Робота в Польщі в готелі

Робота в Польщі в готелі

Фільтр

Ви вибрали:

Очистити все
Країна: Польща
Місце роботи: в готелі
 • Легальна робота в Польщі у готелі у 2021 році для українців допоможе заробити від 13 до 22 злотих за годину. Робота пропонується за графіком 8 або 12 годин на добу та 5-6 днів на тиждень. Це заробіток на суму від 3000-4500 злотих в місяць. У нас Ви знайдете актуальні безкоштовні вакансії, інформацію та відгуки про роботу в Польщі у готелі. Читати більше

 • Oцініть зручність інформації:
  4.5 13 оцінок
 • ОПІКУНКА (НІМЕЧЧИНА) ЗІ ЗНАННЯМ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

  1000 – 1200 EUR
  60 EUR / год
  Вакансія безкоштовна
  Варшава
  Робота по всій Німеччині
  Безкоштовне

  Офіційна робота по догляду за людьми похилого віку в родині, яка потребує допомоги у побуті.

  1000 – 1200 EUR
  60 EUR / год

  Офіційна робота по догляду за людьми похилого віку в родині, яка потребує допомоги у побуті.

  Переглянути вакансію
 • ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННИЙ КОМПЛЕКС (ПОКОЇВКА)

  2800 – 3300 PLN
  13 PLN / год
  Вакансія безкоштовна
  Юрата
  Пн-Сб, 10 год. Робота в 2 зміни.
  Безкоштовне

  Готельно-ресторанний комплекс на півострові Хель.

  2800 – 3300 PLN
  13 PLN / год

  Готельно-ресторанний комплекс на півострові Хель.

  Переглянути вакансію
 • ПРАЦІВНИК КУХНІ AMREST

  2800 – 3500 PLN
  13.66 PLN / год
  Вакансія безкоштовна
  REGION CENTRALNY, REGION POŁUDNIOWY, REGION ZACHODNI, MAZOWIECKIE, WIELKOPOLSKIE, REGION PÓŁNOCNY, REGION WSCHODNI.
  Пн-Сб 10 год.
  200 зл/міс комунальні послуги

  Робота на кухні PizzaHUT, BurgerKing.

  2800 – 3500 PLN
  13.66 PLN / год

  Робота на кухні PizzaHUT, BurgerKing.

  Переглянути вакансію
 • Відповіді на поширені питання

  Зазвичай робочий графік визначається безпосереднім керівником чи адміністратором закладу відповідно до виробничих потреб. Все індивідуально та залежить конкретно від об'єкта виконання праці. Можуть бути як денні зміни, так і нічні, в які працівники можуть не готувати самі страви, а займатися заготовками та підготовкою окремих інгредієнтів. Особливості робочого графіка мають бути окреслені в трудовому договорі.

  Харчування на вакансіях такого напрямку може надаватися, а може і не надаватися. Цей момент краще уточнювати на прикладі конкретної вакансії при працевлаштуванні. Здебільшого харчування надається та здійснюється коштом роботодавця.

  Роботи, які належать до готельно-ресторанної сфери, можуть бути як сезонними, так і актуальними на постійній основі. У більшості випадків робота є на постійній основі. Сезонність лише відображається в тому, що в певний період у працівників може бути набагато більше робочих годин та понаднормових. Наприклад, можуть бути готелі, які територіально розміщені в гірській місцевості, тому більше годин взимку. Можуть бути біля моря, коли актуальний відпочинок в теплі пори року. В такому випадку сезон і велика кількість годин буде влітку, а взимку буде спад по роботі.

