Робота в Польщі водієм

Робота в Польщі водієм

Фільтр

Ви вибрали:

Очистити все
Країна: Польща
Професія: Водій

Офіційна робота у 2023 році в Польщі водієм принесе українцям заробіток від 13 до 22 злотих за одну годину. Робота пропонується з графіком 8 чи 12 годин, 5-6 днів на тиждень. Праця на легальній роботі допоможе заробити від 3000 до 4500 злотих на місяць. Шукайте у нас актуальні, безкоштовні вакансії, є також інформація і відгуки про роботу в Польщі водієм. Читати більше

ВОДІЙ АВТОНАВАНТАЖУВАЧА (КАРЩИК)

4200 – 6700 PLN
18-28 PLN / год
 • Варшава
 • Пн-Сб, 8-10 год. Робота в 2 зміни.
 • 250 зл/міс комунальні послуги.
 • Вакансія безкоштовна

Робота на підприємстві з пакування крабових паличок.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

КАРЩИК НА ЗАВОД ELECTROLUX

3600 – 5000 PLN
22-27 PLN / год
 • Олава
 • Пн - Пт, 8 - 10 год., Сб, 8 год
 • 450 зл/міс (3-4 людини в кімнаті)
 • Вакансія безкоштовна

Завод займається виготовленням побутової техніки. Робота полягає в транспортуванні готової продукції на склади, забезпечення виробничої лінії необхідними компонентами та матеріалами.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

АВТОМЕХАНІК

4500 – 5500 PLN
22-25 PLN / год
 • Битом
 • Пн-Пт, 8 год
 • 500 зл/міс комунальні послуги
 • Вакансія безкоштовна

Польська автомайстерня, яка надає великий перелік сервісних послуг по заміні окремих автомобільних деталей, також проводиться сервісна діагностика стану автомобіля.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ОПЕРАТОР ВИСОТНОГО ШТАБЕЛЕРА

3500 – 4300 PLN
15.6 PLN / год
 • Mrożnia
 • Пн-Пт, Сб 10 - 12 год
 • 50 зл/міс комунальні послуги
 • Вакансія безкоштовна

Великий логістичний центр з харчовою продукцією.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ВОДІЙ АВТОНАВАНТАЖУВАЧА НА ФАБРИКУ

3300 – 4300 PLN
16 PLN / год
 • Щецин
 • Пн-Пт, 8-12 год, Сб, 8 год.
 • Безкоштовне, 250 зл/міс комунальні послуги
 • Вакансія безкоштовна

Фабрика займається виготовленням та пакуванням крабових паличок. 

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

РОБОТА ДЛЯ ВОДІЯ АВТОНАВАНТАЖУВАЧА

3500 – 4500 PLN
16 PLN / год
 • Пйотркув-Трибунальський
 • Пн-Пт, Сб 8 - 12 год
 • Безкоштовне, 200 зл/міс комунальні послуги
 • Вакансія безкоштовна

Підприємство займається вирощенням та сортуванням саджанців.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ВОДІЙ КАРИ - АВТОНАВАНТАЖУВАЧА

4200 – 4500 PLN
17 PLN / год
 • Ліпно
 • Пн-Сб, 12 год
 • 200 зл/міс комунальні послуги.
 • Вакансія безкоштовна

Сучасне підприємство, є лідером ринку, займається переробленням свіжозібраних фруктів і овочів.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ВОДІЙ НАВАНТАЖУВАЧА

3800 – 5500 PLN
16 PLN / год
 • Ліпно
 • Пн-Пт, Сб 8 - 12 год, Нд - за бажанням.
 • 200 зл/міс комунальні послуги
 • Вакансія безкоштовна

Сучасне підприємство, яке є лідером ринку займається переробленням свіжо збираних фруктів та овочів.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

