Робота в Польщі лікарем

Робота в Польщі лікарем

Фільтр

Ви вибрали:

Очистити все
Країна: Польща
Професія: Лікар

На легальній праці в Польщі лікарем у 2023 році українці зможуть заробити заробити 13-22 злотих за годину. Пропонується робота за стандартним графіком: 8 чи 12 годин, 5-6 днів на тиждень. За місяць можна отримати від 3000 до 4500 злотих. У нас лише актуальні вакансії, є інформація та відгуки про роботу в Польщі лікарем. Читати більше

На жаль, по вказаним критеріям не знайдено жодної вакансії.
Будь ласка, змініть критерії пошуку або очистіть фільтр.
Очистити фільтр

Ми нагадаємо вам, коли вакансія буде актуальною!

Ми зв'яжемось з вами та повідомимо про відкриття набору на цю вакансію, а також проконсультуємо та відповімо на всі запитання.

Відповіді на поширені питання

Ми склали невеликий рейтинг польських банків, які пропонують іноземцям можливість відкривати рахунок.
1. ING Bank Śląski
Ця організація вважається однією з найнадійніших на території Польщі — функціонує ще з 1981 року. Дає можливість іноземцям робити внесок і не передбачає оплати за рахунок, але при цьому переказ грошових коштів буде обходитися в 40 злотих.
2. Bank Millennium
Один з найбільш презентабельних банків. Консультації іноземних клієнтів можуть проводитися російською та українською мовою. Вигідна пропозиція для наших співвітчизників — програма Konto 360 °.
3. Bank Pekao
Початок роботи банку датується 1929 роком, на території Польщі було 1000 філій. Установа надійне, пропонує гнучкі програми вкладів для іноземців. Найпопулярніша — Eurokonto Mobilne.
4. PKO Bank Polski
Державний банк з безліччю представництв в воєводствах, розвиненою банківською інфраструктурою і лояльним ставленням до іноземним вкладникам. Українцям рекомендуємо розглянути внесок PKO Konto za Zero.
5. Alior bank
Ще один надійний польський банк, що пропонує оплату за рахунок в 0 злотих. Комісія за зняття коштів в банкоматах України не стягується, а вартість переказів становить близько 30 злотих. Все це пропонує програма Konto Internetowe.

Способи переказу грошей між Польщею та Україною – лише частина різноманіття доступних варіантів. За даними НБУ в 2018 році українці переказали на батьківщину з Польщі $3,65 млрд. І бажаючих відкусити свій комісійний шматочок від цього «пирога» вистачає.
У плані зручності варто відзначити системи, які дозволяють переказувати гроші онлайн, з використанням польської та зарахуванням на українську банківську картку. TransferGo дозволяє здійснювати безкоштовні перекази, але жертвувати часом. Paysend, навпаки, за фіксовану плату – миттєві перекази. Обидві системи пропонують плюшки у вигляді реферальних програм. У свою чергу TransferWise робить ставку на мультивалютність і більше підійде фрілансерам, чиї контрагенти перебувають у різних країнах світу.
Варті уваги платіжні картки, про які багато хто не знає
Гіганти Western Union і MoneyGram продовжують робити ставку на клієнтів зі світу офлайну, які вважають за краще мати справу з готівкою. Тут підкуповує швидкість. Отримати гроші у відділенні банку іншої країни можна через кілька хвилин після відправки. Але це може бути дорого і не завжди зручно – в відділення потрібно їхати, та й працюють вони не цілодобово. Якщо потрібно зробити миттєвий переказ з онлайну в офлайн – WU відмінний вибір.
Перекази SWIFT орієнтовані на досить великі суми грошей, коли в першу чергу важлива безпека – вартість і швидкість переказу тут йдуть на другий план. Monobank, який використовує європейську SEPA – це цікавий, інноваційний, але, напевно, поки все ж таки не масовий спосіб.
Окремо стоять «кустарні» перекази, такі як «знайомий з карткою ПриватБанку» або просто пересилання грошей через водіїв автобусів (такий теж практикується). Тут все на довірі і на свій страх і ризик.

