Сезонна робота в Польщі

Сезонна робота в Польщі

Фільтр

Ви вибрали:

Очистити все
Країна: Польща
Сезон: Cезонна

Робота в Польщі сезонна у 2024 році пропонується легально. Вакансії принесуть українцям заробіток від 13 до 22 злотих на годину. Графік роботи пропонується 8 чи 12 годин, 5-6 днів на тиждень. Сезонна праця допоможе заробити на місяць від 3000 до 4500 злотих. У нас лише актуальні безкоштовні вакансії, інформація та відгуки про роботу в Польщі сезонно. Читати більше

ЗАВОД ПО ВИРОБНИЦТВУ ГУМОВИХ ПРОКЛАДОК ДЛЯ ДВЕРЦЯТ ПРАЛЬНИХ МАШИНОК

4100 – 4700 PLN
20,5 PLN / год
  • Вроцлав
  • Пн-Сб, 10-12 год
  • 450 зл/міс
  • Вакансія безкоштовна

Уже багато років відома польська компанія спеціалізується на виробництві гумових деталей для пральних машин всесвітньо відомих брендів. Продукція відрізняється найвищою якістю виготовлення та використанням сучасних рішень на підприємстві. 

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

РІЗНОРОБОЧИЙ НА АВТОМОБІЛЬНИЙ ЗАВОД

3100 – 3700 PLN
15,00 PLN / год
  • Каліш
  • Пн-Сб, 8-12 год. Робота в 2 зміни.
  • 250 зл/міс комунальні послуги.
  • Вакансія безкоштовна

Фабрика алюмінієвих профілей, яка спеціалізується на виготовленні автозапчастин для великих європейських автоконцернів, запрошує на роботу кандидатів з досвідом роботи на виробництві.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ШОКОЛАДНА ФАБРИКА

3600 – 4200 PLN
20-22 PLN / год
  • ЛЕШНО
  • Пн-Сб, 10-12 год. Робота в 2 зміни.
  • 300 зл/міс комунальні послуги.
  • Вакансія безкоштовна

Фабрика з виготовлення шоколадних солодощів.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ВОДІЙ АВТОНАВАНТАЖУВАЧА (КАРЩИК)

4200 – 6700 PLN
18-28 PLN / год
  • Варшава
  • Пн-Сб, 8-10 год. Робота в 2 зміни.
  • 250 зл/міс комунальні послуги.
  • Вакансія безкоштовна

Робота на підприємстві з пакування крабових паличок.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ПРАЦІВНИКИ НА ПОЛЬОВІ РОБОТИ

3300 – 4000 PLN
18,00 PLN / год
  • Каньчуга
  • Пн-Пт, Сб 10 - 12 год
  • Безкоштовне
  • Вакансія безкоштовна

Робота полягає в сапанні бур’янів, садінні саджанців полуниці, огірків, помідорів, обрізання малини, пізніше збирання полуниці, вишні, малини, огірків, помідорів.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ЗБІР ЛОХИНИ POLANA

3100 – 4500 PLN
15,00 PLN / год
  • Желімуха
  • Пн-Нд 10 год.
  • 155 зл/міс комунальні послуги
  • Вакансія безкоштовна

Компанія з обмеженою відповідальністю була заснована в 1998 році. Спеціалізується на вирощуванні американської лохини.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ПРАЦІВНИК НА ВИРОБНИЦТВІ ПРОДУКЦІЇ З ДРОТУ

2900 – 3500 PLN
15,00 PLN / год
  • Zgójno
  • Пн - Нд, 8 год, робота в 2 зміни
  • 250 - 300 зл/міс комунальні послуги
  • Вакансія безкоштовна

Сучасне польське підприємство, що займається виробництвом широкого асортименту продукції з дроту та є одним з лідерів галузі.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ПРАЦІВНИК СКЛАДУ, КОМПЛЕКТАЦІЯ ТОВАРУ

2900 – 3300 PLN
15,00 PLN / год
  • ПОЗНАНЬ
  • Пн-Сб, 10-12 год. Робота в 2 зміни.
  • 250 зл/міс комунальні послуги.
  • Вакансія безкоштовна

Великий європейський логістичний склад.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ПРАЦІВНИК НА ЗБІР РЕДИСКИ

