Робота в Польщі швачкою

Робота в Польщі швачкою

Фільтр

Ви вибрали:

Очистити все
Країна: Польща
Професія: Швачка

Легальна робота в Польщі швачкою у 2023 році для українців принесе заробіток від 13 до 22 злотих за годину. Можна знайти роботу за графіком 8 або 12 годин на добу та 5-6 днів на тиждень, що дає можливість отримати суму від 3000-4500 злотих в місяць. У нас Ви знайдете актуальні безкоштовні вакансії, інформацію та відгуки про роботу в Польщі швачкою. Читати більше

ШВЕЯ (МЕБЛЕВА ФАБРИКА)

3500 – 5000 PLN
18-20 PLN / год
 • Мєндзибуш
 • Пн-Сб, 8-10 год
 • 450 зл/міс комунальні послуги
 • Вакансія безкоштовна

Європейський завод з багаторічною історією, який займається виготовленням авторських меблів.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ШВЕЯ НА ЗАВОД ПО ПОШИТТЮ ЧОХЛІВ НА МАТРАСИ, ПОДУШОК, ПОСТЕЛІ

3500 – 4500 PLN
19,93 PLN / год
 • Каліш, Лєшно
 • Пн - Пт, 10-12 год
 • 450
 • Вакансія безкоштовна

Завод займається пошиттям чохлів на матраси, подушок, постелі.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ПРАЦІВНИК НА ПОШИТТІ ЕЛЕМЕНТІВ МЕБЛІВ НА ФАБРИЦІ KLER

3200 – 3520 PLN
16 PLN / год
 • Добродзень
 • Пн-Пн, 10 год, робота в 2 зміни
 • Безкоштовне
 • Вакансія безкоштовна

KLER є виробником високоякісних домашніх меблів. Фабрика займається виробництвом диванів, кутових диванів і крісел. Це компанія, яка працює 45 років. Співробітники несуть відповідальність за пошиття меблів відповідно до рекомендацій замовника. Через пандемію коронавірусу замовник частково перетворив виробництво у пошив масок для обличчя. Співробітники шиють компоненти на машинах ADLER, відомих у швейній промисловості протягом багатьох років. У компанії вже працює понад 100 співробітників з України.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ПОШИТТЯ МАСОК

4000 – 4800 PLN
15 PLN / год
 • Свідниця
 • Пн-Пт, Сб 10 - 12 год
 • 250 зл/міс комунальні послуги
 • Вакансія безкоштовна

Швейна фабрика потребує працівників з досвідом роботи.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

Відповіді на поширені питання

Ми склали невеликий рейтинг польських банків, які пропонують іноземцям можливість відкривати рахунок.
1. ING Bank Śląski
Ця організація вважається однією з найнадійніших на території Польщі — функціонує ще з 1981 року. Дає можливість іноземцям робити внесок і не передбачає оплати за рахунок, але при цьому переказ грошових коштів буде обходитися в 40 злотих.
2. Bank Millennium
Один з найбільш презентабельних банків. Консультації іноземних клієнтів можуть проводитися російською та українською мовою. Вигідна пропозиція для наших співвітчизників — програма Konto 360 °.
3. Bank Pekao
Початок роботи банку датується 1929 роком, на території Польщі було 1000 філій. Установа надійне, пропонує гнучкі програми вкладів для іноземців. Найпопулярніша — Eurokonto Mobilne.
4. PKO Bank Polski
Державний банк з безліччю представництв в воєводствах, розвиненою банківською інфраструктурою і лояльним ставленням до іноземним вкладникам. Українцям рекомендуємо розглянути внесок PKO Konto za Zero.
5. Alior bank
Ще один надійний польський банк, що пропонує оплату за рахунок в 0 злотих. Комісія за зняття коштів в банкоматах України не стягується, а вартість переказів становить близько 30 злотих. Все це пропонує програма Konto Internetowe.