Ціни на послуги польських таксомоторів. Вартість проїзду в Польщі на таксі залежить від багатьох показників, в тому числі в денний або нічний час відбувається поїздка, в межах міста, околицях або в сусідній населений пункт, чи є у пасажира багаж тощо. Існує своєрідний поділ на три тарифу: перший, найдешевший тариф - проїзд по місту; другий, дорожче, включається при виїзді за місто; третій, найдорожчий, подорож з одного польського міста в інший. Вартість першого тарифу починається від 2-х злотихза кілометр шляху (у корпорацій, які встановили найнижчу ціну). Є компанії, які вже тут пропонують дорожчі послуги. При виїзді за межі міста починає діяти так званий другий тариф, ціна поїздки збільшується на 50%. Цей тариф також діє в вихідні дні і дні, що вважаються державними або релігійними святами. Якщо необхідно їхати в сусіднє місто або гміну,то вартість зростає ще на 50% (або в два рази від початкового тарифу). Це третій тариф, який отримав назву «повернення», тобто пасажир фактично оплачує повернення порожньої машини в рідне місто.
Виклик таксі. Ще одне прекрасне нововведення - в Польщі для виклику таксі існує єдиний номер, який дуже легко запам'ятовується, - 919. Крім того, можна скористатися стаціонарними телефонами різних служб. Наприклад, у Варшаві працюють такі компанії: Express Taxi - телефон 196 63; Gold Taxi - телефон 196 88; Super Taxi - телефон 196 22; City Warsaw - телефон 194 59. Можна викликати таксі в польській столиці і з мобільного телефону, причому деякі фірми спеціально вказують дуже прості номера стільникових: 22, 866 66 66 (Prestige Taxi), 22 677 77 77 (Merc Taxi).

Сервісів бронювання хостелів в Польщі величезна кількість. Спеціально для вас ми протестували один з них – booking.com. Інші сервіси аналогічні і відрізняються незначно, проте рекомендувати можемо тільки той, що перевірили самі.
Будьте обережні при онлайн бронюванні – користуйтеся тільки перевіреними сервісами. Інакше виникає загроза заплатити шахраям і залишитися без замовлених послуг.
Користуватися послугами порталу booking.com досить просто – необхідно лише заповнити всі поля анкети-запиту і отримати результат. Уявімо коротку інструкцію, як забронювати місце в хостелі:
На головній сторінці виберіть адресу хостелу. Для цього в поле «Місце» введіть місто, а далі буде наданий повний перелік наявних місць для ночівлі. Потрібно вибрати конкретну адресу або зупинитися на всіх пропозиціях по місту.
Вкажіть термін перебування – дату вселення та, відповідно, виїзду з хостелу.
Наступний пункт «Подорожуєте Ви по роботі?», Де необхідно вибрати «так» або «ні».
Виберіть кількість осіб – окремо дітей і дорослих.
Натисніть кнопку «Перевірити ціни».
Буде надано повний список можливих пропозицій, де можна забронювати номер в хостелі. Зверніть увагу, що зліва з’явиться меню з великим переліком додаткових умов «Вибрати за критеріями» – це допоможе скоротити список пропозицій відповідно до конкретних запитів. В першу чергу там необхідно поставити «галочку» в графі «Хостели».
У верхньому меню, поряд з вибором мови, є пункт «Вибір валюти» – його можна встановити в будь-яких грошових одиницях або поставити значення «Валюта готелю».
При натисканні на конкретну пропозицію хостелу відкриється сторінка з детальною інформацією. Трохи нижче будуть перераховані вільні номери і їх вартість.
Виберіть підходящий. Для цього в рядку таблиці з його описом, в колонці «Виберіть номер» вкажіть номер кімнати (зі списку запропонованих).
Після вказівки номера в правій колонці з’явиться кнопка «Я бронюю», яку і слід натиснути.
Далі буде запропонована до заповнення анкета потенційного мешканця. Питання стандартні, але слід пам’ятати, що дані ПІБ повинні заповнюватися латиницею, відповідно до написання в закордонному паспорті.
Натискаєте відповідну кнопку і завершуєте бронювання.
Для більшої зручності на сайті booking.com краще зареєструватися, прив’язавши до профілю свою платіжну карту. В цьому випадку всі оплати будуть відбуватися автоматично, а зняти хостел в Польщі буде простіше.