  Відгуки про роботу

  Сашка2020-03-13 09:48:11
  Я працював адміністратором готелю в Гданську. Мені дуже сподобалася дана робота так як я знав польську мову і мав досвід праці в готелях. Завдяки своєму бажанні заробити я зміг вийти на достойний рівень заробітної плати. Бажаю успіху усім хто працює в схожих сферах.
  Лєра2020-03-31 09:48:11
  Доброго дня. Працювала в готелі в Польщі в м. Вроцлав. Робота полягала в заміні рушників та постільної білизни. За місяць заробляла 3000-3500 злотих. Жила в будиночку для обслуговуючого персоналу біля готелю. Умови хороші і дуже пристойні, все чистеньке і нове. Знання мови не важливе. Проживання безкоштовне, а харчування по цінах для працівників. Вихідні дні можна також погодити. Загалом я задоволена і роботою ставленням до працівників!
  Тетяна2020-04-08 09:48:11
  Працювала покоївкою в готелі в Слупську. Беруть до 45 років. Прибирала номери. Робочий графік 8- 10 годин. 2 робочі суботи 2 робочі неділі. Чергуються між собою. Робота не пильна, але бувають такі гості, що то жесть. Зарплата 3000 в місяць приблизно + чаєві від гостей.
 • Більше про роботу в Польщі в готелі

 • Робота в Польщі в готелі – найкращий варіант для жінок, віком до 50 років. На таку роботу можна влаштуватися як сезонно, так і на постійну зайнятість.

  Плюси і мінуси роботи в готелі

  Негативні риси роботи залежать від особливостей посади. В цілому, складнощі виникають під час туристичного сезону, коли кількість відвідувачів велика. 

  Серед позитивних сторін слід виділити такі:

  • проживання на території комплексу;
  • комплектація уніформою та інвентарем;
  • є перспективи кар’єрного росту;
  • постояльці залишають чайові.

  Деякі роботодавці надають своїм співробітникам можливість безкоштовно харчуватися і користуватися інтернетом.

  Керівні посади в сфері готельного бізнесу найчастіше обіймають поляки – навички спілкування національною мовою на базовому рівні допоможуть швидко реагувати на прохання керівництва, а також відповідати на питання відвідувачів готелю. Серед візитерів можуть бути туристи з інших країн, для котрих спілкування польською може викликати складнощі. В такому випадку врятує знання інших мов.

  Робота покоївкою, прибирання готелю

  Найпоширеніший варіант роботи в готелі Польщі для жінки – вакансія покоївки. Перевагу під час працевлаштування надають особам до 50 років, котрі не мають хронічних захворювань.

  Спочатку проводиться стажировка. Її тривалість визначає роботодавець, найчастіше це 3-5 робочих днів. Вона проходить по принципу – допомагай і навчайся. В цей період робітник буде закріплений за людиною, котра виконує такі ж обов’язки. Фахівець допоможе розібратися з інвентарем, миючими засобами, а також пояснить всі нюанси роботи. Після стажування проводиться співбесіда, яка дозволяє виявити рівень обізнаності відносно бажаної вакансії і виноситься рішення про подальшу співпрацю.

  Розподіл номерів та місць для прибирання здійснює старша покоївка. Кожного дня підлеглим видається список з навантаженням і зазначенням дій першочергового значення.

  До нього можуть входити заходи різного характеру:

  • щоденне, посезонне, генеральне прибирання номерів;
  • заміна постільної білизни та туалетних засобів,
  • наведення ладу в місцях загального користування (ліфтах, коридорах).

  Робота в Польщі по прибиранню готелю нескладна, оскільки орієнтація відбувається не на швидкість виконання, а на якість.

  До обов’язків покоївки входить також слідкування за станом елементів інтер’єру та інвентаризація. Якщо після виїзду клієнтів було виявлено, що, разом зі своїми речами, вони забрали також майно готелю (рушник, стакани, халат тощо) – прибиральниця повинна скласти акт. У такому випадку крадіжка покривається за рахунок закладу.

  Влаштуватися покоївкою можна також в приватну оселю. Найчастіше такими послугами користуються сімейні пари з маленькими дітьми або літні люди, котрим виконувати хатні обов’язки самостійно складно. В такому випадку проживати доведеться на робочому місці – господарі виділять одну із кімнат, а до об’єму роботи долучиться також догляд за домашніми тваринами (якщо вони є) і приготування їжі.