Способи переказу грошей між Польщею та Україною – лише частина різноманіття доступних варіантів. За даними НБУ в 2018 році українці переказали на батьківщину з Польщі $3,65 млрд. І бажаючих відкусити свій комісійний шматочок від цього «пирога» вистачає.
У плані зручності варто відзначити системи, які дозволяють переказувати гроші онлайн, з використанням польської та зарахуванням на українську банківську картку. TransferGo дозволяє здійснювати безкоштовні перекази, але жертвувати часом. Paysend, навпаки, за фіксовану плату – миттєві перекази. Обидві системи пропонують плюшки у вигляді реферальних програм. У свою чергу TransferWise робить ставку на мультивалютність і більше підійде фрілансерам, чиї контрагенти перебувають у різних країнах світу.
Варті уваги платіжні картки, про які багато хто не знає
Гіганти Western Union і MoneyGram продовжують робити ставку на клієнтів зі світу офлайну, які вважають за краще мати справу з готівкою. Тут підкуповує швидкість. Отримати гроші у відділенні банку іншої країни можна через кілька хвилин після відправки. Але це може бути дорого і не завжди зручно – в відділення потрібно їхати, та й працюють вони не цілодобово. Якщо потрібно зробити миттєвий переказ з онлайну в офлайн – WU відмінний вибір.
Перекази SWIFT орієнтовані на досить великі суми грошей, коли в першу чергу важлива безпека – вартість і швидкість переказу тут йдуть на другий план. Monobank, який використовує європейську SEPA – це цікавий, інноваційний, але, напевно, поки все ж таки не масовий спосіб.
Окремо стоять «кустарні» перекази, такі як «знайомий з карткою ПриватБанку» або просто пересилання грошей через водіїв автобусів (такий теж практикується). Тут все на довірі і на свій страх і ризик.

Ціни на послуги польських таксомоторів. Вартість проїзду в Польщі на таксі залежить від багатьох показників, в тому числі в денний або нічний час відбувається поїздка, в межах міста, околицях або в сусідній населений пункт, чи є у пасажира багаж тощо. Існує своєрідний поділ на три тарифу: перший, найдешевший тариф - проїзд по місту; другий, дорожче, включається при виїзді за місто; третій, найдорожчий, подорож з одного польського міста в інший. Вартість першого тарифу починається від 2-х злотихза кілометр шляху (у корпорацій, які встановили найнижчу ціну). Є компанії, які вже тут пропонують дорожчі послуги. При виїзді за межі міста починає діяти так званий другий тариф, ціна поїздки збільшується на 50%. Цей тариф також діє в вихідні дні і дні, що вважаються державними або релігійними святами. Якщо необхідно їхати в сусіднє місто або гміну,то вартість зростає ще на 50% (або в два рази від початкового тарифу). Це третій тариф, який отримав назву «повернення», тобто пасажир фактично оплачує повернення порожньої машини в рідне місто.
Виклик таксі. Ще одне прекрасне нововведення - в Польщі для виклику таксі існує єдиний номер, який дуже легко запам'ятовується, - 919. Крім того, можна скористатися стаціонарними телефонами різних служб. Наприклад, у Варшаві працюють такі компанії: Express Taxi - телефон 196 63; Gold Taxi - телефон 196 88; Super Taxi - телефон 196 22; City Warsaw - телефон 194 59. Можна викликати таксі в польській столиці і з мобільного телефону, причому деякі фірми спеціально вказують дуже прості номера стільникових: 22, 866 66 66 (Prestige Taxi), 22 677 77 77 (Merc Taxi).