3000 – 5000 PLN
15,00 PLN / год
  • Свідніця
  • Пн-Пт, Сб-Нд 10 - 12 год
  • Безкоштовне
  • Вакансія безкоштовна

Збір редиски. Робота під відкритим небом. Ідеально підходить тим в кого коридор за освяченням. Сезонна робота.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

Відповіді на поширені питання

Ми склали невеликий рейтинг польських банків, які пропонують іноземцям можливість відкривати рахунок.
1. ING Bank Śląski
Ця організація вважається однією з найнадійніших на території Польщі — функціонує ще з 1981 року. Дає можливість іноземцям робити внесок і не передбачає оплати за рахунок, але при цьому переказ грошових коштів буде обходитися в 40 злотих.
2. Bank Millennium
Один з найбільш презентабельних банків. Консультації іноземних клієнтів можуть проводитися російською та українською мовою. Вигідна пропозиція для наших співвітчизників — програма Konto 360 °.
3. Bank Pekao
Початок роботи банку датується 1929 роком, на території Польщі було 1000 філій. Установа надійне, пропонує гнучкі програми вкладів для іноземців. Найпопулярніша — Eurokonto Mobilne.
4. PKO Bank Polski
Державний банк з безліччю представництв в воєводствах, розвиненою банківською інфраструктурою і лояльним ставленням до іноземним вкладникам. Українцям рекомендуємо розглянути внесок PKO Konto za Zero.
5. Alior bank
Ще один надійний польський банк, що пропонує оплату за рахунок в 0 злотих. Комісія за зняття коштів в банкоматах України не стягується, а вартість переказів становить близько 30 злотих. Все це пропонує програма Konto Internetowe.

Способи переказу грошей між Польщею та Україною – лише частина різноманіття доступних варіантів. За даними НБУ в 2018 році українці переказали на батьківщину з Польщі $3,65 млрд. І бажаючих відкусити свій комісійний шматочок від цього «пирога» вистачає.
У плані зручності варто відзначити системи, які дозволяють переказувати гроші онлайн, з використанням польської та зарахуванням на українську банківську картку. TransferGo дозволяє здійснювати безкоштовні перекази, але жертвувати часом. Paysend, навпаки, за фіксовану плату – миттєві перекази. Обидві системи пропонують плюшки у вигляді реферальних програм. У свою чергу TransferWise робить ставку на мультивалютність і більше підійде фрілансерам, чиї контрагенти перебувають у різних країнах світу.
Варті уваги платіжні картки, про які багато хто не знає
Гіганти Western Union і MoneyGram продовжують робити ставку на клієнтів зі світу офлайну, які вважають за краще мати справу з готівкою. Тут підкуповує швидкість. Отримати гроші у відділенні банку іншої країни можна через кілька хвилин після відправки. Але це може бути дорого і не завжди зручно – в відділення потрібно їхати, та й працюють вони не цілодобово. Якщо потрібно зробити миттєвий переказ з онлайну в офлайн – WU відмінний вибір.
Перекази SWIFT орієнтовані на досить великі суми грошей, коли в першу чергу важлива безпека – вартість і швидкість переказу тут йдуть на другий план. Monobank, який використовує європейську SEPA – це цікавий, інноваційний, але, напевно, поки все ж таки не масовий спосіб.
Окремо стоять «кустарні» перекази, такі як «знайомий з карткою ПриватБанку» або просто пересилання грошей через водіїв автобусів (такий теж практикується). Тут все на довірі і на свій страх і ризик.