  Заробітна плата має погодинну тарифікацію. Грошовий еквівалент різниться від 5 до 12 злотих за годину. Її рівень залежить від обов’язків, щоденного навантаження і «зірковості» закладу. Робоча зміна триває 8 - 12 годин. Деякі готелі практикують графік з чергуванням денних і нічних змін. У такому випадку тарифікація робочих годин в нічний час має вищий коефіцієнт. Таке ж правило діє для підрахунку плати за вихід у вихідні та офіційні свята.  

  Інші варіанти роботи в готелі в Польщі

  Працювати в готельному бізнесі можна не лише покоївкою. Дипломованим фахівцям у галузі кулінарії тут також раді. До роботи поваром або його помічником допускаються особи до 50 років, які пройшли медичну комісію і не мають протипоказань за станом здоров’я.

  Перевагу надають людині, котра має досвід роботи у цій галузі, а також спеціалістам широкого профілю(повар-кондитер, повар-пекар). Тому під час працевлаштування до диплома слід додавати інформацію та сертифікати про проходження додаткових курсів та підвищення кваліфікації.

  До обов’язків буде входити не лише приготування їжі за графіком (найчастіше сніданки), але і прибирання робочого приміщення і кухонного обладнання.

  Проживати доведеться в одному з номерів для обслуговуючого персоналу. Робоча зміна триватиме від 8 до 10 годин (ці моменти обговорюються під час складання контракту). Стабільної годинної тарифної ставки не має: 12-15 злотих. Цей показник визначається роботодавцем. Як правило, власники готелю не проти підвищити оплату праці за вміння готувати специфічну або екзотичну справу, десерти, а також випікати тістечка і хліб. У великих комплексах додатково беруть посудомийку. На цю вакансію може претендувати людина без досвіду роботи і фахової освіти.

  Для чоловіків

  Чоловіча частина трудових емігрантів також має можливість випробувати себе в якості працівників готельного бізнесу. В більшості випадків пропонуються вакансії завгоспа. Для цієї роботи підходять особи, віком від 20 до 50 років, які мають досвід виконання дрібних ремонтних робіт меблів та предметів інтер’єру.

  Тижневе навантаження становить близько 60 годин, з тривалістю денної зміни 10-12. Робочий графік складається по принципу 6:1 – матимете лише один вихідний в тиждень.

  Оплата погодинна: 11-15 злотих.

  Чоловіки кулінари за фахом можуть претендувати на вакансії повара або його помічника. Щоправда, перевагу в цій сфері надають жінкам, тому, якщо є велике бажання працювати в закладах харчування – доведеться попрацювати над створенням портфоліо і резюме.

  В окремих випадках чоловіки можуть запропонувати випробувати себе в якості прибиральника. Але, це швидше виключення з правил. 

  Куди піти працювати

  Влаштуватися на роботу в Польщі в сфері готельного бізнесу можна в пансіони, міні-або мережеві готелі. До популярних закладів відносять низку комплексів таких компаній:

  • Marriott;
  • Ibis;
  • Хілтон;
  • Sharaton;
  • Hyatt.

  Мережеві заклади локалізуються поблизу великих міст і місцях підвищеного зацікавлення туристів: Гданськ, Варшава, Сопот, Краків. Як правило, такі готелі орієнтовані на людей високого достатку, тому влаштуватися на роботу можна маючи гарні рекомендації попередніх роботодавців та високий рівень професіоналізму.

  Заробітна плата в закладах з 4-ма або 5-ма зірками буде значно вище, ніж в міні-готелях. Серед приємних моментів можна виділити наявність великої кількості обслуговуючого персоналу. Це дає змогу перейняти досвід роботи своїх колег, а також деякі їх лайфхаки. Постояльці мережевих готелів зазвичай не скупляться на чайові – це також приємний бонус. Щоправда, денне навантаження буде значним.

  В невеликих готелях, відповідно, кількість відвідувачів незначна. Інколи вакансії в таких закладах побудовані за принципом сумісництва. Наприклад, до обов’язків прибиральниці входить також частина роботи посудомийки тощо.

ТОВ «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ЄДРПОУ: 42927728 © 2014-2019. Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено.

Правила користування сайтом  |  Політика конфіденційності сайту

ЄДРПОУ: 42927728

Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено. © 2014-2019.

Telegram Viber