Робота в Польщі покоївкою

Робота в Польщі покоївкою

Фільтр

Ви вибрали:

Очистити все
Країна: Польща
Професія: Покоївка
 • Легальна робота в Польщі покоївкою у 2021 році для українців принесе заробіток від 13 до 22 злотих за годину. Можна знайти роботу з графіком 8 або 12 годин на добу та 5-6 днів на тиждень, що дає заробіток на суму від 3000-4500 злотих в місяць. У нас надані актуальні безкоштовні вакансії, інформацію та відгуки про роботу в Польщі покоївкою. Читати більше

 • Oцініть зручність інформації:
  4.9 29 оцінок
 • ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННИЙ КОМПЛЕКС (ПОКОЇВКА)

  2800 – 3300 PLN
  13 PLN / год
  Вакансія безкоштовна
  Юрата
  Пн-Сб, 10 год. Робота в 2 зміни.
  Безкоштовне

  Готельно-ресторанний комплекс на півострові Хель.

  2800 – 3300 PLN
  13 PLN / год

  Готельно-ресторанний комплекс на півострові Хель.

  Переглянути вакансію
 • Відгуки про роботу

  Дана2020-04-27 09:48:11
  Доброго дня. Я працювала прибиральницею в фітнес центрі у Варшаві. Мені дуже сподобалася дана робота. Зарплатня мене дуже приємно здивувала це було 14 злотих в годину. Але найбільше мені сподобалося те що була можливість займатися в тренажерному залі і підтримувати в тонусі своє тіло. Рекомендую дану працю.
  Галина Позняк2020-04-20 09:48:11
  Доброго дня. Мені 49 років. Нещодавно приїхала з Польщі, працювала там прибиральницею на великому підприємстві в офісі. Робота не складна, в основному полягала у підтриманні чистоти в приміщенні протягом робочого дня (два рази на день вологе прибирання місць загального користування, сходів та коридорів, приготування мийних та дезінфікуючих розчинів) Проживанням забезпечував роботодавець, а от харчування за власний рахунок. Зарплата 15 злотих за годину. Робота не легка, але вища освіта, знання мови для її виконання не потрібне. Головне, що потрібне – це бажання працювати. Особисто я задоволена!
  Діана2020-04-08 09:48:11
  Привіт. Працювала в Польщі прибиральницею. Беруть до 50 років. Потрібно прибирати склади і кабінети начальства. Всі матеріали та засоби прибирання надаються. Також є маленька підсобка. Платили 13 злотих чистими. 8 годин на день. Можна працювати більше. Житло надають безкоштовно. Харчування за свій рахунок. В цілому робота нормальна. Зарплата точно більша чим в Україні.
 • Більше про роботу в Польщі покоївкою

 • Багато заробітчан їдуть до Польщі, де є безліч вакансій для людей різного віку. Для чоловіків варіантів влаштуватися за фахом або зовсім без досвіду значно більше. Серед пропозицій для жінок найбільш популярні покоївки. Особливості праці залежать від роботодавця, місця праці, розташування в країні (курортна зона чи звичайне містечко). Робота в Польщі покоївкою вимагає від претендентки уважного ставлення до своїх обов’язків, фізичної витривалості та здоров’я. Роботодавці звертають увагу і на особисті якості.

  Особливості роботи покоївки

  Робота в Польщі покоївкою доступна будь-якій жінці без досвіду, без особливої кваліфікації. Лише в деякі клінінгові компанії, які надають висококваліфіковані послуги в сфері прибирання, набирають персонал з підготовкою. Всі претенденти мають пройти курс навчання. За таку престижну працю і зарплата вища. Обов’язковою вважається володіння польською та іншими іноземними мовами. Покоївки потрібні в готелях, санаторіях, пансіонатах, приватних будинках. Оплата помічниці в домівці вища, ніж в інших місцях, тому що до звичайних обов’язків – прибирання, можуть додаватись готування їжі, догляд за дітьми, домашніми тваринами.

  На одну зміну є певна норма виконаної роботи. Але враховується наявність досвіду чи його відсутність. Досвідчена працівниця може прибрати за 10 годин 20-30 номерів. Результат перевіряє і приймає управитель, якщо завдання виконано неякісно, прийдеться переробляти або допрацьовувати. Є свої переваги і недоліки роботи. До переваг слід віднести:

  • не потрібна спеціальна освіта;
  • прибирання відбувається за домовленістю з клієнтом у зручний для нього час (гнучкий графік);
  • гарантія стабільного доходу (зарплата виплачується раз на місяць);
  • робота не вважається стресовою.

