Робота в Польщі у Глівіце

Робота в Польщі у Глівіце

Фільтр

Ви вибрали:

Очистити все
Країна: Польща
Місто та околиці: Глівице

Легальна робота в Польщі в Гливіці у 2023 році допоможе українцям заробити від 13 до 22 злотих за годину. Можна знайти роботу з графіком 8 або 12 годин на добу та 5-6 днів на тиждень, що надає заробіток на суму від 3000-4500 злотих в місяць. Ми пропонуємо лише актуальні безкоштовні вакансії, інформацію та відгуки про роботу в Польщі в Гливиці. Читати більше

СПЕЦІАЛІСТ НА БУДІВНИЦТВО

4500 – 5500 PLN
22 PLN / год
 • ПО ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ ПОЛЬЩІ
 • Пн – Пт
 • 450 зл/міс
 • Вакансія безкоштовна

Компанія надає широкий спектр будівельних послуг по всій території Польщі.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ВИРОБНИЦТВО І ВИГОТОВЛЕННЯ РОЛЕТ НА ВІКНА ТА ДВЕРІ (DROMA-SYSTEMS OF DOORS AND SHUTTERS)

3700 – 3950 PLN
15,50 PLN / год
 • Gliwice
 • Пн-Пт, 12 год
 • 200 зл/міс комунальні послуги
 • Вакансія безкоштовна

Сила компанії полягає в знаннях і технічні можливості, здібності швидко реагувати, тісній співпраці з клієнтами, інновації проектів, талановитих людей і високоякісної продукції.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

КАСИР В МЕРЕЖІ СУПЕРМАРКЕТІВ BIEDRONKA

3000 – 4200 PLN
15.5-16.5 PLN / год
 • По всій території Польщі
 • Пн-Нд. 8 год. Плаваючий графік
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Робота полягає в обслуговування клієнтів, викладання товарів, робота на фіскальній касі, надання клієнтам інформації про місце знаходження товару та їх цін, перевірка актуальності цінників.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ПРАЦІВНИК НА СКЛАД ПАЛЕТ

3000 – 3400 PLN
15,00 PLN / год
 • Gliwice
 • Пн – Нд
 • 350 зл/міс
 • Вакансія безкоштовна

Компанія, основними напрямками діяльності якої є виготовлення палет (піддонів), шукає фахівців в колектив професійної команди.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

СКЛАД СУПЕРМАРКЕТУ BIEDRONKA

2500 – 3800 PLN
15,00 PLN / год
 • По всій території Польщі
 • Пн-Пт, Сб 8 - 12 год
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Biedronka - найбільша роздрібна мережа в Польщі, що має понад 3000 магазинів, розташованих у понад 1100 містах, яка присутня на польському ринку вже більш як 20 років.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ПОМІЧНИК ОПАЛУБНИКА / АРМАТУРНИКА

3000 – 3400 PLN
15,00 - 16,00 PLN / год
 • По всій території Польщі
 • Пн-Пт, 10 год
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

Компанія-забудовник, лідер з багаторічним досвідом у сфері будівництва, шукає спеціалістів з відповідним досвідом.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ПРИБИРАННЯ СКЛАДСЬКОГО ПРИМІЩЕННЯ

3000 – 3900 PLN
15,00 PLN / год
 • По всій території Польщі
 • Пн-Пт, Сб - 12 год
 • 200 зл/міс комунальні послуги
 • Вакансія безкоштовна

Клінінгова компанія, яка надає послуги прибирання по всій території Польщі.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