Відповіді на поширені питання

Ми склали невеликий рейтинг польських банків, які пропонують іноземцям можливість відкривати рахунок.
1. ING Bank Śląski
Ця організація вважається однією з найнадійніших на території Польщі — функціонує ще з 1981 року. Дає можливість іноземцям робити внесок і не передбачає оплати за рахунок, але при цьому переказ грошових коштів буде обходитися в 40 злотих.
2. Bank Millennium
Один з найбільш презентабельних банків. Консультації іноземних клієнтів можуть проводитися російською та українською мовою. Вигідна пропозиція для наших співвітчизників — програма Konto 360 °.
3. Bank Pekao
Початок роботи банку датується 1929 роком, на території Польщі було 1000 філій. Установа надійне, пропонує гнучкі програми вкладів для іноземців. Найпопулярніша — Eurokonto Mobilne.
4. PKO Bank Polski
Державний банк з безліччю представництв в воєводствах, розвиненою банківською інфраструктурою і лояльним ставленням до іноземним вкладникам. Українцям рекомендуємо розглянути внесок PKO Konto za Zero.
5. Alior bank
Ще один надійний польський банк, що пропонує оплату за рахунок в 0 злотих. Комісія за зняття коштів в банкоматах України не стягується, а вартість переказів становить близько 30 злотих. Все це пропонує програма Konto Internetowe.

Способи переказу грошей між Польщею та Україною – лише частина різноманіття доступних варіантів. За даними НБУ в 2018 році українці переказали на батьківщину з Польщі $3,65 млрд. І бажаючих відкусити свій комісійний шматочок від цього «пирога» вистачає.
У плані зручності варто відзначити системи, які дозволяють переказувати гроші онлайн, з використанням польської та зарахуванням на українську банківську картку. TransferGo дозволяє здійснювати безкоштовні перекази, але жертвувати часом. Paysend, навпаки, за фіксовану плату – миттєві перекази. Обидві системи пропонують плюшки у вигляді реферальних програм. У свою чергу TransferWise робить ставку на мультивалютність і більше підійде фрілансерам, чиї контрагенти перебувають у різних країнах світу.
Варті уваги платіжні картки, про які багато хто не знає
Гіганти Western Union і MoneyGram продовжують робити ставку на клієнтів зі світу офлайну, які вважають за краще мати справу з готівкою. Тут підкуповує швидкість. Отримати гроші у відділенні банку іншої країни можна через кілька хвилин після відправки. Але це може бути дорого і не завжди зручно – в відділення потрібно їхати, та й працюють вони не цілодобово. Якщо потрібно зробити миттєвий переказ з онлайну в офлайн – WU відмінний вибір.
Перекази SWIFT орієнтовані на досить великі суми грошей, коли в першу чергу важлива безпека – вартість і швидкість переказу тут йдуть на другий план. Monobank, який використовує європейську SEPA – це цікавий, інноваційний, але, напевно, поки все ж таки не масовий спосіб.
Окремо стоять «кустарні» перекази, такі як «знайомий з карткою ПриватБанку» або просто пересилання грошей через водіїв автобусів (такий теж практикується). Тут все на довірі і на свій страх і ризик.

Ціни на послуги польських таксомоторів. Вартість проїзду в Польщі на таксі залежить від багатьох показників, в тому числі в денний або нічний час відбувається поїздка, в межах міста, околицях або в сусідній населений пункт, чи є у пасажира багаж тощо. Існує своєрідний поділ на три тарифу: перший, найдешевший тариф - проїзд по місту; другий, дорожче, включається при виїзді за місто; третій, найдорожчий, подорож з одного польського міста в інший. Вартість першого тарифу починається від 2-х злотихза кілометр шляху (у корпорацій, які встановили найнижчу ціну). Є компанії, які вже тут пропонують дорожчі послуги. При виїзді за межі міста починає діяти так званий другий тариф, ціна поїздки збільшується на 50%. Цей тариф також діє в вихідні дні і дні, що вважаються державними або релігійними святами. Якщо необхідно їхати в сусіднє місто або гміну,то вартість зростає ще на 50% (або в два рази від початкового тарифу). Це третій тариф, який отримав назву «повернення», тобто пасажир фактично оплачує повернення порожньої машини в рідне місто.
Виклик таксі. Ще одне прекрасне нововведення - в Польщі для виклику таксі існує єдиний номер, який дуже легко запам'ятовується, - 919. Крім того, можна скористатися стаціонарними телефонами різних служб. Наприклад, у Варшаві працюють такі компанії: Express Taxi - телефон 196 63; Gold Taxi - телефон 196 88; Super Taxi - телефон 196 22; City Warsaw - телефон 194 59. Можна викликати таксі в польській столиці і з мобільного телефону, причому деякі фірми спеціально вказують дуже прості номера стільникових: 22, 866 66 66 (Prestige Taxi), 22 677 77 77 (Merc Taxi).