Ціни на послуги польських таксомоторів. Вартість проїзду в Польщі на таксі залежить від багатьох показників, в тому числі в денний або нічний час відбувається поїздка, в межах міста, околицях або в сусідній населений пункт, чи є у пасажира багаж тощо. Існує своєрідний поділ на три тарифу: перший, найдешевший тариф - проїзд по місту; другий, дорожче, включається при виїзді за місто; третій, найдорожчий, подорож з одного польського міста в інший. Вартість першого тарифу починається від 2-х злотихза кілометр шляху (у корпорацій, які встановили найнижчу ціну). Є компанії, які вже тут пропонують дорожчі послуги. При виїзді за межі міста починає діяти так званий другий тариф, ціна поїздки збільшується на 50%. Цей тариф також діє в вихідні дні і дні, що вважаються державними або релігійними святами. Якщо необхідно їхати в сусіднє місто або гміну,то вартість зростає ще на 50% (або в два рази від початкового тарифу). Це третій тариф, який отримав назву «повернення», тобто пасажир фактично оплачує повернення порожньої машини в рідне місто.
Виклик таксі. Ще одне прекрасне нововведення - в Польщі для виклику таксі існує єдиний номер, який дуже легко запам'ятовується, - 919. Крім того, можна скористатися стаціонарними телефонами різних служб. Наприклад, у Варшаві працюють такі компанії: Express Taxi - телефон 196 63; Gold Taxi - телефон 196 88; Super Taxi - телефон 196 22; City Warsaw - телефон 194 59. Можна викликати таксі в польській столиці і з мобільного телефону, причому деякі фірми спеціально вказують дуже прості номера стільникових: 22, 866 66 66 (Prestige Taxi), 22 677 77 77 (Merc Taxi).

Сервісів бронювання хостелів в Польщі величезна кількість. Спеціально для вас ми протестували один з них – booking.com. Інші сервіси аналогічні і відрізняються незначно, проте рекомендувати можемо тільки той, що перевірили самі.
Будьте обережні при онлайн бронюванні – користуйтеся тільки перевіреними сервісами. Інакше виникає загроза заплатити шахраям і залишитися без замовлених послуг.
Користуватися послугами порталу booking.com досить просто – необхідно лише заповнити всі поля анкети-запиту і отримати результат. Уявімо коротку інструкцію, як забронювати місце в хостелі:
На головній сторінці виберіть адресу хостелу. Для цього в поле «Місце» введіть місто, а далі буде наданий повний перелік наявних місць для ночівлі. Потрібно вибрати конкретну адресу або зупинитися на всіх пропозиціях по місту.
Вкажіть термін перебування – дату вселення та, відповідно, виїзду з хостелу.
Наступний пункт «Подорожуєте Ви по роботі?», Де необхідно вибрати «так» або «ні».
Виберіть кількість осіб – окремо дітей і дорослих.
Натисніть кнопку «Перевірити ціни».
Буде надано повний список можливих пропозицій, де можна забронювати номер в хостелі. Зверніть увагу, що зліва з’явиться меню з великим переліком додаткових умов «Вибрати за критеріями» – це допоможе скоротити список пропозицій відповідно до конкретних запитів. В першу чергу там необхідно поставити «галочку» в графі «Хостели».
У верхньому меню, поряд з вибором мови, є пункт «Вибір валюти» – його можна встановити в будь-яких грошових одиницях або поставити значення «Валюта готелю».
При натисканні на конкретну пропозицію хостелу відкриється сторінка з детальною інформацією. Трохи нижче будуть перераховані вільні номери і їх вартість.
Виберіть підходящий. Для цього в рядку таблиці з його описом, в колонці «Виберіть номер» вкажіть номер кімнати (зі списку запропонованих).
Після вказівки номера в правій колонці з’явиться кнопка «Я бронюю», яку і слід натиснути.
Далі буде запропонована до заповнення анкета потенційного мешканця. Питання стандартні, але слід пам’ятати, що дані ПІБ повинні заповнюватися латиницею, відповідно до написання в закордонному паспорті.
Натискаєте відповідну кнопку і завершуєте бронювання.
Для більшої зручності на сайті booking.com краще зареєструватися, прив’язавши до профілю свою платіжну карту. В цьому випадку всі оплати будуть відбуватися автоматично, а зняти хостел в Польщі буде простіше.