Сервісів бронювання хостелів в Польщі величезна кількість. Спеціально для вас ми протестували один з них – booking.com. Інші сервіси аналогічні і відрізняються незначно, проте рекомендувати можемо тільки той, що перевірили самі.
Будьте обережні при онлайн бронюванні – користуйтеся тільки перевіреними сервісами. Інакше виникає загроза заплатити шахраям і залишитися без замовлених послуг.
Користуватися послугами порталу booking.com досить просто – необхідно лише заповнити всі поля анкети-запиту і отримати результат. Уявімо коротку інструкцію, як забронювати місце в хостелі:
На головній сторінці виберіть адресу хостелу. Для цього в поле «Місце» введіть місто, а далі буде наданий повний перелік наявних місць для ночівлі. Потрібно вибрати конкретну адресу або зупинитися на всіх пропозиціях по місту.
Вкажіть термін перебування – дату вселення та, відповідно, виїзду з хостелу.
Наступний пункт «Подорожуєте Ви по роботі?», Де необхідно вибрати «так» або «ні».
Виберіть кількість осіб – окремо дітей і дорослих.
Натисніть кнопку «Перевірити ціни».
Буде надано повний список можливих пропозицій, де можна забронювати номер в хостелі. Зверніть увагу, що зліва з’явиться меню з великим переліком додаткових умов «Вибрати за критеріями» – це допоможе скоротити список пропозицій відповідно до конкретних запитів. В першу чергу там необхідно поставити «галочку» в графі «Хостели».
У верхньому меню, поряд з вибором мови, є пункт «Вибір валюти» – його можна встановити в будь-яких грошових одиницях або поставити значення «Валюта готелю».
При натисканні на конкретну пропозицію хостелу відкриється сторінка з детальною інформацією. Трохи нижче будуть перераховані вільні номери і їх вартість.
Виберіть підходящий. Для цього в рядку таблиці з його описом, в колонці «Виберіть номер» вкажіть номер кімнати (зі списку запропонованих).
Після вказівки номера в правій колонці з’явиться кнопка «Я бронюю», яку і слід натиснути.
Далі буде запропонована до заповнення анкета потенційного мешканця. Питання стандартні, але слід пам’ятати, що дані ПІБ повинні заповнюватися латиницею, відповідно до написання в закордонному паспорті.
Натискаєте відповідну кнопку і завершуєте бронювання.
Для більшої зручності на сайті booking.com краще зареєструватися, прив’язавши до профілю свою платіжну карту. В цьому випадку всі оплати будуть відбуватися автоматично, а зняти хостел в Польщі буде простіше.

Більше про роботу в Польщі швачкою

Сусідня країна вже декілька років привітно зустрічає наших співвітчизників, котрі намагаються змінити місце роботи та підвищити рівень життя. Польські громадяни їдуть до Європи, звільняючи безліч вакансій. Щоб задовольнити потреби у кваліфікованому персоналі, Польща із задоволенням приймає сотні тисяч мігрантів. Не стала виключенням робота швачки в Польщі. Жінки та чоловіки будь-якого віку мають можливість влаштуватися на виробництво.

Особливості роботи швачкою

Швачка досить розповсюджена вакансія. Роботу можна знайти майже у будь-якому великому або маленькому містечку. Багата кількість виробництв шукає співробітників на пошив одягу, чохлів для меблів або автомобілів, індивідуальних заказів.

Для влаштування на цю посаду не мають значення вік та освіта. Роботодавці звертають увагу на досвід роботи, швидкість та уважність. До обов'язків швачки можуть входити також розкрій різних типів виробів і їх підготовку до роботи.

В індустрії цінується універсалізм, коли робітник однаково добре працює з предметами як жіночого, так і дитячого та чоловічого одягу, призначеного для різних сезонів. Хоча цілком хороші доходи мають і ті, хто вибрав вузьку спеціалізацію і досяг в ній певних висот майстерності, відпрацювавши свої навички до автоматизму. На заробітну плату, яку отримує швачка, безпосередньо впливає величина вироблення або відсоток виконання поставленого плану.

Переважною більшістю представників цієї професії є жінки. Чоловіки, проте, також знаходять собі заняття в цій галузі: вони можуть шити чохли для різної техніки, використовуючи ті ж швейні машинки, що і їхні колеги прекрасної статі. Особливо цінуються швачки, яким під силу довге виконання рутинної роботи, з дбайливим ставленням до наданого  обладнання та матеріалів.

При влаштуванні на роботу в Польщі швачкою не потрібні диплом або спеціальна освіта, проте основний пакет документів має бути у порядку. Для оформлення робочої візи знадобляться:

 • оригінали цивільного і закордонного паспортів;
 • запрошення на роботу;
 • страховка для робочої візи - поліс страхування, покриває 30 тис. євро;
 • 2 фото (3,5 на 4,5 см);
 • анкета на візу в Польщу;
 • оригінал чека про оплату сервісного збору.

У більшості випадків роботодавець допомагає з оформленням необхідних документів.