Сервісів бронювання хостелів в Польщі величезна кількість. Спеціально для вас ми протестували один з них – booking.com. Інші сервіси аналогічні і відрізняються незначно, проте рекомендувати можемо тільки той, що перевірили самі.
Будьте обережні при онлайн бронюванні – користуйтеся тільки перевіреними сервісами. Інакше виникає загроза заплатити шахраям і залишитися без замовлених послуг.
Користуватися послугами порталу booking.com досить просто – необхідно лише заповнити всі поля анкети-запиту і отримати результат. Уявімо коротку інструкцію, як забронювати місце в хостелі:
На головній сторінці виберіть адресу хостелу. Для цього в поле «Місце» введіть місто, а далі буде наданий повний перелік наявних місць для ночівлі. Потрібно вибрати конкретну адресу або зупинитися на всіх пропозиціях по місту.
Вкажіть термін перебування – дату вселення та, відповідно, виїзду з хостелу.
Наступний пункт «Подорожуєте Ви по роботі?», Де необхідно вибрати «так» або «ні».
Виберіть кількість осіб – окремо дітей і дорослих.
Натисніть кнопку «Перевірити ціни».
Буде надано повний список можливих пропозицій, де можна забронювати номер в хостелі. Зверніть увагу, що зліва з’явиться меню з великим переліком додаткових умов «Вибрати за критеріями» – це допоможе скоротити список пропозицій відповідно до конкретних запитів. В першу чергу там необхідно поставити «галочку» в графі «Хостели».
У верхньому меню, поряд з вибором мови, є пункт «Вибір валюти» – його можна встановити в будь-яких грошових одиницях або поставити значення «Валюта готелю».
При натисканні на конкретну пропозицію хостелу відкриється сторінка з детальною інформацією. Трохи нижче будуть перераховані вільні номери і їх вартість.
Виберіть підходящий. Для цього в рядку таблиці з його описом, в колонці «Виберіть номер» вкажіть номер кімнати (зі списку запропонованих).
Після вказівки номера в правій колонці з’явиться кнопка «Я бронюю», яку і слід натиснути.
Далі буде запропонована до заповнення анкета потенційного мешканця. Питання стандартні, але слід пам’ятати, що дані ПІБ повинні заповнюватися латиницею, відповідно до написання в закордонному паспорті.
Натискаєте відповідну кнопку і завершуєте бронювання.
Для більшої зручності на сайті booking.com краще зареєструватися, прив’язавши до профілю свою платіжну карту. В цьому випадку всі оплати будуть відбуватися автоматично, а зняти хостел в Польщі буде простіше.

Відгуки про роботу

Георгій Гергійович2020-05-01 09:48:11
Працював водієм дальнобойщиком. Я перевозив продуктові товари у різні куточки Європи. Працював на комфортабельних вантажівках. Моя зарплата коливалася від 2 до 3 тисяч доларів, що стимулювало мене працювати більше. Рекомендую всім водіям які люблять водити грузовики.
Танір2020-03-14 09:48:11
Привіт. Я працював водієм в Риба таксі у Вроцлаві. Працював 6 днів на тиждень і міг отримувати на місяць до 6500 тисяч злотих. Дякую за допомогу у виготовленні прав польського зразка. Мені також надали чудовий автомобіль для того щоб я зміг комфортно працювати. Мені все подобається.
Антон2020-05-03 09:48:11
Працював перевізником. Розвозив алкоголь по магазинах Польщі. Треба мати водійське посвідчення відповідної категорії, мінімальний досвід роботи з вантажними автомобілями. Також проходите в них навчання і отримуєте їхні права Зп 20-30 нетто злотих залежно від досвіду і кваліфікації. Графік плаваючий. Житло знімали самостійно, харчувались також самостійно.
Євген2020-05-19 09:48:11
Доброго дня. Працював водієм автобуса. Возив працівників, на роботу і з роботи. Заробітна плата 3500 злотих в місяць. Обов’язково мати водійське посвідчення і досвід роботи в даній сфері. Польські правила дорожнього руху майже такі ж як в Україні, також потрібно розуміння польської мови. Житлом забезпечують. Робота хороша, можу порекомендувати.