Більше про роботу в Польщі лікарем

Польща одна з країн, що гостро відчуває нестачу лікарів різних напрямів. Це пов’язано з декількома чинниками. Найактуальніший демографічний фактор, або старіння нації, коли лікарі з досвідом уже пішли на відпочинок, а на їх місця не прийшли молоді спеціалісти. Іноді фахівець змушений працювати більше годин, ніж це передбачено, в різних медичних закладах. Процес професійної підготовки тривалий, дорогий. Багато випускників виїжджають за кордон, тому що зарплата такого робітника менша, ніж у західних колег. Але вона вища ніж в Білорусі, Україні, Росії. Тому, робота лікарем в Польщі приваблює заробітчан з цих країн.

Особливості роботи лікарем

Приватні та державні клініки зацікавлені у компетентних спеціалістах.  Щоб розпочати кар’єру медичного працівника в Польщі необхідно пройти кілька етапів:

 1. Нострифікація або підтвердження диплому. Це не проста процедура, яка складається з ряду умов, що їх повинен пройти претендент на посаду. Вона не є безкоштовною, приблизно 470 євро і за часом може продовжуватись від 1 до 3 місяців. А також шукач має подати до певного навчального закладу відповідні документи: диплом про освіту (оригінал та копія) з перекладом на польську; виписку з оцінками; резюме; сертифікат реєстрації в медичній раді на батьківщині.
 2. Стажування у польських медзакладах протягом 12 місяців.
 3. Тест польської мови на володіння медичними термінами.
 4. Складання іспиту за профілем.
 5. Отримання ідентифікаційного коду, підтвердження диплому. Не потрібна перевірка документів лікарям, які отримали підготовку у період 1975 по 2004 роки (згідно Паризької конвенції). Такі спеціалісти можуть відразу отримати сертифікат на еквівалентність.
 6. Медичне обстеження і аналізи на небезпечні хвороби.
 7. Отримати ліцензію в регіональній медичній палаті.

Отримавши всі необхідні документи можна шукати відповідну вакансію. Найбільш популярними лікарськими посадами є такі:

 • педіатри, терапевти;
 • хірурги, анестезіологи;
 • кардіологи;
 • ендокринологи;
 • стоматологи;
 • урологи, гінекологи;
 • онкологи.

Також багато зустрічається запрошень на вакансії ветеринарів (у фермерські господарства), масажистів і реабілітологів у будинки для літніх людей, опікові центри, пологові будинки. В цих закладах потрібні не лише медичні працівники  з вищою освітою, але й робітники середньої кваліфікації.

Заробітна плата та умови праці

Робота лікарем в Польщі  завжди офіційна. Часи роботи на робочому місці традиційно для більшості медзакладів Європи з 9.00 до 18.00. Неперервна служба не може перевищувати понад 12 годин. Бувають нічні зміни. Оплата за них нараховується окремо. Стосовно житла, ті, хто запрошують колег до співпраці, вирішують ці питання. Також фахівець може харчуватись за рахунок лікарні. Розмір заробітної плати залежить від таких моментів:

 • кваліфікація;
 • стаж роботи за фахом;
 • регіон праці.