Заробітна плата та умови праці

Заробітна плата залежить від досвіду та швидкості роботи. До уваги береться виконання поставленого нормативу. Щоденна норма від 5 до 8 годин, а тиждень складається з 5 або 6 робочих днів. Іноді існує потреба працювати понаднормово. Проте це гарна можливість підвищити свої здобутки, тоді як подібна переробка оплачується додатково.

На багатьох підприємствах або швейних цехах є можливість працювати в дві зміни, тоді оплата роботи в нічний час буде проводитися за подвійним тарифом.

Здобуток не може бути для всіх працівників однаковий і залежить він від таких критеріїв:

 • досвід роботи;
 • складність виконання поставленого завдання;
 • кількість відпрацьованих годин на день, тиждень.

Нижче у таблиці приведені середні заробітні плати та вимоги:

Вакансія

Місто

Заробітна плата у гривнях

Вимоги

Швачка у типографію

Камена Гура

25000-30000

Праця по 10-12 годин, потрібен досвід роботи

Швея на меблеве виробництво

Вонгровець

15000-23000

Досвід роботи

Швея

Зелена Гура

18000-28000

Досвід роботи

Швачка

Красник

15000-23000

Досвід від 1 року

Швачка на виробництво чохлів

Бидгощ

25000-30000

Досвід від 1 року

Швея на меблеву фабрику

Вроцлав

25000-28000

Наявність документів, досвід від 1 року

 

В першу чергу дана вакансія передбачає вміння роботи з автоматизованим обладнанням. Якщо попередній досвід був тільки на старих моделях машинок то влаштуватися буде важко. Проте майже кожен роботодавець передбачає стажування то випробувальний період, після якого зрозумілі можливості та якості майбутнього працівника.

Вимоги до робітників

Робота в Польщі швачкою для українців передбачає наявність досвіду та практики, а саме:

 • пошиття різноманітних виробів за моделями і схемами;
 • заміна шпулі і виробництво контролю над натягуванням нитки;
 • підбір кольору до деталей крою.

Окрім професіональних якостей багато уваги приділяється особистим характеристикам. Ця професія потребує уважності, посидючості, вміння довго та монотонно працювати.

Ще звертають увагу й на фізичні властивості, наприклад, якість зору. Робота передбачає слідкування за великою кількістю дрібних деталей, котрі легко пропустити.

Деякі виробництва проводять навчання для новачків у цій галузі, проте й заробітна плата тут мінімальна. Під час цього періоду швачка повинна навчитися:

 • кваліфіковано працювати на швейній машинці або іншому швейному обладнанні;
 • виправляти дрібні технічні неполадки;
 • розбиратися в видах, типах тканин;
 • знати основи технології швейного виробництва.

Професійна працівниця вміє підбирати номери ниток і голок, застосовувати різні варіанти швів, регулювати процес натягу нитки в машинці, з'єднувати деталі виробів.

Умови проживання

Практично завжди роботодавець допомагає влаштуватися, надає житло своїм робітникам. Це кімната у хостелі, або гуртожитку, розрахована на 3-4 спальних місця.

Польські компанії цінують довготривале співробітництво з кваліфікованими спеціалістами. Тому вони піклуються про якісний ремонт житлових приміщень, наявність побутової техніки для задоволення щоденних потреб.

Кожний керівник розуміє, що для того, щоб якісно працювати – необхідно відпочивати. Тому у наданих для житла кімнатах присутні: пральна машина, чайник, телевізор, плита, холодильник. Також приділяється увага температурному режиму, опаленню, цілодобовою наявністю гарячої та холодної води. Деякі компанії оплачують харчування робітників у їдальнях. Проте завжди передбачена можливість готувати самостійно.

Робота в Польщі швеї допоможе реалізувати свої знання та навички за гідну заробітну плату, отримати європейський досвід та навчитися працювати з сучасним швейним обладнанням.

ТОВ «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ЄДРПОУ: 42927728 © 2014-2019. Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено.

Правила користування сайтом  |  Політика конфіденційності сайту

ЄДРПОУ: 42927728

Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено. © 2014-2019.

Telegram
1
Viber
1
1