Робота в Польщі – догляд

Робота в Польщі – догляд

Фільтр

Ви вибрали:

Очистити все
Країна: Польща
Професія: Догляд
 • Офіційна робота у 2021 році в Польщі доглядальницею принесе українцям заробіток від 13 до 22 злотих за одну годину. Праця пропонується за графіком 8 чи 12 годин, 5-6 днів на тиждень. На легальній роботі можна отримувати від 3000 до 4500 злотих на місяць. Шукайте у нас актуальні, безкоштовні вакансії, є також інформація і відгуки про роботу в Польщі доглядальницею. Читати більше

 • Oцініть зручність інформації:
  4.7 33 оцінок
 • ОПІКУНКА (НІМЕЧЧИНА) ЗІ ЗНАННЯМ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

  1000 – 1200 EUR
  60 EUR / год
  Вакансія безкоштовна
  Варшава
  Робота по всій Німеччині
  Безкоштовне

  Офіційна робота по догляду за людьми похилого віку в родині, яка потребує допомоги у побуті.

  1000 – 1200 EUR
  60 EUR / год

  Офіційна робота по догляду за людьми похилого віку в родині, яка потребує допомоги у побуті.

  Переглянути вакансію
 • Більше про роботу в Польщі доглядальницею

 • Тисячі українців кожен рік їдуть на роботу в інші країни у пошуках можливостей реалізувати свої вміння та отримувати гідний здобуток. Польський ринок праці пропонує чоловікам працювати у промисловій та будівельній галузях. Серед жінок досить популярна робота в Польщі по догляду. Велика кількість вакансій надає можливість знайти роботу у будь-якому місті навіть без вищої освіти.  

  Особливості роботи по догляду для українців

  Умови праці та проживання, обов’язки, робочій графік та заробітна плата залежать від роботодавця та можуть суттєво відрізнятися. Слід уважно читати усі пункти трудового договору, щоб заздалегідь уникнути непорозумінь.

  Перевагами на цій посаді стануть:

  1. Високий рівень заробітної плати.
  2. Можливість одразу отримати проживання, так як більшість роботодавців надають вакансію на умовах спільного мешкання.
  3. Розмовна практика.
  4. Можливість отримати рекомендації для подальшого працевлаштування у країнах Європи.
  5. При умови офіційного оформлення – нарахування стажу та облік заробітної плати для подальшого розрахунку майбутньої пенсії.

  Проте слід пам’ятати й про недоліки, які можуть чекати на цьому місці роботи. Якщо піклуватися потрібно за тяжкохворим пацієнтом, то треба бути готовим до відсутності вільного часу та вихідних, морального навантаження від спілкування з хворою людиною. Також до обов’язків  входить й гігієна пацієнта: купання, зміна білизни та підгузків, можлива перев’язка.

  Обов’язки доглядальниці:

  • нагляд за людьми похилого віку, прогулянки з ними;
  • побутова робота по дому: прибирання, стирка;
  • гігієна лежачих хворих;
  • контроль за прийомами ліків та проведенням медичних процедур;
  • можлива робота у саду чи городі, якщо будинок розташовано у приватному секторі;
  • догляд за дітьми.

  Під час влаштування на роботу слід звернути увагу на систему нарахування заробітної плати. Перевагу слід віддати вакансії з почасовою оплатою, тоді можна розраховувати на компенсацію за понаднормову працю. Бувають випадки, коли при фіксованій сумі здобутку кількість обов’язків суттєво перевищує норму часу на їх виконання.

  Заробітна плата та умови праці

  Робота в Польщі для жінок по догляду надається на різних умовах. Під час пошуку роботи слід звертати увагу не тільки на суму оплати, а й на орієнтовану кількість робочих годин.

  По типу зайнятості розрізняють:

  • часткова;
  • повна з вихідними днями;
  • семиденний робочий тиждень.

  Середня ставка за годину від 14 до 20 злотих. За місяць працівник має змогу отримати від 1800 до 3500 злотих.

