки за виконання своїх обов’язків більше встановленої норми, відповідальне ставлення:

  • нічні чергування – 100-700 євро за зміну;
  • приватна практика;
  • додаткові часи консультації при клініках.

  Практично немає значення приватна чи муніципальний шпиталь. В деяких державних медичних закладах оклад може бути на 20% вище ніж в приватних. Робота лікарем в Польщі достатньо приваблива для окремих спеціальностей заробітком та умовами, гарантованими державою.

  Вимоги до робітників

  Потенційний претендент на посаду повинен відповідати певним вимогам, про які є інформація у роботодавців і на офіційних сайтах з працевлаштування:

  • вища медична освіта для лікаря (середня спеціальна для медичних сестер);
  • вік претендента від 30 до 50 років;
  • досвід роботи за профілем від 5 років;
  • резюме та рекомендації з попередніх місць роботи (не обов’язкові);
  • знання мови, назв медикаментів, вміння працювати з медичним обладнанням;
  • прагнення і здатність до підвищення кваліфікації;
  • неконфліктність, вміння працювати з пацієнтами та колегами, доброзичливість, моральність.

  В деяких випадках роботодавці, зацікавлені в певному спеціалісті, допомагають швидше пройти перевірку і отримати польський диплом та ліцензію на роботу. Для ветеринарів є свої вимоги: в першу чергу досвід роботи в цій сфері, надання кваліфікованої допомоги в лікуванні тварин, вміння провести вакцинацію у встановленні державою терміни, навички введення лікарських засобів, відповідальне ставлення до ведення обліку ветконтролю за тваринами.

  Робота лікарем в Польщіце не лише заробіток вищий, ніж у себе в країні. Це можливість кар’єрного зростання, підвищення кваліфікації, шлях до інших європейських держав. Високий рівень медичного обслуговування в Європі вимагає Польщу підвищувати вимоги до фахівців, що ускладнює процедуру отримання бажаної вакансії. Але незважаючи на складності, бажаючих отримати місце лікаря в польському закладі медичного спрямування серед заробітчан не зменшується.

  Умови проживання

  Велика кількість роботодавців забезпечують лікарів житлом. Частіш за все це гуртожитки, де у кімнаті проживають 3-4 чоловіка. Варто відмітити, що таке житло надається безкоштовно, людина сплачує лише комунальні послуги. Такі умови надають українським лікарям впевненості та те, що вони потрібні у цій країні як кваліфіковані спеціалісти.

  Якість житла частіш за все висока: у кімнатах є побутова техніка (чайник, мікрохвильова піч), ремонт сучасний. На кухні є всі необхідні умови для приготування їжі. Польські роботодавці гарантують комфорт у проживанні, тим самим мінімізують стресові ситуації, заохочують до плідної та довготривалої співпраці.

ТОВ «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ЄДРПОУ: 42927728 © 2014-2019. Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено.

Правила користування сайтом  |  Політика конфіденційності сайту

ЄДРПОУ: 42927728

Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено. © 2014-2019.

Telegram Viber