Відгуки про роботу

Вадим Грак2020-03-11 09:48:11
Я працював на польових роботах. Спочатку я відносився до цього з великою пересторогою але вирішив спробувати. І не пожалів. Раніше я думав що неготовий до подібної роботи але мій організм мене здивував. Мені дуже сподобалося ставлення господарів до працівників, а також харчування і житло яке нам надавали. Тепер я думаю що і в подальшому буду їздити на сезонні роботи.
Олеся2020-04-14 09:48:11
Доброго дня. Вирішила залишити свій відгук, щодо сезонної роботи в Польщі. Одразу уточню, що раніше ніколи не була за кордоном на роботі, але вирішила спробувати і переконатися, як то кажуть на власному досвіді «як це насправді».
Роботу зі збору редиски вибрала свідомо, адже вона не потребує особливих навик чи підготовки, спеціальність і кваліфікація значення не мають.
Що мені подобається, це те, що дійсно добре платять, робота на свіжому повітрі, і не дивлячись на те, що робочий день дійсно довгий, він швидко проходить. Так, звичайно дуже втомлюєшся в кінці дня, але така робота підходить для всіх: від студентів до працюючих людей. Приймаються всі жінки та чоловіки бажано до 50 років (вище 50 потрапити сюди вже проблемно). У наступному році хочу відправитися на роботу з чоловіком тут приймають і сімейні пари і ще й селять окремо. Заробітна плата теж порадувала, в цьому році сплачують по 9 грош за зібраний пучок редиски. До речі в дощ роботи немає, а якщо мряка видають гумові чоботи та дощовики.
Mirka2020-04-11 09:48:11
Працюю з початку квітня на зборі помідорів. Зарплатня залежить від норми та виробітку. Робота подобається, справитися з нормою доволі легко. Головне захотіти. Вставати треба рано, але коли сонце, то не працюємо. Неділя вихідний. Хто не боїться роботи в городі, то можете їхати.

Більше про сезонну роботу в Польщі

Кожен п'ятий українець, який їде на заробітки в сусідні країни, обирає працювати у полі – збирати врожай чи займатися у тепличному господарстві. Більша частина заробітчан віддає перевагу саме сезонній роботі в Польщі. Це має немало переваг, а саме те, що у теплий період року можна добре заробити.

Ким можна працювати

У сільськогосподарській галузі постійно виникає проблема нестачі робітників у період збирання врожаю. Тому найбільше пропозицій для українців саме в аграрному секторі. Однак знайти сезонну роботу в Польші можна і у туризмі. Великий вибір вакансій пропонує готельно-ресторанна сфера. Відвідувачів до Польщі приїжджає все більше, і обслуговуючого персоналу не вистачає.

За даними опитування стало відомо, що 75% людей, які виїхали на сезонні роботи в Польщу у 2019 році задіяні у фізичній праці. Найчастіше заробітчани влаштовуються на приватні ферми (38%), у будівельну галузь (24%) та в інші аграрні сегменти (13%).

Робота в Польщі сезонна - умови праці

Робочий день на сезонних роботах розпочинається зазвичай о 6 ранку и триває від 8 до 12 годин. Польські роботодавці пропонують українцям додаткові умови задля покращення життя заробітчан. За результатами опитування соціологічної групи «Рейтинг», найчастіше підприємці:

  • забезпечують житлом - 58%;
  • годують своїх працівників чи компенсують витрати на харчування - 35%;
  • доставляють на безкоштовному транспорті на роботу зранку та додому ввечері - 34%;
  • надають доступ до безкоштовного інтернету - 28%;
  • допомагають у підготовці документів для офіційної реєстрації - 13%;
  • забезпечують мобільним зв’язком - 12%;
  • гарантують соціальні виплати - 7%.

Деякі керівники компенсують своїм працівникам витрати на вивчення польської мови та професійне навчання.

Кому підійде сезонна робота у Польщі

Зазвичай робота у Польщі, яка вважається сезонною, випадає на весняно-літній період, та знайдуться вакансії і восени. Тому такий варіант виїзду на заробітки оптимальний для студентів на канікулах. Сезонна і тимчасова робота в Польщі вважається універсальною та користується попитом і у інших груп населення. 

Претендувати на робоче місце може будь-який громадянин України віком від 18 років. Іноземні підприємці можуть працевлаштувати:

  • тимчасово безробітного;
  • пенсіонера;
  • людину у відпустці.

Відсутні вимоги до знання польської мови і кваліфікації, але претендентам треба розуміти, що доведеться працювати в інтенсивному режимі.

Сезонна робота для жінок

Сезонна робота у Польщі для жінок, як правило, пов’язана зі збором полуниці та інших сільськогосподарських культур, які виникають в певний час, коли урожай дозріває. Вирощування та збір полуниці. В обов’язки працівників входить висадка розсади та догляд за полуницею. У травні заробітчани збирають врожай. Роботодавець може доручити виконувати й інші роботи в полі.

Вирощування помідорів. Обов’язки схожі з попередньою роботою.