Більше про роботу в Польщі водієм

Польща – країна можливостей, вважають ті, хто шукає роботу за кордоном. Є однією з активних учасниць ринку перевезень. Тому багато польських водіїв працюють за межами країни. Серед вакансій, які пропонують заробітчанам, робота в Польщі водієм далекобійником, міжнародником, водіями автобусів внутрішніх рейсів, вантажних машин.

Особливості роботи водієм

Робота водієм в Польщі має свої особливості. Щоб працевлаштуватися можна самостійно шукати вакансії, скористуватися допомогою посередників, агенцій. Для прямого зв’язку з роботодавцями необхідно скласти резюме, ознайомитись з пропозиціями на сайтах роботи або на біржах праці. В залежності від категорій водійського сертифікату, можна влаштуватись шофером  на внутрішні роботи в країні або зовнішні перевезення. Внутрішні пропозиції поділяються на два напрями:

 • водії вантажних перевезень в межах міста або країни: розвезення товарів для супермаркетів, ринків, торгівельних майданчиків;
 • водії пасажирського транспорту: місцевих або міжміських автобусів, тролейбусів, таксі.

Перевага таких пропозицій в тому, що графік роботи передбачає працю вдень, уночі відпочинок. На вантажні напрями беруть водіїв, у яких мало досвіду, заробітна плата низька. Водіями автобусів беруть літніх чоловіків. Робота в Польщі водієм буса з погодинною оплатою – 15 злотих. Якщо перевезення пасажирів через усю Польщу та прикордонні території, то заробітна плата вища. В деяких компаніях пропонують житло та харчування. Для водіїв міжнародників також є декілька напрямів, де вони мають працювати:

 • західний напрям – рейси у західноєвропейські країни, що забезпечують доставку вантажів місцевим компаніям або польським філіям (рефрижератори);
 • східний напрям – відвезення вантажів у східні держави.

Робота в Польщі для водіїв можлива лише за умов водійського посвідчення нового зразку. Перші півроку водій може працювати за певною категорією прав (А, В, С, Е), отриманих на батьківщині. Але через 6 місяців перебування в Польщі повинен змінити на польські документи. Для цього скласти психологічний тест та іспит на увагу. Щоб не втратити старі водійські права краще пройти навчання у польській автошколі.

Заробітна плата та умови праці

Заробітна плата далекобійника (категорії С, Е) в Польщі залежить від графіка роботи, маршрутів та тривалості рейсів. Порахувати заробіток може і сам водій, якщо працює на умовах – базовий оклад + оплата за добу. У більшості компаній заробітна плата міжнародних перевізників складається:

 • базова ставка – 450 євро на місяць;
 • доплата за відрядження (на добу) – 45-50 євро (враховані вихідні та святкові дні, якщо вони охоплюють робочі часи);
 • преміальні від 50 євро кожного місяця в залежності від успішності виконаних завдань.

Водії, що працюють у східному напрямі отримують зарплату меншу ніж водії західники. За рейс вони можуть одержати 1000 -1300 злотих. Щоб у місяць заробляти 5 000 злотих раз в тиждень слід відбути у відрядження. Заробітна плата шоферів західного напряму від 4500-6000 злотих, проценти за фрахт. Особливою групою водіїв є ті, хто працює на одну з польських компаній в інших країнах. Ці робітники можуть обрати два варіанта роботи:

 • водій з графіком, який передбачає довгу відсутність дома;
 • водій компанії, який на вихідні повертається в Польщу.

В залежності від обраного режиму, зарплата складає від 4 000 до 7 500 польських злотих. Умови роботи для тих хто працює вахтовим способом такі:

 • польська компанія-перевізник привозить водіїв на базу, де вони працюють за певними маршрутами, не відвідуючи Польщу;
 • по закінченню вахти їх вивозять до Польщі на відпочинок;
 • варіанти вахти можуть бути такі: 3 тижня вахта 1 тиждень відпочинок, 4 через 1, 6 через 2.

