Робота в Польщі будівельником

Робота в Польщі будівельником

Фільтр

Ви вибрали:

Очистити все
Країна: Польща
Професія: Будівельник
 • Офіційна робота у 2020 році в Польщі будівельником допоможе українцям заробити від 13 до 22 злотих за одну годину. Робота пропонується з графіком 8 чи 12 годин та 5-6 днів на тиждень. Заробіток за місяць буде дорівнювати сумі від 3000 до 4500 злотих на місяць. Шукайте у нас актуальні та безкоштовні вакансії, інформацію і відгуки про роботу в Польщі будівельником. Читати більше

 • Oцініть зручність інформації:
  5.0 29 оцінок
 • РІЗНОРОБОЧІ ТА СПЕЦІАЛІСТИ НА БУДОВУ

  3000 – 5000 PLN
  15 PLN / год
  Вакансія безкоштовна
  Зелена-Гура
  Пн-Сб 12 год
  Безкоштовне

  Фасадні роботи

  3000 – 5000 PLN
  15 PLN / год

  Фасадні роботи

  Переглянути вакансію
 • БУДІВНИЦТВО

  3000 – 4000 PLN
  14-15 PLN / год
  Вакансія безкоштовна
  Гданськ, Сопоте
  Пн-Пт, Сб 8 - 10 год
  Безкоштовне, 150 зл/міс комунальні послуги

  Робота на будівництві для різноробочих, столярів, мулярів, арматурників.

  3000 – 4000 PLN
  14-15 PLN / год

  Робота на будівництві для різноробочих, столярів, мулярів, арматурників.

  Переглянути вакансію
 • Відгуки про роботу

  Володимир2020-03-27 09:48:11
  Доброго дня. Хочу залишити відгук про роботу будівельником в Польщі. Працював у Вроцлаві на фасадних роботах. Я обшивав пінопластом житлові будинки. Заробляти в місяць виходило 1000-1300 доларів чистими. Мені дуже сподобалась дана праця, тому хочу подякувати пану Андрію за хорошу вакансію. Після закінчення коридору з радістю ще скористаюсь вашими послугами.
  Влад2020-03-09 09:48:11
  Доброго дня. Працювали в селі за містом Гданськ. Будували дачний масив. Робота виключно для чоловіків, як з досвідом так і без. Працював в будівельній бригаді. Для кожного знайдеться робота. Зарплата 17 і вище в мене була 17 як різноробочому. Жили в будинку на два поверхи. Умови чудові. Але повністю оплачували його самі. Десь до 300-340 злотих в місяць.
 • Більше про роботу в Польщі будівельником

 • У Польщі активно розвивається будівництво, є постійний попит на кваліфікованих спеціалістів, робітників без досвіду для виконання допоміжних робіт. Громадянські та промислові об’єкти потребують працівників на вакансії мулярів, штукатурів, арматурників, електриків та інші. Робота в Польщі на будові пов’язана з фізичною працею, тому фірми віддають перевагу чоловікам від 25 до 45 років. Мігранти не вимогливі до умов праці та проживання, здатні працювати багато і якісно, готові вдосконалювати свої навички.

  Особливості роботи будівельником

  Дефіцит кадрів будівельних спеціальностей спровокований тим, що працівники такого рівня в’їжджають з Польщі в інші країни Євросоюзу. Там вище заробітки. Будівельні компанії охоче приймають українців, білорусів, росіян, їм пропонують стабільну відносно високу заробітну плату, перспективи на проживання. Тим, хто розраховує на значний розмір оплати праці слід розуміти, що без досвіду в будівельній сфері це неможливо. Багато хто починає з різноробочого, потім підвищує кваліфікацію і має претендувати на більш високий статус. Робота в Польщі на будові вимагає не лише навичок, а й фізичного здоров’я.

  Сьогодні пошук вакансій значно спрощений. Можна довірити агентствам, самостійно вести пошук на сайтах, прямо спілкуватись з власником. Щоб визначитися з містом працевлаштування і запобігти негараздам, краще дотримуватись рекомендацій:

  • при виборі роботодавця звертати увагу не лише на розмір запропонованої плати, а й репутацію компанії, відгуки працівників;
  • працевлаштування повинно бути легальним, підтвердженням чому є укладання угоди;
  • не звертатися до посередників, які вимагають передплату за послуги.

  У будівельній справі завжди є ризик травмування. Тому офіційне оформлення працівника гарантує права і підтримку з боку держави.

  Заробітна плата та умови праці

  Розмір заробітної плати будівельників залежить від багатьох факторів: кваліфікаційного рівня, спеціалізації, кількості робочих годин за тиждень та умов праці. Але в Польщі є мінімум, обов’язковий для всіх спеціалістів цього профілю – від 13 злотих за годину.