Відповіді на поширені питання

Ми склали невеликий рейтинг польських банків, які пропонують іноземцям можливість відкривати рахунок.
1. ING Bank Śląski
Ця організація вважається однією з найнадійніших на території Польщі — функціонує ще з 1981 року. Дає можливість іноземцям робити внесок і не передбачає оплати за рахунок, але при цьому переказ грошових коштів буде обходитися в 40 злотих.
2. Bank Millennium
Один з найбільш презентабельних банків. Консультації іноземних клієнтів можуть проводитися російською та українською мовою. Вигідна пропозиція для наших співвітчизників — програма Konto 360 °.
3. Bank Pekao
Початок роботи банку датується 1929 роком, на території Польщі було 1000 філій. Установа надійне, пропонує гнучкі програми вкладів для іноземців. Найпопулярніша — Eurokonto Mobilne.
4. PKO Bank Polski
Державний банк з безліччю представництв в воєводствах, розвиненою банківською інфраструктурою і лояльним ставленням до іноземним вкладникам. Українцям рекомендуємо розглянути внесок PKO Konto za Zero.
5. Alior bank
Ще один надійний польський банк, що пропонує оплату за рахунок в 0 злотих. Комісія за зняття коштів в банкоматах України не стягується, а вартість переказів становить близько 30 злотих. Все це пропонує програма Konto Internetowe.

Способи переказу грошей між Польщею та Україною – лише частина різноманіття доступних варіантів. За даними НБУ в 2018 році українці переказали на батьківщину з Польщі $3,65 млрд. І бажаючих відкусити свій комісійний шматочок від цього «пирога» вистачає.
У плані зручності варто відзначити системи, які дозволяють переказувати гроші онлайн, з використанням польської та зарахуванням на українську банківську картку. TransferGo дозволяє здійснювати безкоштовні перекази, але жертвувати часом. Paysend, навпаки, за фіксовану плату – миттєві перекази. Обидві системи пропонують плюшки у вигляді реферальних програм. У свою чергу TransferWise робить ставку на мультивалютність і більше підійде фрілансерам, чиї контрагенти перебувають у різних країнах світу.
Варті уваги платіжні картки, про які багато хто не знає
Гіганти Western Union і MoneyGram продовжують робити ставку на клієнтів зі світу офлайну, які вважають за краще мати справу з готівкою. Тут підкуповує швидкість. Отримати гроші у відділенні банку іншої країни можна через кілька хвилин після відправки. Але це може бути дорого і не завжди зручно – в відділення потрібно їхати, та й працюють вони не цілодобово. Якщо потрібно зробити миттєвий переказ з онлайну в офлайн – WU відмінний вибір.
Перекази SWIFT орієнтовані на досить великі суми грошей, коли в першу чергу важлива безпека – вартість і швидкість переказу тут йдуть на другий план. Monobank, який використовує європейську SEPA – це цікавий, інноваційний, але, напевно, поки все ж таки не масовий спосіб.
Окремо стоять «кустарні» перекази, такі як «знайомий з карткою ПриватБанку» або просто пересилання грошей через водіїв автобусів (такий теж практикується). Тут все на довірі і на свій страх і ризик.

Ціни на послуги польських таксомоторів. Вартість проїзду в Польщі на таксі залежить від багатьох показників, в тому числі в денний або нічний час відбувається поїздка, в межах міста, околицях або в сусідній населений пункт, чи є у пасажира багаж тощо. Існує своєрідний поділ на три тарифу: перший, найдешевший тариф - проїзд по місту; другий, дорожче, включається при виїзді за місто; третій, найдорожчий, подорож з одного польського міста в інший. Вартість першого тарифу починається від 2-х злотихза кілометр шляху (у корпорацій, які встановили найнижчу ціну). Є компанії, які вже тут пропонують дорожчі послуги. При виїзді за межі міста починає діяти так званий другий тариф, ціна поїздки збільшується на 50%. Цей тариф також діє в вихідні дні і дні, що вважаються державними або релігійними святами. Якщо необхідно їхати в сусіднє місто або гміну,то вартість зростає ще на 50% (або в два рази від початкового тарифу). Це третій тариф, який отримав назву «повернення», тобто пасажир фактично оплачує повернення порожньої машини в рідне місто.
Виклик таксі. Ще одне прекрасне нововведення - в Польщі для виклику таксі існує єдиний номер, який дуже легко запам'ятовується, - 919. Крім того, можна скористатися стаціонарними телефонами різних служб. Наприклад, у Варшаві працюють такі компанії: Express Taxi - телефон 196 63; Gold Taxi - телефон 196 88; Super Taxi - телефон 196 22; City Warsaw - телефон 194 59. Можна викликати таксі в польській столиці і з мобільного телефону, причому деякі фірми спеціально вказують дуже прості номера стільникових: 22, 866 66 66 (Prestige Taxi), 22 677 77 77 (Merc Taxi).