Так, хірурги, стоматологи, кардіологи можуть виграти в плані фінансування, якщо влаштуються в невеличких населених пунктах. Терапевти, педіатри мають шукати місце на околицях великих міст. Ветеринари значно економлять, влаштовуючись у фермерські господарства. Значення має і той факт, наскільки той чи інший регіон потребує спеціаліста, від цього і рівень заробітку буде вищій. Першу заробітну плату молодий лікар отримує, коли проходить стажування – 1850 злотих або 440 євро. В подальшому оклад підвищується.

Якщо порівнювати в різних воєводствах, то найнижча зарплата ординатора у Лодзинському, Силезьському (9 000 злотих), найвища у Мазовецькому  (Варшава) – 12 000. Вузькопрофільні спеціалісти можуть отримувати  в середньому 3000 євро. Порівняння зарплати фахівців різного профілю виглядає так:

Посада

Оплата (в злотих та євро)

Сімейний лікар

6 500 – 7000  (1600)

Анестезіолог

15 000-20 000 (3500-4500)

Стоматолог

4 500 - 6 000 (1500)

Судинний хірург

30 000 (7-8000)

Будь який лікар має право на надбавки за виконання своїх обов’язків більше встановленої норми, відповідальне ставлення:

 • нічні чергування – 100-700 євро за зміну;
 • приватна практика;
 • додаткові часи консультації при клініках.

Практично немає значення приватна чи муніципальний шпиталь. В деяких державних медичних закладах оклад може бути на 20% вище ніж в приватних. Робота лікарем в Польщі достатньо приваблива для окремих спеціальностей заробітком та умовами, гарантованими державою.

Вимоги до робітників

Потенційний претендент на посаду повинен відповідати певним вимогам, про які є інформація у роботодавців і на офіційних сайтах з працевлаштування:

 • вища медична освіта для лікаря (середня спеціальна для медичних сестер);
 • вік претендента від 30 до 50 років;
 • досвід роботи за профілем від 5 років;
 • резюме та рекомендації з попередніх місць роботи (не обов’язкові);
 • знання мови, назв медикаментів, вміння працювати з медичним обладнанням;
 • прагнення і здатність до підвищення кваліфікації;
 • неконфліктність, вміння працювати з пацієнтами та колегами, доброзичливість, моральність.

В деяких випадках роботодавці, зацікавлені в певному спеціалісті, допомагають швидше пройти перевірку і отримати польський диплом та ліцензію на роботу. Для ветеринарів є свої вимоги: в першу чергу досвід роботи в цій сфері, надання кваліфікованої допомоги в лікуванні тварин, вміння провести вакцинацію у встановленні державою терміни, навички введення лікарських засобів, відповідальне ставлення до ведення обліку ветконтролю за тваринами.

Робота лікарем в Польщіце не лише заробіток вищий, ніж у себе в країні. Це можливість кар’єрного зростання, підвищення кваліфікації, шлях до інших європейських держав. Високий рівень медичного обслуговування в Європі вимагає Польщу підвищувати вимоги до фахівців, що ускладнює процедуру отримання бажаної вакансії. Але незважаючи на складності, бажаючих отримати місце лікаря в польському закладі медичного спрямування серед заробітчан не зменшується.

Умови проживання

Велика кількість роботодавців забезпечують лікарів житлом. Частіш за все це гуртожитки, де у кімнаті проживають 3-4 чоловіка. Варто відмітити, що таке житло надається безкоштовно, людина сплачує лише комунальні послуги. Такі умови надають українським лікарям впевненості та те, що вони потрібні у цій країні як кваліфіковані спеціалісти.

Якість житла частіш за все висока: у кімнатах є побутова техніка (чайник, мікрохвильова піч), ремонт сучасний. На кухні є всі необхідні умови для приготування їжі. Польські роботодавці гарантують комфорт у проживанні, тим самим мінімізують стресові ситуації, заохочують до плідної та довготривалої співпраці.

ТОВ «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ЄДРПОУ: 42927728 © 2014-2019. Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено.

Правила користування сайтом  |  Політика конфіденційності сайту

ЄДРПОУ: 42927728

Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено. © 2014-2019.

Telegram
1
Viber
1
1