  Недоліки:

  • значне фізичне навантаження;
  • низький соціальний статус у суспільстві і відсутність кар’єрного зростання;
  • нудність і монотонність.

  Можливі виплати за виконання обов’язків понад нормованого часу, преміальні. Оцінити переваги можна лише після кількох місяців роботи.

  Заробітна плата та умови праці

  Більшість жінок, що працюють офіційно, мають змогу заробляти до 2000 злотих (600 євро) і більше на місяць. Якщо робота в Польщі покоївкою нелегальна, то зарплата не більше 600-800 злотих. На рівень оплати впливає досвід: покоївка без навичок може отримувати 7-8 злотих за годину, або 5 злотих за прибирання одного номера. Досвідченим працівницям у звичайних готелях, пансіонатах запропонують від 10 до 15 злотих за годину, або 7-8 за прибирання однієї кімнати.

  Зміна покоївки – 10 годин. Робітниця з досвідом може прибрати 20-30 номерів за цей час, або 2-3 невеликих приміщення за годину. У великих клінінгових компаніях співробітницям доводиться прибирати великі площі – до 50 квадратних метрів. Якщо приміщення не дуже брудне, для нього потрібно 4-5 годин. У іншому випадку – 8-10 годин. Жінки на таких посадах отримують 25 злотих або 6 євро за годину роботи. У зміст діяльності покоївки входять:

  • прибирання у номерах: протирання пилу, миття санвузлів, вікон, приведення до чистоти полу, зміна постільної білизни, слідкування за достатньою кількістю туалетних речей;
  • догляд за побутовими приміщеннями, наведення порядку у ліфтах, на сходах, на поверхах.

  Таким чином, за робочий день в такій компанії  можна заробляти до 125 польських монет або приблизно 30 євро. Такі ж ціни при влаштуванні у приватний будинок. Отже, робота в Польщі  покоївкою, за півроку  (дія візи) може принести доходу 3600 євро, без врахування витрат на харчування, проживання, проїзд до роботи тощо.

  Вимоги до робітників

  Обираючи роботодавця зверніть увагу на вимоги до працівниць. Вони неофіційні, але загальноприйняті серед польських наймачів персоналу. Власники готелів, пансіонатів та інших місць, де потрібні жінки на таку посаду, вважають, що покоївка зобов’язана:

  • мати ідеальне здоров’я, добру фізичну підготовку для виконання завдань;
  • бути спокійною, терплячою, стриманою, комунікабельною, охайною, порядною;
  • відповідальною, правильно розуміти і виконувати доручення;
  • вміти розраховувати свій час для роботи, щоб встигати проводити систематичне прибирання;
  • володіти польською на побутовому рівні або англійською мовами, якщо підготовки немає, можна пройти курси (для персоналу фірм клінінгових послуг) за вимогою власника готелю.

  Звісно, робота в Польщі покоївкою вимагає не аби якого здоров’я. Не кожна жінка здатна довгий час знаходитися на ногах, рухатися, пересувати меблі тощо. Якщо бажаєте отримати більш престижну і добре оплачувану роботу, знання мов – це шанс. Влаштуватися на посаду можна за рекомендаціями знайомих, тих, хто вже працював, своїми силами через інтернет або за допомогою агентств, хоча є ризик шахрайства.

  Умови проживання

  Покоївка – це робота для тих, хто бажає покращити добробут або переїхати до Польщі на постійне проживання. Слід врахувати всі плюси та мінуси, стан свого здоров’я, фізичні сили. При домовленості  з роботодавцем одразу з’ясувати умови проживання і прописати їх в угоді. В залежності від міста країни ціни можуть різнитися, але в цілому:

  • харчування – 500 злотих  або 120 євро в місяць, можливо за рахунок наймача;
  • житло – безкоштовно за домовленістю, в хостелах, гуртожитках – 125-150 злотих (35 євро), оренда окремої кімнати або квартири – 400 зл. (100 євро);
  • якщо місце, для проведення часу поза роботою, запропоноване роботодавцем, розташовано не поряд, проїзд за рахунок наймача.

  При виборі працевлаштування увагу краще звернути на великі міста держави. Не всі місцеві жителі можуть самостійно дотримуватись порядку в господарстві. Наприклад, влаштування помічницею в будинку одного, двох людей похилого віку дозволить не хвилюватися про харчування та житло. Якщо приваблює робота в готелях, санаторіях, тоді краще обирати курортні зони на узбережжі Балтійського моря.

ТОВ «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ЄДРПОУ: 42927728 © 2014-2019. Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено.

Правила користування сайтом  |  Політика конфіденційності сайту

ЄДРПОУ: 42927728

Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено. © 2014-2019.

Telegram Viber