  Середня заробітна плата від 500-700 доларів (20-25 тисяч гривень), при підвищенні кваліфікації щомісячна плата – 1000 доларів (30 000 гривень). Праця розрізняється не лише за видами будівельних спеціальностей, а й умовами виконання робіт:

  • внутрішні (малярка, обшивка, електрика, сантехніка тощо);
  • зовнішні (арматурні, лицювальні та інші).

  Запити на роботу в Польщі на будові подають з різних міст країни, особливо багато в промислових центрах Краків, Варшава, Гданськ. Умови праці и її ціна у всіх роботодавців приблизно однакові і залежать від важкості, графіку виконання завдань. Найбільшім попитом користуються такі спеціальності:

  1. Каменярі – робота полягає в тому, щоб вести розрахунки і створювати конструкції з каменю. Роботодавці шукають людей з досвідом або освітою з цього напряму. Зарплата від 12 до 20 злотих за годину. Виплати відбуваються по закінченню об’єкта.
  2. Штукатури та муляри.  Вони займаються оздоблюванням будівель. Умови праці непогані – в приміщенні, зарплата 18-20 злотих в час. Якщо немає досвіду, приймають помічником, з меншою оплатою, але є можливість навчитись на практиці.
  3. Арматурники – найбільш актуальна робота в Польщі на будові, але без спеціальних знань і вмінь вакансію отримати складно. Оплата праці – від 30 злотих.
  4. Різноробочі – поширений вид працевлаштування для людей, які не мають навичок, або вперше приїхали за кордон. Зарплата – 10-15 злотих за годину  з можливістю росту.
  5. Зварники. Ця професія має попит в будівельних фірмах. Необхідна спеціальна підготовка, досвід роботи з приладами. Оплата праці – 20-25 злотих на годину.

  Отже, кожного місяця, робітник може получати від 1000 доларів, що значно вище, ніж на батьківщині. Будівельники працюють 10-12 годин, 6 днів на тиждень або вахтовим методом.

  Вимоги до робітників

  Високооплачувана робота в Польщі на будівлі вимагає від шукача досвіду у конкретному напрямі діяльності. Роботодавці цінують працівників, які сумлінно ставляться до обов’язків. На вакансію приймають чоловіків у віці 25-45 років, без шкідливих звичок, фізично витривалих, здорових. В деяких компаніях не відмовляють юнакам віком 22-24 та людям до 65 років. Щоб отримати роботу слід підготувати пакет документів:

  • закордонний паспорт, копії;
  • запрошення від роботодавця з підтвердженням вакансії;
  • страховий медичний сертифікат;
  • анкету для отримання візи, дозвіл на роботу;
  • диплом, якщо є бажання працювати за спеціальністю;

  Якщо претендент на посаду має профільну освіту, але прагне влаштуватись на високооплачувану роботу, необхідно підтвердити диплом у Польщі.

  Умови проживання

  Багато компаній і власників підприємств пропонують роботу на будівництві з наданням койко-місця і мінімальним харчуванням. В окремих вакансіях вказується, що гроші за житло будуть вираховуватись з зарплати. Проживати можна у кімнаті гуртожитку на 4-5 осіб або хостелі на 7-8 людей. Багато будівельників винаймають квартири самостійно. В залежності від міста країни оренда може сягати від 100 до 300 злотих.

  В фірмах організовано доставку працівників на підприємство, особливо, якщо це вахтовий метод (тиждень роботи, тиждень відпочинку). В деяких випадках спеціалісти самостійно їздять до місця призначення на міському транспорті. Ціни на продукти харчування невисокі. Можна харчуватися за місцем проживання або у їдальні підприємства. Так зручніше, тому що не займає часу для покупки харчів, готування їжі. Вільних годин у таких працівників не дуже багато. Якщо робота 6 днів на тиждень, вихідний лише один - неділя. При вахтовому методі – 7 днів праці, стільки ж відпочинку. Тому організація дозвілля залежить від часу зайнятості і важкості професійного навантаження.

  Якщо ви прийняли рішення їхати на роботу в Польщу в якості будівельника, не забувайте ознайомитись з відгуками працівників-співвітчизників, користуйтесь їх порадами. Якщо ви працелюбні і мрієте про покращення добробуту польські роботодавці чекають на вас.

ТОВ «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ЄДРПОУ: 42927728 © 2014-2019. Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено.

Правила користування сайтом  |  Політика конфіденційності сайту

ЄДРПОУ: 42927728

Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено. © 2014-2019.

Telegram Viber