  Доглядальниця-медсестра заробляє більше - 4000-6000 злотих. Для влаштування на цю вакансію необхідно мати медичну освіту, підтверджену належним чином.

  Середня заробітна плата відображена у таблиці:

  Вакансія

  Місто

  Заробітна плата у гривнях

  Вимоги

  Сиділка

  Бидгощ

  20000-25000

  200 робочих годин, догляд за людьми похилого віку

  Доглядальниця, допомога хворому 56-річному чоловіку

  Старогард Гданьски

  14000-16000

  жінка до 50 років

  Сиділка

  Варшава

  27000-31000

  жінка до 50 років

  Опікун людини похилого віку

  Варшава

  14000

  Робота у родині, побутові обов’язки та спілкування з підопічним

  Сиділка для жінки після інсульту

  Познань

  25000

  Побутові обов’язки

  Сиділка для лежачої жінки

  Варшава

  10000

  Вік до 40 років, можливо без досвіду роботи та медичної освіти

   

  Вимоги до робітників

  Перелік вимог залежить від особливостей роботи. В першу чергу роботодавці звертають увагу на наявність всіх необхідних документів:

  1. Паспорт з візою з терміном дії до 6 місяців.
  2. Медична страховка рівня В або С.
  3. Запрошення на роботу і копія контракту.
  4. Якщо в обов’язки входить догляд за тяжкохворим пацієнтом, то потрібен диплом про медичну освіту, нострифікований належним чином або сертифікат зі спеціальних центрів Польщі, котрі займаються перепідготовкою кадрів.
  5. Бажано мати рекомендації з минулих місць роботи.

  Всі рекомендаційні листи, якщо вони надані в Україні, слід перекласти у спеціальному бюро, та легалізувати дану процедуру.

  Багато уваги надається й особистим якостям. Роботодавці перед підписом контракту проводять співбесіду й шукають працьовитих, чесних, охайних людей. У більшості випадків робота доглядальниці в Польщі для українців включає проживання у родині, тому цінується тактовність, дотримання меж особистого простору, вміння підтримати розмову, ненав'язливість.

  Знання польської мови для цієї вакансії обов’язково. Кожен бажає, щоб доглядальниця мала змогу розуміти доручення й швидко їх виконувати. Для роботи з хворою людиною володіння мовою взагалі є критично важливим, оскільки вона повинна регулярно спілкуватися з підопічним, контролювати його стан і вчасно реагувати на прохання.

  Досвід роботи на цій посаді не обов’язковий. Хтось віддає перевагу його наявності, а інші із задоволенням проводять навчання. Варто відзначити, що соціальна робота може вимагати спеціальної медичної або психологічної освіти.

  Умови проживання

  Робота в Польщі доглядальницею має два варіанта:

  1. Праця на дому у людини, що потребує нагляду. Цей випадок передбачає проживання під одним дахом, іноді надається безкоштовне харчування. Якщо підопічний важко хворий – то слід бути готовим приділяти йому увагу цілодобово.
  2. Вакансію доглядальниці пропонують пансіонати, медичні або реабілітаційні центри. Проживання тут може бути на території самого закладу або виділятися працедавцем у гуртожитку чи хостелі. У більшості випадків – це місце у кімнаті, де мешкають ще 2-3 людини.

  Робота на фізичну особу вимагає максимальної цілодобової віддачі, однак оплачується вище. Робота в пансіонаті або будинку пристарілих гарантує нормований робочий день, проте заробітна плата буде нижчою і до того ж іноді замовник не оплачує харчування і проживання працівника. Якщо вакансію пропонує агентство по працевлаштуванню слід уважно перевірити установчі документи компанії, щоб не стати жертвою шахраїв.

ТОВ «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ЄДРПОУ: 42927728 © 2014-2019. Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено.

Правила користування сайтом  |  Політика конфіденційності сайту

ЄДРПОУ: 42927728

Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено. © 2014-2019.

Telegram Viber