Збір ягід. Сезонні роботи в Польщі, пов’язані зі збором малини, черешень та вишень - одні з найпопулярніших. Обов’язки працівників «на малині»:

  • пакування та сортування розсади малини;
  • підготовка поля до посадки;
  • збір врожаю.

Робота у сфері послуг. У Польщі розвивається активно розвивається туристичний бізнес, тому на ринку праці з’являються вакансії офіціантів, працівників готелів, аніматорів. Обов’язкова умова для працевлаштування - знання польської мови.

Сезонна робота для чоловіків

Чоловіки часто приїжджають на заробітки зі своїми жінками. Зручніше влаштуватися працювати удвох до одного підприємця. Тому для чоловіків також актуальна сезонна робота в Польщі зі збору яблук, лохини, малини. Якщо кандидат вільно володіє польською мовою, то може претендувати на посади у сфері послуг. 

Чоловіки часто їдуть працювати на будівництво. Також серед них популярні вакансії:

  • штукатурів, столярів;
  • водіїв, автомеханіків;
  • токарів, електриків і зварників;
  • різноробочих, садівників;
  • покрівельників;
  • працівників конвеєрного цеху, складських працівників.

Для представників сильної статі сезонних пропозицій значно більше. Вони сильніші, витриваліші, пристосовуються до будь-яких побутових умов.

Оплата праці

Станом на 1 січня 2019 року в Польщі мінімальна зарплата становить 14,7 злотих за годину, а середньомісячна мінімальна зарплата становить не менше ніж 2250 злотих брутто. Та треба розуміти, що сезонні роботи оплачуються не погодинно, а залежно від зібраного врожаю чи зробленої іншої праці. Тобто, чим швидше і якісніше будуть виконуватись завдання керівників, тим більшою буде сума в кінці місяця.

Як поїхати на сезонну роботу у Польщу

Раніше робочих віз до Польщі існувало дві: D05 і D06. Отримавши одну з них, працівник міг приїхати до сусідньої країни на рік або півроку і обрати будь-який вид діяльності.

У січні 2018 року польськими політиками було введено в трудове законодавство таке поняття як «сезонні роботи». У зв’язку з цим створено нову візу D05а. Отримавши її, працівник може перебувати на території країни впродовж 9 місяців.

У Польщі оформлення на роботу наших громадян – досить проста процедура:

  1. Роботодавцем подається заяву до місцевого органу управління праці.
  2. Працівники оформляють документи. Коштує це 30 злотих. 
  3. Підприємцю надають дозвіл запросити працівника. 

Працівник не може легально змінити роботу, поки не закінчиться термін дії візи. Суттєвим недоліком такого договору є те, що керівництво може не врахувати розмір зарплати або погодинної ставки, які затверджені законодавством як мінімальні і встановлювати власний розмір для своїх співробітників. Щоб не стати заручниками обставин, заробітчанам треба ретельно вивчити умови, що прописані в трудовому договорі.

Врегулювання трудових відносин з польськими підприємцями відбувається такими документами:

  • трудовим договором;
  • угодою доручення;
  • договором підряду. 

У них зазначається відпрацьовані години, оплата за надлишкову працю, перераховуються можливі причини для звільнення, соціальний захист і мінімальна зарплата. Щоб робітник розумів, на які умови працю погоджується, документи мають складатися двома мовами: польською та українською.

Відгуки про сезонну роботу у Польщі

Соціальна група «Рейтинг» провела опитування мешканців західних областей України, які за останні п’ять років їздили хоча б раз на заробітки до Польщі на сезон. Більшість людей, що взяли участь в опитуванні, перебували на заробітках 1-3 місяці. Українці відзначають ряд проблем, з якими вони зіштовхнулися під час сезонної роботи у Польщі, а саме:

  • велика завантаженість на роботі;
  • труднощі через незнання мови;
  • недостатня кількість вихідних.

Люди зізнаються, що сезонна робота в Польщі пов’язана з великими навантаженнями, тому треба себе завчасно налаштовувати на фізичну працю.

ТОВ «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ЄДРПОУ: 42927728 © 2014-2024. Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено.

Правила користування сайтом  |  Політика конфіденційності сайту

ЄДРПОУ: 42927728

Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено. © 2014-2024.

Telegram
1
Viber
1
1