Сервісів бронювання хостелів в Польщі величезна кількість. Спеціально для вас ми протестували один з них – booking.com. Інші сервіси аналогічні і відрізняються незначно, проте рекомендувати можемо тільки той, що перевірили самі.
Будьте обережні при онлайн бронюванні – користуйтеся тільки перевіреними сервісами. Інакше виникає загроза заплатити шахраям і залишитися без замовлених послуг.
Користуватися послугами порталу booking.com досить просто – необхідно лише заповнити всі поля анкети-запиту і отримати результат. Уявімо коротку інструкцію, як забронювати місце в хостелі:
На головній сторінці виберіть адресу хостелу. Для цього в поле «Місце» введіть місто, а далі буде наданий повний перелік наявних місць для ночівлі. Потрібно вибрати конкретну адресу або зупинитися на всіх пропозиціях по місту.
Вкажіть термін перебування – дату вселення та, відповідно, виїзду з хостелу.
Наступний пункт «Подорожуєте Ви по роботі?», Де необхідно вибрати «так» або «ні».
Виберіть кількість осіб – окремо дітей і дорослих.
Натисніть кнопку «Перевірити ціни».
Буде надано повний список можливих пропозицій, де можна забронювати номер в хостелі. Зверніть увагу, що зліва з’явиться меню з великим переліком додаткових умов «Вибрати за критеріями» – це допоможе скоротити список пропозицій відповідно до конкретних запитів. В першу чергу там необхідно поставити «галочку» в графі «Хостели».
У верхньому меню, поряд з вибором мови, є пункт «Вибір валюти» – його можна встановити в будь-яких грошових одиницях або поставити значення «Валюта готелю».
При натисканні на конкретну пропозицію хостелу відкриється сторінка з детальною інформацією. Трохи нижче будуть перераховані вільні номери і їх вартість.
Виберіть підходящий. Для цього в рядку таблиці з його описом, в колонці «Виберіть номер» вкажіть номер кімнати (зі списку запропонованих).
Після вказівки номера в правій колонці з’явиться кнопка «Я бронюю», яку і слід натиснути.
Далі буде запропонована до заповнення анкета потенційного мешканця. Питання стандартні, але слід пам’ятати, що дані ПІБ повинні заповнюватися латиницею, відповідно до написання в закордонному паспорті.
Натискаєте відповідну кнопку і завершуєте бронювання.
Для більшої зручності на сайті booking.com краще зареєструватися, прив’язавши до профілю свою платіжну карту. В цьому випадку всі оплати будуть відбуватися автоматично, а зняти хостел в Польщі буде простіше.

Більше про роботу в Польщі у Глівице

Польща за останні роки стала однією з найпривабливіших країн для українських трудових мігрантів. За різними даними, там живе і працює від 1 до 2 мільйонів українців. Особливо багато їх приїхало за останні 5 років - після введення безвізового режиму. Польща надає можливість легкого працевлаштування українців з біометричним паспортом – навіть на короткі терміни, 3 або 6 місяців. І багато наших співгромадян ній користуються.

Робітникам надається велика кількість вакансій у Гілвіце кожен може вибрати найкращий варіант.

Особливості роботи у Глівіце

Глівіце – місто, розташоване на півдні країни, важливий залізничний та річний порт Гливіцького каналу. Наявність розвиненої промисловості зумовлює багату кількість різноманітних вакансій. У вільній економічній зоні розташований автомобільний завод General Motors — General Motors Manufacturing Poland. Також цей населений пункт - другий за значенням центр обробної промисловості в межах півдня країни. Тут розвинені: важке машинобудування, металургія, хімічна промисловість, вугільні шахти. Безпосередньо поруч з Глівіце знаходяться кам'яновугільний родовище і шахти «Сосниця-Макошови». Підприємства харчової промисловості були орієнтовані в першу чергу на забезпечення великої кількості робочих, зайнятих на міських заводах.