Робота в Польщі водієм категорії В, С та умови праці побудовані таким чином, що багато відпочивати не вдасться. Внутрішні маршрути провірені і точно розраховані за годинами, хвилинами руху за графіком. Маршрути стабільні, тому добре відомі розходи палива. Зарплата залежить від маршруту (місцевий чи міжміський).

Умови проживання водіїв

Водії в залежності від напряму роботи, компанії чи власника отримують різні умови проживання. При складанні угоди роботодавець оголошує свої пропозиції, а претендент обирає ті, які йому комфортніше. Варіантів проживання може бути декілька:

 1. Водії, яких приймають на обслуговування внутрішніх маршрутів в країні (вантажних чи пасажирських) мають можливість жити на базі компанії, в спеціально облаштованих приміщеннях типу гуртожитку, комфортабельнихкімнатах на 4-5 чоловік (за місяць вираховується з зарплати вартість комунальних послуг – 250 злотих) або у вантажівці, яка також пристосована до забезпечення умов відпочинку. Також за бажанням можна винаймати квартиру в місті або на околиці: на двох двокімнатна квартира буде коштувати в місяць 1200 злотих (по 600 з людини).
 2. Водії далекобійники, які працюють вахтовим методом розміщуються на базі компанії перевізника у вільний час, під час роботи – в машині: вантажівка обладнана місцем для відпочинку, газовим приладом для приготування їжі, телевізором, рукомийником. Водії користуються на маршрутних зупинках місцями гігієни, в одних країнах – безкоштовно, в інших – приблизно за 2,5 євро. На запланованих зупинках машин є готелі, де водій може відпочити – 5-8 злотих на ніч.
 3. Водіям, що працюють на території інших держав, у польських компаніях, надається можливість проживати і харчуватись на базі. Під час вахти, вони традиційно перепочивають у вантажівці, повертаючись на базу – у кімнатах. По закінченні вахти, бажаючи повертаються на відпочинок до Польщі.

Такі умови проживання звичні для водіїв, тому, що їх приваблює романтика дороги та високий рівень заробітної плати.

Вимоги до водіїв

У багатьох претендентів на посади виникає питання, чи можлива робота в Польщі водієм без досвіду? Для далекобійників не можлива, а от на внутрішні рейси влаштуватися можна. Основними вимогами до шукачів є:

 • вік від 20 до 50 років (іноді приймають і після 50 для внутрішніх поїздок);
 • досвід роботи понад 2-х років;
 • володіння польською розмовною, бажано знання англійської, французької, німецької мови.

Без володіння місцевою мовою складно влаштуватись водієм. Іноді роботодавець може запропонувати короткочасні курси. Для офіційного працевлаштування потрібен повний пакет документів:

 1. Робоча віза або запрошення від замовника.
 2. Карта для тахографа (С, D, Е).
 3. Свідоцтво підготовки та допуску для транспортування небезпечних вантажів.
 4. Водійське посвідчення певної категорії.
 5. Результати психологічного тестування.
 6. Медична довідка необхідної форми.
 7. Свідчення про відсутність судимості.

Від шукача вакансії вимагається дотримуватись графіку праці та відпочинку, правил безпеки поводження на дорозі. Роботодавці підпорядковують свої вимоги розпорядженню Європарламенту до роботи водіїв:

 • денна тривалість керування транспортом – максимально 9 год;
 • довжина робочого тижня – 56 год.;
 • продовження керування транспортом на вахті за 2 тижні – не перевищує 90 год.;
 • управління машиною без відпочинку – не більше 4,5 годин (відпочинок від 45 хв.);
 • відпочивати водій на добу повинен 11 годин.

Робота для водія в Польщі супроводжується досить сприятливими умовами праці і привабливою заробітною платою. Польські роботодавці, компанії, фірми охоче укладають угоди з заробітчанами, спираючись на досвід роботи з ними. Вони підходять для такої праці, тому, що відповідають вимогам підприємців – працьовитість, дисциплінованість, відповідальність. Ті, хто деякий час працюють водіями в Польщі, мають перспективи подальшого працевлаштування в країнах Європи.

ТОВ «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ЄДРПОУ: 42927728 © 2014-2019. Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено.

Правила користування сайтом  |  Політика конфіденційності сайту

ЄДРПОУ: 42927728

Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено. © 2014-2019.

Telegram
1
Viber
1
1