Велика та цікава історія міста привертає увагу туристів з усієї Європи. Тому побутова сфера діяльності також потребує працівників: прибиральниць, сиділок, офіціантів, покоївок.

Щоб знайти роботу у Глівіце необхідно подбати про наявність актуального пакету документів:

 • паспорт і загранпаспорт;
 • візова анкету;
 • дозвіл на трудову діяльність;
 • запрошення на роботу.

У більшості випадків підприємства-роботодавці надають допомогу при оформленні необхідних паперів. Офіційне працевлаштування гарантує наявність соціального пакету, медичної страховки та дотримання трудового законодавства.

Доступні вакансії та заробітна плата

Вакансії будуть цікаві в першу чергу для чоловіків з технічною спеціальністю та досвідом роботи. Розвинена важка промисловість потребує технологів, операторів обладнання, токарів, слюсарів, зварників. Хімічна освіта або шахтарський досвід надають можливість знайти високу заробітну плату на працевлаштування у Гілвіце.

Жінки можуть реалізувати себе у побутовій сфері життєдіяльності міста. Роботодавці шукають: прибиральниць, сиділок, офіціанток, продавців, опікунів.

 

Вакансія

Заробітна плата у злотих

Заробітна плата у гривнях

Вимоги

Пакувальник хлібних виробів

3400-3600

21000-22500

Можливо без досвіду роботи

Кухар

3500-4300

21500-27000

Досвід роботи, праця у готельному комплексі

Тракторист

4000-4200

25000-27000

Досвід роботи, 6 робочих днів на тиждень, іноді праця у неділю

Різноробочий на завод арматури

2750-3600

17000-22500

Чоловік до 50 років, права категорії В

Зварник

4000

25000

Досвід роботи, чоловік до 50 років, робочий день – 12 годин

Працівник на виробництво ниток

3200-3500

19000-21000

Зріст від 160 см, досвід роботи бажаний

Робітник на виробництво ролет

3500-4700

22000-29000

Вік до 45 років, досвід роботи, вміння користуватись електроінструментом

Слюсар

3000-3600

19000-22000

Досвід роботи, вік до 50 років

Умови праці та проживання

Праця у Глівіце для українців надає можливість отримувати гідну зарплату, проте й має свою вартість. Найбільшу частину з витрат складає оренда житла. Вартість однокімнатної квартири у центрі міста – 1350 злотих на місяць. Оренда подібного житла поза межами центру коштуватиме 900-1000 злотих. Це у випадку, коли роботодавець не забезпечує  житлом, чи умови проживання не влаштовують робітника.

Великі промислові підприємства забезпечують працівників транспортом до місця роботи. Проте цю статтю витрат також треба мати на увазі. Одноразовий квиток змусить віддати 3,6 злотих, а місячний абонемент обійдеться пасажиру у 121 злотий. Вартість таксі за 1 кілометр 2,55 злотих.

Харчування також потребує певних витрат. Вартість продуктів дещо нижче, ніж у великих містах Польщі. Якщо готувати їжу самостійно, то можна заощадити на харчуванні у кафе та ресторанах.

Продукт

Обсяг

Вартість (польські злоти)

Молоко

1 л

2,2

яйця

12 штук

7,6

хліб

0,5 кг

3,00

куряча грудка

1 кг

14,00

Картопля

1 кг

2,00

Вимоги до робітників

Здебільшого вимоги до працівників залежать від вакансії та особистостей підприємства. Технічні знання, вміння працювати з обладнанням, водійські права, медична освіта, володіння іноземними мовами допоможуть виділитись у потоці здобувачів місця роботи та претендувати на гідну заробітну плату. Польська мова досить близька до української.

При невеликому досвіді роботи та життя у Польщі вивчити місцеву мову на побутовому рівні не представляє труднощів. Слід звертати увагу й на умови працевлаштування. Неофіційна робота у Польщі можлива, проте не надає ніяких соціальних гарантій та законодавчого захисту.

ТОВ «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ЄДРПОУ: 42927728 © 2014-2019. Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено.

Правила користування сайтом  |  Політика конфіденційності сайту

ЄДРПОУ: 42927728

Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено. © 2014-2019.

Telegram
1
Viber
1
1